Zapuštenice i ljubav

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Bash » 08 srp 2016 22:32

@mđ: arrrrr nosorog... kinky ;D

@tori: ako je osobnost bitnija od izgleda, ne znači da je izgled nebitan. pričamo o seksualnoj privlačnosti, ne o ljubavi. nije netočno da tu veliku ulogu igra izgled. ono, facts of life. za 30 godina ću možda bit aseksualna baba pa neće ni vidit moje viseće sise, ali prije mi se pari da ću ih liftnit kad bude potrebno pa da obje budemo estetski zadovoljene.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la black.cat » 09 srp 2016 07:57

zelim otvorit clanak, ali ne mogu, stoga cu rec par pametnih o izgledu - ljubav :

da se ne lazemo, svi mi pomalo padamo na izgled. kako se kaze da je ljepota u ocima promatraca i to je tako jer ono sto je meni lijepo, ne znaci da je i drugome i obrnuto. ovisno tko u kolikoj mjeri pati na izgled i neko pada samo na boju ociju, glas,...
neke cure imaju takvu boju glasu, da cim progovori, ja gotova (mislim, u pozitivnom smislu). mislim da nikad nisam naisla, sve do jednom na jednu curu koja je imala prekrasnu boju ociju. ni neznam tocno koja boja je to bila. to se sve nesto presijavalo, kad bi je pogledala, doslovce bi zaplivala u ljepoti njenih ociju, a inace je lijepa pa joj je ta njena boja ociju bila samo jedan veliki bonus. :D
sad je vec i star, ali koliko su cure prije uvijek govorile o Brad Pittu, meni on nikad nije bio nesto posebno. cak mi je Jacques simpaticniji, vedar i ima prekrasan glas. kazem da je samo simpatican, nista drugo. to sto mene privlace cure, ne znaci da ne mogu bit objektivna sto se tice muskog spola.
jos do sada me nije nikad pozvala na kavu :D, tako da ne mogu govorit o tome kakva je kao osoba, ali glumica Sela Wang je zena blizu 60 godina, a ja bi joj dala kao da ima 40, ali zena tako dobro izgleda, uh,...
ovih par pametnih recenica :D je samo primjer da je stvarno ljepota u ocima promatraca i podrazumijeva se duboko pod time tko i u kojoj mjeri drzi do sebe ili je stvar gena pa sa 40 godina izgleda kao da ima 30 i bla, bla, bla,...
o necijim razlozima prekida u vezi i dr. je mislim neka druga tema ili rubrika.
a da, ima jos nesto vazno. necu lagat i rec da mi izgled nije bitan, kada je i da mi je bitno kako kako cura izgleda. kad se zaljubim, mozda joj propustam neke njene mane, ali opet mi je bitno da ima nesto u glavi i tako to. ne moze bit samo lijepa, a ponasat se bahato ili da je umisljena ili to nezna slozit 2 zavisno slozene recenice i tako to.
znaci, izgled je bitan, ali da je najbitniji - nije, ali opet su tu neke stvari na koje gledam. bas to sto smo kao ljudi medjusobno razliciti, tako su i nasi ukusi. 100 ljudi - 100 cudi, 100 zena - 200 sisa.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Andain » 09 srp 2016 08:07

ariadne je napisao/la:Ovo implicira da se zaljubio isključivo u njeno tijelo, i sad kad ono više nije isto, cijela stvar otpada.
Lik ne priča o zaljubljenosti već o fizičkoj privlačnosti kad spominje debljinu. A to nije nešto što se na razini volje ili intelekta definira; il ti tijelo reagira na nekog sa željom za seksom ili ne (naravno da tu utječu i dr. elementi, al ovaj tjelesni nije za odbaciti).

Starenje je tu fulan primjer. Ljudi zajedno stare, to je prirodan proces-nije da ti partner odjednom kroz 3 godine ostari za 20 godina (pri čemu bi to onda bio problem).
Radim isto što i ti.
Ne baš; ja sam u više navrata naznačila da ne možeš ništa definitivno iz članka zaključiti, dok se ti baš baviš osuđivanjem lika.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la degenereginald » 09 srp 2016 08:42

Ljudi se fizički polako počnu raspadati s godinama i dvajst kila pizze koje pojedem danas će imati drugačiji utjecaj na moj organizam u usporedbi s dvajst kila pizze koju pojedem za trideset godina. Mogu ja danas imati isti odnos prema svom tijelu i izgledati sasvim okej, zadržati navike i onda s vremenom početi propadati- hoće li onda moja partnerica komentirati- ISUSE, TAKO SI SE RADIKALNO PROMJENILA!
Vjerojatno ne jer će me već ostaviti.
(možda se i ona- žena iz članka- nije toliko promjenila, if you know what I mean)

