Majka u djetinjstvu

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Majka u djetinjstvu

Post Postao/la megan » 18 tra 2015 19:46

Kakav je bio vaš odnos s majkom u djetinjstvu? Kako ste ju doživljavali? Sjećate li se da ste htjeli postati kao ona, ili ste izrazito htjeli izbjeći 'završiti' kao ona? I zašto?

Može ista pitanja i za oca :)
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Majka u djetinjstvu

Post Postao/la Andain » 18 tra 2015 20:08

^ hah..možda da napišeš što te ponukalo na temu (osim onog izazova, jel) ;)
..


Mislim da ni u jednom trenutku djetinjstva nisam gledala na roditelje kao ono što bih ja htjela biti kad odrastem. Doduše, s mamom sam imala jako blizak, do granice posesivnosti, odnos. Ok, ne posesivnosti, al ak bi ona bila tužna, bila sam i ja, ak bi se ona naljutila na mene, to je bio kraj svijeta (pričam o onoj jako ranoj fazi u djetinjstvu, prije škole ;)) i sl, dok s tatom jednostavno nisam imala blizak odnos, naprotiv, dosta sam se s njim i kao mala 'svađala', a sličan je odnos imala i sestra samo manje intezivan.

Kroz odrastanje se to promijenilo na način da sam prestala biti baš bliska s njima, al ne mogu reći da ih gledam kao nekog prema kome imam ikakve zamjerke i sl., jednostavno smo dosta različiti..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite