Ne znam ništa.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 19:18

kostarika je napisao/la:Sada više ne znam šta mislim o tome. Ljuta sam na sebe što je to tako. Malo ego, malo razum i sjebi nešto što je moglo biti super ili katastrofa. Tko zna?
A vjerojatno nećeš ni saznati.
To je onaj dio koji mene najviše muči u svemu, neznanje/neizvjesnost/kad nešto ostane visiti u zraku i onda se pitaš šbbkbb. :impatient:
Probaš pa vidiš i kaj bude. Al bar znaš na čemu si. :D
Pogledaj tu malo po forumu, ziher sam da ima hrpa tema kako zaboraviti i tako. :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:23

Angela07 je napisao/la:
kostarika je napisao/la: I šta ona na to? A zašto će ti netko tko te želi samo povaljati, osim ako i ti ne želiš isto?
Ona ti i prilazi samo zato jer je odbijaš, bojim se da je i u mom slučaju bila ista stvar. Mislim da joj je bilo stalo samo zato jer sam tek tako se prestala družiti s njom i nisam joj se javljala, niti pozdravljala. Iskreno, nije mi jasno da nakon ovoliko vremena (prošlo je eto 2 godine kako ne pričamo) ja i dalje mislim na nju. Hormoni su čudo.

ono što osjećam prema njoj, definiram si kao zaljubljenost i krizu srednjih godina :) želim je, kao što nikada nikoga nisam željela, ali spavati s njom meni je problem i moralni (ona je u ozbiljnoj vezi) i emocionalni, jer seks za mene nikada nije samo seks. to što ona želi od mene, ponižavajuće je i uvredljivo. povremeno ljubakanje između žene i nekoliko ljubavnica jel. kada sam spomenula ljubav, prvi put u godinu dana i ona se složila da moramo prekinuti kontakt. pa kontam da je to to. željela sam to, dobila i nesretna sam toliko da ne znam što bih, pa eto piskaram o tome na interenetu.
ako ovako ostane, znam da ću je preboljeti.
našla sam se i prepoznala u tvojoj priči.
Uff, fuck to je baš sjebano. Da, najlakše je kad se makneš, ali evo ne viđamo se nikako pa me presijeklo kad sam čula. Malo boli, malo pecka, ali proći će. Dok znaš tipkat na netu nisi toliko stara, nije kraj svijeta, bit će valjda normalnih lezbi jedan dan i za nas. Ovo je sve odvaljeno. xD
Ne znam šta da ti velim na to tvoje, osjećam manjak informacija. Ne znam tvoje stajalište o preljubu, a ni prirodu veze u kojoj se gospa nalazi, ali primjetim da te navlači i nije vrijedna toga.
Sretno nam :D

@shizika- Naravno da bude. Hvala što mi nisi šuknula, mada i da jesi ne bi' se brcnula vele, izgleda da si "Bog i batina" ovdje. :P :D

@Lotus- Nije fora u zaboravljanju, više sam se ispraksala u ove 4 i pol godine. Stvar je u onom trenutku kad ostaneš sam nakratko i počneš se pitat "šta bi bilo kad bi bilo". I što više misliš sve manje znaš i tako u jebeni krug over and over again. Sad se tu više nema šta napraviti i nikada neću znati. Nisam luda sada nešto pokušavati ili preispitivati. Sad mi samo treba leksilijum i valjda bude ok.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 19:25

Gadan je taj šbbkbb :hideunderrock:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:31

I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2012 19:32

Nije. Ne.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la shizika » 26 ožu 2012 19:32

kostarika je napisao/la:I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?
a onda je svizac...
...život je lijep... (:

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:34

@shizika- Ja rekoh bez internih :P

@slapa- Ah, izgleda. Jebene lezbe.

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la OtherMe » 26 ožu 2012 19:37

kostarika je napisao/la:I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?
Ne,jer da je trebalo biti bilo bi!I ne!
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:45

slapa je napisao/la:
LoTuS je napisao/la:Što se tiče kriterija, netko je jednom ovdje rekao (ne mogu se sjetiti tko) nakon svake bivše - kriterij više.
;)
Zar to nije bilo mačka više? :D
Hahahaha jao odvalila sam. Good one. Tako i bude.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:46

OtherMe je napisao/la:
kostarika je napisao/la:I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?
Ne,jer da je trebalo biti bilo bi!I ne!
Ah, izgleda. Jebene lezbe.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Bash » 26 ožu 2012 19:53

kostarika je napisao/la:I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?
je. jednom sam nakon prve propuštene prilike dobila drugu. i jedina sigurno dobra stvar tu je da te šbbkbb više ne muči ako tu drugu priliku iskoristiš. ali stvari se najčešće ne razviju bajkovito kao šta si očekivala. ze cruel reality kicks in :D kao npr to šta se ona prema tebi ponašala kao đubre nije obećavajući prediktor moguće izvrsnosti vaše šbbkbb

