Slučajno me sretni/te

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Nyx
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 lis 2009 22:35
Spol/rod: žensko

Slučajno me sretni/te

Post Postao/la Nyx » 19 sij 2013 15:08

Priznajem da često tu lurkam u nadi da će me netko tražit al eto nisam tražena roba u gradu unatoč čestom vozikanju po tramvajima :duckdance: , pa sam odlučila mudro doskočiti tom problemu i obznanit da se hmm...nudim za potražnju.

Može me se pronać tu i poslje na nekoj kavi u gradu. Eto, poklanjam se u dobre ruke, mlada sam i vlasnica solidnih očiju makar sam kratkovidna, al nosim leće il hodam čorava. Volim pit kave, može i pive. Tražim striktno druženje i ubijanje vremena.

Pa eto, upučujem mlade dame na području Zagreba na svoj inbox. :coffeedance:

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: Slučajno me sretni/te

Post Postao/la TheIllusionist » 20 sij 2013 19:56

;) a dobar ti je onaj post morala sam se javiti pukla bi haha..enivej..pa eto ak si za kavu druženje neko sam pikni u inbox ;)

Avatar
Helium-3
Postovi: 124
Pridružen/a: 03 stu 2012 13:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: hotel Ultra

Re: Slučajno me sretni/te

Post Postao/la Helium-3 » 20 sij 2013 21:09

Nyx je napisao/la:Priznajem da često tu lurkam u nadi da će me netko tražit al eto nisam tražena roba u gradu unatoč čestom vozikanju po tramvajima :duckdance: , pa sam odlučila mudro doskočiti tom problemu i obznanit da se hmm...nudim za potražnju.

Može me se pronać tu i poslje na nekoj kavi u gradu. Eto, poklanjam se u dobre ruke, mlada sam i vlasnica solidnih očiju makar sam kratkovidna, al nosim leće il hodam čorava. Volim pit kave, može i pive. Tražim striktno druženje i ubijanje vremena.

Pa eto, upučujem mlade dame na području Zagreba na svoj inbox. :coffeedance:
ja sam uvijek za kafu ako zelis..
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Slučajno me sretni/te

Post Postao/la JaNNa » 20 sij 2013 21:13

sumnjam da će cura s ikim na kavu... šteta! tema je čak i imala perspektivu zbog orginalnog pristupa, no eto...
dežurni Plačije... su preuzeli posao dežurnih trolova...
više ni trolat nije gušt....

Odgovorite