Ne znam ništa.

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la hops » 11 lip 2012 10:32

neces.

Avatar
nezamjetna
Postovi: 130
Pridružen/a: 16 stu 2010 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: bespuće

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la nezamjetna » 11 lip 2012 11:25

hops je napisao/la:neces.
hvala :)
Ona je Moj Razlog, u stvari...
Moja mala unikatna dragocenost u zalagaonici ovog ludila..
.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la gigiONlajna » 06 pro 2013 22:13

Kako srčano mrzim ovu temu.
Kad sam pročitala autoričin ulazni post, prvo sam pomisliala - ne daj nikom da ga se tako voli, krijući svoje emocije iza zida i pišići sjajne knjige o ljubavi koja se nije desila. Možda je u ostvarenju te želje sav strah - da će nakon nekog vremena sve potonuti u zaboravljivu svakodnevicu u kojoj je nestala sva grandioznost emocija.
Onda su spomenuli Ines. pa pogrešna vremena. Em autorica tako lijepo piše. Pa i ostali. Ova tema je ko neka poezija. S gorkim okusom.
GigiOnTrajna :frizuraparti:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la black.cat » 07 pro 2013 09:11

nikad nemojte voljenoj osobi nesto radit iz inata jer dodje trenutak kad vam bude zao. takve zapetljane situacije treba rascistit prije braka.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Andain » 07 pro 2013 11:18

gigiONlajna je napisao/la:Kako srčano mrzim ovu temu.
Kad sam pročitala autoričin ulazni post, prvo sam pomisliala - ne daj nikom da ga se tako voli, krijući svoje emocije iza zida i pišići sjajne knjige o ljubavi koja se nije desila.
Hm..ne doživljavam temu srčano :).. al imam neku određenu antipatiju prema tim ''ljubavima'' u kojima se ne usudiš staviti ponos il ne znam što iza sebe, ako je to već nešto veliko za tebe, i ispucati sve šanse da bar znaš da si pokušala sve i da ako ne ide nije do tebe. Sva kuknjava u situacijama u kojima nisi postupila tako mi je nekako..hm..nepotrebna. No, da..nismo svi isti, a ovo je isključivo moje rezoniranje.

S druge strane, ljudi si obično te fatalne odnose sami kreiraju u glavi; u praksi, koliko sam ja bar imala prilike vidjeti, to nisu fatalni odnosi, to su sjebani odnosi s kojiima se ljudi iz nekog razloga ne znaju dobro nositi ili si jednostavno osobe pašu na krivi način, ne u nekim pozitivnim instancama i težnjama, već prije u nekim destruktivnima.
Ne volim riječ fatalno. :) Odnosno, ima mi smisla jedino reći da smo sami sebi fatalni; od svojih postupaka, razmišljanja i autodestrukcije ne možemo pobjeći, od tuđih da. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Hurem » 07 pro 2013 17:14

nezamjetna je napisao/la:da li ću biti prežestoka, ak kažem
da su žene kučke i da te niko nikada tak neće sjebati, kao žena?
potpisujem....muškarci su možda emocionalni invalidi,ograničeni,i sl. ali žena...žena kad voli i kad mrzi to radi žestoko...sa tankom granicom koju često pređu,u bilo kojem odnosu.... nas nose emocije,koje stvaraju bure....u svakoj od nas spava kučka,stvar je samo treninga samokontrole :ubergeek:
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Ne znam ništa.

Post Postao/la Rock Faerie » 07 pro 2013 17:25

Jel se udala? Jel beba na putu? Awww volim vjencanja. Neka im je sa srecom!
They share a look in silence and everything is understood

Odgovorite