Little slow but I'm getting (t)here

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Parvati
Postovi: 7
Pridružen/a: 15 svi 2011 22:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Parvati » 04 vel 2012 15:01

Evo i mog prvog posta ovdje, nakon što sam iščitala neke teme na ovom forumu…

Nisam znala da je to moguće, ali čini se da sam preko noći postala gay, hahaha :paranoia:

Od osnove škole zaljubljivala sam se u dečkiće, nisam nikad bila sa curom niti sam na to kad pomislila. U vezi sam sa M 7 godina, od toga smo u braku 2 godine. Otkad sam ga prvi put ugledala, zaljubila sam preko ušiju! Nikad nisam na nikog doživjela takvu fizičku reakciju na nekog, od kad smo se pogledali smo bili nerazdvojni i zbilja ga volim. Jedino čudno u našoj vezi je što se uopće ne seksamo. Jako se puno mazimo i grlimo oduvijek, odlično se slažemo, oboje i dalje imamo sve simptome zaljubljenosti (ok, ja sam u međuvremenu jedan simptom izgubila :P) U početku smo toliko uživali samo u maženju da jednostavno do seksa ne bi došlo, taj nam je dio bio prilično sporedan... Međutim, nije nam to uopće smetalo, s obzirom na našu povezanost, činilo se da će se to riješiti samo od sebe.

Tako je vrijeme prolazilo dok ja nisam upoznala nju - djevojku za koju sam u početku mislila da će samo biti moja nova najbolja prijateljica... Rekla mi je da je ona biseksualna, imala je tada dečka ali mi je govorila da joj ful nedostaje da bude sa curom. Meni je to bilo isprva bilo whatever jer ja zapravo uopće nisam mogla pokopčat o čemu to ona... Naravno, malo sam i patronizirajuće komentirala da me čudi da je u vezi s nekim i da joj nešto nedostaje. Kako mi se samo ta rečenica vratila kao bumerang, ccc Ne sjećam se točno što se više događalo, ali znam da mi je ona postajala sve draža i draža i u jednom trenutku mi se samo dogodio klik u glavi – skužila sam da se ja zapravo prema njoj od samog početka uopće nisam ponašala prijateljski već sam joj se nesvjesno cijelo vrijeme nabacivala! I to onak, poprilično, nemam ja sad baš nekih ograda ako mi se nešto/netko sviđa :D

Nakon što smo se bolje upoznale, skužila sam da osim seksa ne bih mogla biti s njom, imam osjećaj da je ona bila samo katalizator za moje seksualno otkrivenje u 29. godini – kako poražavajuće za moj ego, hahaha

Naravno da sam mužu ispričala sve što se događa, oduvijek imamo vrlo otvoren odnos. Malo ga je to bilo povrijedilo jer nismo očekivali da će se ta naša neobična situacija tako rasplest iako je naša emocionalna povezanost i dalje toliko jaka da imam osjećaj da moja seksualnost ni na koji način ne može naštetit našoj vezi. Iako nisam nikad bila sa curom, nekako imam osjećaj da nisam uopće biseksualna već poprilično gay :P S druge strane, ne znam da li je moguće da je to faza... Nisam baš balavica, ali opet i ovo je došlo poprilično kasno. Sa mužem svakako i dalje želim bit jer sam od početku u njemu prepoznala karakteristiku koju neizmjerno cijenim, a to je da smo skupa, ali da me ne ograničava, to je onak, kisik za mene. Vidim da je i on poprilično siguran u nas, valjda smo se zato i oženili iako se oboje čudimo kak je to kod nas bez seksa... Al dobro, i mnoge druge stvari bi većini kod nas bile neobične, pa je ovo valjda samo jedna od njih. Oduvijek nam je važno da jedan drugog ne ograničavamo u bilo čemu već da smo si potpora i tu jedan za drugog i da svatko ima ful svoju slobodu.

