Muškarci na forumu

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la Ryu » 15 ožu 2014 22:52

Ciao svima. Meni je ovaj forum zabavniji od gay.hr-a, iako uglavnom čitam i ne postam baš puno.

Avatar
peronospora
Postovi: 31
Pridružen/a: 28 tra 2013 01:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la peronospora » 17 ožu 2014 01:49

JaNNa je napisao/la:
peronospora je napisao/la:meni je ovdje dosadno. ne znam zasto. :shakinghead:
meni je još bolje od muškaraca na forumu koji traže sex, kada se netko tko je godinu dana na forumu žali na forum, a u tih godinu dana je napisao 28 posta.
da, trebala sam napisati 2288 postova o tome sto trenutno jedem ili pijem, tako bih bila vjerodostojnija. ispricavam se :shrug:

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la Ryu » 17 ožu 2014 14:28

trebala sam napisati 2288 postova o tome sto trenutno jedem ili pijem
:gigglenod:

Avatar
Kelt
Postovi: 181
Pridružen/a: 15 sij 2014 21:26

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la Kelt » 18 ožu 2014 06:33

peronospora je napisao/la:
JaNNa je napisao/la:
peronospora je napisao/la:meni je ovdje dosadno. ne znam zasto. :shakinghead:
meni je još bolje od muškaraca na forumu koji traže sex, kada se netko tko je godinu dana na forumu žali na forum, a u tih godinu dana je napisao 28 posta.
da, trebala sam napisati 2288 postova o tome sto trenutno jedem ili pijem, tako bih bila vjerodostojnija. ispricavam se :shrug:

Eeeeej, nemoj tako. Možeš protiv svega, ali tu temu mi ne vrijeđaj. :primalscream:
Ruadh gu brath!

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la bašja » 18 ožu 2014 07:04

peronospora je napisao/la:
JaNNa je napisao/la:
peronospora je napisao/la:meni je ovdje dosadno. ne znam zasto. :shakinghead:
meni je još bolje od muškaraca na forumu koji traže sex, kada se netko tko je godinu dana na forumu žali na forum, a u tih godinu dana je napisao 28 posta.
da, trebala sam napisati 2288 postova o tome sto trenutno jedem ili pijem, tako bih bila vjerodostojnija. ispricavam se :shrug:
ili možda započeti nekoliko zanimljivih tema gdje bi se onda razvila zanimljiva rasprava?

Meni ne fale muški na forumu jer mi je teško uopće doživljavati natipkane riječi kao (izrazito) muške ili ženske. Tj. svi ste mi prilično bezspolni, a najčešće i bezrodni ako je tema neutralna po tom pitanju.

Inače, naslušala sam se i pedera koji pljuju po lezbama i lezbi koje pljuju po pederima. Nekako sam se naučila tješiti da je to ipak samo neko branjenje teritorija ili onak, zabavni primitivizam za po doma :D mislim (nadam se) da kad je zaista bitno, velika većina pedera i lezbi stane u zajdničku obranu LGBT prava.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Ooh

Re: Muškarci na forumu

Post Postao/la Ooh » 20 ožu 2014 13:26

peronospora je napisao/la:
JaNNa je napisao/la:
peronospora je napisao/la:meni je ovdje dosadno. ne znam zasto. :shakinghead:
meni je još bolje od muškaraca na forumu koji traže sex, kada se netko tko je godinu dana na forumu žali na forum, a u tih godinu dana je napisao 28 posta.
da, trebala sam napisati 2288 postova o tome sto trenutno jedem ili pijem, tako bih bila vjerodostojnija. ispricavam se :shrug:
nemoj se tako lako uvrijediti, ako nemas sto jesti i piti, pa zato ne tipkas, ok smo mi sto stalno tipkamo sto jedemo. udijelit cemo :D morala sam :D

ne volimo glad nekako, ali hranu i teme s hranom poprilicno ozbiljno shvacamo. zasto je lose pisati sto jedes. ja uvijek sheram recepte. npr danas sam jela ljutiku uprzenu i blitvu kojoj mijenja okus. jedan maleni trik za koga nisam znala. napisem sto jedem i netko dobije super ideju. hrana veze ljude. i kuhanje je hot i jedenje je hot. zasto smo primitive ako tipkamo o tom sto jedemo i pijemo, to je bas inspirativno :D jos sada ide ljeto...treba ideja za hladne salate, opet cemo tipkati o tom kako gasiti zedj. uvijek isto, to je cak i fun :D

Odgovorite