zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Samo Reci Ne
Postovi: 10
Pridružen/a: 25 sij 2012 15:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Samo Reci Ne » 08 vel 2012 16:06

ovak...

ja sam nova u tim lezbijskim krugovima pa mi nemojte uzet za zlo pretjerano generaliziranje... ali generalizacija se nije stvorila samo na temelju nekih predrasuda nego kroz sveopće dosadašnje iskustvo, jer svaki pokušaj da su uvjerim u suprotno nažalost završi upravo potvrdom već početnog stava...
i opet, da se opravdam unaprijed, nije sad to vrijeme provedeno u lezbijskim krugovima nešto što se može mjerit u godinama, ali je dovoljno da mi već dođe navrh glave i da si postavim jedno pitanje- "jel postoji ijedna lijepa lezba u ovoj zemlji?" svaki izlazak u neki lez klub, kafić, događaj mi samo potvrđuje da se na našoj lezbijskoj sceni samo kreću neke muškobanjaste ženske, od kojih se ježim... mene to uopće ne loži; kratka kosa, košulja, široke hlače, rambo stav, čik u jednoj piva u drugoj ruci.
da se razumijemo, ne mislim pod tim da su takve žene ružne, ima stvarno žena koje su sve to,a usto i lijepe. ali.. MENI to nije privlačno. druga stvar, ako i ima ono što bi kao mene na/izgled zainteresiralo tu je taj jbni stav... stav nekog drvosječe.
ono što ja pitam zapravo bez da se neko uvrijedi i bez da me izbombardirate ovdje (a ustvari i možete, bilo bi mi drago da mi uspijete promijeniti mišljenje), je znate li neku feminiziranu lijepu nježnu lezbu? ono tipa da kad saznaš da voli ženske si pomisliš "ajmeee, nikad nebi rekla za tebe, moram ić popravit u NASU gaydar jer je ozbiljno zaribao" jer je ženska totalno uklopljena izgledom, stilom oblačenja, ponašanjem u strejtovske stereotipe (nismo ni mi bez grijeha)....
i odma mi dajte broj jedne takve i recite gdje se takve lezbe mogu srest? :heartbreak:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la tamara3 » 08 vel 2012 16:12

Ajoj, igraš se vatrom... :typerhappy: :kokice:.

:čekaštoćebitdalje:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 vel 2012 16:31

Mozda ti ke gaydar stvarno pokvaren i femmice (usudim se koristiti ovaj izraz) ne zalaze na mjesta gdje ih ti trazis. :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la roadkill » 08 vel 2012 16:36

tamara3 je napisao/la:Ajoj, igraš se vatrom... :typerhappy: :kokice:.

:čekaštoćebitdalje:
:D

ne primjecujes ih tako savrseno "uklopljene", nisi im zanimljiva, izlazis na kriva mjesta... mogucnosti su bezbrojne. :D
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Kroacija » 08 vel 2012 16:49

Samo Reci Ne je napisao/la: i odma mi dajte broj jedne takve i recite gdje se takve lezbe mogu srest? :heartbreak:

upravo sam razmislila malo i ... pa ja imam mozda svega 2 butch frendice :D :eek:

a sto da ti kazem bre, izadji van, upoznaji ljude, ne haraju samo butch lezbe okolo. i ne grizu. malo generaliziras.

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la stanica prema suncu » 08 vel 2012 17:04

ma ima i ovakvih kakve trazis samo su neprimjetne jer ove druge zauzimaju previse mjesta u kaficima :sinister:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Kroacija » 08 vel 2012 17:11

ajme majko.

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la OtherMe » 08 vel 2012 17:12

super si se odmah opravdala i onda 3 sec kasnije buch lezbe nazvala ruznima ahahahaha ...al kao nisi tako mislila :-)...

ja cem isto doc povremeno provjeriti jesu te razapele :sinister:

o i daaaa,gejdar je cista glupost jer ono sto on kao detektira je upravo to sto tebe ne privlaci...te cure koje su ili malo ili skroz muskobanjaste...frizura,hod,odjeca,govor= je je ta cura je totalno gej i moj gejdar je zakon...

samo zato sto je curasta i ne pise joj na celu da voli cure ne znaci da nece voljeti tebe :i sad ide odjavna spica santa barbare: :feelingfree: :feelingfree:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Samo Reci Ne
Postovi: 10
Pridružen/a: 25 sij 2012 15:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Samo Reci Ne » 08 vel 2012 17:17

dobro, sad kad smo ustanovili da ih i ima recite mi gdje se kreću, gdje su najveće šanse da ću naletit na tako neku ako ne na klasičnim lez mjestima?

