Kava, druženje ZG

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 15 lis 2012 18:18

Bok svima, tu sam registrirana već neko vrijeme...doduše dugo nisam ništa pisala, a i kad jesam vrlo rijetko. Da krenem odmah na stvar, voljela bih unijeti malo novosti u život i uz to upoznati nekog novog za druženje, kavu...razgovor, pa ako ima neka žena od recimo 30 godina na dalje voljela bih da mi se javi da se upoznamo. Inače ja imam 38, dosta mlađe izgledam (tako bar svi kažu), pomalo sam sportski nastrojena (čitaj nekad me uhvati navika iz "mladih dana" pa se volim dobro fizički istrošit... plesat, rolat, klizat...).

Eto ako je koja zainteresirana neka se ja vi na pp, bit će mi drago. :srce:

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 15 lis 2012 20:45

ooh, lijep post :D meni kriticno fale moje drage, divne i divlje zene. i sada trazim nekoga za kahvu,druzenje, jer mi dio njih nije blizu. krepavam. s tim da moram naglasiti koliko volim ove okolo mene da se ne nadju zapostavljene i da ne misle da mi manje znace, s obzirom na nesporazume kada sam prosli puta stavila slican komentar :D ne bi ih mijenjala ni za sto, ali nekako imam potrebu i za jos zena :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 15 lis 2012 20:50

fizicki istrosit...ludilo..I'm there :sinister:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la slapa » 15 lis 2012 21:36

elaboriraj nam te tri točkice :D

Ooh a tvoja potraga za divljim ženama (mada mi nije jasno kako ti ove oko tebe nisu dosta divlje :D ) skoro pa treba poseban topic. jer ti to zaslužuješ :giveflower:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 15 lis 2012 21:45

tko dodje na kavu moze birati radnju u tri tockice..navlakusa :gigglenod:

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 16 lis 2012 11:24

@ OOh draga i divna jesam, a sad kolko sam divlja, ne znam, ponekad, mislim da sam uglavnom pripitomljena :)

@ gemini i shlapa :D od cijelog posta vi zapele za tri točkice hahaha, to je ostavljeno za umjetničku slobodu, spontano izražavanje i tak to, pa žene smo dogovorit ćemo se :frizuraparti: :pivo:, možemo i heklat ak netko to zna učinit zanimljivom radnjom :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 12:17

:luda3: i ja bih..ako će biti kava s pripitomljenim ženama 35+ :cool2:
:D :D zaslužujem li kavu, prosim reference zatražite od moje mlađahne prijateljice jane, jel

jano, pazi kaj ćeš reć! :kokice:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 16 lis 2012 12:31

nemam vremena da išta pametno kažem ovih dana! :D
btw. otkad ti ŽELIŠ na kavu sa ženama s Crola? :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 12:48

:D :D :D uvjet je 35+!!
i kak misliš nemaš me vremena hvaliti?? :shock2:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 16 lis 2012 12:51

pa ti si toliko divna da to zahtjeva poseban esej, a za njega nemam trenutno vremena
sam se izvukla? :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 16 lis 2012 13:46

fakat,prvo mi je palo na pamet heklanje,gobleni itd. kao radnja trosenja :ubergeek: a zasto bas 35+,jel ima sanse za 35- ?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la slapa » 16 lis 2012 13:48

ako ništa drugo pozovi se na ovaj oglas za 10 godina pa će ti morat dati šansu :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 16 lis 2012 13:59

moram to zapisati u rokovnik :)

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 15:47

JaNNa je napisao/la:pa ti si toliko divna da to zahtjeva poseban esej, a za njega nemam trenutno vremena
sam se izvukla? :D
:D skoro! ubilo bi te da si napiala da sam pametna, zgodna i humoristična i da bi svaka bila presretna da me ima, a?! :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 15:54

slapa je napisao/la:ako ništa drugo pozovi se na ovaj oglas za 10 godina pa će ti morat dati šansu :D
:roftl:


:kokice: vrijeme je da krenem u potragu za ženom! kako je to kod mene uvijek sporo, teško i komplicirano prve rezultate očekujem za cca 5-7 godina, tak da će ove od 35 biti baš u pravim godinama za mene! :D :D :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 16 lis 2012 16:15

ovo je prvi put da se sa 28 godina osjecam balavo..cool :veryhappydance:

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 16:40

gemini je napisao/la:ovo je prvi put da se sa 28 godina osjecam balavo..cool :veryhappydance:

:D jedan moj prijatelj je u svojoj 28oj izjavio da on ima 28 ali kao da ima 100. to je bilo fora, jer je tako bilo. valjda je to normalno s pametnim ljudima. npr. da imam plus 35, meni to nista ne bi znacilo u ovom postu :D nikako da prekoracim tu 15tu, sramota me vise...cak ne znam sto napisati da nekoga fasciniram, a davno bi trebalo da sam to naucila, barem po pitanju upucavanja koje je kratkoga vijeka, trebalo bi da je spontano, da sazrijeva nacin ophodjenja, a ono kljak...nikada necu dozivjeti plus 35 :D

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 16:43

slapa je napisao/la:elaboriraj nam te tri točkice :D

Ooh a tvoja potraga za divljim ženama (mada mi nije jasno kako ti ove oko tebe nisu dosta divlje :D ) skoro pa treba poseban topic. jer ti to zaslužuješ :giveflower:
ovo je krasno. hvala :) ne mislim divlje kao sirovo divlje, nego cool zene koje su malo opizdjene. sasvim pristojne, ciste same sa sobom, zene koje cvrsto stoje u svojim zivotima, ali rasturaju pojavom, komentarima. da kada sjednes sjedis s komadom karaktera bez strahova:D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 16:54

