25-30

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

25-30

Post Postao/la pineapple14 » 16 pro 2012 12:51

Dosta mi je više izlaženja s mlađarijom.
Gdje su ozbiljne cure od 25 do 30!? Pod ozbiljne mislim one koje rade, žive odvojeno od roditelja i mentalno i fizički, i koje se žele "skrasiti" s nekom curom (ne u patrijarhalno-šovinističko-katoličkom smislu bračnog udruživanja, koje je ionako za lgbt populaciju zakonski neomogućeno)? One s kojima se može nešto popričati o tmemama koje nisu oblokavanje, TV serije, izlasci i sl.? Nemam ništa protiv toga, ali nekako sam to prerasla... studentski život i real life život su dvije potpuno različite priče.
Dakle, cure-žene, anyone?


P.S. Imam 24 godine (vrlo uskoro). Nudim sve ono što i tražim (osim što nisam u grupi od 25-30, ali to definitivno nije neostvarivo haha).

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: 25-30

Post Postao/la pineapple14 » 16 pro 2012 21:51

115 pogleda, niti jedan odgovor :kokice:
Ili ste jako mlade, ili ste jako stare :sinister:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: 25-30

Post Postao/la Kroacija » 16 pro 2012 21:52

ili nikom nije privlacan taj mindflow.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: 25-30

Post Postao/la black.cat » 17 pro 2012 08:37

pa evo, samnom mozes pricat skoro o svemu i cilj mi je pronac neku ozbiljnu curu, a ne neku curu koja nezna sto bi sa sobom i koja se boji obaveza, ali jbg, ja jedino po tvojim kriterijima ne radim i ne zivim odvojeno (a, tko danas ima posao, taj je u danasnje vrijeme presretan). a, ako nemas para, ne mozes si ni planirat zivot, a i radis npr. na minimalcu od 2500,00 kn - 1000kn je stanarina, 500kn kojekakve rezije, ako ces kupovat friski kruh svaki dan to ti je oko 200kn, a ostala hrana oko 500kn i ono sto ti malo ostane ces potrosit na neki svoj gust. tako da ne ogranicavaj se na neke smijesne kriterije, ako je netko zrel, zrel je bez obzira na sve.

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: 25-30

Post Postao/la Helium-3 » 17 pro 2012 12:29

pineapple14 je napisao/la:115 pogleda, niti jedan odgovor :kokice:
Ili ste jako mlade, ili ste jako stare :sinister:
Ili jednostavno nemamo rođokracijske veze za posao koji bi nam omogucio da samostalno zivimo od svog rada. Stoga, sretno u potrazi za onima koji su odrasli u bogatim masonskim familijama.
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: 25-30

Post Postao/la gemini » 17 pro 2012 15:29

jeste bezobraze, cura sa 23 godine trazi curu sa stanom da se udomi koja je pametna i zaradjuje svoje novce da bi ona imala s nekim jamrati o zivotu i smrti..sta je tu cudno?gdje vi zivite? ja bi se odmah javila, ali volim svoju mater :roftl:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: 25-30

Post Postao/la Bash » 17 pro 2012 15:50

Ovo je podforum za oglase, cura je iskreno napisala osobine koje traži i to je njeno pravo. Ono šta vi na ovoj temi možete jest javit se ako ste zainteresirane, ili napisat koristan prijateljski savjet (ne iščuđavanje/ismijavanje/trolanje). Ostalo sikćite u Offtopicu ako baš ono imate potrebu.

Ooh

Re: 25-30

Post Postao/la Ooh » 18 pro 2012 14:07

jako mi se svidja post! razumem. mislim da je inace malo teze pronaci nekoga/neku, bez obzira na orijentaciju tko tko je samostalan/samostalna, a uz to ok.

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: 25-30

Post Postao/la Lena Plava » 18 pro 2012 17:09

invalid_user je napisao/la:ili nikom nije privlacan taj mindflow.

