pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Nobody » 23 kol 2019 12:45

Ne bi imala posla s takvom osobom. Prvo koja ide varati i onda jos preko telefona odjebe nekog. Vrlo vjerojatno bi i meni onda to napravila.

Kako ti ide procjenivanje ljudi?
:read:

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 12:57

I suviše dobro.

Mozes li s ugodom slusati kako ti partnerica u nekom spominjanju bivseg odnosa prepricava svoja lijepa iskustva iz tog istog odnosa? Zasto je to vecini ljudi tabu, zbog cega?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 13:24

Ne mislim da je tabu, ali da je omanje minsko polje. :D Treba pazit na količinu, tajming i ton komentara itd itd. Podrazumijeva se da je bilo lijepih trenutaka, ipak ste zbog nečeg bile zajedno, imala si život prije trenutne veze, sve je to normalno. Al ono uvijek postoji rizik da će više ili manje svjesno dolaziti do usporedbe, tipa ako je osoba nesigurna ili veza svježa il što već. Bolje bit siguran pa izbjegavat :D Da ne bi još ispalo da bivša nije preboljena pa bude cirkus.

Jel čitaš vijesti first thing in the morning?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Nobody » 23 kol 2019 13:40

Ne. Slabo pratim vijesti. Cak sam i s fejsa makla sve te stranice jer takve pizdarije pisu. Znam kad se nesto bitnog dogodi jer iskace svuda. Inace me ne zanima pretjerano.

Jesi li ti jedna od onih sto zazire od pretjeranog tipkanja na netu ili ti ipak treba to da stvoris neku sliku o osobi? (Mislim na ljude koje ne znas)
:read:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 14:08

Šta je "pretjerano" :D idk, mislim da je nešto tipkanja neizbježno u današnje vrijeme, al od tog se ne može živjet :lol: Al da, dobro nekad dođe, ako već imaš neki izvor informacija na koji se možeš referirati. In real life obično trebaju godine da skužiš da je netko idiot. Barem u smislu u kojem to internet olakšava, jer nećeš na početku nekog odnosa s nekim razgovarat o, ne znam, rasizmu. Neki ne razgovaraju nikad IRL o tome, dok su na internetu puno hrabriji. Pa znaš kog treba izbjegavat.

Kad si zadnji put organizirala neko druženje?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 15:23

U 6 mjesecu, od tada smo vec dva mjeseca svi razasuti.

Nastavno na moje prethodno pitanje i odgovor od Ari (oprosti nemrem te zvati nedonosce, bozesacuvaj nicka) mislis li da se bomba ne bi trebala tempirati (vrijeme, kolicina...) kada bi osoba koja to slusa mogla pojmiti da je bas lijepo sto je osobu koju ona sada voli, netko drugi isto tako volio, lijepo joj pruzio, i nesto je lijepo naucio, usadio, sto ona sada moze prenijeti i pruziti dalje? Jel to tebi utopija od stava ili mislis da bi se moglo da ego sebicno ne svojata? #petkom_filozofija

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 23 kol 2019 15:31

Odgovorice nedonosce al pitanje je dobro stoga..ja bih jako voljela sresti curu koja nije bila smece prema bivsima, koja je imala lijepe odnose i ljudski prekid. Ni malo mi ne bi imponiralo niti dizalo ego cinjenica da je ona u odnosu s nekim bila pizda, dapace automatski bih promislila kakva je to osoba. Jer ljudi nista ne rade samo jednom.
Ono sto ne razumijem je sljedece: zasto bi dizao ego cinjenica da je ona sa bivsima bila kravetina? Tko hoce odgovorit...bujrum.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 15:44

@adamica Samo kažem da je dosta velik rizik, ne i da je nemoguće. Naravno da se može, al možeš li dati ruku u vatru da drugu osobu poznaješ dovoljno dobro da znaš da im neće smetat? Neki ni sami ne znaju šta im smeta dok im ne zasmeta. I imaju netaknute i nepreispitane dijelove ega koji se probude kad ih netko trkne slučajno. Čisto statistički gledano, ovakva tema bi bila crvena zona za većinu ljudi koji takve zone imaju. A ti te sentimente koje želiš prenijeti možeš prenijeti i na druge načine i nema potrebe vezat konkretne bivše s imenom, prezimenom, facom, sjećanjima i idejama u išta od toga.

