novi pokusaj...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 29 kol 2012 14:16

za pocetak molim cijenjene administratorice i odredjene da mi ne brisu temu i da nastane metez na njoj. vrijeme je da budem konacno iskrena prema sebi i drugima. malo sam razmislila o svemu i odlucila postaviti stvari na svoje mjesto.
1. ispricavam se na nekim svojim ispadima, proteklo razdoblje mi nije bilo najbolje pa sam znala svakako reagirati.
2. svatko ima svoje zelje i potrebe, a ja ih necu skrivati i igrati igrice. smatram da sam te igrice prerasla pa cu otvoreno rec sto zelim.
* sve cekam bolja vremena da cu konacno moc izdvojit novce za put kada budu kakva druzenja, partiji jer ljudi se ne upoznaju samo preko neta.
imam prijatelje, ali tu su vecinom strejt. stvarno mi fali neko iste orijentacije. fali mi seks, fali mi ljubav. i, jel krivo rec sto zelis, a da se ne stekne krivi dojam o nekome? mislim da nije.

to sam ja i sve se nadam nekom lijepom pocetku necega. interesira me zenski rod. sto trazim? drustvo, a kasnije kako kemija odigra :D nudim: izgled (nesto izmedju prosjecnog i jako dobrog), netko tko ce nastojat da se osjecas dobro u mom drustvo, netko sa kime ces moci popricat o svemu, netko na cije ces ispade morat bit spremna :D jer gle, nitko nije savrsen.

cure, navalite! roba je na zalihi :D :D :D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Zita » 29 kol 2012 14:25

Ak zanemarimo zadnju recenicu sve si lijepo napisala ;)
sretno...
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la slapa » 29 kol 2012 14:27

Oh well... Aj da i mi probamo drugačije ovaj put. Stoga molim sve cure koje nisu zainteresirane za druženje s bc da se suzdrže od komentara u ovoj temi.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 29 kol 2012 14:30

Sretno i od mene.
Nadam se da ćeš naći ono što tražiš. ;)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 29 kol 2012 14:40

hvala na moralnoj podrsci! :giveflower:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Afrodita » 29 kol 2012 17:06

Sretno BC i bilo bi lijepo da ne bude suvišnih komentara.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
kiflica
Postovi: 137
Pridružen/a: 12 lip 2012 23:15
Spol/rod: žensko

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la kiflica » 30 kol 2012 12:17

za oglas -
slika

za ovo -
black.cat je napisao/la:nudim: izgled (nesto izmedju prosjecnog i jako dobrog)
pics or it didn't happen :D


mozda jednom i padne onaj biljar xD
:p

Avatar
plavo
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 stu 2011 14:31
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la plavo » 30 kol 2012 16:40

sretno! :)

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 09 ruj 2012 15:52

evo me na starom profilu, yes!
ispricavam se curama na nedavnim neugodnostima, nadam se da se tako nesto vise nece ponoviti jer ipak idem od nekog novog pocetka.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la jpeg » 09 ruj 2012 17:02

ajde de. I?
Jel tražiš nekog za neobavezno druženje?

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 10 ruj 2012 07:48

iskreno - zelim ljubavnicu jer takav mi odnos trenutno najvise odgovara, a ako sa vremenom dodje do necega vise, necu se ljutiti. rekla sam iskreno jer smatram da nema smisla sve stavljat u celofan, a imam malo previse godina za igranje igrica.

Avatar
Sekhmet Amt ur
Postovi: 25
Pridružen/a: 05 tra 2011 17:34
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U otvorenoj vezi
Lokacija: T-34

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Sekhmet Amt ur » 10 ruj 2012 07:51

black.cat je napisao/la:ispricavam se curama na nedavnim neugodnostima, nadam se da se tako nesto vise nece ponoviti jer ipak idem od nekog novog pocetka.
Zašto se ispričavaš anonimno-amorfnoj forumskoj masi koja ti ne predstavlja nikakav jebeni faktor u životu?! Pitam čisto informativno. By the way, ne ponižavaj sebe pokušavajući da te prihvate isti, bez obzira o kojem se forumu radilo, jer jednoumlje sucks! Odjebi to, nabavi kičmu i furaj svoj film. Sretno u traženju ljubavnice ;)

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 11 ruj 2012 06:02

d_van je napisao/la:
Sekhmet Amt ur je napisao/la:Zašto se ispričavaš anonimno-amorfnoj forumskoj masi koja ti ne predstavlja nikakav jebeni faktor u životu?! Pitam čisto informativno. By the way, ne ponižavaj sebe pokušavajući da te prihvate isti, bez obzira o kojem se forumu radilo, jer jednoumlje sucks! Odjebi to, nabavi kičmu i furaj svoj film. Sretno u traženju ljubavnice ;)
Upravo tako.
1. htjela sam pokazati neku kulturu.
2. sad tek vidim da mi to mijenjanje profila nije najbolja ideja, ali bjezala sam - upravo iz tog razloga jer sam mislila kako cu pobjec od onih par sto uvijek ismijavaju i gledaju svaku rijec jel tocno napisana. ali, nisam ja sa drugog planeta, ja samo iskrene kazem sto zelim.
3. dobro, nakon uvidjenih pogresaka i bijega od necega, zaustavljam to. bez brige, ostajem na ovom profilu, tako da molim vas sad stvarno za mir sada.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 15 ruj 2012 06:55


black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 22 ruj 2012 10:48

i, da se ne stekne krivi dojam - da sam neka kurva ili da mi je samo do toga da nekoga iskoristim pa ostavim. ne, meni doista odgovora ono neobavezno druzenje. a, i da se razumijemo, svi smo mi ljudi od krvi i mesa. nije da ja ne zelim vezu, ali smatram da sve u svoje vrijeme, a i nisam ocajna da moram bit u bilo kakvoj vezi, bez obzira na kvalitetu odnosa...

koliko mogu procjeniti, kad gledam okolinu oko sebe, vidim da sa nekime odmah kliknes, a sa nekime koliko god pokusavas, ne ide. pod tim mislim, neki su nakon vremena i vremena nekakve veze, prekinuli, a drugi su se u kratkom roku upoznali i ubrzo nakon toga odlucili da zive zajedno. ...uuu, malo sam se zadubila u temu, a svime time sam htjela reci - ne mozes bit sa svima biti u jednakom odnosu.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la TheIllusionist » 22 ruj 2012 19:02

crna micice...evo ja ti se javljam jer i ja tražim isto ovdje dakle okruženje u kojem se nalazim je straight i prvenstveno sam došla ovdje na forum da bi se mogla družiti s vama curama koje volite što i ja i meni fali ljubavi,seksa,strasti,zajebancije izlazaka s društvom u kojemu smiješ biti ono što jesi...to je glavno...

eto ako ti se išta od mojeg profila ili mojeg piskaranja svidjelo možeš mi se javiti,otvoreno ti ovako to kažem namjerno jer i mene ljudi ovdje od kad sam došla zadirkuju radi raznih stvari..ali eto..još sam tu i držim se stoga...call ;) :giveflower:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 23 ruj 2012 06:49

nije to samo tako naci nekoga za (sto god trazis sta se tice nace orijentacije). ovaj forum ima mnogo clanica, drugi neki isto tako pa pretpostavljam ili je cure strah upoznavati se preko neta pa sve to ide polako. a, mozda je to neki razlog kojeg ni nemogu razgonetnuti jer nije bas da nase populacije u Hrv. nema, ima nas, ali bas smo dobro skrivene, he he.

chocolate
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 stu 2011 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la chocolate » 23 ruj 2012 21:46

ja sam lijena ici na dejt na "slijepo" i onda sjedim doma i cekam da mi netko padne s neba :rainbow:

Avatar
aesthe
Postovi: 123
Pridružen/a: 07 lis 2012 15:43
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la aesthe » 07 lis 2012 15:47

joj i ja bi da mi netko padne s neba!

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 07 lis 2012 19:40

ja ne ocekujem da ce mi itko past sa neba, nego nisam u tako idealnoj financijskoj situaciji da si mogu priustiti odlazak do Zg-a na party kakva, na neko druzenje ili sl. traziti nekog drugog za novce mi je blesavo. a, stopirat vise ne volim. tako da cekam lijepe dane po pitanju toga.
a, cura koja me zeli upoznat, ako je doista interesira da me upozna, doci ce do mene. ja ne grizem i ne jedem ljude, a Karlovac nije New York da bih se netko izgubio u njemu.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 13 lis 2012 07:32

netko mudar/ra davno rece na ovom forumu, a sada sam i sama dosla do sljedeceg zakljucka - ruku na srce, ljudska potreba je imati nekoga kraj sebe, ali zasto bi to "trazenje" trebalo biti tako komplicirano. zasto se jednostavno ne upoznati samo, popiti kavu i druziti se, a sa vremenom ce samo od sebe doci ono sto treba doci.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la str8faith » 14 lis 2012 13:55

slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 04 stu 2012 17:38

znaci - ne trazim nekoga za udaju niti se mislim odmah nekome uselit u stan :D zene smo, dogovorit cemo se. kazem, stvarno je blesavo rec sto ja tocno zelim sa nekime jer nitko nezna sto ga ocekuje. samo znam da to bude druzenje uz upoznavanje. znam da je bilo trenutaka na ovom forumu kada bi neke cure i pozeljele javit, ali kad su vidjele sve te neke postove, da su sigurno odustale od javljanja, ali ja uopce nisam toliko los kao sto kruze glasine :) javi se, procjeni me uzivo ;)
i, ruku na srcu, doista smo svi od krvi i mesa. ja se mogu zabavljat, a mogu i ozbiljno. ali, prvo zelim upoznat curu koja zna sto zeli u zivotu i da zrelo razmislja.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Angela07 » 04 stu 2012 18:09

:kokice: evo, ja ti iskreno i od srca želim da konačno nekog upoznaš prek foruma!

:kokice: znam da nije tema..ali želim i severini da konačno nađe nekog normalnog tipa!

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la Billie Deadwilder » 05 stu 2012 01:48

Navalimo na što točno? Na osobu koja otvara neke topice po forumima samo da izmami neke 'sretno sretno' od potpuno nepoznatih ljudi. slika

Inače promiče mi smisao ovog topica, ajde napravi nešto što čine svi ostali ljudi a to je da lijepo odeš do nekog prijatelja i njega/nju terroriziraj svojim problemima. Ne nas. : D

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la hops » 05 stu 2012 08:23

ja mislim da je pozeljno da se iste poante (neki puta cak sa istim redosljedom rijeci) ponavalju preko nekoliko puta u istom (a nekada i vise) topica.
ljudi ugl ne citaju sve, pa mozda je nekome nesto promaklo...
:pod utjecajem juzine:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 05 stu 2012 08:29

Angela07 je napisao/la::kokice: evo, ja ti iskreno i od srca želim da konačno nekog upoznaš prek foruma!

:kokice: znam da nije tema..ali želim i severini da konačno nađe nekog normalnog tipa!

hvala! :giveflower:
tema se i zove "novi pokusaj" jer znam da nemogu promjenit proslost i ispravit svoje pogreske zato sam sada okrenula novu stranicu i napravit cu od sebe sto kvalitetniju osobu. curama koje se pozele javit, savjetujem da ne citaju sve moje postove jer stvarno pise svasta, a ne zelim da netko pobjegne od mene, samo zato jer ovdje pise stvarno svasta.
Zadnja izmjena: black.cat, dana/u 05 stu 2012 08:37, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la hops » 05 stu 2012 08:32

bez uvrede, mene tvoja "nova stranica" vuce na prousta i njegov kolacic koji opisuje na 5340985 stranica...

korana4
Postovi: 247
Pridružen/a: 15 srp 2012 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la korana4 » 05 stu 2012 11:48

black.cat je napisao/la:
Angela07 je napisao/la::kokice: evo, ja ti iskreno i od srca želim da konačno nekog upoznaš prek foruma!

:kokice: znam da nije tema..ali želim i severini da konačno nađe nekog normalnog tipa!

hvala! :giveflower:
tema se i zove "novi pokusaj" jer znam da nemogu promjenit proslost i ispravit svoje pogreske zato sam sada okrenula novu stranicu i napravit cu od sebe sto kvalitetniju osobu. curama koje se pozele javit, savjetujem da ne citaju sve moje postove jer stvarno pise svasta, a ne zelim da netko pobjegne od mene, samo zato jer ovdje pise stvarno svasta.
bc ti si dobra djevojka, slatka, simpatična, sa prekrasnim plavim očima, ja sam te zamišljala drugačije, ali sam se jako iznenadila kad sam te upoznala i popila kavicu sa tobom, želim ti da nađeš svoju sreću! :giveflower:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: novi pokusaj...

Post Postao/la black.cat » 05 stu 2012 14:52

korana4 je napisao/la:bc ti si dobra djevojka, slatka, simpatična, sa prekrasnim plavim očima, ja sam te zamišljala drugačije, ali sam se jako iznenadila kad sam te upoznala i popila kavicu sa tobom, želim ti da nađeš svoju sreću! :giveflower:
hvala na tako lijepom postu ;)

a sta cu, skoro pa savrsena :D

Zaključano