ljubav...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 16:59

zanima me što mislite o tome kada dvoje prekinu vezu a ipak se vole (ili navodno vole).

jel to nešto jače od ljubavi preko čega ne možete prijeći ili tu ipak niti nema ljubavi?

što je za vas ljubav? da li prava ljubav ikad ostavlja? :runaway:

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: ljubav...

Post Postao/la Erika » 24 vel 2013 17:09

Ako se dvoje ljudi vole, a prekinu vezu onda mislim da je nešto trulo u državi Danskoj.

Znači drolja vjerojatno vara. Ne vjeruj joj.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la shizika » 24 vel 2013 17:34

ljubav....je smisao života, :D pričaa mi čovjek dok za šankom cigaru mota :D
...život je lijep... (:

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 18:12

Erika je napisao/la:Ako se dvoje ljudi vole, a prekinu vezu onda mislim da je nešto trulo u državi Danskoj.

Znači drolja vjerojatno vara. Ne vjeruj joj.
da... i toga ima, zar ne?! misliš li da je uvijek varanje u pitanju? :tantrum :faint:

shizika je napisao/la:ljubav....je smisao života, :D pričaa mi čovjek dok za šankom cigaru mota :D

da... ti šankeri znaju izvaliti i poneku mudru...
:primalscream:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la shizika » 24 vel 2013 18:24

...život je lijep... (:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ljubav...

Post Postao/la Bash » 24 vel 2013 18:30

to sam samo ja je napisao/la:zanima me što mislite o tome kada dvoje prekinu vezu a ipak se vole (ili navodno vole).

jel to nešto jače od ljubavi preko čega ne možete prijeći ili tu ipak niti nema ljubavi?

što je za vas ljubav? da li prava ljubav ikad ostavlja? :runaway:
naravno da ima nešto jače od ljubavi prema drugom. ljubav prema sebi (samopoštovanje) :D

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 18:33

Bash je napisao/la: naravno da ima nešto jače od ljubavi prema drugom. ljubav prema sebi (samopoštovanje) :D
da... kada te netko ne poštuje onda te valjda ni ne zaslužuje...

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: ljubav...

Post Postao/la Erika » 24 vel 2013 18:34

to sam samo ja je napisao/la:
Erika je napisao/la:Ako se dvoje ljudi vole, a prekinu vezu onda mislim da je nešto trulo u državi Danskoj.

Znači drolja vjerojatno vara. Ne vjeruj joj.
da... i toga ima, zar ne?! misliš li da je uvijek varanje u pitanju? :tantrum :faint:
Ne znam jesam li dobro ove zagrade za quote ponamjestila, postoji vjerojatnost da ispadne nakaradno... Uglavnom, da se vratim tvom pitanju; varanje, više ti se ne sviđa osoba, prošlo je ono nešto, ti si zeznula sve, samo si ne želiš priznati etc. Zna mnogo stvari biti u pitanju, ali ja večinu toga ne "pušim". Mislim da ne ostaviš nekoga samo tako ako ga istinski voliš. Ali hej, možda ja ne znam mnogo o tome. Zapravo sam nedavno izašla iz veze pa postoji vjerojatnost da sve precrno gledam, iako sam po prirodi dosta realna. Ma što lažem da je bilo nedavno, ima pola godine. :D

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 18:37

da... Erika nekako i ja najviše razmisljam u tom smjeru. samo zanima me kako drugi razmišljaju...

uvijek mi je ta tema bila poprilično zanimljiva.

ljudi se vole, bar kažu da se vole, ali svejedno prekidaju...
pitam se... jel to doista ljubav ili ljubav ipak nije dovoljna? :paranoia: :tantrum

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ljubav...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 24 vel 2013 18:43

Sjetila si me na ovu temu.
Imaš tu par pametnih. ;)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 24 vel 2013 18:54

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Sjetila si me na ovu temu.
Imaš tu par pametnih. ;)
aaa.... baš sam tražilo tako nešto... palo mi na pamet, ali vidim da se već pisalo o tome.
hvala ti BL :D

Ooh

Re: ljubav...

Post Postao/la Ooh » 25 vel 2013 11:50

to sam samo ja je napisao/la:zanima me što mislite o tome kada dvoje prekinu vezu a ipak se vole (ili navodno vole).

jel to nešto jače od ljubavi preko čega ne možete prijeći ili tu ipak niti nema ljubavi?

što je za vas ljubav? da li prava ljubav ikad ostavlja? :runaway:

okolnosti nisu jace od ljubavi, a mogu udaljiti ljude i izazvati prekid. i mislim da mozes nekoga voljeti do te mjere da ne mozes zivjeti bez znanja da ta osoba dise, a da ipak niste skupa i da to sto niste skupa boli, ali nekako to voljenje nadmasuje bol. mislim da je to to. ljubav nadmasuje i prostor i vrijeme i okolnosti. na kraju krajeva po meni se ona temelji na odnosu, onome sto ti nosi sjecanje na osobu koju volis, nekakvu mir i potrebu da je poljubis, da bude uz tebe. bolno je kada nije tu, pa cak i kada se ljutis i kada je s drugom osobom ili si s drugom osobom... moguce je da medjusobno falite jedna drugoj jer se volite. hemingway je rekao da se pod covjekom zemlja maksimalno zatrese 3 puta, a kome se desi jednom je sretan. tako da mislim da moras dozivjeti da skuzis. trebali bi ljudi cesce prekidati, da shvate koga doista vole. bezveze je sto mi se cini da su ljudi cesto zajedno bez da se vole, a da to ne znaju. osobu koju volis ne mozes prevariti. mozes se jebati s nekim, moze ti biti lijepo, ali onda skuzis da volis nekoga za koga si mislila da ti je dosadila, da je gotovo, da je proslo. zivot je cudo, a ljubav sjebe sve zakljucke i ima neka svoja pravila otkrivanja puta i poteza. ne da bas izbora.

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la unexpected » 25 vel 2013 15:25

Ooh je napisao/la:
okolnosti nisu jace od ljubavi, a mogu udaljiti ljude i izazvati prekid. i mislim da mozes nekoga voljeti do te mjere da ne mozes zivjeti bez znanja da ta osoba dise, a da ipak niste skupa i da to sto niste skupa boli, ali nekako to voljenje nadmasuje bol. mislim da je to to. ljubav nadmasuje i prostor i vrijeme i okolnosti. na kraju krajeva po meni se ona temelji na odnosu, onome sto ti nosi sjecanje na osobu koju volis, nekakvu mir i potrebu da je poljubis, da bude uz tebe. bolno je kada nije tu, pa cak i kada se ljutis i kada je s drugom osobom ili si s drugom osobom... moguce je da medjusobno falite jedna drugoj jer se volite. hemingway je rekao da se pod covjekom zemlja maksimalno zatrese 3 puta, a kome se desi jednom je sretan. tako da mislim da moras dozivjeti da skuzis. trebali bi ljudi cesce prekidati, da shvate koga doista vole. bezveze je sto mi se cini da su ljudi cesto zajedno bez da se vole, a da to ne znaju. osobu koju volis ne mozes prevariti. mozes se jebati s nekim, moze ti biti lijepo, ali onda skuzis da volis nekoga za koga si mislila da ti je dosadila, da je gotovo, da je proslo. zivot je cudo, a ljubav sjebe sve zakljucke i ima neka svoja pravila otkrivanja puta i poteza. ne da bas izbora.
:thumbup:
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 25 vel 2013 15:57

unexpected je napisao/la:
Ooh je napisao/la:
okolnosti nisu jace od ljubavi, a mogu udaljiti ljude i izazvati prekid. i mislim da mozes nekoga voljeti do te mjere da ne mozes zivjeti bez znanja da ta osoba dise, a da ipak niste skupa i da to sto niste skupa boli, ali nekako to voljenje nadmasuje bol. mislim da je to to. ljubav nadmasuje i prostor i vrijeme i okolnosti. na kraju krajeva po meni se ona temelji na odnosu, onome sto ti nosi sjecanje na osobu koju volis, nekakvu mir i potrebu da je poljubis, da bude uz tebe. bolno je kada nije tu, pa cak i kada se ljutis i kada je s drugom osobom ili si s drugom osobom... moguce je da medjusobno falite jedna drugoj jer se volite. hemingway je rekao da se pod covjekom zemlja maksimalno zatrese 3 puta, a kome se desi jednom je sretan. tako da mislim da moras dozivjeti da skuzis. trebali bi ljudi cesce prekidati, da shvate koga doista vole. bezveze je sto mi se cini da su ljudi cesto zajedno bez da se vole, a da to ne znaju. osobu koju volis ne mozes prevariti. mozes se jebati s nekim, moze ti biti lijepo, ali onda skuzis da volis nekoga za koga si mislila da ti je dosadila, da je gotovo, da je proslo. zivot je cudo, a ljubav sjebe sve zakljucke i ima neka svoja pravila otkrivanja puta i poteza. ne da bas izbora.
slažem se da okolnosti nisu jače od ljubavi. ako je ljubav prava onda po meni ne postoji razlog da ljudi prekidaju. ako stvari ne valjaju i ljubav polako nestaje onda to više nije ljubav i desi se prekid.
ne znam kako netko može reči da te voli a ne želi biti sa tobom! onda te ne voli i to je to!!! sve ostalo je samo popratno... prevara, nepoštivanje, razdvojenost... možda nekome može prekipjeti zbog nečega, ali opet se pitam gdje je tu ljubav.
mislim šta je prije kokoš ili jaje?

..Ljubav je uvijek strpljiva i ljubazna. Nikad nije ljubomorna. Ljubav nikada nije razmetljiva ili uobražena. Nikada nije neprijatna ili sebična. Ne prima uvrede i nije uvredljiva. Ljubav ne uživa u grijesima drugih ljudi, ali uživa u istini.Uvijek je spremna da oprosti, da vjeruje, da se nada i da podnese šta god da naiđe.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ljubav...

Post Postao/la megan » 25 vel 2013 17:47

Zasto bi bilo nemoguce voljeti nekog i ne htjeti biti s tom osobom? Evo 2 primjera od puno njih:
Osoba koju volis te vara, nije bitno zasto, mozda joj nije stali previse do tebe, a mozda i je, ali si ne moze pomoci, nebitno. Ugl, nakon nekog vremena shvatis da ti ta ljubav steti i odrices je se, koliko god tesko to bilo.
Drugi primjer, osoba koju volis ima velike ambicije i dobije neku sansu da ostvari snove.. Ali zato mora posvetiti svo svoje vrijeme tome ili se odseliti ili, u slucaju gay veze konkretno, ne moze dobiti tu sansu ako je s tobom. Ako volis tu osobu mislim da je vrlo moguce da ces ju pustiti da ostvari svoje snove ako znas da bez toga nece biti sretna.
Desert je visnjica :(

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: ljubav...

Post Postao/la Jadzia Dax » 25 vel 2013 19:44

A ko kaže da je ljubav dovoljna za vezu? Ljubav nije idealna a definitno nije ni dostatna. Svi smo kompleksne osobe i za funkcioniranje nam treba puuuno više od same ljubavi, tj. treba nam i sve ostalo, jel.. Ljudi prekidaju iz raznih razloga, a ne mora biti bitno vole li se ili ne.

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Re: ljubav...

Post Postao/la stanica prema suncu » 25 vel 2013 23:06

svatko moze reci volim te, ili u ovom slucaju furat pricu kako voli. u kontekstu tvog pitanja, to je daleko od ljubavi.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ljubav...

Post Postao/la black.cat » 26 vel 2013 08:10

pa ja bih se usudila rec da postoje ljudi koji se vole, a nemogu bit zajedno iz razno raznih razloga ili jednostavno sami ne znaju postic zajednicki jezik.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la hops » 26 vel 2013 09:56

da je ljubav dovoljna, nebi kate ostala sama na onim drvenim vratima usred oceana nakon sto je titanik postao podmornica. :rida:
dajem 50% ljubavi a ostalo stavljam na okolnosti- predvidive i nepredvidive.

Avatar
to sam samo ja
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 vel 2013 12:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la to sam samo ja » 26 vel 2013 20:30

vara me i to je to :(

cijelo vrijeme ima nekog drugog a meni priča priče. sjedi na dvije stolice dok ne vidi s kim će biti.

jadna je!!!!

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: ljubav...

