Fotka za profilnu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la dany » 10 lip 2016 13:48

meni je sveisto jel moja fotografija ili neki fikcionalni lik, ovisno sve u kojem sam moodu. mislim da sam jednom imala neku svoju fotografiju tu, al možda i lažem. nešto mi je ostalo da jesam. uglavnom, boli me kurac za to. poštujem ako netko želi bit anoniman, al meni to dođe na isto, jer koliko god mi dijelili o sebi, to će bit opet neka slika o nama koju i kakvu želimo da ljudi vide, ništa više. nitko neće "slučajno" podijelit dio sebe, alzo, nemam taj problem s anonimnošću, ne osjećam se da je gubim dijeljenjem svoje slike na forumu (vjerojatno bi bila ono najljepša moguća fizička verzija mene) niti ostalih sranja općenito.
jebote b*g

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Kroacija » 10 lip 2016 13:51

^ ja b' da ti staviš onu svoju s vinčanja. <3

ont. i don't care. samo da nije prazno.

Fairy1506
Postovi: 52
Pridružen/a: 06 ruj 2016 22:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Fairy1506 » 07 ruj 2016 16:04

A kako se uopce stavlja bilo koja profilna fotka ili avatar..???....hahahahaahah...Ja u principu nemam sa time problem jel nemoram brinut zbog posla a pred prijateljima se ne skrivam...sve se zna

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2016 16:10

Stisneš gore na vrhu desno svoje ime, odeš na User Control Panel, pa Profile, pa Edit Avatar. Možeš tamo uploadat s kompa ili linkat s nekog sajta.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Fairy1506
Postovi: 52
Pridružen/a: 06 ruj 2016 22:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Fotka za profilnu?

Post Postao/la Fairy1506 » 07 ruj 2016 18:07

Hvala ti puno....

Odgovorite