Ono što želim reći jest da u konačnici nije bitno tko je bio kakav u odnosu, na koga se (ni na koga) treba bacati drvlje i kamenje i tko je od njih dvoje ispao mali govnar svemira (nitko ikad, samo je pitanje osobina ličnosti koje možda nisu primjetili/ osvjestili), već se vodim zaključkom da- ako odnos ne funkcionira zbog razloga koji djeluje nepopravljivo iz njihove perspektive, neka prekinu.
Komentiranje, izvlačenje, traženje razloga je samo potreba da se nađe opravdanje za činjenicu da ne funkcioniraju, bilo od strane da on nije imao vremena/ nije ni promjetio da se nešto mijenja/ brije na izgled, bilo da nisu međusobno komunicirali o problemu ili samo nisu uspjeli naći funkcionalno rješenje, bilo da je ona skrivala dvajst sanduka rakije ispod kreveta.
Mislim, radi se o suživotu dvoje ljudi; nije da su se razvijali odvojeno.

Apropo 'površnosti' i fokusa na izgled/ održavanje sebe kao osobe, idk. Kad sam imala 12 godina, sviđale su mi se cure od 16. Sad imam mrvu više, i sviđaju mi se cure mojih godina.
Kad budem imala šezdes't i kusur, možda/ vjerojatno će mi se sviđati djeve od šezdeset i kusur.
Ne mislim da ću pretjerano ikad patiti na utegnute guzice i nedostatak bora; sve je to seksi na svoj način. Jedino su mi brkovi li-la. Nekim djevama stoje, nekim ne.
Mislim da se dosta brzo može skužiti na koji način i koliko osoba sebe održava i prikladno tome odlučiti i komunicirati o tome koliko će cijeli odnos funkcionirati na duge staze.

A sad hoće li tko biti 'površan' ili ne i što je ispravno (lol), to ovisi od osobe do osobe. Koliko je bitno? Ajmo biti autentični i brijati svoje brije. Tak' je najbolje. Ne treba osuđivati druge osim ako baš divljaju uokolo i rade nepotrebne pizdarije.

Uostalom~~~
Možda je lik napisao članak da bi isti postao viralan, on skupio sve pare svemira ikad i sad se njih dvoje prežderavaju i uživaju u silnim parama koje se slivaju u njihovom smjeru.
A možda su se dogovorili da će tim parama platiti liposukciju.
Idk. Tko zna. Mislim da nije ni bitno.

Lagano trakeljam, ali to je poanta foruma, pa ajde, kao, okej je.



tl; dr verzija
Sve je to ljudski.

e:
black.cat je napisao/la:to se sve nesto presijavalo, kad bi je pogledala, doslovce bi zaplivala u ljepoti njenih ociju, a inace je lijepa pa joj je ta njena boja ociju bila samo jedan veliki bonus. :D
linkylink
a mogla bih i popraviti link u prvom postu, kajjaznam.

Možda je imala mrenu? To fakat zašljašti oči. :D
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Bash » 09 srp 2016 09:25

@tori: aparatić je privremena stvar, ali eto da si osvijestila da ne moš napravit taj kompromis i pricekat da ga iznosi jer ti je par godina jednostavno predugo i ekšli te situacija jako emocionalno opterećuje, ljubljenje ti predstavlja neki veliki faktor u odnosu, blabla, skroz je legitimno prekinut. Imaš pravo potražit sreću drugdje i preuzeti rizik da nećeš naći osobu koja ti više paše. Možda bi se taj razlog trećoj osobi činio površan, ali kog briga za treće osobe. Ako ti je nešto kod partnerice postalo neprivlačno i umanjuje ljepotu vašeg odnosa to nije za zajebanciju. Moš neko vrijeme radit kompromis i čekat da se stvari poprave, ali ako nema pomaka ili se ne pomiriš da je situacija trajna, frustracija će ti se nakupljat. Većina nismo toliko selfless za apsolutni "u dobru i zlu" odnos i teško da možemo za trajni nedostatak privlačnosti napravit kompromis doživotne apstinencije jer je osoba ljubav života i divna u svim drugim aspektima. Bezobrazno bi od mene bilo da od svoje cure očekujem mirenje s tim da sam joj neprivlačna ili da joj čarobno postanem privlačna kao nosorog samo zato jer sam fantastična kao partner (budimo realni). Bezobrazno i sebično.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la black.cat » 09 srp 2016 10:58

@ reginald @ hvala na poveznici.

koliko je lik potrosio vremena na clanak, za isto to vrijeme je mogao popricat sa zenom.
ali, nije on jedini. sad se za njega zna jer je nesto napisao, ali koliko ih ima da se zna/nezna, a sute. s godinama prodje zaljubljenost i onda normalno vide visak kilograma i te stvari. daaaaa, ima onih koji se vole cijeli zivot u dobru i zlu, u zdravlju i bolesti i bla, bla, bla...
ili je vidio neku mladju pa ga to brine, mozda mu se ne dize pa je ljut na cijeli svijet,...

ot - ima i ljudi koji lijepo izlgledaju i imaju sve lijepe karakteristike, al u ljubavi im ne cvijetaju ruze. tako da je ljubav stvarno relativan pojam.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Mar » 09 srp 2016 11:22

black.cat je napisao/la: tako da je ljubav stvarno relativan pojam
Prije će biti da je percepcija ljubavi relativna/individualna, nego što je to Ljubav per se.
Ljubav je savršenstvo u rukama nas nesavršenih, reklo bi jedno drago bićence. :)


Većina ljudi prvenstveno nije u vezi sama sa sobom, uvoditi drugu osobu u tu nesređenost je garancija propasti.

Ova priča je samo jedan od mnogih ilustrativnih primjera.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la black.cat » 09 srp 2016 11:37

gle ti to kak autorica teme zapocne raspravu i onda je sad nema. :dada:

kad vidis ne lijepe sa lijepima, lijepima sa emotivno uskracenima, emotivno uskracene sa ne lijepima onda se uvjeris da je ljubav relativan pojam i da je ljepota ili neljepota u nasim ocima koji promatramo.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la ariadne » 09 srp 2016 12:35

Andain je napisao/la:pa poanta čitavog članka je perspektiva onog partnera koji se nađe u odnosu s osobom koja se jako izmijenila i više nije netko u kog se zaljubio.
Lik ne priča o zaljubljenosti
Which one is it?
Starenje je tu fulan primjer. Ljudi zajedno stare, to je prirodan proces-nije da ti partner odjednom kroz 3 godine ostari za 20 godina (pri čemu bi to onda bio problem).
Ja bih rekla da je sasvim prirodno da se unutarnje turbulencije odražavaju na van, nije da smo roboti. A ona se usudila, horror of horrors, udebljat, i sad je to najveći moralni i etički problem kojeg je ovaj forum ikad vidio. :D Kamo sreće da je jedna od onih inherentno superiornijih žena bez slabosti, koje, kad ih zadesi nesreća, svjesno i promišljeno odabiru način na koji će ih ta nesreća pogodit, a da ne utječe na penise njihovih muževa tri godine u budućnosti. Opijanje i posljedično debljanje nije fer prema njemu. To je bila slabost s njene strane, a slabost je karakterna mana, te on, ovakav bezgrešan patnik kakav jest, ima pravo sebi naći ženu koja neće bit toliko sebična pa si dopustit slabost u njegovom prisustvu.
Ne baš; ja sam u više navrata naznačila da ne možeš ništa definitivno iz članka zaključiti, dok se ti baš baviš osuđivanjem lika.
Ja se bavim analizom i interpretacijom teksta onakvog kakav jest. Subjektivan. Pa je i interpretacija subjektivna. Nisam mislila da moram naglašavati očito. Ili ti misliš da je tvoja objektivna? Nije ovo pravni tekst il šta god pa da se pokušava doć do objektivnih činjenica. Ne možeš od teksta očekivat da ti da nešto što nije obećao dat in the first place. Lik se u članku doslovno pita je li grozna osoba. I ja sam zaključila da jest. Ti si zaključila da nije. (Valjda?) Ne vidim u čemu je problem.
Am I shallow beyond all redemption? Or am I just human?
Jest, plitak je, i jest, samo je čovjek. Fino je postavio ovu lažnu dihotomiju na ovaj način jer sad ako (kao ja) kažeš da je debil, iz tog proizlazi da ga ne smatraš čovjekom, što te stavlja u ulogu nekakve aždaje bez empatije, a njega žrtve. Kako to lijepo ispada za njega, zar ne? I dalje je šupak. I čovjek. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Moloko » 09 srp 2016 13:33

