Ne znam ništa.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 25 ožu 2012 23:57

Ne znam zašto sad ovo pišem.
Možda jer sam popila poprilično. Naime, upravo sam saznala da ona koju volim 4 i pol jebene godine se udaje za lika. Sve bi to bilo lakše da ja nisam kriva, da je ona ta koja je mene odjebala i povrijedila, nakon toga se nije javljala, a kad je i odgovorila na poruku je bila gruba i bila stoka i bila đubre. To je jedina cura koju sam voljela i razlog zbog kojeg sam posumnjala u svoju orijentaciju.
Prošle su dvije godine otkako nemamo nikakvog kontakta, kad se sretnemo, uputi mi pogled prijezira. Ne znam zašto, ali mi on nikada nije smetao, čak mi je bilo drago kad vas vidim i kako ga čvrsto zagrliš kad me ugledaš, jer sam tada znala da ti je stalo. Ne znam zašto sam nas obje patila ovako dugo, ti si se pitala zašto sam otišla, ja sam se pravdala da je tako najbolje i uvjeravala da mi ne značiš. Ne znam zašto ti se nisam odazvala kad si urlala moje ime u wc-u pod pauzom nakon godinu dana ne pričanja. Ne znam zašto ti nisam uzvratila kad si me nježno gladila po licu i rukama dok smo razgovarali zadnji put, nego sam te gledala kao hladno pseto koje nikad ljubavi okusilo nije. Ne znam zašto me sad boli srce kojeg nemam jer se udaješ za njega kome sam te ja šutnula.
Ne znam kako je moguće voljeti nekog, a da odbijaš biti s njim. Jesam li ja normalna? Zar je stvarno trebalo da pošalješ pozivnice da bi meni došlo iz guzice u glavu? Sve u svemu, ako ikada vidiš ovo znaj da te volim, Ines.
How do I get better once I had the best?

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Angela07 » 26 ožu 2012 00:30

:aaaargh: zašto se ja pronalazim u ovoj priči? pa ona mene uopće ne voli!!

pa eto, žao mi tebe i ines :sadhug:

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Angela07 » 26 ožu 2012 00:34

:cries: valjda zbog nemoći, tuge, bezizlaznosti, boli

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 06:20

Žao mi je ako se pronalaziš, jer je to šteta. I kako znaš da te ne voli?? Ona misli da je ne volim, čak šta više misli da je mrzim, ali sasvim je suprotno. Zašto se ljudi ponašaju kao idioti prema onima koje vole? Ne znam. Valjda je ipak istinita ona ; "Tko se tuče, taj se voli."
Jedna stvar koja me muči jest ta, da li u ljubavi možeš biti megaracionalan? Izanalizirati sve do temelja, čak i ako sve to možda i vodi nekamo, ali ti vidiš da ipak jednog dana razlike će pokazati svoje, i naravno kao i svaka gay veza imate milion prepreka, od roditelja do države i jednostavno sasječeš to sve u korijenu, a znaš da je voliš?
Maštala sam poslije toga da će me moliti da razgovaramo, kao i svaki čovjek poslije prekida i nažalost i jeste, ali šta sam uradila? Nisam joj se odazvala, naravno. Je li to stvar mojeg ega?
Jesam li nekakav emocionalni sado-mazo freak? Ili je to stvarno bilo što nam oboma želim dobro?

Plague

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Plague » 26 ožu 2012 06:42

racionalna si ti my ass. :D nije ti bilo dovoljno dok je bila tvoja pa si traženje suludih razloga da ne budete skupa upakirala u krinku racionalnosti jer bolje zvuči nego priznat sebi da si mazohistični debil koji želi ono što ne može imat. ni prva, ni zadnja. svi ponekad imamo problem vidit pozitivne stvari u onome što nam je pred nosom.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Angela07 » 26 ožu 2012 08:27