yoga? tečaj kuhanja? net? na trgu kraj sata?

pitam konkretno za savjet, a ne "izađi van, druži se s ljudima" ko da sam sama inertna i introvertna, a to uopće nije slučaj... :)

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la OtherMe » 08 vel 2012 17:24

pobogu :-) mislim da ti je najlakse dati oglas u plavi oglasnik i na njuskalo! pod naslovom TRAŽIM :-)...:ceka-da-se-J.Fe-pojavi:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Kroacija » 08 vel 2012 17:25

sigurno da ti nitko nece reci "na tom i tom mjestu ti se skupljaju femme lezbe". malo si...apsurdna.
bio je postojao jedan forum doduse za lipstick lezbe, ali ne znam link niti jel to uopce jos egzistira.
a i mislim da se svaka iole normalna "femme" lezba nece odjeljivati od "ostatka" samo zato jer je eto, zenstvenijeg izgleda. :o

Samo Reci Ne
Postovi: 10
Pridružen/a: 25 sij 2012 15:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Samo Reci Ne » 08 vel 2012 18:01

OtherMe je napisao/la:super si se odmah opravdala i onda 3 sec kasnije buch lezbe nazvala ruznima ahahahaha ...al kao nisi tako mislila :-)...
hihi... ma niiisam ih nazvala ružnima.. samo sam rekla, a i posebno naglasila da MENE to ne pali, to je pitanje ukusa (svačijeg ili ničijeg, nije važno, u ovom slučaju- samo mojeg) svi znamo da se o ukusima ne raspravlja, a i time bi uvrijedila neke svoje prijateljice koje su muškobanjaste, a to mi svakako nije namjera.. nemojte sad secirat svaku riječ, pa niste vi tu novinari 24sata
invalid_user je napisao/la:sigurno da ti nitko nece reci "na tom i tom mjestu ti se skupljaju femme lezbe". malo si...apsurdna.
bio je postojao jedan forum doduse za lipstick lezbe, ali ne znam link niti jel to uopce jos egzistira.
a i mislim da se svaka iole normalna "femme" lezba nece odjeljivati od "ostatka" samo zato jer je eto, zenstvenijeg izgleda. :o
šta je apsurdno u mom pitanju ne razumijem? to ti je ko da tražiš neki pojam na wikipediji samo ga malo bolje specificiraš, tak dobiješ točno ono što te i zanima... ne tražim sad adresu, kontakt, plan njihova kretanja :D samo općenito mjesta gdje je VEĆA VJEROJATNOST da se može naletit na tak nekog ;)
i možeš mi objasnit malo bolje da se svaka iole normalna femme lezba neće odjeljivati od ostatka samo zato jer je eto ženstvenijeg izgleda? kojeg ostatka? društva neženstvenijeg izgleda? gdje se neće odjeljivati? :D :D malo sporije kopčam ;)
Zadnja izmjena: Samo Reci Ne, dana/u 08 vel 2012 18:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Kroacija » 08 vel 2012 18:02

nema veze, i'm out :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la JaNNa » 08 vel 2012 18:05

e di mi je Phos sad!? :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RQ9BWndKEgs[/youtube]

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la takeover » 08 vel 2012 18:32

Samo Reci Ne je napisao/la:ovak...