TLDR može se, ali čemu? #pragmatika #petkom_filozofija

@ call_me Pretpostavljam da ljudi vole mislit da su posebni i mogu bit iznimka. To ti je ono kad netko zna reć da inače mrzi sve, al se eto druži s tobom pa valjda ima nešto u tebi. Neki smatraju to komplimentom kad ih šupci vole, ili misle da te šupke mogu spasit. In any case neki je kompleks.

Nego, kad si ti zadnji put otkrila da je šupak netko od koga to nisi očekivala?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la jedna.tamo. » 23 kol 2019 15:48

Vjerojatno zbog nekog krivog sklopa u glavi jer samim time ne konta da ce i prema njoj biti ista takva kakvom se "hvali" da je bila prema bivsoj.

Sa cime si se zadnje pohvalila i kome ? :duckdance:

Ed...28.10.2018.

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 15:53

Vrlo, vrlo nedavno. Na vrlo bolan nacin. Bas sam dobila samar, jedan, tri, pet, na sve ono sto jesam i sto cinim. Nema veze dosli su "na moje", dosli su meni, svaki dan ih svojim ponasanjem podsjecam da sam bolji covjek dok su oni govna. I ja njih mogu gledati u oci, oni mene tesko i s mukom.

Vec dva dana se hvalim svojim racunalom :D

Zbog cega si ti zadnji put plakala?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 15:55

Zbog filma.

Zbog čega si zadnji put okrenula očima? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 16:06

Zbog smrdljivog covjeka 🙄 zelucano ne podnosim ljudski vonj. ulovi me nervoza zesca.

Bi li voljela promijeniti svoju frizuru?

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la jedna.tamo. » 23 kol 2019 16:07

Na komentar ljubomorne osobe

U koju stranu okreces ocima - lijevo ili desno ? :kokice:

Ed..ne bih, bas mi je lijepa ova moja frizura :duckdance:

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 16:10

U desno, valjda :D al cesce ubijam pogledom, nego sto okrecem ocima. To mi prirodnije :lol:

Jel ti Sevka sexy?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 19:48

Very much so :D

Što bi da recimo vidiš oglas za posao koji ti izgleda dobro, a objavila ga je osoba koja je nedavno dobila posao u firmi u kojoj si sad? A u oglasu su all like ova firma je super la la la
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 21:00

Nista. Nemam na vidiku mijenjati posao. A s druge strane super mi je ljudska svestranost. Ako vjeruju u to, sto da ne.

Imas li ti u planu u blizoj buducnosti mijenjati radno mjesto? Nadas li se tome? Radis na tome?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 21:08

Tek sam mjesec i pol na novom radnom mjestu, tak da ne. Al jednim okom pratim što ima just in case, da vidim kakvo je stanje vani.

Kako se nosiš s većim promjenama? Tipa jel ti ideja mijenjanja posla ili preseljenja ili što već stvara stres ili uzbuđenje?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 21:15

Stres mi je, sve veci. Em starim, em sam bik. :lol:
Nije da mi se to kod mene svida, i generalno se otimam tim stanjima ali sam svjesna da lako skliznem u njih pa tjeram sebe na iskorake i onda kad to kocim.