kostarika je napisao/la:Žao mi je ako se pronalaziš, jer je to šteta. I kako znaš da te ne voli?? Ona misli da je ne volim, čak šta više misli da je mrzim, ali sasvim je suprotno. Zašto se ljudi ponašaju kao idioti prema onima koje vole? Ne znam. Valjda je ipak istinita ona ; "Tko se tuče, taj se voli."
Jedna stvar koja me muči jest ta, da li u ljubavi možeš biti megaracionalan? Izanalizirati sve do temelja, čak i ako sve to možda i vodi nekamo, ali ti vidiš da ipak jednog dana razlike će pokazati svoje, i naravno kao i svaka gay veza imate milion prepreka, od roditelja do države i jednostavno sasječeš to sve u korijenu, a znaš da je voliš?
Maštala sam poslije toga da će me moliti da razgovaramo, kao i svaki čovjek poslije prekida i nažalost i jeste, ali šta sam uradila? Nisam joj se odazvala, naravno. Je li to stvar mojeg ega?
Jesam li nekakav emocionalni sado-mazo freak? Ili je to stvarno bilo što nam oboma želim dobro?

pa to sam ja, bože dragi!
ne voli me! mogu spavati s njom kada god poželim, bile smo nadomak tome, ali koliko je silno želim toliko mi je strašna pomisao ući u nešto s nekim u koga sam zaljubljena a da toj osobi u suštini uistinu nije stalo. ima žena koliko želi s jednom živi i da ne cvilim dalje. toliko sam je puta gurnula, traje trakavica već godinu i nešto, ali mislim da je upalilo ovo zadnje, kada sam rekla da želim da me voli.

ne znam što bih ti rekla, ali te razumijem!

Gost

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Gost » 26 ožu 2012 10:36

Kad se kaže da smo sami svoji najveći neprijatelji, misli se na ego.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 15:34

PicajzLa je napisao/la:racionalna si ti my ass. :D nije ti bilo dovoljno dok je bila tvoja pa si traženje suludih razloga da ne budete skupa upakirala u krinku racionalnosti jer bolje zvuči nego priznat sebi da si mazohistični debil koji želi ono što ne može imat. ni prva, ni zadnja. svi ponekad imamo problem vidit pozitivne stvari u onome što nam je pred nosom.
Da, mazohistični debil je pravi naziv. Ja sam samo realna, optimizam cijenim kod drugih, ali ga sama ne prakticiram.
I da, racionalna sam i to previše, nekada me sve to analiziranje ubije u pojam, ali ne mogu si pomoći.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 15:39

Angela07 je napisao/la:
kostarika je napisao/la:Žao mi je ako se pronalaziš, jer je to šteta. I kako znaš da te ne voli?? Ona misli da je ne volim, čak šta više misli da je mrzim, ali sasvim je suprotno. Zašto se ljudi ponašaju kao idioti prema onima koje vole? Ne znam. Valjda je ipak istinita ona ; "Tko se tuče, taj se voli."
Jedna stvar koja me muči jest ta, da li u ljubavi možeš biti megaracionalan? Izanalizirati sve do temelja, čak i ako sve to možda i vodi nekamo, ali ti vidiš da ipak jednog dana razlike će pokazati svoje, i naravno kao i svaka gay veza imate milion prepreka, od roditelja do države i jednostavno sasječeš to sve u korijenu, a znaš da je voliš?
Maštala sam poslije toga da će me moliti da razgovaramo, kao i svaki čovjek poslije prekida i nažalost i jeste, ali šta sam uradila? Nisam joj se odazvala, naravno. Je li to stvar mojeg ega?
Jesam li nekakav emocionalni sado-mazo freak? Ili je to stvarno bilo što nam oboma želim dobro?

pa to sam ja, bože dragi!
ne voli me! mogu spavati s njom kada god poželim, bile smo nadomak tome, ali koliko je silno želim toliko mi je strašna pomisao ući u nešto s nekim u koga sam zaljubljena a da toj osobi u suštini uistinu nije stalo. ima žena koliko želi s jednom živi i da ne cvilim dalje. toliko sam je puta gurnula, traje trakavica već godinu i nešto, ali mislim da je upalilo ovo zadnje, kada sam rekla da želim da me voli.

ne znam što bih ti rekla, ali te razumijem!

I šta ona na to? A zašto će ti netko tko te želi samo povaljati, osim ako i ti ne želiš isto?
Ona ti i prilazi samo zato jer je odbijaš, bojim se da je i u mom slučaju bila ista stvar. Mislim da joj je bilo stalo samo zato jer sam tek tako se prestala družiti s njom i nisam joj se javljala, niti pozdravljala. Iskreno, nije mi jasno da nakon ovoliko vremena (prošlo je eto 2 godine kako ne pričamo) ja i dalje mislim na nju. Hormoni su čudo.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 15:42

ReaTM je napisao/la:Kad se kaže da smo sami svoji najveći neprijatelji, misli se na ego.
Agree on that :paranoia:

backspace

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la backspace » 26 ožu 2012 17:28

do ega je.

imam pitanje.. jesi li ti neka od sudionica iz survivora? jesi li sama na nekom dijelu otoku i gunđaš stalno neš? (to te ja malo zekam)

što se tiče mog osvrta... zakaj sad to radiš? imala si svoje prilike koliko vidim, makni se po strani i pusti sada ženu da živi svoj život kako najbolje zna.

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la OtherMe » 26 ožu 2012 17:39

ego,ego,ego,eeegooo...jesm spomenula ego :-)

a morala se zena negdje ispucat...ic okeeej...zivot ide dalje...iako uvijek mozes otici na vjencanje i cekati onaj dio "If any person can show just cause why they may not be joined together – let them speak now or forever hold their peace."

:gigglenod:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 17:51

backspace je napisao/la:do ega je.

imam pitanje.. jesi li ti neka od sudionica iz survivora? jesi li sama na nekom dijelu otoku i gunđaš stalno neš? (to te ja malo zekam)

što se tiče mog osvrta... zakaj sad to radiš? imala si svoje prilike koliko vidim, makni se po strani i pusti sada ženu da živi svoj život kako najbolje zna.
Jesam li igdje napisala da ću išta poduzeti? Imala sam ih milion, maknuta sam već 2 godine, ona je ta koja je mene tražila, nitko je ne drži, sretna je i želim joj još toliko sreće.
Ovo sam napisala jer mi se dalo to izbaciti iz sebe.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 17:54

OtherMe je napisao/la:ego,ego,ego,eeegooo...jesm spomenula ego :-)

a morala se zena negdje ispucat...ic okeeej...zivot ide dalje...iako uvijek mozes otici na vjencanje i cekati onaj dio "If any person can show just cause why they may not be joined together – let them speak now or forever hold their peace."

:gigglenod:
Znam šta je. Naravno da je ego, on me i koštao svega u životu, uvijek i zauvijek. Samo je to znaš malo teško priznati i pomalo je idiotski, pa se tješim je li, da je to bila pametna stvar za uraditi. A, sad idem malo lupat glavom od zid dok se sve ovo ne slegne.
Haha da, kao u filmovima. Ah jebeš sve sad.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Zita » 26 ožu 2012 18:07

da. ego je. nije ljubav nit ista drugo vec te jebe sto ona i dalje ne vristi tvoje ime u wcu dok si ti hladno dubre
zena je krenula dalje i neka je krenula dalje
a ti dodi pameti pa to vise nemoj napravit ni jednoj zeni koju olfo volis.
ak je ne volis onda je nemoj navlacit.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 18:19

Zita je napisao/la:da. ego je. nije ljubav nit ista drugo vec te jebe sto ona i dalje ne vristi tvoje ime u wcu dok si ti hladno dubre
zena je krenula dalje i neka je krenula dalje
a ti dodi pameti pa to vise nemoj napravit ni jednoj zeni koju olfo volis.
ak je ne volis onda je nemoj navlacit.
Davno je ona krenula dalje, ali je ovaj put baš daleko odmakla. Nisam sve rekla, ali nije ni njen ego nešto manji. Bila sam slaba na nju, a nisam htjela biti i zato sam i otišla. Ona je od onih tipova u koje se zatreska svatko i ima komandu nad njima bez da išta uradi, a kad to postigne onda joj dosadiš i šutne te. Lav je u horoskopu ako ti to išta znači. Znam da me nikada ne bi voljela kao ja nju, ljudi su joj zanimljivi dok su joj nedostižni, a ovog lika je pojela.
I opet, volim je. Hormoni su čudo.
Ah, nije mi u cilju navlačiti nikoga. Mislim da bi' mogla biti dobra u vezi samo da se udostojim pokušat'.

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Sleepaway » 26 ožu 2012 18:21

Ne daj se, Ines.

Ne daj se godinama,
moja Ines, drugacijim pokretima i navikama,
jer jos ti je soba topla;
prijatan raspored i rijetki predmeti.



Imala si vise ukusa od mene.
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Zita » 26 ožu 2012 18:22

jasno da je odmakla. i trebala je
bila je godinama na povuci potegni. na lajni i to na duljini koju si ti trebala il htjela da zadovoljis svoj ego i sranja. ne preblizu a ne predaleko.
zestoko kurvinski

neda mi se. ajd bok
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 18:25

Sleepaway je napisao/la:Ne daj se, Ines.

Ne daj se godinama,
moja Ines, drugacijim pokretima i navikama,
jer jos ti je soba topla;
prijatan raspored i rijetki predmeti.



Imala si vise ukusa od mene.
Ne daj se, Ines - evo me,
ustajem tek da okrenem plocu.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 18:27

Zita je napisao/la:jasno da je odmakla. i trebala je
bila je godinama na povuci potegni. na lajni i to na duljini koju si ti trebala il htjela da zadovoljis svoj ego i sranja. ne preblizu a ne predaleko.
zestoko kurvinski

neda mi se. ajd bok
Ah šta da ti velim, očito da si imala sličnih problema. :giveflower:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 18:30

kostarika je napisao/la:How do I get better once I had the best?
You change your priorities :giveflower:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 18:37

LoTuS je napisao/la:
kostarika je napisao/la:How do I get better once I had the best?
You change your priorities :giveflower:
To znači da moram ublažiti kriterije? Kako da onda to bude bolje od najboljeg što mi se nudilo?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 18:54

Kao prvo, prestani ju/vaš odnos nazivati najboljim. To je jedan običan bullshit!!!
Mlada si. Bude toga još. :D
Ne želim umanjivati tvoju / njenu / vašu ljubav, ali tad si izabrala glavu umjesto srca i sad jedi govna. Isprike zbog rječnika.
I tek kad ti je poslala pozivnicu, tebi je došlo iz guzice u glavu.
Klasičan pokazatelj onog da ljudi ne znaju cijeniti što imaju, dok to ne izgube. :roll:

Nemreš racionalizirati u ljubavi, dobijem frasove kad to čujem.
Zaključak: bila je divan period u tvom životu i to si tako posloži u glavi i kao drugo: nadam se da ćeš naučiti nešto iz svojih grešaka.
Nema racionaliziranja u ljubavi i ne možeš sve kontrolirati. :D
Mislim, možeš, ali se onda i moraš suočiti sa posljedicama.
kostarika je napisao/la:To znači da moram ublažiti kriterije? Kako da onda to bude bolje od najboljeg što mi se nudilo?
Ona nije najbolje što ti se nudilo. Bila je nešto divno, ali ne i najbolje. Da je bila najbolje, izazivala bi ono najbolje u tebi a ne da se ko pičkica povučeš jer nisi htjela biti slaba na nju.
Kužiš?
Što se tiče kriterija, netko je jednom ovdje rekao (ne mogu se sjetiti tko) nakon svake bivše - kriterij više.
;)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2012 18:56

LoTuS je napisao/la:Što se tiče kriterija, netko je jednom ovdje rekao (ne mogu se sjetiti tko) nakon svake bivše - kriterij više.
;)
Zar to nije bilo mačka više? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la shizika » 26 ožu 2012 18:57

awwww kostarika ocemo se ljubit?:D
...život je lijep... (:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2012 18:59

Ava o Kostarici je napisao/la:To je na drugom kraju svijeta, nije u Europi, nego daleko...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2012 18:59

slapa je napisao/la: Zar to nije bilo mačka više? :D
To si ti naknadno nadodala :D
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Angela07 » 26 ožu 2012 19:05

kostarika je napisao/la: I šta ona na to? A zašto će ti netko tko te želi samo povaljati, osim ako i ti ne želiš isto?
Ona ti i prilazi samo zato jer je odbijaš, bojim se da je i u mom slučaju bila ista stvar. Mislim da joj je bilo stalo samo zato jer sam tek tako se prestala družiti s njom i nisam joj se javljala, niti pozdravljala. Iskreno, nije mi jasno da nakon ovoliko vremena (prošlo je eto 2 godine kako ne pričamo) ja i dalje mislim na nju. Hormoni su čudo.

ono što osjećam prema njoj, definiram si kao zaljubljenost i krizu srednjih godina :) želim je, kao što nikada nikoga nisam željela, ali spavati s njom meni je problem i moralni (ona je u ozbiljnoj vezi) i emocionalni, jer seks za mene nikada nije samo seks. to što ona želi od mene, ponižavajuće je i uvredljivo. povremeno ljubakanje između žene i nekoliko ljubavnica jel. kada sam spomenula ljubav, prvi put u godinu dana i ona se složila da moramo prekinuti kontakt. pa kontam da je to to. željela sam to, dobila i nesretna sam toliko da ne znam što bih, pa eto piskaram o tome na interenetu.
ako ovako ostane, znam da ću je preboljeti.
našla sam se i prepoznala u tvojoj priči.

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 19:10

LoTuS je napisao/la:Kao prvo, prestani ju/vaš odnos nazivati najboljim. To je jedan običan bullshit!!!
Mlada si. Bude toga još. :D
Ne želim umanjivati tvoju / njenu / vašu ljubav, ali tad si izabrala glavu umjesto srca i sad jedi govna. Isprike zbog rječnika.
I tek kad ti je poslala pozivnicu, tebi je došlo iz guzice u glavu.
Klasičan pokazatelj onog da ljudi ne znaju cijeniti što imaju, dok to ne izgube. :roll:

Nemreš racionalizirati u ljubavi, dobijem frasove kad to čujem.
Zaključak: bila je divan period u tvom životu i to si tako posloži u glavi i kao drugo: nadam se da ćeš naučiti nešto iz svojih grešaka.
Nema racionaliziranja u ljubavi i ne možeš sve kontrolirati. :D
Mislim, možeš, ali se onda i moraš suočiti sa posljedicama.
kostarika je napisao/la:To znači da moram ublažiti kriterije? Kako da onda to bude bolje od najboljeg što mi se nudilo?
Ona nije najbolje što ti se nudilo. Bila je nešto divno, ali ne i najbolje. Da je bila najbolje, izazivala bi ono najbolje u tebi a ne da se ko pičkica povučeš jer nisi htjela biti slaba na nju.
Kužiš?
Što se tiče kriterija, netko je jednom ovdje rekao (ne mogu se sjetiti tko) nakon svake bivše - kriterij više.
;)
Zar sam rekla da je to bila ljubav? Ja sam sve to prekinula na početku i krenula svojim poslom misleć' da ne osjećam ništa prema njoj. I da, to je bilo sranje, teško sranje, najgori period u mom životu. Ali sam nakon nekog vremena počela ulaziti u veze, zaboravim je na neko vrijeme i onda mi se opet sve to vrati kad je vidim ili šta ja znam. I sad kad mi je bilo apsolutno svejedno gdje je, s kim je i šta radi, znači najduži period da nisam mislila na nju, boom!! Ona se udaje! Ne znam, možda je ovo bio samo rezultat šoka. :S Pregorit ću, bilo je i gadnijih vremena.
Naravno, da sam mlada, piše od 18-25, zar bi' trebalo da budem stara?
Ona je super privlačna cura, lijepa, zgodna i inteligentna, definitivno najbolja s kojom sam imala išta, ali nije bila dobra za mene, za zdrav odnos. Sada više ne znam šta mislim o tome. Ljuta sam na sebe što je to tako. Malo ego, malo razum i sjebi nešto što je moglo biti super ili katastrofa. Tko zna?
I molim bez nekakvih internih fora, ne da mi se guglat šta je tko mislio.
@Shizika- Kad god ti poželiš, i dalje mislim da si simpatična. I ajd daj mi sad nešto šukni, to čekam cijeli dan.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la shizika » 26 ožu 2012 19:14

..ne bi ti ja šuknula ;DD aww otkad to nisam čula..

nek si ti živa i zdrava.. bit će cura :DD
...život je lijep... (:

Odgovorite