@ pineapple14: Eto, i meni je pristup malo off. Nemoj se ljutiti što to kažem. :) Inzistirat na fizičkoj odvojenosti od roditelja i da spada u kategoriju od 25 do 30 godina naprosto je vrlo nerealno. Uz to djeluje pomalo i površno.
Također, što se tiče izlazaka, to mogu do neke mjere shvatiti. Ipak, sama sam vrlo malo izlazila za vrijeme studija i ozbiljno sam shvaćala svoje studentske obaveze. Malo sam izlazila ponekad i zato jer nisam imala puno novca. Posao, stan i financijska neovisnost omogućile su mi neke stvari i danas izlazim više nego ikad prije, zabavljam se više i općenito uživam u nekim stvarima koje su mi bile ranije, ili sam ih barem tako smatrala, teško dostižne. Sličan obrazac sam uočila kod mnogih svojih vršnjaka, a vrlo sam blizu 30. godini. I da, ono što kažu, 30te su nove 20te,... to je totalno istina! :D

Stoga, sve što ti mogu reći je sretno u potrazi! :)

(inače, bila bih idealna za tebe, zadovoljavam ključne parametre vezane uz posao, stan i sl. :D)
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Ooh

Re: 25-30

Post Postao/la Ooh » 18 pro 2012 22:06

Lena Plava je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:ili nikom nije privlacan taj mindflow.

@ pineapple14: Eto, i meni je pristup malo off. Nemoj se ljutiti što to kažem. :) Inzistirat na fizičkoj odvojenosti od roditelja i da spada u kategoriju od 25 do 30 godina naprosto je vrlo nerealno. Uz to djeluje pomalo i površno.
Također, što se tiče izlazaka, to mogu do neke mjere shvatiti. Ipak, sama sam vrlo malo izlazila za vrijeme studija i ozbiljno sam shvaćala svoje studentske obaveze. Malo sam izlazila ponekad i zato jer nisam imala puno novca. Posao, stan i financijska neovisnost omogućile su mi neke stvari i danas izlazim više nego ikad prije, zabavljam se više i općenito uživam u nekim stvarima koje su mi bile ranije, ili sam ih barem tako smatrala, teško dostižne. Sličan obrazac sam uočila kod mnogih svojih vršnjaka, a vrlo sam blizu 30. godini. I da, ono što kažu, 30te su nove 20te,... to je totalno istina! :D

Stoga, sve što ti mogu reći je sretno u potrazi! :)

(inače, bila bih idealna za tebe, zadovoljavam ključne parametre vezane uz posao, stan i sl. :D)

koja reklama :D a ha ha ha ha

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: 25-30

Post Postao/la Lena Plava » 19 pro 2012 18:34

Ooh je napisao/la: koja reklama :D a ha ha ha ha
Bila bi reklama da nešto zaista i reklamiram, prodajem ili nudim. No to je zabluda... :cool:
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: 25-30

Post Postao/la forgotten » 20 pro 2012 11:11

radim, uredno placam stanarinu i 28 mi je. ne podnosim vise subotnje guzve u zadimljenim klubovima i divljanje je iza mene. spalila sam sve mostove iza sebe i okrenula novi list. zelis li napisati prvo slovo na njemu? :giveflower:
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: 25-30

Post Postao/la pineapple14 » 22 pro 2012 23:56

U pravu ste, tražim stariju koku da se udomim. Po mogućnosti vrlo bogatu i sa stanom od najmanje 500 kvadrata. Dva auta su minimum (jedno za mene, naravno).
Sve ponude šaljite na pm...

chocolate
Postovi: 20
Pridružen/a: 05 stu 2011 23:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: 25-30

Post Postao/la chocolate » 23 pro 2012 02:12

hahhahah imam sve samo nisam stara koka, tu negdje kao ti :P i nije stan ali kuca prode ?! hahhhahahah

Portia De Rossi
Postovi: 2
Pridružen/a: 23 pro 2012 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: 25-30

Post Postao/la Portia De Rossi » 23 pro 2012 21:05

Pozdrav svima nova sam na forumu pa evo da malo sarnem za pocetak :happycry:
Ime:imam
Grad:Sarajevo
God:26
Horoskop:Rak :)

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: 25-30

Post Postao/la lia » 23 pro 2012 21:43

ciao, zabavi se na forumu :giveflower:
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: 25-30

Post Postao/la pineapple14 » 23 pro 2012 23:53

chocolate je napisao/la:hahhahah imam sve samo nisam stara koka, tu negdje kao ti :P i nije stan ali kuca prode ?! hahhhahahah
Kuća, još bolje, haha. Mlada i skućena. i do. :sinister: :gigglenod:

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: 25-30

Post Postao/la softy » 26 pro 2012 00:14

pineapple14 je napisao/la:U pravu ste, tražim stariju koku da se udomim. Po mogućnosti vrlo bogatu i sa stanom od najmanje 500 kvadrata. Dva auta su minimum (jedno za mene, naravno).
Sve ponude šaljite na pm...
Ako nema jacuzzi u stanu odmah je pošalji u k@&*! Ne treba ti sirotinja ;-)
Lost in space and time...

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: 25-30

Post Postao/la str8faith » 26 pro 2012 02:19

pineapple14 je napisao/la: Gdje su ozbiljne cure od 25 do 30!? Pod ozbiljne mislim one koje rade, žive odvojeno od roditelja i mentalno i fizički, i koje se žele "skrasiti" s nekom curom
hmm skrasile se, žive odvojeno od roditelja , rade, kupile si povoljno život kod babe na pazaru !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: 25-30

Post Postao/la forgotten » 28 pro 2012 11:17

:typerhappy:
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: 25-30

Post Postao/la pineapple14 » 29 pro 2012 11:53

softy je napisao/la: Ako nema jacuzzi u stanu odmah je pošalji u k@&*! Ne treba ti sirotinja ;-)
:kokice: Pa da, odličan savjet. Ionako sam uvijek htjela onu ogromnu hidromasažnu kadu, samo nikad za nju nisam imala prostora u kupaoni :D Mali stan, šta ćeš...

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: 25-30

Post Postao/la str8faith » 29 pro 2012 20:37

pineapple14 je napisao/la:
softy je napisao/la: Ako nema jacuzzi u stanu odmah je pošalji u k@&*! Ne treba ti sirotinja ;-)
:kokice: Pa da, odličan savjet. Ionako sam uvijek htjela onu ogromnu hidromasažnu kadu, samo nikad za nju nisam imala prostora u kupaoni :D Mali stan, šta ćeš...
Koke što ti nosiš sa sobom u dotu? da znam napravit mista u svojoj baraki na jakuševcu?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
pineapple14
Postovi: 425
Pridružen/a: 28 lis 2007 13:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: inozemstvo

Re: 25-30

Post Postao/la pineapple14 » 09 sij 2013 17:00

str8faith je napisao/la:
pineapple14 je napisao/la:
softy je napisao/la: Ako nema jacuzzi u stanu odmah je pošalji u k@&*! Ne treba ti sirotinja ;-)
:kokice: Pa da, odličan savjet. Ionako sam uvijek htjela onu ogromnu hidromasažnu kadu, samo nikad za nju nisam imala prostora u kupaoni :D Mali stan, šta ćeš...
Koke što ti nosiš sa sobom u dotu? da znam napravit mista u svojoj baraki na jakuševcu?
O, imam ti ja dvije nekretnine (od toga jedna vikendica), auto, iMac.. :sinister: :D hahahhaha
Ali Jakuševac mi se ne sviđa, tako da ništa od toga :sinister: Jedino uži centar dolazi u obzir :ignoretroll: (centar grada, ne Jakuševca, hahaha)

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: 25-30

Post Postao/la str8faith » 11 sij 2013 15:55

jebiga imam i jas ve sto pa se ne hvalim

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lcoqr6bTdNU[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Flash
Postovi: 29
Pridružen/a: 12 sij 2013 19:29

Re: 25-30

Post Postao/la Flash » 12 sij 2013 19:48

Lena Plava je napisao/la: @ pineapple14: Eto, i meni je pristup malo off. Nemoj se ljutiti što to kažem. :) Inzistirat na fizičkoj odvojenosti od roditelja i da spada u kategoriju od 25 do 30 godina naprosto je vrlo nerealno. Uz to djeluje pomalo i površno.
)
Meni je s druge strane nerealno da netko ima 25-30 godina i jos zivi sa starcima. Vrijeme studija trebalo bi biti i neakvo prijelazno vrijeme na samostalnost, a nakon faxa solo u zivot. Ok, ne drugi dan iza diplome, ali za neakvu godinu dana moze se naci posao i krenuti u samostalan zivot.
Danas se zbog krize dosta ljudi vratilo doma, izgubilo se posao...ali kopaju i rukama i nogama da se zaposle i odu. Naravno, lakse je u dvoje, ali ni samom nije toliko tesko. Ne kuzim nekog ko s 3 banke zivi sa starcima i to mu je ok :agreetodisagree:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: 25-30

Post Postao/la omnia » 13 sij 2013 00:37

^ Well, this should be interesting.

slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: 25-30

Post Postao/la Ameli » 13 sij 2013 16:17

Ovo nije moja tema, moja bi bila od 35-pa do groba :D
ali nemogoh izdržati bez jednostavnog komentara na ovo "osamostaljivanje".

Nije to sve tako crno-bijelo.
:read:

Odgovorite