Cega si zadnje zeljna bila?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 23 kol 2019 21:50

Ovo je onaj momenat kad lik u seriji pogleda u kameru....dakle, petak, nakon 11 uvecer, znaci moze se, makar nismo u odgovarajucoj rubrici:
Pičke. Mislim da sam zadnje bila zeljna pičke. Potom sladoleda.
Postoji li ijedna prilika a da nije krevet ili zajebancija sa prijateljima u kojoj mozes reći Pička?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 22:02

:lol:

Ako ne računamo psovke, nego ekčual rečenice, onda kad sam iznimno pissed off. Što se obično dogodi kad me zakači neka mizogina budala negdje pa je "pička" neizbježna for full impact. It makes them very uncomfortable kad njihove pizdarije preformuliraš u najjasnijim mogućim terminima.

Are you any good at dirty talk? :lol: #crol_after_dark
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 22:08

Jesam, volim dirty talk, ponajvise u krevetu.
Tamo mu je najbolje mjesto.

S kim bi bludnila :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 23 kol 2019 22:18

Of course I am.
ot. Cik pogodi da ti sapnem :D U nedostatku iste: s nekom koja bi me podojila. Moze i ja nju, u redu sam i s tim.
Treba li mjesto bludnicevanja zadovoljavat neke kriterije, tipa ak je soba; svjetlo, muzika, krevet...? il je samo bitno da si se valjate?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 22:32

A da je čisto. I da nije u vidokrugu drugih ljudi. Tipa kod mene se u sobi navečer ne može upalit svjetlo jer se sve vidi iz druge zgrade al whatever, I mostly feel my way around anyway, ne treba mi svjetlo :lol: Glazba itd je optional. Krevet isto :lol:

Jel te više pale vizuali ili audio? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la talented miss cohen » 23 kol 2019 22:39

O, definitivno audio.

Pa dobra vam večer, treća smjeno na CroLu. Can I get you anything? :D
Stars and stars and stars keep it to themselves.

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 23 kol 2019 22:42

Ovisi sestro u kojem sam filmu :D

Daj nam prospi koje toplo slovo :D

Kako zamisljas neku forumasicu koju ne poznajes (po vlastitom odabiru uz uvjet da je ne poznajes)?
Na pitanje me navelo to kaj je Ari rekla da joj je Sevka seksi. Iznenadio me odgovor.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 22:54

Ja ću se samo utrpat i reć da je sa selebritijima drugačije jer su ipak javne ličnosti i to pa s njima razviješ parasocijalne odnose. Ono, ima hrpa intervjua i informacija o njihovom životu pa iako ih realno ne poznaš, imaš filing da ih poznaš. Meni je Seve simpatična, zgodna je, ima seksi (na)glas(ak) i čini mi se smisao za humor. And she's been through a lot pa imam suosjećanja. Ne treba mi neš više od toga da može bit dijelom neke fantazije. Šta ima veze što pouzdano znam da šmrče kokain, bmk :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la talented miss cohen » 23 kol 2019 23:16

Ne utrpavaš se, Ari , it's not like we're exclusive, me and adamica :D
Adamice, od toplih slova preporučam George Bataille, knjiga se zove Plavetnilo Neba. :ubergeek:

I ne razumijem ti pitanje? Možda sam zakinuta malo... sorry... Ako si mislila kako tebe zamišljam, teško je bit kreativan jer toliko toga si već oslikovila tu, so... :D

Kako razumiješ sintagmu eroticizam šutnje?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 23:22

Mislila sam utrpavanje s off topicom :D Očekivala sam da će netko natipkat neš dok ja ovo nadrobim al eto :D

Eroticizam šutnje? A valjda šutnja dok su neke seksualne tenzije prisutne. Nekakvo iščekivanje or smth, ne znam

What do you think?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la talented miss cohen » 23 kol 2019 23:29

I like it. I think you could be spot on.

Čime bi prekinula (zamislimo da si bihejvioralno predvidiva) tu šutnju i da li?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2019 23:53

A ovisi o situaciji valjda. Tj. razlogu šutnje. But I would look to break that. Kako kaže ona pjesma, before this attraction ferments, kiss me properly and pull me apart :D

Jel ti se ikad dogodila takva šutnja?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite