Fotka za profilnu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Fotka za profilnu?

Post Postao/la Nirya » 24 vel 2016 23:10

Nešto se dosta pričalo o tome po pojedinim temama, pa me baš zanima to postavljanje svoje fotke za profilnu ovdje. Je li vam bed staviti svoju fotku na forum, posebno kao profilnu koja je onda stalno prisutna? Ako da, zašto? Ako ne, zašto? ;) :D

Rekoh negdje u nekoj temi da je meni to previše bed čisto zato jer radim u (osnovnoj) školi, i to ne u gradu nego u, da prostite, pripizdini. Neću sad ulaziti u detalje o ljudima koji rade u mojoj školi - ima ih sasvim kul, kao i poprilično zadrtih, kao i valjda svugdje - ali dobro sam odvagnula koliko out želim i mogu biti na poslu (posebno s obzirom da sam imala curu 4 godine ;) ), i zaključak mi je da ne mogu (osim maloj nekolicini bliskijih i liberalnijih). Iako sam u manjeviše svim ostalim područjima života (osim familiji koja nije najuža obitelj) poprilično out.

Tako da je meni, eto, to razlog zašto ne mogu staviti fotku za profilnu :)

Da čujem vas - za i protiv ;)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

backspace

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la backspace » 24 vel 2016 23:46

evo ja sam se stavila na profilnu. gajila sam nadu da će mi žene dupkom napunit inbox i da ću napravit neku audiciju za sljedeću buduću bivšu curu. šalim se. ŠALIM :D uglavnom, nit se inbox napunio, nit sam ja organizirala audiciju, i tak... ko ikako bira masturbira i to :D
ti evo slobodno ocijeni jel vjerodostojna. :D

što se tiče povijesti, bila sam jako plašljiva oko toga na početku. trtarošica vulgaris, ali nije se toliko to na van vidjelo. kao prekul sam da mi to bude problem. na kraju ispalo isto nit sam kul, ali nit je to problem zasad. sve u svemu, ne znam šta mi je sad. vrag se oslobodio u meni, ne bu dobro :D

svatko neka odluči sam to važno pitanje profilne slike :D , ali ako se previše bojite, a mislite da ste prekul za taj strah, radije se nemojte forsirati. neka dođe prirodno, bez previše stresa ako je moguće :)

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la str8faith » 24 vel 2016 23:49

Ma meni to nije nis strasno ,drzala ju jesam i navikla se na ovu i onda mi neobicno bilo gledat , jos nisam prezalila onu svoju prvu profilnu ... Uglavno ko voli nek izvoli !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Bash » 25 vel 2016 07:28

Ne pada mi na pamet. Ne odnosi se samo na forum, ako je ikako u mojoj moći, svoje privatne podatke držim što dalje od javno dostupnih stranica na internetu. Ne mislim da bi svi trebali tako, meni više odgovara anonimnost

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la megan » 25 vel 2016 09:10

Stavila sam ovdje svoju sliku kao izazov u istina/izazov, pa je ostala. Htjela sam ju maknuti nakon nekih komentara na forumu, ali obzirom da sam pod istim nickom i sa svojom slikom na gay.hr-u, ne vidim preveliki smisao u tome. A i tesko bi mi bilo naci neki avatar pa mi je ovako jednostavnije.
Mislim da bi bilo fora da sve imamo svoju sliku, ali, naravno, kuzim razloge protiv toga :)
Eto..a mozda i postanem neka kucica u cvijecu ili lik iz crtica :P
Desert je visnjica :(

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Malory » 25 vel 2016 09:27

Slicnog sam razmisljanja kao Bash. Uostalom, slicna sam avataru koji imam pa ne bi bilo neke razlike i da stavim svoju sliku. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Kroacija » 25 vel 2016 10:12

je, baš ste slični po kosi -.-

ont_ ja sam sebi dobra na svom avataru.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la JaNNa » 25 vel 2016 11:48

Nirya je napisao/la:Je li vam bed staviti svoju fotku na forum, posebno kao profilnu koja je onda stalno prisutna?
Ako da, zašto? Ako ne, zašto? ;) :D
1. da
2. zato što uživam u svojoj Mili i ne bi je mijenjala ni za što, a i slažem se sa Bash.. jedino što koristim je Instagram, sve ostalo sam nakon prerastanja kasnog puberteta pogasila... i to mi je bila jedna od najboljih odluka ikad.. što manje o meni "vani" to mi bolje.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Little N » 25 vel 2016 12:19

Nemam nikakvu. Jer nemam potrebu za tim.
Out sam gotovo svugdje, većinu ovdje znam uživo. Ne bojim se druženja i upoznavanja, pa onda ostavljam taj dio za RL.
Apsolutno podržavam ljude koji žele imat slike.
Al za neke mislim da ju imaju samo jer pate od manjka pažnje pa im treba ona potvrda drugih "da, dobro izgledaš".

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Moloko » 25 vel 2016 16:10

Nemam je jer to smatram nepotrebnim ( što se MENE tiče), a opet mi je ok da je stavi onaj tko želi. Onaj s kim se odlučim upoznati/tko se odluči upoznati sa mnom će vidjeti i kako izgledam i nekako mi se ne radi neka prevelika "fama" oko toga. Nekad se neke sitnice mogu zaključiti i iz avatara, ako mi je baš do analiziranja nekoga. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Nikita34 » 25 vel 2016 17:47

Tko hoće stavit sliku, neka stavi, tko neće, nemora! Ne zamaram se time, jer niti avatar, niti slika, niti ono što pišemo ovako online javno, ne čini nas onakvima kakvi smo u stvarnom životu. To je ono što sam ja naučila o ovome forumu u ovih mjesec dana! Ima dragih korisnica kojima se radujem što ću ih upoznati na druženju, jer me zanima kakve su u stvarnom životu, a to je po meni jedini pravi oblik komunikacije i realnosti, a sve drugo su iluzije koje stvaramo jedne o drugima.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Andain » 26 vel 2016 08:33

Sviđa mi se ovo stavljanje slika na profilnu, s jedne strane u gay zajednici jer govori da ista ''lakše diše'' i da su korisnici sve slobodniji sami sa sobom, a i općenito na netu, jer smanjuje mogućnosti neodgovornosti koja je česta virtualno pa si ljudi dopuštaju svakake idiotarije pisati po društvenim mrežama (pod svojim pravim imenom i s fotkom su ipak malo oprezniji..generalno govoreći, jel..idiota će uvijek biti).

Na afterellenu još uvijek imam svoju fotku, imala sam i na gay.hr pred par godina, dok sam tamo bila nešto aktivnija, to su i forumi gdje većina korisnika ima svoje fotke pa se nisam previše premišljala oko stavljanja svoje. Na crolu nemam jer ovdje jednostavno to nije bio ''trend'' kad sam dolazila, a sad mi se ne da ništa mijenjati (uključujući i nick), ali ne bih imala problema s tim i da postane trend.

Lijepo je vidjeti i virtualno s kim pričaš, imo, jasnija je konekcija i dojam o osobi.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Vox Feminae » 03 ožu 2016 14:42

Andain je napisao/la:
Lijepo je vidjeti i virtualno s kim pričaš, imo, jasnija je konekcija i dojam o osobi.
Slazem se.

U nekom idealnom slucaju, bilo bi mi fora vidjeti i avatar i fotku osobe. Takodjer, obzirom na debile koji kruzaju, opciju fotke bih otkljucavala s ekvivalentnom aktivnoscu na forumu. :D

I svi bili sretni i zadovoljni. :D (osim moderatora i admina, afkorz. :D)
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la zwarte paard » 03 ožu 2016 23:59

:feelingfree:
Nikita34 je napisao/la:Tko hoće stavit sliku, neka stavi, tko neće, nemora! Ne zamaram se time, jer niti avatar, niti slika, niti ono što pišemo ovako online javno, ne čini nas onakvima kakvi smo u stvarnom životu. To je ono što sam ja naučila o ovome forumu u ovih mjesec dana! Ima dragih korisnica kojima se radujem što ću ih upoznati na druženju, jer me zanima kakve su u stvarnom životu, a to je po meni jedini pravi oblik komunikacije i realnosti, a sve drugo su iluzije koje stvaramo jedne o drugima.

Meni se cini da ako si ok si ok, bilo vitrualno ili uzivo. Mozda je samo drugaciji nacin izrazavanja.sudeci po sebi... Toliko je razlicit dojam mene s obzirom na pisanje I uuuh životu...ali ovo sam ja. U zivo sam odgovornija, ne lupetam I ne vicem na sva zvona da mi je metalna kanta za smece Pala niz stepenice s prvog kata
I mrtve probudila skoro ili da sam otisla na teren samo da napravim fotke bez kartice u aparatu....350 km u jednom smjeru... Na meni nikada ne bi rekla :D

Ne znam...I ja se nekad pitam...sta je u stvari representativno.

Evo npr napraviti cu party jer su mi se izgnjezdili golubovi.

To je isto uzivo I vitrualno. To sam ja :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la degenereginald » 04 ožu 2016 00:03

^ono što Bash kaže.

+
Zbilja mi paše svijet u kojem se ljudi predstavljaju na način koji oni vide prikladnim, bilo da je samo preko nick-a ili elaboriranog profila u kombinaciji s postovima (Ovo, jel :D); ne mislim da je forsiranje stavljanja fotki sebe na ikakav način... ispravno. Niti mislim da bi ikoga spriječilo da se predstavlja kao netko drugi (dakle, samo bi stvorilo iluziju veće sigurnosti?). Uostalom, tu su i irl druženja za viđanja i potvrde identiteta i svašta nešto :D

A i malo mi je bizarno stavljati fotku sebe na avatar, čak i na fb-u. Ne znam zašto, izgledam savršeno prosječno.
I have no money and I have to scream.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Malory » 04 ožu 2016 11:26

Ja nigdje na netu, pa tako ni na FB, nisam imala svoju sliku do unazad godine dana. Pazila sam sto cu reci o sebi. Nitko nigdje po forumima (osim 10ak ljudi s kojima sam se druzila) nije znao nista o meni osim mog nicka i da imam veze s prirodnim znanostima. Sada sam se malo opustila, ali to i dalje ne znaci da bih otvoreno stavljala svoje slike za avatare, pisala o svojim privatnim (osobnim) stvarima itd. Volim taj osjecaj kvazianonimnosti jer, realno, na internetu nitko nije skroz anoniman.

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Women » 20 ožu 2016 17:19

Iskreno,mislim da je to osobni izbor svakoga od nas. Nisam je stavila iz razloga što nije uvjet,a ukoliko budem zainteresirana da nekoga upoznam,ili netko mene,u tom slučaju možemo razmijeniti fotke i upoznati se.
Osobno mi je draže da nemam fotku,jer bi me možda krivo doživjeli i stekli dojam o meni na osnovu fotke,a izgled zna da prevari.
Mislim da se osobe ipak puno bolje upoznaju i prezentiraju komunikacijom...
Za sebe smatram da izgledam prosječno, pa nitko nije zakinut što ne vidi moju fotku. :blushes:
Pretpostavka je majka svih zajeba

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la black.cat » 23 ožu 2016 12:33

ma, strah me stavljat svoju sliku profila tu. bojim se da bi mi se inbox u trenu napunio.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Vox Feminae » 23 ožu 2016 12:37

Za-je-bano!

I mene isto strah manijaka. Hihi.

OT.

Shvatila sam opako emotivno vezana uz profilnu. Mislim da bih stavljanjem sebe sve pokvarila. :shakinghead:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la zwarte paard » 23 ožu 2016 12:44

Vox Feminae je napisao/la:Za-je-bano!

I mene isto strah manijaka. Hihi.

OT.

Shvatila sam opako emotivno vezana uz profilnu. Mislim da bih stavljanjem sebe sve pokvarila. :shakinghead:
o ne bi, ja samo ne bih imala feeling da je netko umro...i bilo bi mi puno lakse...

:D recimo...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la lia » 25 ožu 2016 11:22

Jednostavno ti dode da ju stavis ili ne stavis. Ja sam svoju stavila, pa di puklo. Mislim sto imam dobit a sto imam izgubiti ? - Nije da me neke od cura nisu vidjele ili ce me tek vidjet.
Da me strah freakova, je....od pizdarija koje su mi se desile prije,ali i tu sam naucila lekciju i kako sve to srezat, opet kad razmislim ako cu sve gledat sa nekakvim strahom kud to vodi !
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Katja
Postovi: 214
Pridružen/a: 24 ožu 2016 15:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Katja » 25 ožu 2016 11:33

Nemam problem s tim

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Women » 27 ožu 2016 10:57

Vidim da svaka od nas ima svoje razmišljanje u vezi profilne slike.
Zanima me koliko bi bilo registriranih korisnica da je profilna slika uvjet za registraciju na forum.
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Sally_Seton » 27 ožu 2016 12:29

uvek se može staviti slika koja nije kao iz lične, tako neka iz ptičje, zablje perspektive i slično, tako da ne verujem da bi se umanjio broj regovanih korisnica... pitanje je samo. čemu?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Little N » 27 ožu 2016 12:34

Women je napisao/la:Vidim da svaka od nas ima svoje razmišljanje u vezi profilne slike.
Zanima me koliko bi bilo registriranih korisnica da je profilna slika uvjet za registraciju na forum.
Kad bi forum bio zakljucan i nedostupan za one koji nisu registrirani, vjerujem da bi puno vise cura imalo hrabrosti. Ovako postoji uvijek onaj strah ako nisu autane da ce netko tko ne treba vidjet da su ovdje. A onda se tesko izvuc sa dobrom starom "dosla sam s prijateljicom" :D

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Women » 27 ožu 2016 13:45

Little N je napisao/la:
Women je napisao/la:Vidim da svaka od nas ima svoje razmišljanje u vezi profilne slike.
Zanima me koliko bi bilo registriranih korisnica da je profilna slika uvjet za registraciju na forum.
Kad bi forum bio zakljucan i nedostupan za one koji nisu registrirani, vjerujem da bi puno vise cura imalo hrabrosti. Ovako postoji uvijek onaj strah ako nisu autane da ce netko tko ne treba vidjet da su ovdje. A onda se tesko izvuc sa dobrom starom "dosla sam s prijateljicom" :D

Tako i ja mislim. :)
Možda bi bilo puno lakše da sve imamo sliku...
Ovako se vjerojatno često pitamo kako li izgleda neka nama zanimljiva korisnica. :)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la degenereginald » 27 ožu 2016 13:53

Ja sam prije odlaska na druženje mislila da su sve žene ovdje najljepše. Sad znam da jesu.
slika

(ali ozbiljno, zašto je to uopće bitno? Sve ovisi o namjerama/ razlozima bivanja na forumu, I guess)
I have no money and I have to scream.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la megan » 27 ožu 2016 15:06

^ :lol:

Ot - meni je zapravo najbitnije da avatari pojedinih korisnica budu sto razlicitijih boja, da brzo razlikujem postove, buduci da sam corava za sitan tekst :D
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la zwarte paard » 29 ožu 2016 19:13

Ah te fotke :D

Skratile bi mnogima muke...

Realno, fotke puno govore...

Meni se svidja ideja da imamo fotke
Nekako kao da vidis svaki puta nekoga... Vaaau, super...

Avatari me bas iritiraju...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Mar » 10 lip 2016 13:17

reginald je napisao/la:(ali ozbiljno, zašto je to uopće bitno? Sve ovisi o namjerama/ razlozima bivanja na forumu, I guess)
Tako nekako.


Prošla sam kroz svoje virtualno prisutstvo sve faze; od potpune anonimnosti na početku, do stavljanja fotke u profil i u konačnici stavljanja fotke na avatar. Za mene su to ponajviše bile faze razbijanja vlastitog straha od toga da bi me netko mogao prepoznati i outati okolo. Kad sam taj strah uspjela razbiti (i kad su me počeli outati :D), postalo mi je svejedno. Kao što mi je i stavljanje ili nestavljanje fotke postalo nebitno. Tim više što ovdje ne tražim partnericu nego LGBT prozorčić kroz koji bih voljela tu i tamo pogledati tijekom dana. :)

Odgovorite