upoznavanje preko foruma

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Billie Deadwilder » 27 tra 2012 23:39

Naravno da možeš. Sve je moguće (a sada jel to na kraju ispadnu nekakvi pacijenti, to je druga stvar : D).

tiha.st777
Postovi: 10
Pridružen/a: 22 tra 2012 11:32

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la tiha.st777 » 28 tra 2012 00:09

Najbolje je uživo, mogućnost za razočaranje je bitno manja.
No, kako u životu "najbolje" bude rjeđa opcija od one "moguće", onda ni ovakva prigoda nije za odbaciti da dođeš do nove ljubavi.
Ja nikad nisam doživjela loša iskustva.

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Ryu » 28 tra 2012 03:17

Upoznao sam skroz super ljude preko raznih foruma, i od svih ostalih mogucnosti kako upoznati nekoga preko neta (chat, dating sites itd) forumi su mi nekako ostali u najboljem sjecanju, valjda zato sto citas postove te xy osobe koju zelis upoznati, pa vec imas nekakvu ideju mindseta itd.

A i ovaj forum je navodno super mjesto za upoznati nekoga. :pointandlaugh:

suzy123
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 sij 2011 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: split

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la suzy123 » 29 tra 2012 14:04

U danasnjem ubrzanom tempu zivota podrzavam
upoznavanja preko neta,zasto ne?
Nisam imala losa iskustva,upoznala par krasnih
ljudi s kojima sam i danas u kontaktu.
Ali u slucaju nekakvog velikog iznenadjenja,tj.
da se osoba pokaze totalno drugacijom od onog sta je pisala,
ili kad bi doticna osoba izigrala dogovor prepustila bih to njoj
na dusu...znaci nije dobar karakter i nije vrijedna mene...
Okrecem ledja i idem dalje...ne sekiram se previse.
Jer ako zbilja zelis nekog upoznat,bit ces iskren
..barem koliko se moze.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la black.cat » 30 tra 2012 07:30

upoznala sam razne ljudi, kako preko neta, tako i uzivo.

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Vdara » 30 tra 2012 19:27

black.cat je napisao/la:upoznala sam razne ljudi, kako preko neta, tako i uzivo.
I koliko se tih upoznavanja pretvorilo u odnose za cijeli život, a koliko u jednokratna "prijateljstva"? Kad se trebaš sa nekime naći da se napiješ onda su ti svi prijatelji. A kad želiš više, pitaš više, misliš više, mnogi te počnu izbjegavati jer ih podsjećaš na vlastitu ispraznost.
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Avatar
roza_surla
Postovi: 429
Pridružen/a: 03 ruj 2011 14:21

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la roza_surla » 30 tra 2012 19:29

Skoro sva ekipa s kojom se intenzivno družim je upoznata prvo uživo, pa tek onda online. Ono gay/lezbijski partiji, čajanke, kafanke, baklavanke i tako... e onda kad smo se uživo jedni drugima svidjeli, onda je krenula fejsfukačima i drugi online kontakti.
Roza nije koza
Niti surla znaci da je kurva

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la slapa » 30 tra 2012 19:41

Vdara je napisao/la:
black.cat je napisao/la:upoznala sam razne ljudi, kako preko neta, tako i uzivo.
I koliko se tih upoznavanja pretvorilo u odnose za cijeli život, a koliko u jednokratna "prijateljstva"? Kad se trebaš sa nekime naći da se napiješ onda su ti svi prijatelji. A kad želiš više, pitaš više, misliš više, mnogi te počnu izbjegavati jer ih podsjećaš na vlastitu ispraznost.
Vjerojatno dosta ovisi o tebi. Nekako je normalno da čovjek, na koje god mjesto došao i udomaćio se, naleti na ljude s kojima se druži kroz to vrijeme ali i da neki od njih ostanu kroz život (kad odeš iz te škole, grada, foruma). Oni s kojima najbolje klikneš ostanu pa makar ih ne viđala ili čula često.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Rock Faerie » 30 tra 2012 19:44

Sad kad se sjetim od svih ljudi koje sam upoznala preko neta niti sa jednom lezbom nisam ostala u posebnim odnosima, uglavnom su svi bisex i transexualni.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Fusion » 30 tra 2012 22:38

roza_surla je napisao/la:Skoro sva ekipa s kojom se intenzivno družim je upoznata prvo uživo, pa tek onda online.
Vidi zbilja. :D Ti si mi jedini peško frend s kojim sam se prvo upoznala live. :D

Nego, da...sa svim pederima koje sam upoznala preko foruma sam i dalje u dobrim do super odnosima.

Isto je i sa ženama s kojima nisam imala ništa "prebliskog". :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la black.cat » 01 svi 2012 06:50

Vdara je napisao/la:
black.cat je napisao/la:upoznala sam razne ljudi, kako preko neta, tako i uzivo.
I koliko se tih upoznavanja pretvorilo u odnose za cijeli život, a koliko u jednokratna "prijateljstva"? Kad se trebaš sa nekime naći da se napiješ onda su ti svi prijatelji. A kad želiš više, pitaš više, misliš više, mnogi te počnu izbjegavati jer ih podsjećaš na vlastitu ispraznost.
peace men ;) malo si preduboko krocila u temu.
nitko ti ne garantira da ces onog ili onu pravu upoznat uzivo, preko nekog poznanika ili prijatelja i da ce ti pravi prijatelj biti samo onaj kojeg upoznas uzivo.
u 21. st. smo, vremenu kad se ljudi upoznaju preko neta, samo smo kao mentalitet jos skepticni prema tome, a i razumije se da nas strah jer neznamo ko ce nam na spojak doc (ko je to preko druge zice).

ot - prestani se opijat pa ce te prestat iskoristavat za opijanje :D
kako ja kazem, bolje par prijatelja, ali pravih prijatelja, nego grupa ljudi od njih 20-30 koje sve zoves prijateljima, a nisu.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 01 svi 2012 09:01

J.Fe je napisao/la:that awkward moment when you realize that black cat is actually ok
Vdara je napisao/la: I koliko se tih upoznavanja pretvorilo u odnose za cijeli život, a koliko u jednokratna "prijateljstva"?
Neka od najgrdijih/najneugodnijih/najnezgodnijih upoznavanja ljudi preko neta se pretvorilo u to da su mi postali odnos za čitav život. Za sada. Nisam ja kriva što mi je život kratak i još traje. slika
S druge strane se znalo dogoditi da prvo upoznavanje irl rezultira s time da se nikad više ne vidimo niti čujemo jer jednostavno nismo kliknuli uživo. Nekad se tipkanje nastavi, nekad ne. I kaj sad.
Trebala bih plakati jer s nekim nije kliknulo? slika

Ne mogu ne primijetiti da imaš jako visoka očekivanja pa se zbog toga razočaravaš.
Probaj malo poraditi na tome, ljudi dolaze i odlaze i pomiri se s time.
C'est la vie! slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: upoznavanje preko foruma

Post Postao/la Vdara » 01 svi 2012 22:20

LoTuS je napisao/la:Ne mogu ne primijetiti da imaš jako visoka očekivanja pa se zbog toga razočaravaš.
Jednako se razočaravam, i sa visokim očekivanjima i bez njih. Nema razlike.
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Odgovorite