Što mislite?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 21 lip 2017 20:54

Što mislite o ženama koje fantaziraju po Crolu o životu sa nekom ženom a nemaju hrabrosti to živjeti?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što mislite?

Post Postao/la degenereginald » 21 lip 2017 20:58

Niš; njihov život, njihov izbor (iliti, nemamo svi ista životna iskustva niti smo svi isti). Nemam pretjerano energije za elaboracije svojih životnih stavova atm, tho, ali skroz mogu ako je potrebno za zabavne rasprave ili nešto, idk. D: #tkosamjadatisuuuudiiiim
(e: uostalom, što dobivamo osuđivanjem ljudi unutar zajednice?)
Što ti misliš o 'ženama koje fantaziraju po Crolu o životu sa nekom ženom, a nemaju hrabrosti to živjeti'?
I have no money and I have to scream.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 21 lip 2017 22:06

koje su te? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la tratinčica » 21 lip 2017 22:11

^točno to, jel ima neki tajni dio foruma možda!? :D
ali ajde uzmimo hiptetski:
mislim da je takvoj osobi toliko teško da je jednostavno glupo soliti pamet na tu temu. Međutim u takvim situacijama si treba postaviti pitanje "what would suck the most!?" - živjeti onako kako društvo želi jer možda ne želiš biti predmet nekakvog, nažalost, maltretiranja pa kada dođe vrijeme za slika,you know, sve to požaliti jer se ignorirao možda glavni izvor sreće pa i smisla svega ostalog dodala bih ili će se odabrati i na prvo mjesto staviti vlastita sreća, jer budimo realni - ljude svakako boli briga za tebe. Neće im to preveć biti važno. Nismo im bitni, različitosti će im brzo dosaditi.
Teško je, ali po meni prvi izbor bi definitivno bio onaj koji je debeelo lošiji.
Dakle ono što ja mislim je da si te žene moraju postaviti ovo pitanje koje je meni prošli tjedan pomoglo donijeti važnu odluku. :D ne znam jel dobra though, ali jebemu - žao mi nije.

a što ti misliš o 'ženama koje fantaziraju po Crolu o životu sa nekom ženom, a nemaju hrabrosti to živjeti'? :kokice:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Faith123 » 22 lip 2017 00:22

Al ima ođje zena di su?
Privilegirana

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Što mislite?

Post Postao/la modblaise » 23 lip 2017 13:11

A tugo moja :primalscream: :aaaa: sve što mogu komentirati....
I need you, you're the one I need.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 18:26

tratinčica je napisao/la:^točno to, jel ima neki tajni dio foruma možda!? :D
ali ajde uzmimo hiptetski:
mislim da je takvoj osobi toliko teško da je jednostavno glupo soliti pamet na tu temu. Međutim u takvim situacijama si treba postaviti pitanje "what would suck the most!?" - živjeti onako kako društvo želi jer možda ne želiš biti predmet nekakvog, nažalost, maltretiranja pa kada dođe vrijeme za slika,you know, sve to požaliti jer se ignorirao možda glavni izvor sreće pa i smisla svega ostalog dodala bih ili će se odabrati i na prvo mjesto staviti vlastita sreća, jer budimo realni - ljude svakako boli briga za tebe. Neće im to preveć biti važno. Nismo im bitni, različitosti će im brzo dosaditi.
Teško je, ali po meni prvi izbor bi definitivno bio onaj koji je debeelo lošiji.
Dakle ono što ja mislim je da si te žene moraju postaviti ovo pitanje koje je meni prošli tjedan pomoglo donijeti važnu odluku. :D ne znam jel dobra though, ali jebemu - žao mi nije.

a što ti misliš o 'ženama koje fantaziraju po Crolu o životu sa nekom ženom, a nemaju hrabrosti to živjeti'? :kokice:
Pa gle znam da je teško u ovoj zemlji priznati da si gej,i da je toj osobi jako teško,ali ako to fantaziranje prelazi u to da samog sebe uvjeriš da živiš sa nekim,a u stvari živiš sa mužem i djecom onda to baš i nije normalno, a možda za nekoga je za mene nije.A znam definitivno da živi sa mužem i djecom,i ne zanima me njezin život uopće nego mi ju je žao što joj je toliko teško da mora fantazirati.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la tratinčica » 23 lip 2017 18:35

