Solo sam

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Solo sam

Post Postao/la str8faith » 11 stu 2012 16:39

ucila i ja taj gluhonjemi al nisam nis naucila , sad kad mi je sis gluha ona je to sve povatala al ja i dalje ne kuzim , uglavno kad god bi ja pricala s gluhima i nagluhima uvik su mi jebali mater jer nemogu mi citat s usana jer ne pomicem gornju usnu ... eto defekt ,al volila bi naucit znakovni jezik
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

May74
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2012 17:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Solo sam

Post Postao/la May74 » 12 stu 2012 17:44

str8faith je napisao/la:ucila i ja taj gluhonjemi al nisam nis naucila , sad kad mi je sis gluha ona je to sve povatala al ja i dalje ne kuzim , uglavno kad god bi ja pricala s gluhima i nagluhima uvik su mi jebali mater jer nemogu mi citat s usana jer ne pomicem gornju usnu ... eto defekt ,al volila bi naucit znakovni jezik
:veryhappydance: :ubergeek:

May74
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2012 17:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Solo sam

Post Postao/la May74 » 10 pro 2012 18:49

Pa gdje ste cure? Niste solo? Malo zekati? Malo veselje? Malo smijeha? Hmmm?
:feelingfree: :glomp: :glomp: :gigglenod: :veryhappydance: :ubergeek:

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Solo sam

Post Postao/la softy » 11 pro 2012 15:08

Ima nas još :feelingfree:
Lost in space and time...

May74
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2012 17:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Solo sam

Post Postao/la May74 » 11 pro 2012 21:10

softy je napisao/la:Ima nas još :feelingfree:
Stvarno? :nezna: Gdje su? Ja jedina slijepa? :paranoia:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Solo sam

Post Postao/la miss_misty » 11 pro 2012 23:14

pisi, igraj se, obojaj zrak
korisnice tu ne vole mrak
u prijevodu, nije ovo pladanj
snimi,proberi i u akciju! :D
(ako trazis rjesenje poblema soliranja)
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

May74
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2012 17:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Solo sam

Post Postao/la May74 » 13 pro 2012 21:50

miss_misty je napisao/la:pisi, igraj se, obojaj zrak
korisnice tu ne vole mrak
u prijevodu, nije ovo pladanj
snimi,proberi i u akciju! :D
(ako trazis rjesenje poblema soliranja)
Hvala na savjetu! :mjuza: :thankyou:

May74
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2012 17:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Solo sam

Post Postao/la May74 » 31 kol 2013 10:08

str8faith je napisao/la:ucila i ja taj gluhonjemi al nisam nis naucila , sad kad mi je sis gluha ona je to sve povatala al ja i dalje ne kuzim , uglavno kad god bi ja pricala s gluhima i nagluhima uvik su mi jebali mater jer nemogu mi citat s usana jer ne pomicem gornju usnu ... eto defekt ,al volila bi naucit znakovni jezik
Imas li prijatelja gluhi ili nagluhi,pa da ucis znakovni jezik i razgovjetno? :agreetodisagree:

Rebelius
Postovi: 1
Pridružen/a: 01 ruj 2013 13:11

Re: Solo sam

Post Postao/la Rebelius » 01 ruj 2013 13:11

i ja sam

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2013 12:57

i kada nisi solo ionako ces biti jednog dana. sta ima veze sto ste solo? zdravo je to, visestruko zdravo. daleko ste od shvacanja da ste sebe izgubile s nekim, od prekida i potrebe da budete solo. mislim da je to gore nego biti solo. biti solo znaci biti free... i to je jako lijepo.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 03 ruj 2013 14:53

Ooh je napisao/la:i kada nisi solo ionako ces biti jednog dana. sta ima veze sto ste solo? zdravo je to, visestruko zdravo. daleko ste od shvacanja da ste sebe izgubile s nekim, od prekida i potrebe da budete solo. mislim da je to gore nego biti solo. biti solo znaci biti free... i to je jako lijepo.
e, alo! smanji doživljaj! šta si počela skakat na svaku!? :lol:

ot. ja ne znam da li sam solo.. mislim da nisam.. hm...

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2013 15:44

a ne, ne skacem. samo sam malo razmisljala. ima ljudi koji s nekim zele biti, ne svidja im se sto su solo i teze nekom skladu s nekim. a s druge strane, puno su mi realnije sve obveze koje neki odnos nosi. cini mi se da kada god s nekim pricam uvijek je neka zavrzlama, neka previranja su tu. s te strane nije solorstvo toliko lose. ne kazem da je ovo na patnicki nacin, ali.. ma fuck, bolje biti solo nego s nekim da nisi solo ili kao da nesto probas, pa da se makne taj plin soleerstva koji kao ne pase. na to sam mislila. sta ima od objavljivanja tipa solo sam ili nisam solo? to mi nije jasno. buncam :D nema veze...samo sam po nekim dojmovima. zene, uzivajte dok ste solo. :D

