Kava, druženje ZG

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 17 lis 2012 07:44

CornflakeGirl je napisao/la: Angela07 izvol' se javit :)
:kokice: pa ti si plavuša?! volim plavuše :srce:

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 17 lis 2012 07:49

JaNNa je napisao/la:jbt.. nema me mjesec dana i Angie glavna bariteljica i glas razuma postala! :D
Angie izvoli joj se javit, nemoj da ja moram organizirat Vaš dejt! balavica, jel... :roll:

kad smo već krenuli u diskusiju o godinama, možete mi VI (starije) objasnit zašto odbijate i u samom startu nekoga od npr. 28?

:D ja mislim da nitko nema niš protiv mlađih! ja nemam! :D ali ako želim nešto smislenije kontam da imam više mogućnosti s osobom koja mi je bliža po godinama. naravno da ima iznimki, ali..

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la kaktus » 17 lis 2012 10:02

jano, u kojoj godini to "starije" počinje? pazi što ćeš odgovoriti...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 17 lis 2012 11:55

D - 34! :)
A - super! onda očekujem buduću družicu bar deset godina mlađu pa da dokažeš svoj point, jel... :D

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 17 lis 2012 18:25

JaNNa je napisao/la:jbt.. nema me mjesec dana i Angie glavna bariteljica i glas razuma postala! :D
Angie izvoli joj se javit, nemoj da ja moram organizirat Vaš dejt! balavica, jel... :roll:

kad smo već krenuli u diskusiju o godinama, možete mi VI (starije) objasnit zašto odbijate i u samom startu nekoga od npr. 28?

btw. OOh, lajkam ovo, samo bi prepuručila oprez kod punjenja praznog, jer net je jako zajebana stvar:
Ooh je napisao/la:...mislim da je tesko ubosti nekoga preko neta tko ce ostaviti bez daha. meni je puno teze naci nekog s kim se osjecam vaaau i s kim se nadopunjujem, tko cini zivot ljepsim i obnuto. ljude koji tako djeluju na mene sam upoznala u zivo. ovdje mi se svidja izrazavanje potrebe da se nekoga upozna. i nekako sam prazna i bas mi treba netko da se nadovezemo. e, napustam temu da je ne unistavam. sinergija je fina stvar. tipa sada sjedim tu i ne znam bas ljude s crola, ali mi je ugodno tipkati s nekim. samo dosta mi toga, ja bih onako djikanski na kahvu. gčuvarila bez napora. glmatanja s nekim tko ima neku tezinu. e sada idem :D

znam, ma nisam trazila nikog preko neta :) zanimljivo mi je da u isto vrijeme postoji jos kod nekoga potreba za upoznavanjem u isto vrijeme bas kada je mene spucalo.

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 17 lis 2012 18:26

ah, opet nebulozno tipkam :D

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 17 lis 2012 20:50

JaNNa je napisao/la:jbt.. nema me mjesec dana i Angie glavna bariteljica i glas razuma postala! :D
Angie izvoli joj se javit, nemoj da ja moram organizirat Vaš dejt! balavica, jel... :roll:

kad smo već krenuli u diskusiju o godinama, možete mi VI (starije) objasnit zašto odbijate i u samom startu nekoga od npr. 28?

Pa, ja sam postavila nekakav okvir, koji je na kraju krajeva samo okvir iz kojeg se uvijek može izaći. Uvjetovan je nekakvim iskustvima i vlastitim mišljenjima ili željama, ali uvijek ima prostora za manevriranje. :) Život sam po sebi nije krut i nepromjenjiv pa tako ni ti okviri koje si postavljamo ili ne.

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 17 lis 2012 20:57

Inače, uglavnom sam okružena mladim ljudima, i to dosta mlađima od mene, i zaista su divni i pametni i odgovorni i nemam ništa protiv njih, dapače :) ali opet postoje tu neke razlike, jednostavno svako razdoblje donosi nešto svoje, što opet ne znači da se ljuidi ne bi mogli dobro slagat iako je između jedno ili dva desetljeća , sve je individualno...

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 17 lis 2012 21:07

samo zene mogu ovako daleko otici samo zbog obicne cuge,kave..vise sam zaboravila koja je tema..ne mozes da ih ne volis :D cuga je,nije eliksir zivota :P

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la kaktus » 17 lis 2012 21:30

JaNNa je napisao/la:D - 34! :)
veoma si hrabra (to je sinonim za - bezobrazna)

Ooh

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Ooh » 17 lis 2012 21:38

jer tu je tuga moja vjerna druga,
a kad je tuga onda mora da se cuuuuuuuga :D

kad smo kod cuge :D morala sam :veryhappydance:

mojito777
Postovi: 13
Pridružen/a: 07 lis 2012 08:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la mojito777 » 18 lis 2012 01:01

No? bio netko na kavi sa nekim?
ili ste jos u niskom startu? kak je netko fino izvalio:
"cuga je,nije eliksir zivota :P" :haha:
a bas je fino pocelo...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 18 lis 2012 07:20

kaktus je napisao/la:veoma si hrabra (to je sinonim za - bezobrazna)
prozbori ona koja se ne javlja na mobitel ... :roll:
gemini je napisao/la:samo zene mogu ovako daleko otici samo zbog obicne cuge,kave..vise sam zaboravila koja je tema..ne mozes da ih ne volis :D cuga je,nije eliksir zivota :P
wtf? ti si moja generacija i ti bi trebala shvatiti da zapravo ovdje pričamo o ons...
CornflakeGirl je napisao/la:Pa, ja sam postavila nekakav okvir, koji je na kraju krajeva samo okvir iz kojeg se uvijek može izaći. Uvjetovan je nekakvim iskustvima i vlastitim mišljenjima ili željama, ali uvijek ima prostora za manevriranje. :) Život sam po sebi nije krut i nepromjenjiv pa tako ni ti okviri koje si postavljamo ili ne.
koliko sam ja shvatila ti se želiš družit, izlazit, pit kave...
ja znam ljude od 35 koji još nisu na razini razmišljanja i ponašanja 20-godišnjakinja, a isto tako znam ljude od 25 koji razmišljaju kao 35-godišnjakinje (TI, nemoj se osjetit prozvanom niti da je to uvreda, ja te zbog toga jako lajkam!). tako da mi ta priča o godinama ne drži vodu za DRUŽENJE... ako tražiš vezu, to je nešto drugo... i tu mi teorija od najbolje, najzgodnije i najsavršenije Crolovke - Angie - drži vodu. :kiss5: (mislim da vas dvije trebate na coca colu, al ozbiljno - evo ja vas zovem van u subotu)
mojito777 je napisao/la:...
žedna sam... jako....
slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 18 lis 2012 09:28

:wow: neeee... da i? kava,cuga,ons..opet,big deal

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 18 lis 2012 09:33

pa nama, običnim smrtnicima koji nisu Dr-ovi, je... pusti da uživamo u drami (di je A. sa svojim drama butonom?)
i nemoj biti zastrašena što smo generacija... tko zna, možda smo i klupu djelile!

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 lis 2012 09:47

Angela07 je napisao/la:definiranje odnosa prije upoznavanja ga ograničava i možda onemogućava. ali to je moje mišljenje.
Moram se složit :)
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 18 lis 2012 10:17

JaNNa je napisao/la:pa nama, običnim smrtnicima koji nisu Dr-ovi, je... pusti da uživamo u drami (di je A. sa svojim drama butonom?)
i nemoj biti zastrašena što smo generacija... tko zna, možda smo i klupu djelile!
:sealedlips:

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 18 lis 2012 10:30

mozda smo bile na nekoj ''cugi'',ili si i onda dramila? :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 18 lis 2012 10:33

ja sam rođena drama! sigurno jesmo! ako je netko vrištao radi puknutog nokta - to sam ja!