All in all, ako je neka cura zainteresirana za druženje ili avanturicu sa curom koja je u neseks vezi, I'm all yours :D

Što se tiče novih veza, ful sam i za to, naravno, samo sa curama i ako dođe do takve povezanosti... Budite ljubazne, i nemojte da dugo čekam :zez:

E, da... Vidjela sam da ima i neki topic za predstavljanje, ali mi se tamo ništa ne piše sada nakon ovako dugačkog posta, pa neka ovo bude moje ujedno i moje predstavljanje :giveflower:

Pusa svima!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2012 15:12

Hm, ne znam zašto bi željela ugroziti dobar brak ali okej, tvoja stvar :o.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Kroacija » 04 vel 2012 15:38

Parvati je napisao/la: Jedino čudno u našoj vezi je što se uopće ne seksamo. Jako se puno mazimo i grlimo oduvijek, odlično se slažemo, oboje i dalje imamo sve simptome zaljubljenosti (ok, ja sam u međuvremenu jedan simptom izgubila :P) U početku smo toliko uživali samo u maženju da jednostavno do seksa ne bi došlo, taj nam je dio bio prilično sporedan... Međutim, nije nam to uopće smetalo, s obzirom na našu povezanost, činilo se da će se to riješiti samo od sebe.
brak uz mazenje i bez seksa? ajd dobro. ja ti tu ne vidim nikakvu logiku. mozda se sve doduse tako iskombiniralo da ste oboje aseksualni, a mozda si ti gay, a on takodjer. ili je jednostavno zestoka naivcina koju vuces za nos.
u svakom slucaju, moj koncept ljubavi (a kamoli ulazenja u brak s nekim) ukljucuje potpunu fizicku i emocionalnu predanost. nismo svi isti, kod tebe valjda to nije slucaj.

Naravno da sam mužu ispričala sve što se događa, oduvijek imamo vrlo otvoren odnos. Malo ga je to bilo povrijedilo jer nismo očekivali da će se ta naša neobična situacija tako rasplest iako je naša emocionalna povezanost i dalje toliko jaka da imam osjećaj da moja seksualnost ni na koji način ne može naštetit našoj vezi.
:o

Oduvijek nam je važno da jedan drugog ne ograničavamo u bilo čemu već da smo si potpora i tu jedan za drugog i da svatko ima ful svoju slobodu.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Otvoreni_brak
i nije ti to tako neobicno.
Što se tiče novih veza, ful sam i za to, naravno, samo sa curama i ako dođe do takve povezanosti... Budite ljubazne, i nemojte da dugo čekam :zez:
ne mislis li da si malo licemjerna ili dvolicna? smucat ces se s nekom lezbom koja ce se mozebitno nekad i vezati za tebe i htjeti te u potpunosti, a doma ces dolaziti muzu i maziti se s njim? za slucaj da me odredjena ekipa s croLa pocne napadati, samo da kazem da ne osudjujem nikog vec me zanima, s one psiholoske strane.

ali dobro je da si otvorila sve karte, da osoba koja se upusta u to zna na sto moze racunati, da ne bude bilo "nisam znala".
E, da... Vidjela sam da ima i neki topic za predstavljanje, ali mi se tamo ništa ne piše sada nakon ovako dugačkog posta, pa neka ovo bude moje ujedno i moje predstavljanje :giveflower:
dobrodosla. :)

Gost

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Gost » 04 vel 2012 16:01

Mislim da ste graknule bezveze, nekako mi se čini (već sam tu neko vrijeme) da svaki put kad naiđe netko sa drugačijim vrijednosnim sistemom/pričom odmah se dežurni dušebrižnici grupiraju i napadaju.
Cura je rekla da imaju otvoren odnos i da se povjerila mužu, da ju on podržava... ako ju on podržava, tko ste vi da ju sudite?

Dobrodošla, nadam se da ćeš naći to što tražiš. ;)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Kroacija » 04 vel 2012 16:05

pa forum je tu da se diskutira, sto ne? i ne smatram da sam "graknula":
invalid_user je napisao/la:
ne mislis li da si malo licemjerna ili dvolicna? smucat ces se s nekom lezbom koja ce se mozebitno nekad i vezati za tebe i htjeti te u potpunosti, a doma ces dolaziti muzu i maziti se s njim? za slucaj da me odredjena ekipa s croLa pocne napadati, samo da kazem da ne osudjujem nikog vec me zanima, s one psiholoske strane.
nadalje, jos bih samo htjela napomenut da samo iznosim vlastito misljenje.
u prijevodu - nikog ne vrijedjam, nikog ne osudjujem.
invalid_user je napisao/la:ali dobro je da si otvorila sve karte, da osoba koja se upusta u to zna na sto moze racunati, da ne bude bilo "nisam znala".
:)
Zadnja izmjena: Kroacija, dana/u 04 vel 2012 16:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2012 16:06

Sorry, ja sam samo postavila prilično logično pitanje :o.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la jpeg » 04 vel 2012 16:47

ali meni se cini da i neugrozava brak posto se oni maze i muz slijeze ramenima na zestok sex sastrane. pari mi se ka da je on njoj prija a ne muz.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Angela07 » 04 vel 2012 17:31

meni je priča ustvari nevjerojatna! hm...ali dobro, ja sam kronično nepovjerljiva i mislim da je priča - laž. nevjerojatno mi je da bi se ljudi oženili a da se nisu seksali! nemrem se pomaknuti od te izjave tak da mi sve ostalo pada u vodu

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la jpeg » 04 vel 2012 17:54

pa sexali su se. samo nisu sexualno povezani koliko privrzeni valjda.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Bash » 04 vel 2012 17:59

Meni se sviđa iskrenost, to je najbitnija stvar ovdje. Onima koje su zainteresirane, sigurno će objasniti kako točno funkcioniraju stvari između njih i zašto je tako kako je. :)

Gost

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Gost » 04 vel 2012 18:20

Slažem se s Bash. :)

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Angela07 » 04 vel 2012 18:59

mrav je napisao/la:pa sexali su se. samo nisu sexualno povezani koliko privrzeni valjda.

napisala je da se puno grle i maze ali da ne dolazi do seksa :kokice:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Afrodita » 04 vel 2012 20:17

Angela07 je napisao/la:
mrav je napisao/la:pa sexali su se. samo nisu sexualno povezani koliko privrzeni valjda.

napisala je da se puno grle i maze ali da ne dolazi do seksa :kokice:
Po koji put ista priča ili tema zar ne Angie? Više jednostavno nemam komentara. Ali mislim i dalje da nije u redu viti u braku i švrljati okolo. Ili biti u vezi i isto to raditi.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

backspace

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la backspace » 04 vel 2012 20:44

'čini mi se'
'mislim'
'mislim i dalje'
'mislim i bliže'
...

ponavljam: i hitler, hićo odmilja, je imao o svijetu svoje mišljenje i intenzivno radio na tome da ga širi.

jel iskrena prema svima? je. je li to dovoljno? daje li ti, kao sudioniku, mogućnost izbora? je.
TOČKA. nema rasprave o tome je li okej to što je ona u braku u kojem se ne sexa uopće npr., na jednak način kao što nema rasprave o tome je li više ok što ti svršiš u pozi 69 ili u pozi nepomično ležećeg panja ili viseć na suspenzijama ili tantrički bez dodira već, ne znam, intenzivnim buljenjem jedno drugome u oči. tu se mogu eventualno razmijeniti iskustva. nema mjesta kritici.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2012 20:51

Da daaaaaaaa... deja vu, po 1874529. put.

Al meni svejedno nije jasno zakaj si cura oće ugrozit nešto u čemu joj je očito lijepo :kokice:.