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2013 15:51

ot. ja ne znam da li sam solo.. mislim da nisam.. hm...
za ovo mi treba profesionalni prvodioc, jer opcije koje mi prolaze glavom su naprosto magicne.

kada netko ne zna da li je solo, a misli da nije, to bi moglo znaciti:

a) zaljubljenost
b) kres varijanta s mogucnostima neceg vise
c) nagovjestaj srodne duse ( u ovom slucaju je to previse nemoguce s obzirom na terminologiju :D)
d) prepustenost nekom tko porazuje osjecaj solersta i zeli tebe a to izaziva lijep feelig, pa isto pruzas nazad.
e) trebam sladoled, ne mogu se sjetiti vise opcija
pardon:
f)neki ljudoi ne znaju da li su solo, kada zele izbjeci upade drugi i tako se zastiti, jer zele biti solo :D ovo je autobiografski!

ali doista trebam nekoga da prevede :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 03 ruj 2013 16:03

g) zaljubljena sam u Shizu i čekam da me primjeti

:lol:
i baš ti sladoled pao na pamet, ha? hm... lizanje... :sinister:

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2013 16:49

JaNNa je napisao/la:i baš ti sladoled pao na pamet, ha? hm... lizanje... :sinister:
i sta ja sada da komentiram na ovo? staaaa? sva sreca pa quattro jedem zlicicom. :P

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 03 ruj 2013 16:51

ja općenito ne razumijem koji je vrag ušao u tebe da si počela sve komentirat... ali dobro!
ugodno lizanje sladoleda sa žlice želim!

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 03 ruj 2013 16:59

dosadno mi je malo. kako lizes sladoled sa zlice? no dobro, stvarno bi bilo ok da crol malo dise od mene.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 03 ruj 2013 17:03

evo cure! kad ovako naučite "lizat" sladoled sa žlice više nećete biti solo! Ohica zna!

slika

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: Solo sam

Post Postao/la Erica » 04 ruj 2013 00:07

Uzasno si simpaticna.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 04 ruj 2013 07:08

jel ovo ulet meni?
ako da - više preferiram pp, radi reputacije i to... kuiš?
ako ne - :srce: za humor!

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 05 ruj 2013 15:02

JaNNa je napisao/la:evo cure! kad ovako naučite "lizat" sladoled sa žlice više nećete biti solo! Ohica zna!

slika
nepopravljiva :D jel ti to neku solo curu pokusvas nauciti vjestinama koje bi ti pasale? sta si stvarno tako vjezbala? ja sladoled ipak jedem iz gusta, ne treniram :P

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Solo sam

Post Postao/la JaNNa » 05 ruj 2013 15:05

ti ne treniraš? molim te.... :lol: saberi se! i kad ćeš više doć da jedemo taj sladoled na Sljemenu :lol:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Solo sam

Post Postao/la slapa » 05 ruj 2013 16:16

dosta trolanja po ovoj temi jer je na dobrom putu da sve ode u off.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 05 ruj 2013 18:27

slapa je napisao/la:dosta trolanja po ovoj temi jer je na dobrom putu da sve ode u off.
evo jos samo jednom, fino je vidjeti da se plavis opet na crolu. da, znam da sam pretjerala. ali evo samo jos jedan put da odgovorim.

janno, ne idem ja na sljeme s tobom nije mi napeto da te nosim na ledjima, a s obzirom da ne znas jesi li solo ili ne ne da mi se prisilno trcati, citaj bjezati uzbrdo. neka te nosi doticna :D
nadalje, ne doruckujem zivotinje za dorucak za razliku od tebe, pa ne bih htjela da karma predje na mene, iako bih zamolila medvjeda da te ne pojede. mada kako ti to za divljac citas, zamolila bih ga da te ne pojebe:D
kada jedem sladoled doista ne vidim vadzajna thing pred nosom, da vidim ne bih ga jela. nismo svi nadareni bujnom mastom.

p.s. doci cu na zimu da ne jedemo taj sladoled skupa, bilo bi mi dosta neugodno pomisliti na to sto ti u stvari lizes :D

totalno sabrano napisah ja :* i nema vise offova :D


a sada vracanje na temu...


stvarno mislim da je super biti solo i da solo treba biti i u vezama.cini mi se da ta potreba za biti s nekim proizilazi iz potrebe da budete same sa sobom, a ne da se s nekim nadopunjuje. samo to mi pada na pamet kada vidim post tipa "i ja sam solo" mada lijepo je nekoga voljeti i kada se netko bas poklopi, pa ti da da budes solo, a siri te. samo to.

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: Solo sam

Post Postao/la Erica » 09 ruj 2013 14:08

^evo tebe opet s ovim mind-blowing postovima. prestani zaljubit ću se.

Ooh

Re: Solo sam

Post Postao/la Ooh » 09 ruj 2013 21:01

Erica je napisao/la:^evo tebe opet s ovim mind-blowing postovima. prestani zaljubit ću se.
neces :D lose ti je to. ozbiljno, stetnije od konzumiranja heroina.

Odgovorite