Znam da je puno roditelja na ovom sajtu pa svi možemo iz iskustva pričati
Ja sam sve više sklona razmišljati u smjeru tog da je bilo koji roditelj koji svoje dijete, ispod 15e recimo, gura u showbiz, loš roditelj po defaultu. Cijela ta industrija, bilo hollywood ili muzička scena, je fakat prepuna nadrodgiranih freakova i ne znam nijednu 'child star' ličnost koja je dobro završila, u smislu da nisu u nekom trenutku u svom životu zabrazdili u pakao droge. Možda Jodie Foster i Natalie Portman, al one su po svem više iznimke neg pravilo.
A s druge strane, da malo proširim temu, smeta me pomalo i ideja da je 'slava' ulaznica za apsolutno sve vidove industrije. Imaš slavne starce? Super, možeš automatski biti top model (nema veze što ti treba 10 plastičnih da dođeš do ok izgleda), glumica u blockbusterima, pjevačica, ak si hollywoodska A zvijezda možeš intervjuirati slavnog narko dilera umjesto novinara koji actually znaju koja pitanja postavljati, odjednom si stručnjak za društvenu integraciju manjina, političke izbore..sve. Ono, nije više bitno koliko netko ima iskustva/talenta/diploma koje dokazuju stručnost..bitno je samo da si dovoljno puta na tv da postaneš referentni izvor za apsolutno sve.