Kako kad

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
Aja
Postovi: 448
Pridružen/a: 05 ruj 2013 20:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Kako kad

Post Postao/la Aja » 29 svi 2014 16:08

Brzo pitanjce- kakvi su vam odnosi sa ljudima koji su vam bliski, a ipak iz nekog razloga ne znaju za vašu orijentaciju? Koliko odnos pati, može li ostati iole normalan? Mislim na baš baš bliske ljude. Obično bliski ljudi znaju, moji svi bliži znaju ( a i neki ne tako bliski), ali ne zna brat, a do ovoga nisam imala bliže stvorenje na svijetu. Igrom slučaja, on je otkrio boga nekako u isto vrijeme kad sam ja otkrila ovo o sebi. I tu je nastao jaz. Pričati o tome ne možemo, previše se bojim. A što više vremena prolazi mi smo dalji.I osjeti to on, osjetim ja, ali ništa se ne mijenja.Njegovi stav je- bolesno, liječiti. Pričali smo, općenito onako, i svađali se. Nekad mislim da bi mu došlo iz guzice u glavu da zna za mene, ali se bojim tog nekog razgovora i mogućnosti da sve ode u p.m. Nekako ne vidim način da se tu desi happy end. Kako se nosite s tim, kako ste riješile? Ako ste riješile i ako se može riješiti..Thanks :blushes:
I feel like a thousand years have passed
I'm younger than i used to be
I feel like the world is my home at last
I know everyone that i meet

Avatar
May
Postovi: 52
Pridružen/a: 21 vel 2014 18:46
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: 14°20` i.g.d / 45°20` s.g.š

Re: Kako kad

Post Postao/la May » 29 svi 2014 16:54

Ja nekako smatram da je to osobna stvar i uopće mi nije važno da to itko sazna ili nesazna.
Nikome nisam o tome govorila ali da mi se desi ljubav svi bi znali.
Apropo tvog brata. Ako te voli prihvatit će, a ako vjeruje u Boga trebao bi razumijeti da smo svi mi iste duše bez spola zarobljene u ovim tijelima.
Mislim da prava ljubav uopće nema veze sa tim da li je netko muško ili žensko već se dogodi KLIK i i jednostavno znaš da je to to.
Ja se samo nadam da ću je uskoro naći.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Kako kad

Post Postao/la Little N » 30 svi 2014 07:48

Svi bliski znaju osim tate..a imam odlican odnos s njim..al slican problem..svaki put kad osjetim ono nesto da mu kazem, on prosere nekaj homofobno..cak i ne zlocesto nego onak glupavo kak proseres nesto u momentu i za bosance i za plavuse i za hadeze :D

Brat. Hm. Ja sam mislila da ce se moj tesko nosit s tim, al bio je savrsen. Nikad nisam bila ponosnija na to da mi je on brat. A nismo nesto pre bliski. Tu smo jedan za drugoga, al vodimo potpuno drugacije i odvojene zivote. Nisam dosad imala ni jedno lose iskustvo sa svojim outanjem, a jako puno ljudi zna, pa sam mozda u svom nekom balonu da su ustvari duboko u sebi svi ljudi otvoreni, dobri, susretljivi, puni razumijevanja i sve ostalo super pozitivno..samo su neki dovoljno izgradjeni da to pokazu odmah, a neki prvo trebaju procesuirat. Ako zelis zivjet slobodno, reci bratu. Sta se najgore moze dogodit?

Odgovorite