Ooh je napisao/la: nego cool zene koje su malo opizdjene. sasvim pristojne, ciste same sa sobom, zene koje cvrsto stoje u svojim zivotima, ali rasturaju pojavom, komentarima. da kada sjednes sjedis s komadom karaktera bez strahova:D
:kokice: eto, ja sam ti baš takva! i kada ćemo na kavu? :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 16:55

:D a da, nemaš 35+! sorry! :D

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 17:00

oooo ooooooooouuuuu :D neka me netko spasi :D

saalim se. vjerujem da je to poziv za tetu koja je otvorila post ukoliko ima potrebu za istim sto sam napisala, da skratimo postupak :) meni je problem sto su moje drage zene daleko i sto trebam nekoga sada tu :)

lijepo je biti samouvjerenom, svidja mi se to. kako god, hvala na prijedlogu. ali ja imam 28. ne znam sto to znaci, ali ocito znaci, pa ...ma...nema veze...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la slapa » 16 lis 2012 17:21

opet si profilozofirala :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 17:24

nicam pavo nocas nita nita, cve mi se vlti i eto :D krene samo od sebe stavljanje stvari na krivo mjesto i odredjivanje nepostojecih okvira...nije to filozofija, to je nesto nesto s necim u necem. jesus hristus, kako bi nekom relativno normalnom izgleedala kava sa mnom? khm... bolje da ja ne idem na kavu s nikim. kupit cu si dekicu i kokice :D i onda nema toga minus plus, amer rus...:D

da, to je rjesenje. dekica i kokice. necu vise niti letjeti, eto...

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 16 lis 2012 17:26

:duga: cijeli ovaj topic je meni zezancija! ne lovim ni mlade ni stare komade! oni obično love mene, jel! :cool2:

:) ozbiljno: mislim da je uvijek nekako lakše ostvariti poznanstva kroz postove - ozbiljne razgovore ili zezanciju. ciljanim poznanstvima tipa - tražim vezu, seks, prijatelje - osobno nisam sklona. definiranje odnosa prije upoznavanja ga ograničava i možda onemogućava. ali to je moje mišljenje.

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 17:36

:D da lajki komentar, dobro nije da me se pita, ali ne mogu biti stariji komad koji te lovi :D pa se manje osjecam krivom. :feelingfree:
eto smisla dana. tko bi rekao.
mislim da je tesko ubosti nekoga preko neta tko ce ostaviti bez daha. meni je puno teze naci nekog s kim se osjecam vaaau i s kim se nadopunjujem, tko cini zivot ljepsim i obnuto. ljude koji tako djeluju na mene sam upoznala u zivo. ovdje mi se svidja izrazavanje potrebe da se nekoga upozna. i nekako sam prazna i bas mi treba netko da se nadovezemo. e, napustam temu da je ne unistavam. sinergija je fina stvar. tipa sada sjedim tu i ne znam bas ljude s crola, ali mi je ugodno tipkati s nekim. samo dosta mi toga, ja bih onako djikanski na kahvu. gčuvarila bez napora. glmatanja s nekim tko ima neku tezinu. e sada idem :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 16 lis 2012 17:37

Angela07 je napisao/la::duga: cijeli ovaj topic je meni zezancija! ne lovim ni mlade ni stare komade! oni obično love mene, jel! :cool2:

ouuuu..ovu spiku prodaju cure u bisex fazi 18+ :pointandlaugh:


:) ozbiljno: mislim da je uvijek nekako lakše ostvariti poznanstva kroz postove - ozbiljne razgovore ili zezanciju. ciljanim poznanstvima tipa - tražim vezu, seks, prijatelje - osobno nisam sklona. definiranje odnosa prije upoznavanja ga ograničava i možda onemogućava. ali to je moje mišljenje.
ali ovo je istina,veoma mudro :)

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la me,myselfelse » 16 lis 2012 17:50

Da...
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 16 lis 2012 21:00

OOh, da te utješim, našla bi se s tobom na kavi unatoć tvojih 28 proljeća :D nisam tolko stroga u granicama , osim toga skoro pa imaš 30, dakle prošvercala bi te ;)

Angela07 izvol' se javit :)

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 16 lis 2012 21:03

pardon, lapsus digiti, unatoč

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 17 lis 2012 07:11

jbt.. nema me mjesec dana i Angie glavna bariteljica i glas razuma postala! :D
Angie izvoli joj se javit, nemoj da ja moram organizirat Vaš dejt! balavica, jel... :roll:

kad smo već krenuli u diskusiju o godinama, možete mi VI (starije) objasnit zašto odbijate i u samom startu nekoga od npr. 28?

btw. OOh, lajkam ovo, samo bi prepuručila oprez kod punjenja praznog, jer net je jako zajebana stvar:
Ooh je napisao/la:...mislim da je tesko ubosti nekoga preko neta tko ce ostaviti bez daha. meni je puno teze naci nekog s kim se osjecam vaaau i s kim se nadopunjujem, tko cini zivot ljepsim i obnuto. ljude koji tako djeluju na mene sam upoznala u zivo. ovdje mi se svidja izrazavanje potrebe da se nekoga upozna. i nekako sam prazna i bas mi treba netko da se nadovezemo. e, napustam temu da je ne unistavam. sinergija je fina stvar. tipa sada sjedim tu i ne znam bas ljude s crola, ali mi je ugodno tipkati s nekim. samo dosta mi toga, ja bih onako djikanski na kahvu. gčuvarila bez napora. glmatanja s nekim tko ima neku tezinu. e sada idem :D

Odgovorite