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 18 lis 2012 10:36

onda mi mozes biti svaka frendica,cak i nesto u rodu,bas si mi s noktom suzila izbor :)

1962
Postovi: 124
Pridružen/a: 18 ožu 2008 22:40
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la 1962 » 18 lis 2012 13:58

Angela07 je napisao/la: definiranje odnosa prije upoznavanja ga ograničava i možda onemogućava. ali to je moje mišljenje.
Ne vjerujem da se odnos kojeg nema može pokvariti definiranjem.
Ne usuditi se upoznati nekoga zato što otvoreno i jasno kaže da traži prijateljstvo, poznanstvo?
Definicija u startu je tek tako da se krene u istraživanje, u avanturu.
Odnos će pokvariti neslaganje osobnosti; odnos će pokvariti to što se nećemo svidjeti jedna drugoj.
Šta se tu može izgubiti - prijateljstvo kojeg nije bilo od samog početka?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la JaNNa » 18 lis 2012 14:24

mislim da je Angie mislila na godine i to što mnoge starije žene odbijaju upoznavati mlađahne žene jer kao s njima nemaju ništa zajedničko i teško je uspostaviti bilo kakav odnos...
(ja sam naravno iznimka, jel Angie? :D )

i mislim da sa tim stavom se može izgubiti potencijalno prijateljstvo...

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 18 lis 2012 15:28

JaNNa je napisao/la: i tu mi teorija od najbolje, najzgodnije i najsavršenije Crolovke - Angie - drži vodu. :kiss5:
:D :D :D srećo, ja te samo zbog ovog vodim na limetu ili ono piće s rumom kak se već zove :D

:cool2: i mislim da je skroz okej da mi ti tražiš curu, provjereno imaš ukusa, jel :D :D :D

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 18 lis 2012 15:33

:) i kao što rekoh nemam niš protiv mlađih, ali rekla bih (samokritično! :D) da sam beskrajno teška, zahebana i u suštini vrlo ozbiljna (skoro kao d_van :cool2: ) da sumnjam da bi me netko mlad mogao podnijeti! što ne znači da nema pametnih, zrelih, mladih žena koje su zrele i zrelije od onih od 40 :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la gemini » 18 lis 2012 16:16

ako je tako,onda idi na cugu ili ons sa ooh doh :tkosetucetajsevoli:

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 18 lis 2012 19:22

:D pa kaj je ooh pokazala takav nekakav interes? i to za mene? ne bih rekla :cool2:

:) ali dobro, priznajem da ovdje postoje dvije djevojke koje bih rado upoznala :D

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 lis 2012 19:27

:kokice:
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la Angela07 » 18 lis 2012 19:34

:D npr. one s trojkom

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la CornflakeGirl » 18 lis 2012 19:34

koliko sam ja shvatila ti se želiš družit, izlazit, pit kave...
ja znam ljude od 35 koji još nisu na razini razmišljanja i ponašanja 20-godišnjakinja, a isto tako znam ljude od 25 koji razmišljaju kao 35-godišnjakinje (TI, nemoj se osjetit prozvanom niti da je to uvreda, ja te zbog toga jako lajkam!). tako da mi ta priča o godinama ne drži vodu za DRUŽENJE... ako tražiš vezu, to je nešto drugo... i tu mi teorija od najbolje, najzgodnije i najsavršenije Crolovke - Angie - drži vodu. :kiss5: (mislim da vas dvije trebate na coca colu, al ozbiljno - evo ja vas zovem van u subotu)

[/quote]
Da tražim nekoga za druženje, prijateljstvo, ali budući da svi moji prijatelji trenutno ispod 25 godina, zaželjela sam se malo starijeg društva :) Ali to ne znači da bi nekog u startu odbila ako ima manje od 30, pogotovo ako me zaintrigira ili već iz diskursa osjetim da mi ta osoba odgovara.
Ako se ovo sa coca colom i Angie odnosi na mene, it's a deal :)

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kava, druženje ZG

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 lis 2012 19:38

Angela07 je napisao/la::D npr. one s trojkom
:blushes:
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Odgovorite