^dakle nije sve to tako hipotetski. Onda se neću miješati, ne bih se usudila davati savjete ili mišljenja u vezi nečega što predstavlja intimu osobe koju ja ne znam. Međutim, još bih jednu stvar dodala, ako znaš tu osobu i ako svojim ponašanjem ne vrijeđa tebe, mislim da nije u redu prozivati ju po forumu i raspravljati o tome što je normalno, a što ne na primjeru onoga što se njoj lomi na leđima. Eto. I'm out. : )

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 18:49

Rmnana je napisao/la:
tratinčica je napisao/la:^točno to, jel ima neki tajni dio foruma možda!? :D
ali ajde uzmimo hiptetski:
mislim da je takvoj osobi toliko teško da je jednostavno glupo soliti pamet na tu temu. Međutim u takvim situacijama si treba postaviti pitanje "what would suck the most!?" - živjeti onako kako društvo želi jer možda ne želiš biti predmet nekakvog, nažalost, maltretiranja pa kada dođe vrijeme za slika,you know, sve to požaliti jer se ignorirao možda glavni izvor sreće pa i smisla svega ostalog dodala bih ili će se odabrati i na prvo mjesto staviti vlastita sreća, jer budimo realni - ljude svakako boli briga za tebe. Neće im to preveć biti važno. Nismo im bitni, različitosti će im brzo dosaditi.
Teško je, ali po meni prvi izbor bi definitivno bio onaj koji je debeelo lošiji.
Dakle ono što ja mislim je da si te žene moraju postaviti ovo pitanje koje je meni prošli tjedan pomoglo donijeti važnu odluku. :D ne znam jel dobra though, ali jebemu - žao mi nije.

a što ti misliš o 'ženama koje fantaziraju po Crolu o životu sa nekom ženom, a nemaju hrabrosti to živjeti'? :kokice:
Pa gle znam da je teško u ovoj zemlji priznati da si gej,i da je toj osobi jako teško,ali ako to fantaziranje prelazi u to da samog sebe uvjeriš da živiš sa nekim,a u stvari živiš sa mužem i djecom onda to baš i nije normalno, a možda za nekoga je za mene nije.A znam definitivno da živi sa mužem i djecom,i ne zanima me njezin život uopće nego mi ju je žao što joj je toliko teško da mora fantazirati.
A što tek reći kada takva osoba dijeli savjete drugima,a sama treba savjete?Što reći kada se takva osoba nabacuje svim ženama,bez obzira da li su u braku,ili gej vezi?Šta reći kada takva osoba zavede drugu osobu i kada ta zavedena želi nešto više pobjegne?Šta reći kada takva osoba ne može govoriri o sebi i svojoj seksulnosti nego ima alter ego i govori kroz njega?.Što reći o osobi kojoj svako približavanje je maltretiranje?Znači svaka komunikacija je maltretiranje,a ti uopće nemaš takve namjere nego samo upoznati bolje tu osobu,iako znaš da je u braku, ima djecu i da joj je teško.Kako se postaviti prema takvoj osobi?Nikog ne osuđujem-jer tko sam ja da sudim?Nego želim shvatiti.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la tratinčica » 23 lip 2017 18:52

^reći ću ti ono što ne želiš čuti - makni se od nje! I znam da je teško, ali i ti dobro znaš da druge opcije nema.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 19:02

[quote="tratinčica"]^reći ću ti ono što ne želiš čuti - makni se od nje! I znam da je teško, ali i ti dobro znaš da druge opcije nema.

Menije jasno što ja moram učiniti,no opet želim shvatiti..jer mi nije to jasno i ne znam to sebi objasniti.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 19:05

Rmnana je napisao/la:
tratinčica je napisao/la:^reći ću ti ono što ne želiš čuti - makni se od nje! I znam da je teško, ali i ti dobro znaš da druge opcije nema.

Menije jasno što ja moram učiniti,no opet želim shvatiti..jer mi nije to jasno i ne znam to sebi objasniti.
.Zato jer je kroz taj alter ego rekla da me voli.I davala savjete kako da se prema njoj ponašam.Pa mi je to malo zbunjujuće.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 20:16

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
.Zato jer je kroz taj alter ego rekla da me voli.I davala savjete kako da se prema njoj ponašam.Pa mi je to malo zbunjujuće.
.Rekla je da traži ljubav,a ne nešto prolazno.I imala je neku vezu u mladosti,zaljubila se,a toj drugoj nije to ništa značilo i sad su svi kao ta njezina bivša.To mi je sve rekla kroz svoj alter ego.Pa mi to uopće nije jasno,ne osuđujem nego želim razumjeti.Ne prozivam nikog a samo želim razumjeti,a to bi mi ona trebala objasniti a ne ostaviti u zbunjoli.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 20:37

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:.Zato jer je kroz taj alter ego rekla da me voli.I davala savjete kako da se prema njoj ponašam.Pa mi je to malo zbunjujuće.
.Rekla je da traži ljubav,a ne nešto prolazno.I imala je neku vezu u mladosti,zaljubila se,a toj drugoj nije to ništa značilo i sad su svi kao ta njezina bivša.To mi je sve rekla kroz svoj alter ego.Pa mi to uopće nije jasno,ne osuđujem nego želim razumjeti.Ne prozivam nikog a samo želim razumjeti,a to bi mi ona trebala objasniti a ne ostaviti u zbunjoli.
Ako nekome kažeš da osjećaš nešto za nekoga makar i kroz alter ego i tražiš od druge osobe da se bori za tu ljubav,jer se dotična boji osjećaja a osjeća,a kao "normalna" osoba to izbjegava govoriti,i poriče da je ona taj alter ego,i tebe proglašava ludom a nećeš joj ništa osim razgovarati ne znam u šta da strpam to ponašanje,jer ne želim osuđivati već shvatiti jer ju volim.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 23 lip 2017 21:15

mani se alter ega osoba koje okrecu film kako im vjetar zapuse. pronadji si nekog s kin ces znati na cemu si. ta te navlaci. zali boze vremena i zivaca.
btw ne kuzim zasto je uvodni post od kao nekim crol zenama kad ono samo je problem ta jedna koja je u braku i kad joj je dosadno zazeli malo razbibrige a cim se nes krene razvijati kidne. jos ta jedna vjerojatno uopce noje aktivna na ovom forumu mimo mozda inboxa.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 21:47

slapa je napisao/la:mani se alter ega osoba koje okrecu film kako im vjetar zapuse. pronadji si nekog s kin ces znati na cemu si. ta te navlaci. zali boze vremena i zivaca.
btw ne kuzim zasto je uvodni post od kao nekim crol zenama kad ono samo je problem ta jedna koja je u braku i kad joj je dosadno zazeli malo razbibrige a cim se nes krene razvijati kidne. jos ta jedna vjerojatno uopce noje aktivna na ovom forumu mimo mozda inboxa.
A bomee je aktivna,ali mene proglašava ludom.Na sreću ili na žalost upoznale smo se poslovno,ali se ispostavilo da smo ona i ja na forumu.Međutim ona na formu kao ima curu i živi sa njom i dijeli savjete drugima,a ja sa njom komunicaram preko facebooka, a skužila sam da je to ona ovdje na forumu po njezinom pisanju i sada komuniciramo i ovdje pod njezinim alter egom ali ona negira da je to ona.I da napišem koja je negirati će.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 23 lip 2017 21:57

ne znam tko je tu lud al netko sigurno je. i ovim topikom nis pametnoga neces postici. peace out. : )
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 21:59

slapa je napisao/la:ne znam tko je tu lud al netko sigurno je. i ovim topikom nis pametnoga neces postici. peace out. : )
Samo pišem ono što me muči i ne želim uopće ništa postići nego si to neznam objasniti,ako ima netko tko bi to razumio bilo bi super.Nikoga ne osuđujem samo želim shvatiti.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 23 lip 2017 22:29

i pred godinu dana te ista situacija i ista zena mucila. a koliko vidim nije bilo pomaka na bolje. i nije za ocekivati da ce ga biti. cim prije to shvatis i prihvatis tim bolje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 23 lip 2017 22:45

