Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 19 srp 2019 16:33

Ima neka jazz, pivo i burgeri druzanka u Vintage-u ak se ne varam. Ne znam jel to kul, al za to sam cula jucer
Koji grad ti ima najgori javni prijevoz?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 19 srp 2019 18:00

Vozila sam se javnim prijevozom u svega šest gradova i ni jedan od njih nije toliko egzotičan da bi bio loš, jer sam navikla na loš javni prijevoz, tako da... Idk.

A tko je u vašoj obitelji Delimano kuhar? :dork:

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 19 srp 2019 20:16

Ja. :D

Koji je tvoj najveci modni gaf ikad?

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la hanna123 » 19 srp 2019 21:01

Čupava vesta. Izgledala sam kao orangutan. Smijala mi se prodavacica u cinestaru. Svi su rekli da je promasaj. Na manekenki je dobro izgledalo.

Volis li tenisice u stilu Balenciage?

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Royal » 19 srp 2019 21:07

Dear god no.

Koju knjigu možeš uvijek ponovno čitati ?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 19 srp 2019 21:33

Nisam još našla na neku koju mogu UVIJEK, ali one koje sam najviše puta čitala su vjerojatno HP i Ponos i predrasude. Jer klišeji.

Jesi li ti klišej? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la call_me » 20 srp 2019 00:48

Ma totalan :D
Po cemu ces znat da ti se neka zena doista dopada, tvoj neki interni signal?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 02:50

A ono, standardno nekak. Skužim da stalno mislim o njoj, pamtim i najmanje sitnice, tražim razloge da se čujemo/vidimo, imam potrebu za fizičkim kontaktom of any kind, apsolutno mi niš nije teško. Treba ić na Mars jer jedino tamo prodaju žvake koje voli? Trčim u prvu raketu za van. Može mi reć da je ubila nekog, I'd be like "a sigurno si imala dobar razlog" i pomogla bih joj sakrit tijelo. :lol: Itd itd. I'm a sucker, basically. Sklona sam probati stvari koje dotad nisam, ako ih ona voli. That's how I ended up liking broccoli :lol: Dam joj unlimited kredita i razumijevanja, al ako mi unatoč tome kreće dizat red flags i zloupotrebljava to i nema jednako obzira prema meni, we will have problems. Idk jel ovo sve odgovara na pitanje, cimerica i njen glupi dečko su me probudili jer su eto došli doma i pomislili da bi bilo dobro lupat svim vratima ikad.

Zaspiš li lako opet ako se neplanirano probudiš usred noći?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la prostorvrijeme » 20 srp 2019 02:57

U većini slučajeva da - ako se ne razbudim previše

Da li si ikad razmišljala o odlasku iz hrv? Ako da, gdje, zašto itd itd

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Royal » 20 srp 2019 07:15

Da, ali nisam detaljno razradila tu misao.

Koju pozitivnu naviku si zadnju usvojila?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 20 srp 2019 08:02

Odgovaranje na poruke? Al ono, što prije, ne nakon tri dana. Or never.
Kinda. Still not fully there, ali ono. I'm doin' just fine.
e: AJME, i odgovaranje nakon što promislim, ako to situacija zahtjeva. That shit is hard. I na ovome još moram raditi, welp. Komuniciram, turns out, shitty af. Ali ono, uvijek sam se pronalazila u stihovima Maybe I was not properly socialized, so there's that.

Da ti netko odgovori na poruku nakon tipa tri ili pet mjeseci s normalnim nastavkom razgovora, ko da nikad niste ni prestali pričati, kako bi reagirala? Bi li i ti nastavila razgovor, bi li prozvala osobu zbog situacije, bi li pitala koji k, bi li odgovorila tek nakon drugih pet mjeseci ili nikad ikad fuck that shit il kaj?
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 20 srp 2019 08:52

Ne bi prozivala, al 99% ne bi ni odgovorila.
Da nadjes ozlijedjenu vjevericu na ulici ispred kuce, sta bi napravila? Koga bi zvala?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 09:09

Pokupila ju doma, utoplila, dala hrane i vode i zvala dežurnog veterinara

Kad si zadnji put prva nekog zvala na dejt? Jesi ok s tim il čekaš da tebe pozovu?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 20 srp 2019 09:24

Nedavno? Ne znam, tjedan dana, možda malo više? Baš da je imalo taj neki dejtasti flavour. S tim da mi je osjećaj za vrijeme žešće pojeban; sve vidim kroz 'prije ovog, nakon onog'. Al nebitno.
Ok sam s tim, ne bi, brate, čekala nikad. S tim da ne zovem ljude na 'dejt'. It's more like let's get together, ajmo vidit kaj ćemo, y'know. Casual. Fun.
Ali da, više se mene iznenadi, ali samo zato što sam ćorava/ćakulam samo s najhot ljudima koje vidim na baš taj način. :Đ
I'm a lucky fuck.

Da radiš interaktivnu fikciju/twine game o lezbama i dejtanju, koje arhetipove bi stavila u igru kao dejting/anything/somethingsomething izbor za neš? Oću listu, voljela bih vidjet i opise. + koga/koji arhetip bi ti u tome probala zbarit?
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 09:34

A da, o tome sam i govorila, mislim da bih umrla da iz mojih usta izađe riječ "dejt" u tom kontekstu.

Ne znam šta je twine game. Mogu probat opisat arhetipove al mi je stereotipiziranje neugodno, nek proba neko drugi :D ➡️➡️

idk zaš uopće odgovaram na ovo onda al ajd :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 20 srp 2019 10:07

Twine igre/interaktivna fikcija su kao one adventure knjige u kojima biraš sljedeći korak i onda okrećeš stranice, osim što je ovo digitalno. Često i kraće.
Primjeri:

Queers in love at the end of the world

Encyclopedia Fuckme and the Case of the Vanishing Entree (stari klasik, može se skinuti arhiva i igrati u browseru, sam web link je mrtav.)

(Dva Anne Anthropy primjera jer je razvaljuje.)

• legendarni Horse Master; drugi ton, isto interaktivna fikcija, ali nisam ziher da je twine game?

Nvm.
Neš u tom điru, ali možemo se pravit i da je visual novel. Point je da je dejting game i da ima pričanja i biranja dijalog opcija. Mislim, taj dio je kinda flavour pitanju? Ali ne u potpunosti.
Mislim, realno, nebitno je, želim arhiće (a stereotipi su tu jer game tropes, jel, pokušavaš pokrit što širi spektar) za igru i želim znat koju bi ganjala. : D
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 14:35

Jel ima tu pitanje? :D ja sam igrala i jos uvijek igram hrpu igara, ali ovu s dejtanjem bi pala samo tako. Ako se igra uopce moze pasti, ali ne bi se od prvog lvl-a ni pomaknula.

Koja je najcudnija stvar koju si rekla osobi koja ti se sviđa dok si ju pokusavala zavesti?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 14:52

Dunno. Mislim da nisam niš pretjerano čudno rekla, a da nije bilo namjerno. :lol: A i "zavođenje" mi je bzv pojam 💀

Kak ti zavodiš?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 17:38

Ocito loše. :D

Koja je tvoja maksimalma, a koja minimalna dobna granica kod partnerice?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 19:10

You're a dumbass. :D Afaik, imaš više iskustva od mene, tak da šuti tamo. A dobnu granicu, idk, ne gledam godine, nego zrelost, šta ne mogu znat dok nekog ne upoznam. Al tipa ne bih ispod 24 jer mi ova djeca na faksu fakat izgledaju ko djeca i neugodno mi je čisto vizualno, ako već ne pred svijetom i bogom, iako mi ni u tom pogledu ne bi bilo svejedno. :lol: Gornju idk, nikad nisam upoznala nekog ko je dovoljno stariji od mene da bih se morala zapitat. No reference point.

Oš ić napast Area 51 s drugih cca milijun ljudi koji su se najavili na fejsu i sad vojska mora imat ekčual brifinge u vezi toga?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 19:17

Hahaha :lol: :lol: ma kojeg ja to molim te iskustva imam. Prosvijetli me? Znas nesto sto ja ne znam? Zar "zavodim" :P nekoga mozda. Jer ja evo ne znam za tako sto. :D

A ipak necu, ne zanimaju me pravi napadi. Samo virtualno.

Jel gledas Casa de papel? (Ja sam se malo zaljubila u ovu trecu sezonu)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 19:27

Kako hoćeš. :D Ne gledam, nemam koncentracije ni vremena baš za više od dvije serije at a time. :D

Jel možeš tipkat bez gledanja u tipkovnicu?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 19:29

Mogu tipkati i noznim prstima, kako ne. A hoce li biti citko - nece.

A koje ti to dvije serije pratis?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 19:38

Trenutno samo Elementary i Gentleman Jack, iako zaostajem u epizodama. Killing Eve isto al ta je gotova zasad pa ne računam, plus druga sezona mi je bila malo meh. Kad završim neku od ovih, počet ću Fleabag vjerojatno. God help me kad izađe LOTR ili onaj GOT prequel il ovaj Witcher doduše jer mi fali tih pizdarija s magijom i mačevima. I kad izađe His Dark Materials, moram pogledat.

Jesi li ikad požalila što si trošila vrijeme na neku seriju i koja je bila?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 19:46

Mislim da sam vise vremema provela gledajuci serije od kojih sam odustala nego one koje sam pogledala do kraja. Najvise vremena gubim sad kad imam netflix i oni stvarno izbacuju te serije kao na pokretnoj traci, a svega 2% toga je ekšli gledljivo. No dobro, traju relativno kratko pa nije problem.
I da, htjela bih navesti sveopcem pucanstvu, iako ovo zvuci kao da sam nolajfer, ipak ga imam. :D

Koliko si najduze spavala? Mozes li nadmašiti mojih 17 sati? :lol:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 19:50

Ne mogu. :D Mislim da sam između 10 i 12 jednom kad nisam spavala tri dana i noći pa se nokautirala Normabelom napokon da ne umrem. :lol:

Kad si zadnji put ostala budna cijelu noć?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 20:00

Ne sjecam se, mislim da je bilo za vrijeme izlaska u grad. Prije 3 ili 4 godine. Sad sam previse stara da gubim noci. :D

Najbolji izlazak ikad ti je bio?

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 20 srp 2019 20:02

Prije točno tjedan dana. Najbolji by far.

Tvoj najbolji ulazak ikad?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2019 20:07

Vjerojatno ona Partycipacija u Močvari ove zime.

edit: onaj u ormar :D

Šta najčešće jedeš dok gledaš film/seriju?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la tratinčica » 20 srp 2019 20:14

Je, tad si bila u elementu. :D

Jedem ono sto si skuham, ponklad jos uvijek uzmem neke grickalice, ali smanjujem to.

Kako si provela danasnji dan?

Zaključano