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:59

Bash je napisao/la:
kostarika je napisao/la:I je li itko ikada odgonetnuo "šta bi bilo kad bi bilo"? Je li se ikada isplatilo razmišljati o tome?
je. jednom sam nakon prve propuštene prilike dobila drugu. i jedina sigurno dobra stvar tu je da te šbbkbb više ne muči ako tu drugu priliku iskoristiš. ali stvari se najčešće ne razviju bajkovito kao šta si očekivala. ze cruel reality kicks in :D kao npr to šta se ona prema tebi ponašala kao đubre nije obećavajući prediktor moguće izvrsnosti vaše šbbkbb
Ajde bar se nisi stopila u masu govoreći da nije.
Nisam nikada ni imala u viziji da bi to izašlo kao nešto izvrsno, više sam se nadala da se desi da se nađemo i da bude katastrofa i obje ohladimo i konačno pređemo preko svega i nastavimo živjeti. Ali, evo jebi ga.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Bash » 26 ožu 2012 20:05

ono šta bi ja napravila je, napisala bi joj mejl. di sve objašnjavam bez pretjerane patetike. ako ne znam zašto sam reagirala, pišem da ne znam. ali da mi je žao jer to i to. sve objektivno i iskreno. ionako te briga na kraju krajeva, ne gubiš ništa, a dobijaš closure. fan sam tekstualnog izražavanja i mislim da najpreciznije tako moš objasnit sve bez nesporazuma i neugodnih šutnji na kavi.
jebeš šbbkbb romantiziranje :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Bash » 26 ožu 2012 20:11

Bash je napisao/la:kao npr to šta se ona prema tebi ponašala kao đubre nije obećavajući prediktor moguće izvrsnosti vaše šbbkbb
pardon, ovo sam krivo iščitala :shinner:
ali svejedno, pošalji mejl. 4 i pol godine venenja zakurac? pošalji mejl

madamcrayensur
Postovi: 66
Pridružen/a: 10 ožu 2012 18:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la madamcrayensur » 26 ožu 2012 20:16

koliko sam ja shvatila,to je bio dvogodišnji ljubavni manevar ,da te ona kao lav u horoskopu ne proguta,kao što je progutala svog budućeg muža..
rekla bih luz-luz situacija,što god napraviš,pušiona..

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la alice » 26 ožu 2012 20:21

slapa je napisao/la:
Ava o Kostarici je napisao/la:To je na drugom kraju svijeta, nije u Europi, nego daleko...
a miiiiiiiiiico :D :D

OT - nemoj kukat, nego proradi na sebi. svjesno si zajebala potencijalnu dobru vezu (što ne znači da bi u realnosti to bilo to) i sad prožvači što si skuhala. drugi puta ćeš valjda biti pametnija.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 20:26

Hahahah desila se slična tekstualna situacija prošle godine i bilo je gnjevno, tako da fuck it. Reagiramo slično, dok sam je ignorirala trunula je za mnom, a kad sam joj nakon toliko vremena u vrlo neurotičnom stanju poslala poruku, dobila sam odjeb i onda tjedan dana poslije se sretnemo i gospa me pogleda tako da mi je umal bubreg otkazao i tada sam rekla jebeš sve to, ženska me mrzi, pojest' će me, gibam dalje. Bila sam u vezi poslije toga, poprilično idiličnoj, nije mi bila ni na kraj pameti i evo sad opet divno iznenađenje od te krpuše. Jebeš to, žena se udaje. Jao jao, ne mogu vjerovat da to pišem, još mi nije sjela ta informacija, mislim nije dofurala mi do mozga. Totalni mess in my head. Samo se nadam da neće potrajati.
Hormoni su čudo. Jebeni hormoni.

@madamcrayensur- To traje 4 i pol godine. Naravno da nema izlaza ni rješenja. Jebeni lavovi, jebeni horoskop i lezbe.

