Što mislite?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 15:55

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
slapa je napisao/la:pustila si ju na miru tako sto si dosla ispricati njenu pricu tebi nepoznatim ljudima na forumu na kojem znas da je ona i to duze od tebe? si sigurna da je to pustanje na miru?
Nemam sa kim o toga razgovarati, i nigdje drugdje, ne olajavati, samo pomoći,jako me to muči nit sam ljuta,niti se želim osvećivati samo shvatiti jer mi je stalo do nje kao osobe.Naravno da bi ona trebala sa mnom oko toga razgovarati,ali nema hrabrosti.Ja nju poštujem i cijenim jako..i nije ona kriva za ništa.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što mislite?

Post Postao/la Mar » 24 lip 2017 16:03

Rmnana je napisao/la:Što mislite?
Mislim da si točno u ovakvoj poziciji što se tiče 'širine' pogleda na cijelu situaciju i (uzaludne) racionalizacije:

slika

Pokušaj se tako vizualizirati pa će ti možda biti jasnije koliko se trebaš (od)maknuti da bi jasnije vidjela gdje si ti u svemu tome i kako to utječe na tebe.

Stalo mi je do nje kao osobe i brinem se za nju.Ne tugujem, niti se iskaljujem želim joj pomoći i shvatiti ju.
Razumljivo, ali to je njena odgovornost.

Tvoja je da se pobrineš za sebe.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 16:06

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Nemam sa kim o toga razgovarati, i nigdje drugdje, ne olajavati, samo pomoći,jako me to muči nit sam ljuta,niti se želim osvećivati samo shvatiti jer mi je stalo do nje kao osobe.Naravno da bi ona trebala sa mnom oko toga razgovarati,ali nema hrabrosti.Ja nju poštujem i cijenim jako..i nije ona kriva za ništa.Pretpostavila sam da bi forum(iako je i ona ovdje)mogao biti mjesto gdje bi mogla dobiti odgovore na pitanja koja me muče.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što mislite?

Post Postao/la Moloko » 24 lip 2017 16:07

Po meni, cure su ti prethodno rekle srž svega: Makni se od nje.

Moje mišljenje je da je postotak onih koje izađu iz braka (skupe snage da promjene život) s muškarcem da bi bile ono što zaista jesu veoma mali, takvima skidam kapu i čestitam na hrabrosti jer to nije mali korak. Ona neće izaći iz toga braka iz više razloga, jedan od njih je što nije dovoljno "hrabra" da to napravi a drugi je jer ovako lakše balansira između tebe/neke druge žene pa se vrati u svoju "sigurnu luku". Ti joj dođeš kao netko tko ju zabavlja i daje one neke trenutke radosti, zanesenosti i intrigantnosti što nema u svom braku. Međutim to je samo to, tu sve staje. Možda si ti uvjerena da te ipak gleda malo drugačijim očima, da želi neki razvoj veze s tobom ali- ljubav se pokazuje djelima ne riječima.

Suma sumarum-ne treba ti takva osoba u životu. Ne znam koliko imaš godina niti je bitno ali daj makni se od ljudi koji ti realno ne donose ništa lijepo u životu, na svijetu postoje ljudi/osoba koja će ti moći pružiti apsolutnu pažnju, ljubav i predanost. Nemoj se zadovoljavati mrvicama.

Good luck!
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 16:09

Mar je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:Što mislite?
Mislim da si točno u ovakvoj poziciji što se tiče 'širine' pogleda na cijelu situaciju i (uzaludne) racionalizacije:

slika

Pokušaj se tako vizualizirati pa će ti možda biti jasnije koliko se trebaš (od)maknuti da bi jasnije vidjela gdje si ti u svemu tome i kako to utječe na tebe.

Stalo mi je do nje kao osobe i brinem se za nju.Ne tugujem, niti se iskaljujem želim joj pomoći i shvatiti ju.
Razumljivo, ali to je njena odgovornost.

Tvoja je da se pobrineš za sebe.
Meni nije jasno kako vama nije stalo do nekoga?Pokušavam razumjeti situaciju,jer ona nije komad starog željeza pa da ga bacim,to je žena sa kojom sam poslovno surađivala,žena koju cijenim kao osobu,i koja mi je draga,ali ju želim shvatiti ne želim odbacivati nikoga u životu jer svatko je osoba za sebe samo želim shvatiti i kako se postaviti.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što mislite?

Post Postao/la Mar » 24 lip 2017 16:12

OK.

I kako ti ide za sada taj pokušaj razumijevanja? :D

Koliko dugo je pokušavaš razumjeti?

Koje i kakve dobre rezultate donosi?
Zadnja izmjena: Mar, dana/u 24 lip 2017 16:53, ukupno mijenjano 1 put.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 16:23

Rmnana je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Po meni, cure su ti prethodno rekle srž svega: Makni se od nje.

Moje mišljenje je da je postotak onih koje izađu iz braka (skupe snage da promjene život) s muškarcem da bi bile ono što zaista jesu veoma mali, takvima skidam kapu i čestitam na hrabrosti jer to nije mali korak. Ona neće izaći iz toga braka iz više razloga, jedan od njih je što nije dovoljno "hrabra" da to napravi a drugi je jer ovako lakše balansira između tebe/neke druge žene pa se vrati u svoju "sigurnu luku". Ti joj dođeš kao netko tko ju zabavlja i daje one neke trenutke radosti, zanesenosti i intrigantnosti što nema u svom braku. Međutim to je samo to, tu sve staje. Možda si ti uvjerena da te ipak gleda malo drugačijim očima, da želi neki razvoj veze s tobom ali- ljubav se pokazuje djelima ne riječima.

Suma sumarum-ne treba ti takva osoba u životu. Ne znam koliko imaš godina niti je bitno ali daj makni se od ljudi koji ti realno ne donose ništa lijepo u životu, na svijetu postoje ljudi/osoba koja će ti moći pružiti apsolutnu pažnju, ljubav i predanost. Nemoj se zadovoljavati mrvicama.

Good luck!

Maloko hvala.Ona je i tvoja prijateljica ovdje na forumu,stvar je u tome što mislim da je otišla previše u fantaziju,jer ne živi sa curom nego sa mužem,druga stvar igrom slučaja ili sudbine ispalo je da sam ju upoznala poslovno ,i kasnije zaključila i da je ovdje prisutna.Osjećaji postoje i sa njezine strane a što mi je i potvrdila verbalno/neverbalno.Stvar je u tome što ima i muža koji joj stalno visi za vratom,a njezina bivša mi je rekla da bi se ona više družila samnom da nije njega.Ja sam često pomalo neurotična,jer bi voljela sa njom provesti ponekad i malo više vremena a ona tu moju neurozu tumači kao poremećaj,a što bi ja mogala reći i za ovo njezino pisanje odnosno fantaziju,koju sa jedne strane i razumijem.Nisam niti htjela imati nešto sa njom i to sam joj u početku u nekoliko navrata i rekla jer svi znamo da većina nikada ne ode iz braka ,i da je to jako teška situacija i to sam joj bila rekla međutim ona me je bila napala tada sa svim oružjima,te sam ipak odlučila podružiti se sa njom i shvatila da ju ipak volim.Rekla je da traži ljubav,ne seks a ja sam rekla šta god sa njom da imam svejedno mi je samo da sam sa njom,(jer sam znala da nema hrabrosti izaći iz braka i da to nije tako jednostavno)nakon toga me je bila ignorirala,ali sam joj rekla istinu.Ne kažem da možda jednog dana neće izaći iz braka,al treba imati hrabrosti za to.Ono što ona može je povremeni seks i to je tako za sada.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što mislite?

Post Postao/la Moloko » 24 lip 2017 16:27

Ne ulazeći u to čija je prijateljica na forumu ili ne (obzirom da nemam pojma o kome govoriš a iskreno nije i da me zanima taj dio) napisala sam ti što mislim da je najbolje za bilo koga tko se nađe u takvoj situaciji. Makni se od nje i nađi nekoga s kim ćeš moći imati sve što želiš, posveti se sebi a ne tome što netko drugi očekuje od tebe.

Pozdrav. ;)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 16:28

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Po meni, cure su ti prethodno rekle srž svega: Makni se od nje.

Moje mišljenje je da je postotak onih koje izađu iz braka (skupe snage da promjene život) s muškarcem da bi bile ono što zaista jesu veoma mali, takvima skidam kapu i čestitam na hrabrosti jer to nije mali korak. Ona neće izaći iz toga braka iz više razloga, jedan od njih je što nije dovoljno "hrabra" da to napravi a drugi je jer ovako lakše balansira između tebe/neke druge žene pa se vrati u svoju "sigurnu luku". Ti joj dođeš kao netko tko ju zabavlja i daje one neke trenutke radosti, zanesenosti i intrigantnosti što nema u svom braku. Međutim to je samo to, tu sve staje. Možda si ti uvjerena da te ipak gleda malo drugačijim očima, da želi neki razvoj veze s tobom ali- ljubav se pokazuje djelima ne riječima.

Suma sumarum-ne treba ti takva osoba u životu. Ne znam koliko imaš godina niti je bitno ali daj makni se od ljudi koji ti realno ne donose ništa lijepo u životu, na svijetu postoje ljudi/osoba koja će ti moći pružiti apsolutnu pažnju, ljubav i predanost. Nemoj se zadovoljavati mrvicama.

Good luck!

Maloko hvala.Ona je i tvoja prijateljica ovdje na forumu,stvar je u tome što mislim da je otišla previše u fantaziju,jer ne živi sa curom nego sa mužem,druga stvar igrom slučaja ili sudbine ispalo je da sam ju upoznala poslovno ,i kasnije zaključila i da je ovdje prisutna.Osjećaji postoje i sa njezine strane a što mi je i potvrdila verbalno/neverbalno.Stvar je u tome što ima i muža koji joj stalno visi za vratom,a njezina bivša mi je rekla da bi se ona više družila samnom da nije njega.Ja sam često pomalo neurotična,jer bi voljela sa njom provesti ponekad i malo više vremena a ona tu moju neurozu tumači kao poremećaj,a što bi ja mogala reći i za ovo njezino pisanje odnosno fantaziju,koju sa jedne strane i razumijem.Nisam niti htjela imati nešto sa njom i to sam joj u početku u nekoliko navrata i rekla jer svi znamo da većina nikada ne ode iz braka ,i da je to jako teška situacija i to sam joj bila rekla međutim ona me je bila napala tada sa svim oružjima,te sam ipak odlučila podružiti se sa njom i shvatila da ju ipak volim.Rekla je da traži ljubav,ne seks a ja sam rekla šta god sa njom da imam svejedno mi je samo da sam sa njom,(jer sam znala da nema hrabrosti izaći iz braka i da to nije tako jednostavno)nakon toga me je bila ignorirala,ali sam joj rekla istinu.Ne kažem da možda jednog dana neće izaći iz braka,al treba imati hrabrosti za to.Ono što ona može je povremeni seks i možda ljubav i to je tako za sada život sa nekom realno teško.U stvari es ona jako naljutila na mene kada sam joj rekla da u realnosti to što želi da će teško klapati,to sjedenje na dvije stolice.Rekla sam lupi šakom od stol i riješi svoju situaciju i tada traži nekoga to je čist račun i duga ljubav.Ovako teško je izbalansirati cijelu situaciju,muža i ljubav prema dragoj.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 17:01

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Ne ulazeći u to čija je prijateljica na forumu ili ne (obzirom da nemam pojma o kome govoriš a iskreno nije i da me zanima taj dio) napisala sam ti što mislim da je najbolje za bilo koga tko se nađe u takvoj situaciji. Makni se od nje i nađi nekoga s kim ćeš moći imati sve što želiš, posveti se sebi a ne tome što netko drugi očekuje od tebe.

Pozdrav. ;)
Maloko hvala.Ona je i tvoja prijateljica ovdje na forumu,stvar je u tome što mislim da je otišla previše u fantaziju,jer ne živi sa curom nego sa mužem,druga stvar igrom slučaja ili sudbine ispalo je da sam ju upoznala poslovno ,i kasnije zaključila i da je ovdje prisutna.Osjećaji postoje i sa njezine strane a što mi je i potvrdila verbalno/neverbalno.Stvar je u tome što ima i muža koji joj stalno visi za vratom,a njezina bivša mi je rekla da bi se ona više družila samnom da nije njega.Ja sam često pomalo neurotična,jer bi voljela sa njom provesti ponekad i malo više vremena a ona tu moju neurozu tumači kao poremećaj,a što bi ja mogala reći i za ovo njezino pisanje odnosno fantaziju,koju sa jedne strane i razumijem.Nisam niti htjela imati nešto sa njom i to sam joj u početku u nekoliko navrata i rekla jer svi znamo da većina nikada ne ode iz braka ,i da je to jako teška situacija i to sam joj bila rekla međutim ona me je bila napala tada sa svim oružjima,te sam ipak odlučila podružiti se sa njom i shvatila da ju ipak volim.Rekla je da traži ljubav,ne seks a ja sam rekla šta god sa njom da imam svejedno mi je samo da sam sa njom,(jer sam znala da nema hrabrosti izaći iz braka i da to nije tako jednostavno)nakon toga me je bila ignorirala,ali sam joj rekla istinu.Ne kažem da možda jednog dana neće izaći iz braka,al treba imati hrabrosti za to.Ono što ona može je povremeni seks i možda ljubav i to je tako za sada život sa nekom realno teško.U stvari s ona jako naljutila na mene kada sam joj rekla da u realnosti to što želi da će teško klapati,to sjedenje na dvije stolice.Rekla sam lupi šakom od stol i riješi svoju situaciju i tada traži nekoga to je čist račun i duga ljubav.Ovako teško je izbalansirati cijelu situaciju,muža i ljubav prema drago.Ja i jesam bila u dugogodišnjoj vezi sa svojom dragom kada smo se upoznale,a ona u braku.Međutim dogodila se ljubav prema njoj,i ja i draga nismo više zajedno, a ona je i dalje u braku.Međutim mene više muči to njezino fantaziranje,i pisanje pod alter egom i to što ju muči prošlost sa bivšom i ne može ju preboljeti i kaže da je bivša gay a ona nije.I mislim da ima totalnu konfuziju u glavi jer je tu muž,djeca,bivša, sad i ja.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što mislite?

Post Postao/la degenereginald » 24 lip 2017 17:46

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Cijenim tvoj stil pisanja, bilo da to namjerno ili slučajno radiš i mislim da nam je to falilo na forumu, ali se bojim da otežava čitanje teme, a forumi su ipak tu za komunikaciju i, kao što si spomenula:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Nemam sa kim o toga razgovarati, i nigdje drugdje, ne olajavati, samo pomoći,jako me to muči
Dakle, nekak bi nam cilj bila ta komunikacija, pa bi te zamolila samo da ne kopiraš tekst kad pišeš novi post ili želiš nešto dodati nego da samo napišeš taj dodatak kao novi, čisti post, bila samo jedna rečenica ili tri, nije bitno.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la ariadne » 24 lip 2017 17:51

kalash je napisao/la:samo želim reći da lajkam ovaj postmoderni niz self-quoteova :D
A jebemti :lol: :lol: :lol:

Prodiranje u srž problematike 10/10 :lol:

Zaboravila sam šta sam htjela napisat :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 18:02

ariadne je napisao/la:
kalash je napisao/la:samo želim reći da lajkam ovaj postmoderni niz self-quoteova :D
A jebemti :lol: :lol: :lol:

Prodiranje u srž problematike 10/10 :lol:

Zaboravila sam šta sam htjela napisat :lol:
Još nisam naučila pisati po forumu ,pa se ispričavam ovim putem.Pa ponata foruma i je da se pomogne ljudima koji nemaju koga pitati i nigdje pitati.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la ariadne » 24 lip 2017 18:13

Meni ne smeta :shrug:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

kalash
Postovi: 73
Pridružen/a: 26 svi 2017 12:04

Re: Što mislite?

Post Postao/la kalash » 24 lip 2017 20:23

apropos teme, kao casual promatračica koja ne zna o kome se radi i letimično je pregledala postove mogu reći samo da 1) cringe i 2) ovo su neki novi dometi pasivne agresije ako je dotična aktivna ovdje :invisible:

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 20:42

kalash je napisao/la:apropos teme, kao casual promatračica koja ne zna o kome se radi i letimično je pregledala postove mogu reći samo da 1) cringe i 2) ovo su neki novi dometi pasivne agresije ako je dotična aktivna ovdje :invisible:
Kakva agresija?Samo sam došla tražiti savjet,ako ti vidiš agresiju..

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 20:53

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
kalash je napisao/la:apropos teme, kao casual promatračica koja ne zna o kome se radi i letimično je pregledala postove mogu reći samo da 1) cringe i 2) ovo su neki novi dometi pasivne agresije ako je dotična aktivna ovdje :invisible:
Samo sam došla tražiti savjet,pa dotična je aktivna ali živi u svijetu fantazije.

reg edit: editirano zbog informacija koje bi mogle dovesti do korisnice u pitanju.

Većina vas ju je popljuvala pa je zato izmislila taj svoj život i samu sebe uvjerila u to,a ko nije to onda je nešto ozbiljnije a ja nisam kompetentna da o o tome govorim.J anju cijenim,poštujem, i želim razumjeti.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 20:57

Upoznala sam je u stvarnom životu,i trebala sam odgovore nanaeka pitanj akoje mi ona nije mogl adati,i naletila na njezino pisanje,nisam išla ciljanona forumu tražiti nekoga jer sam bila u vezi.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 21:21

Ona će naravno negirati da je to ona,sad da li je to kod nje svijesna ili nesvjesna fantazija ne bi znala reći.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 21:36

Ne osuđujem nikoga pa niti nju želim ju razumjeti.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 24 lip 2017 22:10

oho, sad smo već mi krive što je žena ćaknuta skroz na skroz.
anyways, pomalo sam došla do zaključka da ste možda ipak stvorene jedna za drugu.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 22:21

slapa je napisao/la:oho, sad smo već mi krive što je žena ćaknuta skroz na skroz.
anyways, pomalo sam došla do zaključka da ste možda ipak stvorene jedna za drugu.
Tko je vas uopće okrivio?Samo kažem da je došla tražiti nekoga,nikoga ne optužujem.Peace.Došla sam samo po savjet.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la Tango » 24 lip 2017 22:57

Rmnana je napisao/la:Peace.Došla sam samo po savjet.
A kakav ti točno savjet tražiš? Više cura ti je savjetovalo da se makneš od nje, a ti taj savjet ne prihvaćaš i to je ok, jer radi se o tebi, a ne o nama (promatračima sa strane) . Evo ja ću ti isto dobronamjerno savjetovati da se makneš, iako sam uvjerena da ti ni moj savjet ništa ne znači. I samo ću još reći da ne moraš očekivati da će ti itko ovdje savjetovati da se i dalje boriš i trudiš, jer bi se iz svega što si napisala dalo zaključiti da vodiš borbu s vjetrenjačama. Ali kao što već rekoh, radi se o tebi, a ne o nama, pa bi ti valjda trebala znati što je najbolje za tebe.

I plus moram komentirati da mi nekako nije lijepo da tako javno komentiraš privatne stvari iz života druge korisnice, zapravo se to čak i kosi s pravilima ovog foruma:
Dakle, nije dozvoljeno i neće se tolerirati sljedeće:
....
-Zlouporaba tuđe privatnosti odnosno iznošenje bilo kakvih osobnih podataka drugih korisnica ili korisnika kao i poticanje na isto. To vrijedi i za iznošenje vlastitih podataka.
Toliko od mene. :)
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la ariadne » 24 lip 2017 23:28

Ne prihvaća savjet(e) jer po to nije ni došla. Došla je kako bi navela ljude da toj njenoj ovako (ne?)izravno kažu nešto što bi ju ~~navelo na pravi put~~~~ kad već nju ne sluša. Svađa by proxy, al samo s jedne strane, pasivno-agresivno. Ono što neki parovi rade svojim prijateljima (don't do this, btw, ogavno je), pokušavaju ih natjerat da u nekoj situaciji odaberu strane ne bi li se druga strana "opametila" kad vidi da i drugi misle kao njihov partner bla bla

Boring as fuck, zapravo. Ne znam odakle ti energije za ovu uzaludnu fiksaciju više, ženo.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 25 lip 2017 10:22

Rmnana je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Ne prihvaća savjet(e) jer po to nije ni došla. Došla je kako bi navela ljude da toj njenoj ovako (ne?)izravno kažu nešto što bi ju ~~navelo na pravi put~~~~ kad već nju ne sluša. Svađa by proxy, al samo s jedne strane, pasivno-agresivno. Ono što neki parovi rade svojim prijateljima (don't do this, btw, ogavno je), pokušavaju ih natjerat da u nekoj situaciji odaberu strane ne bi li se druga strana "opametila" kad vidi da i drugi misle kao njihov partner bla bla

Boring as fuck, zapravo. Ne znam odakle ti energije za ovu uzaludnu fiksaciju više, ženo.