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la fakatja » 04 vel 2012 20:54

Jao, ovo je vec prilicno dosadno. Uvijek isto, ja njega volim, on mene,a ja bih
Parvati je napisao/la: Malo ga je to bilo povrijedilo ...
All in all, ako je neka cura zainteresirana za druženje ili avanturicu sa curom koja je u neseks vezi, I'm all yours :D

Što se tiče novih veza, ful sam i za to, naravno, samo sa curama i ako dođe do takve povezanosti... Budite ljubazne, i nemojte da dugo čekam :zez:
Il je to neki jako potreban muzjak, koji si ga drka na crolu il je zena koja radi isto. Ona se ne pita zasto i kako, poslije "dubokog" razmisljanja ona trazi curetinu za avanturu. Isuse boze, ko je ovdje lud?! Ovaj crol ko neki oglasi za trazenje sexa nesretnih zena u braku?!
I opet neki sveci ovdje : pustite zenu, iskrena je...Iskrenost my ass!Ma dajte, ljudi....
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

backspace

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la backspace » 04 vel 2012 21:04

@tamara, jedna mogućnost: jer je novonastala potreba dovoljno jaka očito da preuzme taj rizik. to je moguće greška koja će je koštati, moguće neće.. cest la vie. gle, ideš li kroz život bez ili s minimalno rizika... onda si ja :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Kroacija » 04 vel 2012 21:07

fakatja je napisao/la: I opet neki sveci ovdje : pustite zenu, iskrena je...Iskrenost my ass!Ma dajte, ljudi....
word. :D



inace, pitam se otprilike isto sto i tamara, daleko od toga da ne razumijem da imaju malo "neobicniju" postavu braka i vrijednosti, hell, boli mene q tko ce i skim, ali mislim da imam pravo i izraziti svoje misljenje i reci da mi tu dosta stvari ne stima.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2012 21:10

Meni je super kaj se mi tu cijeli dan gložimo oko toga, a od autorice teme ni traga ni glasa, bit će da se prestrašila :D.

Samo bih još dodala kako sam stekla dojam da je taj njezin muž pametan i senzibilan tip, pa tim više.

backspace

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la backspace » 04 vel 2012 21:12

@invalidna, gle, nemoj da ti popaja pozovem.

šalu na stranu... dakle.. nemam više ništa dodat, osim da invalidna i sve ostale imaju pravo izreć svoje mišljenje i reć da ako ne svršiš svaki 5. put u pozi jurećeg nosoroga, TO NIJE OK :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Bash » 04 vel 2012 21:13

backspace je napisao/la:gle, ideš li kroz život bez ili s minimalno rizika... onda si ja :D
:D :joins low risk club:

mislim da se ovim komentarima samo odbija ljude da stavljaju svoje oglase na mjesto za to predviđeno. to je kao da ja sad odem tamo na alternativu i počnem se iščuđavat praznovjerju. kog boli kurac za moje mišljenje jer su one teme tamo za one koje to zanima. jelda? je. tako je i ovdje s oglasima. i to treba poštivat. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Kroacija » 04 vel 2012 21:13

upoznala sam jednom zenu, izisli smo jednom, priznala mi da joj muz zna da voli zene ali da mu ne smeta. potencirala je nesto vise od prijateljstva pa sam se makla, pristojno. :D poslije me stalno zivkala, trazila... pa sam i to razrijedila. :D
uglavnom, sumnjam da bih ikada mogla stupiti s nekim u takav odnos. nikad ne reci nikad, ali... :shakinghead:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2012 21:15

Ali.... ali.... da traži samo frendicu za seks, ne bi napisala cijeli esej neg samo to :runaway:.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Angela07 » 04 vel 2012 21:18

pa kaj ti misliš, što ona ustvari želi?

backspace

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la backspace » 04 vel 2012 21:21

evo pesmuljak od mene autorici...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk[/youtube]

s ljubavlju, backspace.

i još jedna, za mene:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DysXg3spjvQ[/youtube]

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Hidden_soul » 04 vel 2012 21:31

Bokte i ja da sam ova djevojka, pobjegla bih glavom bez obzira nakon ovog svega sto se tu stvorilo.
Ajmo uzeti u obzir faktor da nema iskustva s tim prije, da joj je ovo novo i da mozda ni sama ne zna sto zeli.
Hell, neke od vas su u gay vodama po 10ak godina najmanje pa ni vi ne znate sto zelite, jako je pretenciozno to ocekivati od nje.
Uzmimo i to da ima relativno ok brak i da se nece preko noci zaletit unistit ga.
To kakav je vama ok brak je totalno nevazno, jer su u njemu samo 2 osobe i dojam je jako subjektivan, prema tome ono sto vi ne biste mogle nikad, netko bi mogao cijeli zivot.

