Tila bi pitat

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Tila bi pitat

Post Postao/la Uta » 05 kol 2017 12:11

Tila bi pitat zašto kada dođen pitat za savjet ekipa ovdi uvik nekog ismije i osudi?Tribale bi bit malo ozbljnije jer nije lako u ovom hetero svijetu nać nekog bar da ne budemo jedna kontra druge.Malo više suosjećanja za drugu gay osobu nije ovo Amerika nego zatucana sredina.Držmo se skupa drage moje.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la slapa » 05 kol 2017 12:18

tko te ismijao? čisto da znamo o čemu pričaš.
ovo je vrlo slična tema onoj prošloj, krećeš s premisom da sve mi nekog osuđujemo. kroz raspravu koja je rezultirala dodatnim topikom s anketom se prilično jasno vidi da to nije tako.

edit. i apsolutno se ne slažem da bismo sve trebale bit ozbiljnije. morala sam još to nadodati.
Zadnja izmjena: slapa, dana/u 05 kol 2017 12:25, ukupno mijenjano 1 put.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la ariadne » 05 kol 2017 12:23

Ovisi o problemu, I guess? Ako netko pita kak će najbolje moć bit s nekim, a da im partner/ica ne zna, onda je glup/a bez obzira na to jel gej il ne, come on now.

Also, beside the point, al Amerika *jest* zatucana sredina, ko što je očito iz narančaste napasti koja je dobila 62 milijuna glasova za predsjednika iako je reko da voli hvatat žene koje nisu njegove za pičku. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la Uta » 05 kol 2017 14:10

Budimo zajedno a ne jedna protiv druge,malo nas je al nas ima point is.Thank you.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la degenereginald » 05 kol 2017 15:53

Ja sam iskreno malo zbunjena s ovom temom.
Tj, bila sam dok nisam došla do pretpostavke da Uta koristi Crol kao platformu za komentiranje irl stanja. Uta, radi li se o tome? Komentiraš li životne situacije ili forumsko stanje?
To bi mi imalo i smisla ako uzmem i Udane temu pod kišobran.

Mislim, u redu mi je to, ali bi voljela da se onda i malo raspišeš, da dobijemo kontekst, kontekst je jako bitan.

Ako ne, onda ću i dalje ostat malo zbunjena.
+
A nezz, nismo ni ovce pa da samo radimo svi isto. LGBTQ+ ekipa su samo ljudi #represent
Ehe.
I have no money and I have to scream.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la jpeg » 05 kol 2017 17:21

fali mi kim da istrazi. Obicno prije mene skuzite kad je neko trol, pa cak ni tada ne kuzim jer su po meni svi samo zbunjeni.

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la Uta » 06 kol 2017 09:07

Nisam tila biti trol i nije mi to namjera.Na ovom forumu uvik isto ka i prije deset godina uvik ista ekipa i uvik ista spika.Pozdrav lipe moje.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tila bi pitat

Post Postao/la degenereginald » 06 kol 2017 10:18

Meni se sve više čini da ti osuđuješ Crol. :diva:
I have no money and I have to scream.

Odgovorite