Ljudi moji nisam došla nikoga olajavati već po savjet i maknut ću se,ali sam htjela pitati da li je to normalno ponašanje ta osoba mi je draga,želim joj pomoći ,poštujem ju i cijenim samo želim shvatiti.Nikoga ne blatim.Nisam imala ništa seksulano niti emotivno sa njom,više smo dobri poznanici.Žao mi ju je jer sam ju upoznala ijako je dobra osoba taj dio nje ne ovaj drugi.Ona je htjela nešto od mene da joj pomognem vratiti bivšu,da joj pomognem da riješi svoje problem sa njom iz prošlosti kroz naš odnos.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 25 lip 2017 10:37

Pitanja na koje trebam odgovore su jer se nikada nisam sa tim susrela:Čemu taj alter ego? I zašto komunicira preko njega a nemože o tome razgovarati u stvarnosti?Koliko čovjek može zabrijati u toj fantaziji da se uvjeri da stvarno tako živi sa živi sa mužem i djecom?Da li je to svijesno ili nesvijesno?Zašto kaže da je bivša gay a ona nije?Zašto malo više poruka il imailova shvaća kao maltretiranje?Ne blatim nikoga surađivala sam sa njom poslovno tako smo se upoznale ,a onda sam poslije skužila da je ovdje prisutna.Poštujem ju ,cijenim samo želim razumjeti,shvatiti.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što mislite?

Post Postao/la black.cat » 25 lip 2017 10:42

Rmnana, a jesi ti inace ovako slobodna? ja ti inace volim ovako malo starije tete ;)

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 25 lip 2017 10:50

Mi jesmo u nekakvom odnosu ,postoji simpatija između nas,ništa konkreteno nismo definirale, zasada je to više dobro poznanstvo.Poštujem ju i cijenim jako ,ali ju pokušavam shvatiti.Nema nikakvog vrijeđaja,blaćenja.Ne vidim razloga za to.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što mislite?

Post Postao/la degenereginald » 25 lip 2017 11:07

Rmnana.
Tango je tu uletila prije i obavila moju dužnost, ali ću ponoviti, jer se kao moderator slažem s njom, da po pravilima ne smiješ odavati informacije o drugim korisnicama, a ti sa svakim novim postom dolaziš bliže granici. Iskreno, već i sad si odala više nego dovoljno informacija, zbog čega sam ti i editirala jedan stariji post.

Razumijem da je jako teško kad nemaš nekoga s kim ćeš pričati o temama koje te muče, i zato nisam htjela previše moderirati ovu temu prije, samo napraviti neko osnovno čišćenje, ali apsolutno postoje granice i nadam se da ćeš ih biti svjesna.
Ovdje su ti pravila foruma koje možeš pregledati ako nisi sigurna što podijeliti, a što zadržati za sebe, s tim da se nadam i da je taj dio dosta jasan sam po sebi.

A kao ljudsko biće ću samo iskomentirati (što nije savjet, samo nešto o čemu možeš razmisliti) da ako osoba tvrdi da ju maltretiraš, možda bi bilo u redu stati na loptu, kako god se ti osjećala oko toga.

Znam da kao mantru ponavljaš da ju 'cijeniš i poštuješ i samo želiš razumjeti, shvatiti', ali ako ti ona nije mogla ili nije htjela dati objašnjenje koje bi tebi bilo razumljivo, mi ti sigurno, kao osobe koje vas ni ne poznaju, nećemo moći dati taj dio (eventualno ćeš dobiti niz pretpostavki, ako i to, ali ovaj razgovor ionako ne ide u tom smjeru).
Nadam se da ćeš onda uzeti u obzir i onaj dio pri kojem ju poštuješ i poštovati njene želje i potrebe, a ako to znači da nećeš imati odgovore, a jebiga :D
Forsiranje se lako pretvori u maltretiranje, a to fakat nije okej. To je daleko od-!

Vjerujem da je trenutno situacija intenzivna i emocionalna, ali će biti lakše s vremenom. Ponoviti ću ono što su već nebrojene korisnice rekle, a to je da se odmakneš. Ovo ne djeluje zdravo ni na koji način.
I have no money and I have to scream.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što mislite?

Post Postao/la black.cat » 25 lip 2017 11:24

nije zivot jedna zena jedna birtija!

zeno, daj stani na loptu i daj se saberi! koliko imas godina?
pozeli joj srecu i nastavi dalje sa svojim zivotom i tko te voli taj te ne ne kritizira i spocitava stalno.
uostalom, kako ti se moze dopadat netko tko vodi dvostruki zivot?
ne kaze se bezveze kad ti netko dobronamjerno kaze - trebao/la bi pronac nekoga tko ce te voljet i postovat!

Zaključano