Netko tvoj...ahh ta ljubav

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Cipka_Cipi
Postovi: 36
Pridružen/a: 29 stu 2012 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Netko tvoj...ahh ta ljubav

Post Postao/la Cipka_Cipi » 31 svi 2013 13:14

Samo jednom u zivotu, iskreno vjerujem, da mozes naci nekog tko moze upotpunosti preokrenuti tvoj svijet. Kazes im stvari koje nikada prije nisi podjelio s drugom dusom i oni upijaju svaku rijecu koju kazes i ustvari zele cuti jos vise. Dijelis nade za buducnost, snove koji se nikada nece ostvariti, ciljeve koji nikada nisu bili postignuti i mnoga razocaranja koje je zivot bacio na tebe. Kad se dogodi nesto prekrasno, ne mozes docekati trenutak kada ces im to reci, znajuci da ce oni dijeliti tvoje uzbudenje s tobom. Nije ih sram plakati s tobom kada si povrijeden ili se smijati s tobom kada radis budalu od sebe. Nikada nisu povrijedili tvoje osjecaje ili da pomislis da ne vrijedis dovoljno, nasuprot oni su te podigli i pokazali ti stvari o sebi koje te cine posebnim i jos ljepsim. Nikada nema pritiska, ljubomore ili natjecanja osim tihe mirnoce kada su oko tebe. Mozes biti svoj i ne brinuti se sto ce oni misliti zato sto sto te vole takvog kakav jesi. Stvari koje se cine nebitnima za vecinu ljudi kao sto su poruka, pjesma ili hod postaju neprocjenjivo blago sigurno sacuvani u tvom srcu koje ces zauvijek cijeniti. Uspomene na djetinjstvo se vracaju i tako su jasne i zivahne kao da si ponovno mlad. Boje se cine svjetlijima, jasnijima. Smijeh se smatra dijelom uobicajenog zivota dok prije nije bio vazan ili ga uopce nije bilo. Poziv ili dva tokom dana pomazu ti da proguras kroz dugi dan pun obaveza i uvijek ti donesu osmijeh na lice. U njihovoj prisutnosti nema potrebe za uzastopnim razgovorom, ali mozes naci svoju mirnocu vec samo u njihovoj prisutnosti. Stvari koje te nikada prije nisu zanimale postale su fascinantne zato sto znas da su vazne toj osobi koja ti je toliko posebna. Mislis na tu osobu u svakoj prilici i u svemu sto radis. Najjednostavnije stvari donose ih u misli kao sto je blijedoliko plavo nebo, njezan povjetarac ili cak oluja. Otvaras svoje srce znajuci da postoji sansa da ce biti slomljeno jednog dana i u tom otvaranju, prozivljavas ljubav i srecu koju nikada nisi mogao niti sanjati a kamoli pronaci u javi. Dozivljavas da je biti ranjiv jedini nacin da dopustis svom srcu da osjeti iskreno zadovoljstvo koje je toliko stvarno da te jednostavno plasi. Pronalazis snagu u tome kada znas da imas iskrenog prijatelja i vjerojatno svoju srodnu dusu koja ce ostati vjerna do samog kraja. Zivot se cini upotpunosti drugacijim, uzbudljivijim i vrijednim truda. Tvoja jedina nada i sigurnost je u tome da znas da su oni dio tvoga zivota ......
EH TA OSOBA U MOM ŽIVOTU MOžDA SI BAŠ TI !!
Svaki trenutak nova je prilika !

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Netko tvoj...ahh ta ljubav

Post Postao/la modblaise » 01 lip 2013 00:21

predivan tekst.... sve što si opisala imam u njoj i s njom :srce:
I need you, you're the one I need.

Avatar
Cipka_Cipi
Postovi: 36
Pridružen/a: 29 stu 2012 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Netko tvoj...ahh ta ljubav

Post Postao/la Cipka_Cipi » 01 lip 2013 10:21

e tako i treba.. darago mi je da ti sviđa a još više mi je drago šta to sve imaš u njoj ;)
Svaki trenutak nova je prilika !

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: Netko tvoj...ahh ta ljubav

Post Postao/la Erica » 01 lip 2013 13:26

Maybe baby.

Avatar
Cipka_Cipi
Postovi: 36
Pridružen/a: 29 stu 2012 21:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Netko tvoj...ahh ta ljubav

Post Postao/la Cipka_Cipi » 01 lip 2013 14:44

a možda.. al čekanju i strpljenju isto dođe kraj.. ne moreš se stalno baš borit.. al ne smije se ni odustat... :)) tako da ću se nadat do kraja.. valjda će i meni sunce osvanut
Svaki trenutak nova je prilika !

Odgovorite