slapa je napisao/la:i pred godinu dana te ista situacija i ista zena mucila. a koliko vidim nije bilo pomaka na bolje. i nije za ocekivati da ce ga biti. cim prije to shvatis i prihvatis tim bolje.
Bilo je pomaka,jer sam skužila da je ovdje na forumu i skriva se.Poslovno smo se upoznale i dugo vremena nisam uopće shvaćala da je gay i da joj se sviđam,mislila sam samo da se zeza a ona se meni svidjela na prvu i nisam ništa htjela poduzimati budući da je udana čak sam joj i svašta rekla za to dok je ona uvijek u komunikaciji insinuirala nešto.Unatoč tome što sam uvijek bila protiv ulaska u neki odnos sa nekim tko je u braku no emocije prema njoj su pobijedile.Našle smo se par puta onako frendovski i shvatila sam da ju stvarno volim,no onda sam skužila da je ovdje na forumu i da traži ljubav kada sam ju to prvi put pitala negirala je.Nakon toga sam ovdje na forumu tražila savjet ,a onda mi se ona javila sa svojim iskustvom.Ne znam da li je znala da sam to ja ,ali sam po pisanju shvatila da je to ona i napravila sam sve što mi je ona savjetovala ustvari davala mi je savjete kako da se ponašam sa njom kada se nađemo.Znam da priča čudno zvuči i da mi nitko ne mora vjerovati,ali ja znam da govorim istinu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 23 lip 2017 22:59

no pa nek ti onda ona pojasni zasto se ponasa kako se ponasa, odakle bi ti mi mogle pomoci u shvacanju zene koja tebi navodno ovdje odgovara na postove praveci se da je u sretnoj vezi sa zenom nakon rastave braka u kojem je zapravo jos. jer to sve skupa ako je istina ne da je mindfuck nego ono. plus ta zena je tu duze nego ti. pozovi ju na kavu i nek ti pojasni. ako ne zeli onda te brate mili ne zeli.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la jpeg » 24 lip 2017 09:24

ja bi samo rekla da je ne mozes svatit jer nisi ona.
I moze radit sta hoce.
I moze zavest ako uspjeva i to je bas lipo.
I nece otic ona od nikoga (mozda i hoce al recimo da ne cekas nista).

Al uzaludno je sta pisemo jer ti necemo pomoc jer si se dosla iskalit, a ne pomoc si. I to je skroz u redu.
Budi tuzna budi ljuta budi svakakva i proc ce. ;*

kalash
Postovi: 73
Pridružen/a: 26 svi 2017 12:04

Re: Što mislite?

Post Postao/la kalash » 24 lip 2017 12:20

samo želim reći da lajkam ovaj postmoderni niz self-quoteova :D

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 13:43

mrav je napisao/la:ja bi samo rekla da je ne mozes svatit jer nisi ona.
I moze radit sta hoce.
I moze zavest ako uspjeva i to je bas lipo.
I nece otic ona od nikoga (mozda i hoce al recimo da ne cekas nista).

Al uzaludno je sta pisemo jer ti necemo pomoc jer si se dosla iskalit, a ne pomoc si. I to je skroz u redu.
Budi tuzna budi ljuta budi svakakva i proc ce. ;*
Uopće se nisam došla iskaliti žao mi ju je ,nisam uopće tužna,nego mi nije jasno takvo ponašanje ,želim shvatiti zašto piše sa alter ega,pa traži da joj kažem na kavi da ju volim preko tog alter ega, da ju pitam kako mi je najlakše,a ona pati zbog bivše.I poslovno me uplela u kontakt sa njom a ova ide dalje(bivša) a ona ostala u njihovom vremenu i pati za njom pa da uzmeme sobu,pa da bi se lakše odlučila za rastavu ako spavamo zajedno.A tu na forumu prvi post je napisala da traži za povremene kontakte,a nakon toga da traži ljubav.Kada sam joj rekla da mogu bit u bilo kakvom kontaktu sa njom(seks,ljubav,prijateljstvo)napala me iz svih oružja.I sad sam trebala na kavi reći da ju volim ,(a masu puta sam joj to napisala)a nisam mogla uživo nikako,jer me bila trema svladala.Nakon toga mi je rekal(preko tog alter ega)da je u mladosti imala vezu gdje dotična nije znala što želi,a koliko sam skužila to je sada ona i da se trebam boriti za njezinu ljubav,preseliti u njezin grad,biti u podstanarima,reče preko tog alter ega da osjeća prema meni ali da se boji osjećaja.Ona još pati zbog bivše a ja sam joj poslovno trebala pomoći da se ona preseli u njezin grad,i sad sve veze i odnose mjeri po odnosu sa bivšom i radi sa svima kao što je bivša radila sa njom.A na forumu ima curu i živi sa njom,a u stvarnosti ima muža i dvoje djece, a od muža ne može ni na kavu.Samo sam htjela razumjeti nju,nisam tužna,niti sam se došla iskaliti jednostavno shvatiti ,jer se nikada nisam susrela sa takvom situacijom.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 13:59

Rmnana je napisao/la:
mrav je napisao/la:ja bi samo rekla da je ne mozes svatit jer nisi ona.
I moze radit sta hoce.
I moze zavest ako uspjeva i to je bas lipo.
I nece otic ona od nikoga (mozda i hoce al recimo da ne cekas nista).