@alice- A ono...šta drugo se može. -.-

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 20:30

@madamcrayensur- Tek sam sada vidjela temu "40, premlad". Ja imam poštovanje prema starijima, pa eto ispričavam se zbog ružnog jezika u postu prije. :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 20:42

Stvarno voliš izraz jebene lezbe :lol: :lol:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 20:46

LoTuS je napisao/la:Stvarno voliš izraz jebene lezbe :lol: :lol:

Bolje reć "sjebane". A šta nisu?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 21:14

A jesu. Svaka na svoj način. :touched:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 21:38

I je li ti sad jasno zašto ga volim toliko?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la inani » 26 ožu 2012 21:39

Iskreno, nije mi bas jasno sto ti zelis. Bile ste zajedno, pa niste bile, pa je jedna patila, pa druga, pa ste se ubijale pogledima, ali ste i dalje patile (u razlicitim vremenskim periodima) jedna za drugom. Nemoj se oslanjati niti izvlaciti na horoskop, djeluje neozbiljno. Nije mi zao ni tebe, a ni nje. Ako niste nikako mogle biti skupa, onda niste ni trebale biti jer je ocito bilo puno vise toga sta vas je razdvajalo od onoga sta vas je spajalo. Ego do neba i kod jedne i kod druge. Nije ona tebi u inat nasla decka i udaje se, nemoj si laskati. A nije mi ni jasno zasto ti je poslala pozivnicu niti zasto je tebe to toliko pogodilo ako si bila u idilicnoj vezi, presla preko svega toga, nisi htjela biti s njom ili nesto deseto. Odrastite obje, emocije nisu roba.
... :nesvjest:

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 21:56

Ni meni nikada nije bilo jasno što želim, da mi je jasno ne bi' napisala ovaj glupi topiK.
I da, mi smo se željele, ali eto alfa i alfa, ne ide to skupa. I nije poslala meni pozivnicu (nije toliko glupa), ali jest svima oko mene. I zar sam negdje napisala da je s tim likom radi mene?
Ili da sam ja s nekim radi nje? Mi smo krenule dalje, ali su okolnosti takve da je svašta ostalo nedorečeno, a viđamo se vrlo često, uskoro ćemo i svakodnevno, što otežava sve to.
A, kada se maslaš s nekim tako dugo, valjda je prirodno da me pogodi informacija da se udaje i da će bit s nekim tko nije ja sve dok se ne razvede.
Ovo nisam napisala jer želim savjet kako prekinuti vjenčanje i vratiti je u krevet, to mi nije namjera, nego mi je bio šok i ispucala sam se ovdje, što nije bila nimalo loša ideja jer su mi neki komentari malo protresli mekinje.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la inani » 26 ožu 2012 22:00

Cekaj, nije ti namjera vratiti je u krevet ili prekinuti vjencanje, a cekas kad ce se razvest? Nisi mi bas jasna. I zasto joj, a i sebi to radis? Sta mislis postici s time? Ne vjerujem da ce ti netko napisati da ce ti se ona vratiti i da nisi pogrijesila, kad jesi, ti ili ona, svejedno je. Sad je pusti da ide dalje, a i ti se makni od svega toga. Prije je nisi vidjala, a sad ces je vidjati jako cesto - udaje ti se za brata/rodjaka?
... :nesvjest:

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 22:19

inani je napisao/la:Cekaj, nije ti namjera vratiti je u krevet ili prekinuti vjencanje, a cekas kad ce se razvest? Nisi mi bas jasna. I zasto joj, a i sebi to radis? Sta mislis postici s time? Ne vjerujem da ce ti netko napisati da ce ti se ona vratiti i da nisi pogrijesila, kad jesi, ti ili ona, svejedno je. Sad je pusti da ide dalje, a i ti se makni od svega toga. Prije je nisi vidjala, a sad ces je vidjati jako cesto - udaje ti se za brata/rodjaka?
Ne čekam kad će se razvest, ne znam odakle ti to. Rekla sam da će biti s njim (netko tko nije ja) dok se ne razvede (misleći na postotak razvoda u današnje vrijeme), mislila sam da ćeš shvatiti, ali jebi ga. To je bila ŠALA.
Ženo, gdje si pročitala išta od toga. Joj joj, lezbe.
Šta joj radim? Nigdje nisam rekla da želim da je vratim, žena se udaje, ne pada mi na pamet ništa ni pokušati. Ja i ona nismo u kontaktu. Viđamo se svaki dan na faksu, a uskoro ćemo imati predavanja u isto vrijeme.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la inani » 26 ožu 2012 22:26

A zasto ti vise vjerujes statistikama, nego ljubavi? A zasto bi se razvela? Cekat ces je? S tim stvarima se ne salis. Ma nema veze, ljuta si pa ono, ne svidja ti se nista sta ti se kaze. Nije ti za zamjeriti. ;)
Dete drago, izmedju redaka sam procitala. :)
... :nesvjest:

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 22:38

Bile smo slobodne i ja i ona i kad se tad nismo spandžale ne vidim smisla sad je tražit. Da je čekam? Zašto? Da se opet natežemo? Nisam ljuta šta ti je, malo mi je lakše kad s ljudima raspravljam o tome, kad me napadnu malo i postave pitanja jer ja sama očito ne znam šta mislim, dok to ne sročim ovako.
Ona je bila prva ljubav, ok? Samo mi je teško palo, ok? To je po meni prirodno. A i prvi post je možda malo pretjeran, pod utjecajem divnog nam alkohola sam ga i sročila, pa i nije baš onakav kako bi ga sad napisala, ali eto tako sam se osjećala kad sam tek saznala.

BusenKose
Postovi: 37
Pridružen/a: 25 sij 2011 19:44
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la BusenKose » 26 ožu 2012 23:07

Ja fkt nemrem vjerovati kakve stvari vi curi govorite. Kriva si, ajmo te razapet na križ, kak se usuđuješ patiti, to nije normalno. Nemoj više.
Jebote kaj je u ovoj priči tak čudno?! Kolko priča ima koje su nerealizirane iz razno raznih razloga i svi ih mi imamo. Nemora biti niko kriv.
Možda nije bila sigurna u uzajamnost osjećaja, možda se nije usudila priznati joj ljubav, možda je s njom mogla sve, osim reći joj kolko ju voli.
Fkt znam kolko ti je teško i kolko ti je žao. Suosjećam =(
Na kraju krajeva i da JESI KRIVA, to ne znači da ti sad nije žao radi toga i da nebi to mjenjala.
Mislim da ne postoji osoba koja se nije pitala -Šta bi bilo, kad bi bilo?
Ljudima treba završetak, bilo kakav, to je znanstveno dokazano.
Nikad neznaš kaj ti život sprema, možda te odnese njoj, možda miljama daleko od nje, dok od nje nebude ostala samo uspomena.
Ispucaj osjećaje i dozvoli im da izađu!
Kad bagrem do godine zamirise,ko zna gde cu biti.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 23:35

BusenKose je napisao/la:Ja fkt nemrem vjerovati kakve stvari vi curi govorite. Kriva si, ajmo te razapet na križ, kak se usuđuješ patiti, to nije normalno. Nemoj više.
Jebote kaj je u ovoj priči tak čudno?! Kolko priča ima koje su nerealizirane iz razno raznih razloga i svi ih mi imamo. Nemora biti niko kriv.
Možda nije bila sigurna u uzajamnost osjećaja, možda se nije usudila priznati joj ljubav, možda je s njom mogla sve, osim reći joj kolko ju voli.
Fkt znam kolko ti je teško i kolko ti je žao. Suosjećam =(
Na kraju krajeva i da JESI KRIVA, to ne znači da ti sad nije žao radi toga i da nebi to mjenjala.
Mislim da ne postoji osoba koja se nije pitala -Šta bi bilo, kad bi bilo?
Ljudima treba završetak, bilo kakav, to je znanstveno dokazano.
Nikad neznaš kaj ti život sprema, možda te odnese njoj, možda miljama daleko od nje, dok od nje nebude ostala samo uspomena.
Ispucaj osjećaje i dozvoli im da izađu!
Mislim da je ovo kruna na moj jadni topiK! Hvala, hvala i hvala.
Mislim da na ovom forumu ljudi samo gledaju istrest se na nekome, osobito ako si novopečen. Postoje nekakvi klanovi. :O Mislim nemam ništa protiv toga, curke imaju neke interne fore, ali neki topici nisu baš za to.
Valjda je ovo sve tako ispalo jer smo lezbe i uvijek treba neka drama, ali neka mega napeta drama da se zadovolje i onda su počele s idejama da ja želim prekinuti vjenčanje, vratiti je, da čekam da se razvede već, da ju maltretiram i očekujem nešto od nje, a neke naprosto nisu shvatile sarkazam na par mjesta, ali nema veze.

Sve šta si napisala potpisujem. Nije baš da jurim ljudima kukat' o osjećajima i slično, jer nisam taj tip, ovako mi je lakše izbaciti to sve ovdje gdje nitko i ne zna tko sam. Više sam suffer in silence type.

Kriva jesam, kriva je i ona. Mi smo jednostavno dvoje ljudi koje se srelo u pogrešno vrijeme i na pogrešnom mjestu. Za to šta osjećam prema njoj nisam kriva, to se ne da kontrolirati.

Žao mi je ako znaš kako se osjećam, jer se osjećam k'o govno, a ne znam ni zašto. Možda zbog mixed feelings, vraćaju ti se neke slike i bezveze se zamaraš s tim "šta bi bilo kad bi bilo". Ne mislim patiti zauvijek, sad se tako osjećam, bila mi je u glavi pola decenije, normalno da mi nije svejedno i u tome je poanta, a ne tko je kriv.
Ali, ono vrijeme liječi sve, samo malo da se saberem.
Otpjevat ću joj "Tu noć kad si se udavala", slistit litar pelina i malo još misliti o tome, možda i poslije toga ponekad, ali će i to sve proći. :)

Odgovorite