ja sam nova u tim lezbijskim krugovima pa mi nemojte uzet za zlo pretjerano generaliziranje... ali generalizacija se nije stvorila samo na temelju nekih predrasuda nego kroz sveopće dosadašnje iskustvo, jer svaki pokušaj da su uvjerim u suprotno nažalost završi upravo potvrdom već početnog stava...
i opet, da se opravdam unaprijed, nije sad to vrijeme provedeno u lezbijskim krugovima nešto što se može mjerit u godinama, ali je dovoljno da mi već dođe navrh glave i da si postavim jedno pitanje- "jel postoji ijedna lijepa lezba u ovoj zemlji?" svaki izlazak u neki lez klub, kafić, događaj mi samo potvrđuje da se na našoj lezbijskoj sceni samo kreću neke muškobanjaste ženske, od kojih se ježim... mene to uopće ne loži; kratka kosa, košulja, široke hlače, rambo stav, čik u jednoj piva u drugoj ruci.
da se razumijemo, ne mislim pod tim da su takve žene ružne, ima stvarno žena koje su sve to,a usto i lijepe. ali.. MENI to nije privlačno. druga stvar, ako i ima ono što bi kao mene na/izgled zainteresiralo tu je taj jbni stav... stav nekog drvosječe.
ono što ja pitam zapravo bez da se neko uvrijedi i bez da me izbombardirate ovdje (a ustvari i možete, bilo bi mi drago da mi uspijete promijeniti mišljenje), je znate li neku feminiziranu lijepu nježnu lezbu? ono tipa da kad saznaš da voli ženske si pomisliš "ajmeee, nikad nebi rekla za tebe, moram ić popravit u NASU gaydar jer je ozbiljno zaribao" jer je ženska totalno uklopljena izgledom, stilom oblačenja, ponašanjem u strejtovske stereotipe (nismo ni mi bez grijeha)....
i odma mi dajte broj jedne takve i recite gdje se takve lezbe mogu srest? :heartbreak:
Mislim da nije važno tko kako izgleda, već kakav je kao osoba i kako se odnosi prema tebi. Tko zna, možda se jednom zaljubiš u osobu, a ne u izgled pa ćeš promijeniti mišljenje. Uostalom zašto bi baš femme žene uvijek bile te koje su poželjnije/sexipilnije i zašto bi se to upoće tako nametalo.
Ne znam gdje se skupljaju, ali sretno u nalaženju :)

crnka
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 sij 2012 14:42
Spol/rod: žensko

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la crnka » 08 vel 2012 18:42

Cura je donekle u pravu....

Nestala
Postovi: 17
Pridružen/a: 19 pro 2010 23:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Nestala » 08 vel 2012 18:58

Evo ja ti mogu reći di ja idem svaki dan. Idem do Dione, faxa a nekad i do SC-a. :D


-----
Meni je ova podjela totalno glupa jer je to subjektivno što je nekom femme a što butch. To je samo varka da butch cura ima više jer su vidljive odnosno drže se tog stereotipnog lez izgleda. Nije da femme cura nema, nego ti ne znaš koje su.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la shizika » 08 vel 2012 19:06

samo reci ne!:D ...nego ajd ti stavi sliku, da vidimo na što ti ličiš... pa da ti pošaljemo brojeve i preporuke... :D
...život je lijep... (:

piramida
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 vel 2012 20:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la piramida » 08 vel 2012 20:44

ma mislim na mjestu je to sve sto si ti navela, kuzim imas svoj ukus i postujem to, a ovo je pomalo osjetljiva situacija u kojoj si dosta dobro izvela taj dio gdje se ogradjujes od toga da svojim predrasudama napadamo tvoje i tako :)
ljepota je u oku promatraca i ta sranja!

nego, malo ti je pitanje cudno, vise zvuci kao da si zeljela da se oglase zenstvene zene i uzviknu tu smo, wiiiiiii!
jer tesko da ti sada itko moze reci:
gledaj, zenstvenije lezbijke ti kupuju najvise u konzumu, voze se novijim tramvajima, nikako u onim okruglim buhtlastim 14icama,
a petkom ih možeš vidjeti oko podneva kraj svih većih i manjih gradskih fontana.

i moj savjet ti je da si napraviš profil na gay.hru, tamo se zenstvene ljepotice mahom bacaju jedna drugoj po profilima.
samo pazi da nisu maloljetne. ili da ne saznaju da si ti punoljetna!

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Fusion » 08 vel 2012 21:14

Uvjerena sam da si mogla napisati uvodni post tražeći femme djevojku bez da zgadiš sve one koje to nisu. slika

Samo Reci Ne
Postovi: 10
Pridružen/a: 25 sij 2012 15:45
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Samo Reci Ne » 08 vel 2012 21:48

piramida je napisao/la: nego, malo ti je pitanje cudno, vise zvuci kao da si zeljela da se oglase zenstvene zene i uzviknu tu smo, wiiiiiii!
jer tesko da ti sada itko moze reci:
gledaj, zenstvenije lezbijke ti kupuju najvise u konzumu, voze se novijim tramvajima, nikako u onim okruglim buhtlastim 14icama,
a petkom ih možeš vidjeti oko podneva kraj svih većih i manjih gradskih fontana.

i moj savjet ti je da si napraviš profil na gay.hru, tamo se zenstvene ljepotice mahom bacaju jedna drugoj po profilima.
samo pazi da nisu maloljetne. ili da ne saznaju da si ti punoljetna!
da, zapravo je to samo ono i što sam tražila... POTVRDA da ima takvih žena negdje u Konzumu, Dioni ili zatrpane u snjijegu nijevažno, jer očito da sam počela gubit nadu zato sam i otvorila tu temu :) ili da postoji netko tko se možda bori sa istim ili sličnim pitanjima kao i ja...
ha ha ha hvala na savjetu nisam baš mali od elektronske komunikacije ali valja i to pokušati kad već ostalo ne cvjeta :D
Fusion je napisao/la:Uvjerena sam da si mogla napisati uvodni post tražeći femme djevojku bez da zgadiš sve one koje to nisu. slika
da, to je ono bilo malo da zapalim vatru, da izazovem reakciju, nisam znala kak da drugačije izrazim svoju frustraciju što ne susrećem femme djevojke tako često kao one koje to nisu ... već sam se objasnila naknadno :(

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Sleepaway » 08 vel 2012 22:29

shizika je napisao/la:samo reci ne!:D ...nego ajd ti stavi sliku, da vidimo na što ti ličiš... pa da ti pošaljemo brojeve i preporuke... :D
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Zita » 08 vel 2012 22:33

shizika je napisao/la:samo reci ne!:D ...nego ajd ti stavi sliku, da vidimo na što ti ličiš... pa da ti pošaljemo brojeve i preporuke... :D
jedino posteno

nakon onih Hrvatska Trazi Zvijezdu i slicnih emisija gdje mnogi misle da znaju pjevat sam sigurna da i mnogi misle da su super privlacni tak da bez dokaza nema preporuka
ne ne. sto da kazem lijepoj frendici ak te preporucim a ti dodes u flanelnatoj kosulji barem 3 broja vecoj..
tja, necemo sad macka u vreci prodavat
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la mango » 08 vel 2012 22:35

Ma najbolje napravit ŠOW Hrvatska traži lezbu :)

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Zita » 08 vel 2012 22:36

dodaj rijec "zgodnu" :D
Measure of a woman is her sense of humor

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Sleepaway » 08 vel 2012 22:37

i fem
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

piramida
Postovi: 19
Pridružen/a: 08 vel 2012 20:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la piramida » 08 vel 2012 22:42

a pimp up my lesbian?
spoj više emisija, poput extreme makeovera, s oprah i njenim timom psihijatara?
pa kao, prijavljuju se žene kamiondžije i onda im ugrade ekstenzije, nokte,
oblijepe ih uskim trakama u šljaštećim bojama, nauče ih korisiti vilicu i pristojno puhati nos,
i onda ide njihov život prije i nakon makeovera, razgovor s partnericom o seksualnom zivotu prije i kasnije,
plus neko plakanje, unutarnja previranja i zivotne mudrosti?
i to sve unutar 45 minuta, šou bi bio megapopularan!

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la slapa » 08 vel 2012 22:43

je znate li neku feminiziranu lijepu nježnu lezbu?
trebala si samo ovo ostaviti od uvodnog posta. manje je više :D

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la Jadzia Dax » 08 vel 2012 22:45

piramida je napisao/la:a pimp up my lesbian?
spoj više emisija, poput extreme makeovera, s oprah i njenim timom psihijatara?
pa kao, prijavljuju se žene kamiondžije i onda im ugrade ekstenzije, nokte,
oblijepe ih uskim trakama u šljaštećim bojama, nauče ih korisiti vilicu i pristojno puhati nos,
i onda ide njihov život prije i nakon makeovera, razgovor s partnericom o seksualnom zivotu prije i kasnije,
plus neko plakanje, unutarnja previranja i zivotne mudrosti?
i to sve unutar 45 minuta, šou bi bio megapopularan!
uz ovakve poduzetničke ideje nema straha od recesije i propasti države:D

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: zašto, ali zaštooo sam ja još solo??

Post Postao/la mango » 08 vel 2012 22:46

piramida je napisao/la:a pimp up my lesbian?
spoj više emisija, poput extreme makeovera, s oprah i njenim timom psihijatara?
pa kao, prijavljuju se žene kamiondžije i onda im ugrade ekstenzije, nokte,
oblijepe ih uskim trakama u šljaštećim bojama, nauče ih korisiti vilicu i pristojno puhati nos,
i onda ide njihov život prije i nakon makeovera, razgovor s partnericom o seksualnom zivotu prije i kasnije,
plus neko plakanje, unutarnja previranja i zivotne mudrosti?
i to sve unutar 45 minuta, šou bi bio megapopularan!
može i nesto i ka đeri springer pa joj dođu bivša, starci...par homofoba i jos i koja tuca izbije

Odgovorite