Post Postao/la Afrodita » 26 vel 2013 23:07

to sam samo ja je napisao/la:vara me i to je to :(

cijelo vrijeme ima nekog drugog a meni priča priče. sjedi na dvije stolice dok ne vidi s kim će biti.

jadna je!!!!
Nisi jadna jednostavno izmakni svoju stolicu pa nek sjedne na zemlju ili nek ostane na drugoj stolici ili shvati da je tvoja stolica ipak od najboljeg materijala :D
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ljubav...

Post Postao/la black.cat » 27 vel 2013 08:49

to sam samo ja je napisao/la:vara me i to je to :(

cijelo vrijeme ima nekog drugog a meni priča priče. sjedi na dvije stolice dok ne vidi s kim će biti.

jadna je!!!!

ona je takva kakva je, a i obicno se kaze "vuk dlaku mijenja, ali cud nikada" pa il ces i dalje bit s njom znajuci kakva je ili ces ti promjenit sebe i rec joj da je volis, ali da imas malo previse godina da te se mulja i da ak ce bit s tobom onda ce bit samo sa tobom, a ne sa jos njih nekoliko sa strane.
i, najveci zenskarosi se kad tad zaljube, naidje osoba zbog koje vise ne misle kako je samo odvuc u krevet i preveslat, nego imat pocnu nesto osjecat. mozda ti se nece svidjet sta cu ti rec, ali bolje iskreno nego da te zavaravam. u tvom slucaju, mozda jos uvijek ti stignes biti zbog koje ce te ova tvoja vise drzat do tebe, a ako ne, jbg, neces ti bit kriva, ako ponekad negdje nema kemije, nema kemije, a ovdje se jos radi i o necijoj nezrelosti.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ljubav...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 vel 2013 11:05

I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la hops » 27 vel 2013 11:41

ne pratis temu...glavni lik iz price je u zadnjem obrtaju postao negativac, a ti bacas ruze sa julijinog balkona....
daj s eukljuci!

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ljubav...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 vel 2013 11:44

o kvragu...moje duboke isprike!

hmm onda amo ovako,to si samo ti gledaj to sa svijetle strane: desilo se u proljece! boljeg li doba za bit solo nego na ljeto :D taman dotad prebolis,zaboravis,otfrknes i voila!

jel bolje hops?
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la hops » 27 vel 2013 11:51

njah...
moje je da...
(ide jedna onak...pametna, kao...)
sudbina ipak sve poslozi onako kako treba biti.
i uvijek kad je neka osoba izlazila (svjesno ili nesvjesno) iz mog zivota (a da nije bila prognana od strane mene), tjesila sam se da - ako je sudeno, sudbina nece dopustiti da dvije srodne duse lutaju praznim hodom u vremenskom kontinuumu, nego ce se pobrinuti da splet okolnosti te dvije osobe ponovno spoji. na bilo koji nacin.

da...ja u to vjerujem.
i boli me briga ako i nema smisla. meni je to prihvatljivo.

i zato, ako ta tuka (negativac iz njene price) joj je suden - vrnula bu se.
ak se ne vrati, nije joj bila sudena i opet sve 5.
amen.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ljubav...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 vel 2013 11:54

i ja to vjerujem...sve to tako treba bit :)

samo sta ne skuzis odma to,nego tek posli,al tako je...
mudro hops..

plus karma is a bitch,tako da toj drugoj (negativki jel) ce se vratit na neki drugi nacin u zivotu..
plus naucis nesto iz negativnih iskustava...
plus ojacas..

nije to sve ni tako lose kako se cini na kraju!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la hops » 27 vel 2013 11:59

crvenkapavice, evo kako ti si to napisala, ja pozelih imati jednu takvu doma :D
a karma...da...najveca bitch od svih.
a sad...meni osobno i nije neki rajc da se toj nekoj nesto vrati.
uglavnom te ta neka sr... toliko izmore, dati s eneda ni mrziti.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ljubav...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 vel 2013 12:00

ni meni,nemam vremena ni zivaca za to,al mozda njoj je pa ono...pokusavam izvuc sve sta bi moglo pomoc :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ljubav...

Post Postao/la hops » 27 vel 2013 12:01

ok, lazem.
ipak malo mrzim :S

Odgovorite