Mozda ce za dvije godine from now podnijet zahtjev za razvod braka i na gay prideu koracat sa nekom odabranicom srca svoga, a mozda ce vidjet da ovo sve nije za nju i nakon nekakve avanturice sa curom shvatit da nije tako kako joj se cinilo & this too shall pass. Ili neka kombinacija tog oboje, sa muzem i curom na gay pride :D Tko zna. Ali dokle god nema zakulisnih igara, laganja i neceg slicnog, ok.
Licemjerno bi bilo ne reci za muza, ili ne reci muzu, ili ne reci curi, pa se pojavi onda nekakav trojac, pa ljubavni trokut, pa ljubomorni muz ispliva iz mase, pa ljubomorna cura zavrsi sa ljubomornim muzem & all that jazz.
Meni je post samo jako iskren. I mislim da jako dobro hendla cinjenicu da je to shvatila sa 29 godina, jer neke zene panicare, pricaju zasto, o zasto tek sad, di sam bila cijeli zivot, ajme moj brak, ajme moje veze, ajme moje srce, ajme moja majka kad sazna, ajme moja svekrva, yadadada.
Ako mogu napisati svoj osobni dojam, meni se cini da ne trazi ni vezu sa curom niti sex, da je ovo vise bila potreba sve to nekako napisati i sumirati. Ali ja dopustam krive procjene svojim dojmovima, pa ono, na kraju nije ni bitno da ja shvatim sto ona zeli vec da ona to zna.

Moja poruka autorici bi bila da si proba ipak dat nekog vremena jos da sve legne na svoje mjesto, neka nam se malo pridruzi na forumu, cita, pise kako zeli vec. Isto tako joj cestitam na hrabrosti i iskrenosti prema muzu, to je prije svega odraz postovanja nekoga i na tome sto mu je rekla joj svaka cast. Biti supak i biti zbunjen ipak nije isto.
I nista, puno srece zapravo. :)
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 04 vel 2012 21:46, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la rainbow » 04 vel 2012 21:33

:hihi: da i ja štogod dodam

1) 29.! Sautrnov povratak uzima danak

2) jeste ti i žićmu u nekoj *duhovnoj šemi* di sex služi smao radi potomstva?

3) http://www.youtube.com/watch?v=guVT3s3K1xc

4) sretno, i uživaj u daljnjim istraživanjima

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 05 vel 2012 13:07

ma mene zanima samo jedno.sta vidim da se niko tu nije zapita-a di muzic upraznjava svoje fizicke potrebe? isto sa strane? isto s muskicima mozda? aseksualan je? ta su mi se pitanja prva nametnila,super je to mazenje grljenje njihovo i sve to,ali ako su mlađi par,i ona ocito ima potrebe sta je s njegovima? ili on nema nikakvih potreba i pristaje na to da ona spava sa zenama...e onda je savrseni muskarac za sve lezbe :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Daisy » 05 vel 2012 13:45

znate sto ja ne kuzim - kako netko zivi s muskarcem, spava s njim godinama (ili s njima), on je privlaci, voli ga i onda odjednom kaze da zeli zene. mislim, ono, ja ne kuzim, 10, 20, 30 godina mastas o muskarcima, pa se onda odjednom prebacis na zene. ja ne znam o cem je tu rijec.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Little slow but I'm getting (t)here

Post Postao/la Kroacija » 05 vel 2012 13:47

ma ok, iskreno, ni meni to nije jasno. ali ima nas svakakvih i razlicitosti, kakve god da bile, se moraju ispostovati i pokusati tolerirati. barem u ovom slucaju.

Odgovorite