Po meni,puno je različitih tema u članku o kojima bi se trebalo zasebno raspravljati a ne ih trpati pod jedno.
U tom članku odgovornost ne snosi samo JEDNA osoba. Ako to mogu nazvati odgovornošću. On je debil koji šuti i ne želi reći svojoj ženi što ga i zašto muči. Na ovaj način drži sve u sebi i vjerojatno će uskoro leći u krevet druge jer je kukavica reći joj "gle udebljala si se do te mjere da to utječe na više sfera našeg života." Nalaziti razloge zašto se ona udebljala i reći "sama je kriva" nije baš odraz dobrog partnerstva. Iako se svaka osoba u bilo kakvoj zajednici treba sama prvenstveno pobrinuti za sebe, druga strana je tu da joj ponekad "otvori" oči ako su joj zatvorene. Ili da ju bar potiče nekim načinima da nešto promjeni. S druge strane, ona je "kriva" što svoje životne probleme riješava alkoholom i žderanjem. Nitko od nas nema savršen život i svako nosi neki svoj križ ali nekekava dodatna samouništavanja ne riješavaju situaciju. Treba se uhvatiti u koštac s problemom, ili sama ili uz partnera na kojeg se možeš osloniti-što u ovoj situaciji očito nije slučaj. Sad se tu može reći "da ali nisu svi ljudi jednako jaki" i to je-bullshit. Jak si onoliko koliko želiš biti. Iz osobnog iskustva znam da je čovjek nekada jači nego što možda misli. Kriviti jednu ili drugu stranu nema smisla, oboje su jednako "krivi" za to što im se događa. Nažalost ljudi se u braku (ali i u vezama) s vremenom opuste i ne odražavaju tu neku iskru, zašto je tako i dalje ne znam. U svakoj svojoj vezi sam nastojala davati svoj maksimum, održavati "vatru" na razne načine. Ta činjenica je samo doprinosila kvaliteti mog odnosa, jer ne postoji kvalitetan odnos ako se osoba ne trudi održavati svaki njegov segment "živim". Iako je mozak ono što mi je turn on, također volim za sebe reći da sam esteta i da volim lijepe žene. Volim kada žena drži do sebe. Ne da drži do sebe zbog mene već isključivo radi sebe same. Jer ako ona nije zadovoljna sobom,svojim tijelom, svojim mozgom, iz toga svega proizlaze frustracije koje onda utječu na našu vezu. Treba pronaći balans između svega a ljudi često s tim imaju problema. Tek kad je netko u potpunosti zadovoljan sobom, može biti zadovoljan u nekom odnosu.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

backspace

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la backspace » 09 srp 2016 15:04

Zanimljivo mi je kako neke gledaju ovu cijelu temu kroz sebe, polaze od sebe, a neke kroz drugu stranu. A ja promatram ko praskaton, kombiniram :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la Andain » 09 srp 2016 16:38

ariadne je napisao/la:
Andain je napisao/la:pa poanta čitavog članka je perspektiva onog partnera koji se nađe u odnosu s osobom koja se jako izmijenila i više nije netko u kog se zaljubio.
Lik ne priča o zaljubljenosti
Which one is it?
Zanimljivo kako nisi citirala cijelu zadnju rečenicu. :)

Autor ne spominje zaljubljenost, već fizičku privlačnost (kad priča o debljini).. zaljubljenost sam ja spominjala u svojim postovima jer sam se osvrnula malo šire na temu, a osim toga, stava sam da ak izgubiš osjećaj privlačnosti nestat će i zaljubljenost. No, taj komentar da ne priča o zaljubljenosti je išao direktno na tvoje 'onda mora da se zaljubio u tijelo' ak par/desetak kg više mijenja to stanje.

Dakle, ne..ne mora značiti da se zaljubio u tijelo, moguće da se zaljubio u cijeli paket, al da je tijelo bitan dio. Većem dijelu ljudi je-zaljubiš se u karakter, al te privuče cijela fizička pojava.

No..ak mu objasniš da je bolje da usvoji tvoj način gledanja na te stvari i promijeni svoje principe jer ga isto čini gadom, sigurna sam da će duboko razmisliti i promijeniti priču. :D Over&out.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la black.cat » 09 srp 2016 17:20

kaj je da je, ali tema je zanimljiva.
mozda si neki zele samo opravdat da njihova velika potreba za necijim pozeljnim fizickim izgledom nije pogresna i onda se nadjem slobodna da kazem svoj komentar na to, da je to ok i da valja gledat na druge strane (osim ako je bitno da ti je netko lijep/a, da suti i nema nista u glavi) i da valja nekog prije upoznat, a ne donasat neke zakljucke na osnovu prvog dojma.
poanta je da je to sve usko poveznao i da se na kraju svede na nesto. fizicka privlacnost (ostalo u paketu) = zaljubljenost = seks/veza

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la ariadne » 09 srp 2016 19:37

Andain je napisao/la:
ariadne je napisao/la:
Andain je napisao/la:pa poanta čitavog članka je perspektiva onog partnera koji se nađe u odnosu s osobom koja se jako izmijenila i više nije netko u kog se zaljubio.
Lik ne priča o zaljubljenosti
Which one is it?
Zanimljivo kako nisi citirala cijelu zadnju rečenicu. :)
:) :) :)
zaljubljenost sam ja spominjala u svojim postovima jer sam se osvrnula malo šire na temu
Da. Tebi sam odgovarala, a ti si onda meni odgovorila s "on to nije rekao." Nije, ti si. Nisam ni rekla da je on. Ti si uvela novu varijablu, ja sam to prihvatila i pitala koje su implikacije toga. ???
No..ak mu objasniš da je bolje da usvoji tvoj način gledanja na te stvari i promijeni svoje principe jer ga isto čini gadom, sigurna sam da će duboko razmisliti i promijeniti priču. :D Over&out.
Da, jer je to poanta ove teme i svega što sam u njoj napisala, uključujući i ono da je moje mišljenje o njemu nebitno, da je cijela interpretacija subjektivna i ono prije generalno kad sam napisala da me boli dupe s kime će netko i zašto bit. :lol: Once again, ništa ti ne promiče, pogotovo ne smisao ičega. :lol: Ništa, naš gad je sretan što ima nekog poput tebe tko će ga branit od zločeste mene i mojih pokušaja da mu direktno kontroliram život upisima na temi na lezbijskom forumu. :lol: Kriste.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
peskafondo
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 srp 2016 23:48
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la peskafondo » 09 srp 2016 22:02

Ne diže mu se. To nije grijeh. Nema garancije za trajnu privlačnost. Malo je zajebano kad potpišeš ugovor zvan brak.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la slapa » 11 srp 2016 07:17

da spriječim/preduhitrim ovakve probleme u budućnosti ja sam debela već sad. :D samo, valjda me neće ostavit ako naglo smršavim nakon tri godine veze... :confused:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la zwarte paard » 11 srp 2016 16:31

zena mu je depresivna.

kao partnerima nam je duznost voditi racuna o zdravlju osobe s kojom jesmo. to je moj stav. ljudima mozemo pomoci puno ako u njih vjerujemo, i odmoci ako u njih ne vjerujemo.

kao netko tko smatra da smo duzni voditi racuna o svom izgledu individualno i zbog sebe i zbog drugih, jer izged ide pod ruku sa zdravljem nisam pristalica toga da se zapustenost pravda, ali s nekim nisi samo zbog izgleda i ako kada zabrazdi ti sebicno kazes e ona je sada debela i meni se ne dize na nju...

izgled je popravljiv u jako kratkom vremenu, to sto nije imao snage iznijeti problem koji njegova partnerica ima je po meni slabost umotana u njenu kilazu, on je sve pokusao, a ona nije uspjela.

da meni tip ovo napravi /izadje javno u novine...postala bih fit...ozenila mu brata ili najboljeg prijatelja ili se barem kresnula s njima. a onda sa svojom pricom izasla u nekim fensi novinama i ispricala ispovjest ostavljene zene koja je nikla iz pepela-kako me je muz ostavio kada sam bila na dnu, depresivna, alkoholicarka debela i usamljena. moju slabost je naveo kao razlog.

brate zbog kojih pizdarija ljudi jedni druge ostavljaju i kako to tumace, licemjerna govna...

ne znam nisam milostiva prema ovakvim ljudima i stavovima, ma koliko da sam hitler i smatram da je izgledanje duznost prema partnerici. i to je pod mora se ...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
peskafondo
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 srp 2016 23:48
Spol/rod: žensko

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la peskafondo » 11 srp 2016 17:15


Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Zapuštenice i ljubav

Post Postao/la inani » 11 srp 2016 19:38

slapa je napisao/la:da spriječim/preduhitrim ovakve probleme u budućnosti ja sam debela već sad. :D samo, valjda me neće ostavit ako naglo smršavim nakon tri godine veze... :confused:
To je to! Vrh! :inlove: Mislim da se tema moze zakljucati. :D :D
... :nesvjest:

Odgovorite