Child stars

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Child stars

Post Postao/la Andain » 08 pro 2016 09:35

Cruz Beckham is a cute kid but the only thing he really has going for him are his famous pimps, er, I mean parents. And they just sold his soul to the Fame Devil, along with their own

Znam da je puno roditelja na ovom sajtu pa svi možemo iz iskustva pričati :)..no, ono, zanima me čisto nekakav bazičan pogled na ovo-ok vam je da se klinci, ak imaju talenta guraju, u showbiz ili ne (svojima to nikad ne biste doopustili)?

Ja sam sve više sklona razmišljati u smjeru tog da je bilo koji roditelj koji svoje dijete, ispod 15e recimo, gura u showbiz, loš roditelj po defaultu. Cijela ta industrija, bilo hollywood ili muzička scena, je fakat prepuna nadrodgiranih freakova i ne znam nijednu 'child star' ličnost koja je dobro završila, u smislu da nisu u nekom trenutku u svom životu zabrazdili u pakao droge. Možda Jodie Foster i Natalie Portman, al one su po svem više iznimke neg pravilo.

A s druge strane, da malo proširim temu, smeta me pomalo i ideja da je 'slava' ulaznica za apsolutno sve vidove industrije. Imaš slavne starce? Super, možeš automatski biti top model (nema veze što ti treba 10 plastičnih da dođeš do ok izgleda), glumica u blockbusterima, pjevačica, ak si hollywoodska A zvijezda možeš intervjuirati slavnog narko dilera umjesto novinara koji actually znaju koja pitanja postavljati, odjednom si stručnjak za društvenu integraciju manjina, političke izbore..sve. Ono, nije više bitno koliko netko ima iskustva/talenta/diploma koje dokazuju stručnost..bitno je samo da si dovoljno puta na tv da postaneš referentni izvor za apsolutno sve.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite