Raspored aktivnosti

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Raspored aktivnosti

Post Postao/la Uta » 17 kol 2017 20:35

Lipe moje aj jedno pitanje.Z aone koje žive već sa svojim curama.Kako ste rasporedili poslove?Ko kužina,ko ide na pazar?

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Raspored aktivnosti

Post Postao/la Uta » 17 kol 2017 20:35

Uta je napisao/la:Lipe moje aj jedno pitanje.Za one koje žive već sa svojim curama.Kako ste rasporedili poslove?Ko kužina,ko ide na pazar?

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Raspored aktivnosti

Post Postao/la Faith123 » 18 kol 2017 16:23

Ja kuhan ona pere, zajedno u soping , ja pijem ona kuka, ja pusim ona kuka, ona spava ja ju maltletiram... Obje radimo i ok je sve
Privilegirana

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Raspored aktivnosti

Post Postao/la Uta » 18 kol 2017 20:49

Faith123 je napisao/la:Ja kuhan ona pere, zajedno u soping , ja pijem ona kuka, ja pusim ona kuka, ona spava ja ju maltletiram... Obje radimo i ok je sve
:feelingfree:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Raspored aktivnosti

Post Postao/la zenia » 19 kol 2017 22:35

Ja sam u kuhinji jer ona ne voli kuhati.
Ona oko veša jer ona tvrdi da ja to ne znam lijepo složiti. Ja tvrdim da se ručnik ne mora smotati ko u hotelu, ali ne kukam previše jer ne volim oko veša. Ne pegla nitko pa hodamo okolo zgužvane. Stan peremo kako koja stigne. U dućan skupa jer valja tegliti, a i ako odem sama vratim se samo s pizdarijama pa umjesto kruha i mlijeka dođem kući s kilom čokolade, gulilicom za mrkve u obliku šiljila i drvenim bojicama.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Raspored aktivnosti

Post Postao/la Uta » 20 kol 2017 22:29

zenia je napisao/la:Ja sam u kuhinji jer ona ne voli kuhati.
Ona oko veša jer ona tvrdi da ja to ne znam lijepo složiti. Ja tvrdim da se ručnik ne mora smotati ko u hotelu, ali ne kukam previše jer ne volim oko veša. Ne pegla nitko pa hodamo okolo zgužvane. Stan peremo kako koja stigne. U dućan skupa jer valja tegliti, a i ako odem sama vratim se samo s pizdarijama pa umjesto kruha i mlijeka dođem kući s kilom čokolade, gulilicom za mrkve u obliku šiljila i drvenim bojicama.
A lipo to odat zguzvane :feelingfree:

Odgovorite