Al uzaludno je sta pisemo jer ti necemo pomoc jer si se dosla iskalit, a ne pomoc si. I to je skroz u redu.
Budi tuzna budi ljuta budi svakakva i proc ce. ;*
Uopće se nisam došla iskaliti žao mi ju je ,nisam uopće tužna,nego mi nije jasno takvo ponašanje ,želim shvatiti zašto piše sa alter ega,pa traži da joj kažem na kavi da ju volim preko tog alter ega, da ju pitam kako mi je najlakše,a ona pati zbog bivše.I poslovno me uplela u kontakt sa njom a ova ide dalje(bivša) a ona ostala u njihovom vremenu i pati za njom pa da uzmeme sobu,pa da bi se lakše odlučila za rastavu ako spavamo zajedno.A tu na forumu prvi post je napisala da traži za povremene kontakte,a nakon toga da traži ljubav.Kada sam joj rekla da mogu bit u bilo kakvom kontaktu sa njom(seks,ljubav,prijateljstvo)napala me iz svih oružja.I sad sam trebala na kavi reći da ju volim ,(a masu puta sam joj to napisala)a nisam mogla uživo nikako,jer me bila trema svladala.Nakon toga mi je rekla(preko tog alter ega)da je u mladosti imala vezu gdje dotična nije znala što želi,a koliko sam skužila to je sada ona i da se trebam boriti za njezinu ljubav,preseliti u njezin grad,biti u podstanarima,reče preko tog alter ega da osjeća prema meni ali da se boji osjećaja.Ona još pati zbog bivše a ja sam joj poslovno trebala pomoći da se ona preseli u njezin grad,i sad sve veze i odnose mjeri po odnosu sa bivšom i radi sa svima kao što je bivša radila sa njom.A na forumu ima curu i živi sa njom,a u stvarnosti ima muža i dvoje djece, a od muža ne može ni na kavu.Samo sam htjela razumjeti nju,nisam tužna,niti sam se došla iskaliti jednostavno shvatiti ,jer se nikada nisam susrela sa takvom situacijom.Ta veza u mladosti ju je tako pogodila da je išla kod psihića,a osim toga njezina mama je otkrila tu vezu,te su ih razdvojili.Vjerojatno je patila zbog tog razdvajanja,patila jer ovoj bivšoj ništa nije značilio(razgovarala sa njom)imala problema sa mamom jer ju je vrijeđala i svašta govorila(a nije to lako trpiti kada ti vlastiti roditelj govori)tko zna gdje ju je mama vodila jer to za njenu mamu nije normalno bilo,i tko zna šta je proživljavala tako da je taj dio sebe vjerojatno morala potiskivati i tko zna u što se to razvilo(pa sad piše sa alter ega)jer kaže da je gay njezina bivša a ne ona.To je otišlo u preveliko fantaziranje i bojim se da nije baš stabilna.Njezina ljubavna priča je kao Carol(ona je Carol,a ja kao Therese).Stalo mi je do nje kao osobe i brinem se za nju.Ne tugujem niti se iskaljujem želim joj pomoći i shvatiti ju.

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 14:04

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
mrav je napisao/la:ja bi samo rekla da je ne mozes svatit jer nisi ona.
I moze radit sta hoce.
I moze zavest ako uspjeva i to je bas lipo.
I nece otic ona od nikoga (mozda i hoce al recimo da ne cekas nista).

Al uzaludno je sta pisemo jer ti necemo pomoc jer si se dosla iskalit, a ne pomoc si. I to je skroz u redu.
Budi tuzna budi ljuta budi svakakva i proc ce. ;*
Uopće se nisam došla iskaliti žao mi ju je ,nisam uopće tužna,nego mi nije jasno takvo ponašanje ,želim shvatiti zašto piše sa alter ega,pa traži da joj kažem na kavi da ju volim preko tog alter ega, da ju pitam kako mi je najlakše,a ona pati zbog bivše.I poslovno me uplela u kontakt sa njom a ova ide dalje(bivša) a ona ostala u njihovom vremenu i pati za njom pa da uzmeme sobu,pa da bi se lakše odlučila za rastavu ako spavamo zajedno.A tu na forumu prvi post je napisala da traži za povremene kontakte,a nakon toga da traži ljubav.Kada sam joj rekla da mogu bit u bilo kakvom kontaktu sa njom(seks,ljubav,prijateljstvo)napala me iz svih oružja.I sad sam trebala na kavi reći da ju volim ,(a masu puta sam joj to napisala)a nisam mogla uživo nikako,jer me bila trema svladala.Nakon toga mi je rekla(preko tog alter ega)da je u mladosti imala vezu gdje dotična nije znala što želi,a koliko sam skužila to je sada ona i da se trebam boriti za njezinu ljubav,preseliti u njezin grad,biti u podstanarima,reče preko tog alter ega da osjeća prema meni ali da se boji osjećaja.Ona još pati zbog bivše a ja sam joj poslovno trebala pomoći da se ona preseli u njezin grad,i sad sve veze i odnose mjeri po odnosu sa bivšom i radi sa svima kao što je bivša radila sa njom.A na forumu ima curu i živi sa njom,a u stvarnosti ima muža i dvoje djece, a od muža ne može ni na kavu.Samo sam htjela razumjeti nju,nisam tužna,niti sam se došla iskaliti jednostavno shvatiti ,jer se nikada nisam susrela sa takvom situacijom.Ta veza u mladosti ju je tako pogodila da je išla kod psihića,a osim toga njezina mama je otkrila tu vezu,te su ih razdvojili.Vjerojatno je patila zbog tog razdvajanja,patila jer ovoj bivšoj ništa nije značilio(razgovarala sa njom)imala problema sa mamom jer ju je vrijeđala i svašta govorila(a nije to lako trpiti kada ti vlastiti roditelj govori)tko zna gdje ju je mama vodila jer to za njenu mamu nije normalno bilo,i tko zna šta je proživljavala tako da je taj dio sebe vjerojatno morala potiskivati i tko zna u što se to razvilo(pa sad piše sa alter ega)jer kaže da je gay njezina bivša a ne ona.To je otišlo u preveliko fantaziranje i bojim se da nije baš stabilna.Njezina ljubavna priča je kao Carol(ona je Carol,a ja kao Therese).Stalo mi je do nje kao osobe i brinem se za nju.Ne tugujem, niti se iskaljujem želim joj pomoći i shvatiti ju.Svaki pokušaj približavanja shvaća kao maltretiranje(poruke,mailovi)vjerojatno je bila maltretirana od strane nekoga.Samo ju želim malo bolje upoznati da se otvori.Došla sam podijeliti sa ljudimana forumu svoje iskustvo ne da nekoga olajavam,niti da se iskalim već joj pomoći.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 24 lip 2017 14:34

a da ju pustis na miru ako tvoje poruke shvaca ko maltretiranje?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 14:50

Rmnana je napisao/la:
slapa je napisao/la:a da ju pustis na miru ako tvoje poruke shvaca ko maltretiranje?
Pustila sam,zato sam i došla ovdje podijeliti svoje iskustvo jer ne znam o čemu je riječ, a stalo mi je do nje kao osobe i žao mi ju je.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što mislite?

Post Postao/la slapa » 24 lip 2017 14:55

pustila si ju na miru tako sto si dosla ispricati njenu pricu tebi nepoznatim ljudima na forumu na kojem znas da je ona i to duze od tebe? si sigurna da je to pustanje na miru?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Rmnana
Postovi: 69
Pridružen/a: 19 svi 2015 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što mislite?

Post Postao/la Rmnana » 24 lip 2017 15:04

Rmnana je napisao/la:
Rmnana je napisao/la:
slapa je napisao/la:a da ju pustis na miru ako tvoje poruke shvaca ko maltretiranje?
Pustila sam,zato sam i došla ovdje podijeliti svoje iskustvo jer ne znam o čemu je riječ, a stalo mi je do nje kao osobe i žao mi ju je.Ima taj jedan dio sebe koji je dobar,pozitivan,želi pomoći i kojeg ljudi vole,a ovaj drugi dio osvetnički,ljubomoran,fantazira,svađalački,i mogla bi i svašta učiniti i upravo taj drugi dio piše kroz alter ego, i ne znam da li je uopće svijesna tog drugog dijela sebe.Rekla je kroz taj alter ego da je bolesna i da pije tablete.Znam da sve to zvuči nevjerojatno.

Zaključano