pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 04 sij 2020 10:13

Rana tica, al realno- ja ti to sve po potrebi i okolnostima i razdoblju idk. Jutra su jebena jer nitko živ nije budan i moš se pravit da si Pale sam na svijetu :preach:

Da tijekom apokalipse zapneš na svemirskoj postaji i sjebali ste sve i sad nemate kaj za jest osim jedni druge, bi li prije završila u kampu ljudoždera ili u kampu ručka za ljudoždere il neš treće?
e: mislim da je bitno naglasiti da ima začina n shit, to je ful bitno.
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 05 sij 2020 15:43

Uzgajanje hrane iz govana ko u filmu Marsovac, a kako se vise ne grozim mogucnosti odnosno nuznosti jedenja ljudskog mesa ni tu mogucnost ne mogu iskljuciti.

Je li forum mrtav zbog skijanja?

davis
Postovi: 211
Pridružen/a: 26 lip 2019 19:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la davis » 05 sij 2020 15:48

Ma jok tko jos dozivljava skijanje :)

Ima li snijega kod tebe?

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 05 sij 2020 15:56

Ne. Bilo je kise sinoc.

Sta bi napravila ljudima koji ovih dana pustaju svecenike u kuce/stanove i daju im pare?

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 05 sij 2020 16:20

Crkva je institucija koja živi od vjernika i državnih davanja.
Svatko ima slobodnu volju blagosloviti kuću i platiti to ako želi i to je uredu. Tko sam ja da to razmatram. Ne možeš osporiti da ne postoji neka druga duhovna dimenzija i lose energije i sl. Osobno smatram da je ok blagosloviti kuću i dati neki tips svećeniku eto. S druge strane zašto crkva nije ok s gay ljudima i sl. nije me briga.

Što bi napravila da očajno tražiš posao i ponude ti minimalac i probni rad od 2 tjedna na crno?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 05 sij 2020 16:49

slavila bih jer sam nasla posao

kakva dijeta ti se pokazala kao najucinkovitija?
Desert je visnjica :(

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 05 sij 2020 20:29

Nije dijeta nego stil prehrane. Vise malih obroka koji ukljucuju voce, povrce, meso, ribu, maslinovo ulje, sir, jaja, umjerene kolicine dobrog vina i ponekad piva, neke dodatke poput chie, zacina, bademovo mlijeko, kava i naravno fizicka aktivnost ovisno o kolicini pojedenog uz dovoljno sna nocu i popodnevni odmor bar i kratko. Izbjegavat velike kolicine kruha, krumpira, rize i svega pripadajuceg. Svako sebi treba pronac i odredit, jer sta nekome odgovara drugome ne i naravno ovisi kako tvoj organizam funkcionira. Klasicne dijete kojima ispiru mozak nemaju smisla osim ako ti ne odgovaraju dugorocno kao stil prehrane.

Imas li iskustva sa Teslinom purpurnom plocom?

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la prostorvrijeme » 06 sij 2020 01:02

Ne

Što je teslina purpurna ploča?
Da ne guglam :shinner:

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 06 sij 2020 10:38


Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 06 sij 2020 19:43

🤷
Kajjaznam ionak ćemo svi krepat ae

Koje red flagove ignoriraš jer su ti zapravo hot makar su def red flagovi?
Jk, lol not going there
Nalaziš se pred gigantskim crnim tornjem u kojem misliš (na temelju raznih glasina i simbola koji okružuju vrata tornja) da se nalazi Crna Kraljica. Pokušavaš doći pred nju i osvetiti se za smrt svog brata već godinama i napokon si tu. Tvoji mišići su puni energije, osjećaš kako bride od želje da se grče dok ti je njen mekani, bijeli vrat pod prstima. Osveta je blizu, ali znaš da je podmukla i zajebana ta Kraljica. Oko tornja je izgorena šuma, samo kosturi drveća i trupla (po definiciji) svega što je nekad bilo živo. Sad nije. Ne želiš ni pričati o tome.
Tvoji bogovi su uz tebe, osjećaš to dok držiš rune u šaci. Vrijeme je.
Možda postoji neki drugi način osim ulaznih vrata, neki prozor ili sigurno nekakva kanalizacija kroz koju se možeš provući, jer ulaz na glavna vrata neće biti lagan. Kako ćeš ući u toranj?
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 07 sij 2020 21:17

Red flegovi? 🤔
Boli me krc za crnu kraljicu i ikakvu osvetu tako da necu ni ulazit osim ako izmedju nas postoji neka fatalna privlacnost, a ona igra igrice kao poziv na "silovanje". Ulazim koz ulazna vrata, a maskiram se u njoj najdrazu zensku osobu za koju znam da nije s njom u tom trenutku.
Kronicni stres izbija na povrsinu. :lol:

Sta je sa ljudima koji zele da ih se zove "they" i ako ista znas o tom djubrilu samo nemoj ono politicki korektnu izdrk definiciju?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 07 sij 2020 23:40

^koje mitove si ti jela, hehe? :'D

Nezz, neka ih? #mosabavlju, live and let live :ovo je sad službeno U2 koncert:

Razmišljaš li ikad o tome kako bi sve izgledalo, civilizacija i tok čovječanstva da je stvoren od samo klonova tebe? Ono, klonovi tebe se množe i samo beskonačno vas identičnih nosite sve ovo. Kak bi to izgledalo? Što ti prvo padne na pamet.
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 08 sij 2020 12:21

Zanimljivo pitanje. Vjerujem da bi ja i mnogi drugi na taj nacin puno brze naucili sve sta je potrebno o egu, sistemu, zivotu opcenito. Na neki nacin i sada smo klonovi samo sta imamo razlicitu percepciju, jer sve gledamo iz svoje sebicnosti odnosno na nacin ko je najbolji, ko je sposobniji, kako se natjecat, izborit, snac u labirintu, jer ko ti je kriv osim tebe, koga boli krc, ipak to nisam ja. Izgledalo bi ovako ako se prije toga medjusobno ne poubijamo ili samounistimo isto kao trenutna "civilizacija": slika
Btw. ljudi misle da su razliciti fizicki i umno zbog ega i licemjerno glume neki krc/pck u zivotu i zive u iluziji. Lazu, mazu i tvore ovaj smecarski matriks zbog svoje sebicnosti i nesposobnosti sagledavanja svoji obicnosti, jednostavnosti i materijalne prolaznosti. Kad im iglom probusis balon od sapunice oni lude odnosno njihov ego divlja i vice "ja sam sve samo ne obican i isti kao ti".

Mozes li zamislit svoju i sve druge duse u drugacijoj dimenziji postojanja od ove u kojoj obitavamo trenuno?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 09 sij 2020 09:14

Ne vjerujem u koncept duše i ono(g) što implicira.
(ne bih ni odgovorila baš iz tog razloga da je forum iole aktivniji; vako mi se ne da čekat)

(e: ček, jel ono gore znači da ne znaš kaj su red flagovi ili neš treće? Ne odbacujem ikakve opcije rn)

Jesi li više horndog ili hot dog i zašto?
I have no money and I have to scream.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 09 sij 2020 12:07

Hot dog. Gladna sam vrijeme ručka je.

Koja ti je najdraža planinarska staza?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 09 sij 2020 16:00

Nisam još u toj fazi života. Odgovorim ako budem tho, za sad će odgovor biti ona na sljemenu do prvog stajanja jer je jedina koju sam prošla.
Nije loša idk nemam kriterije kako je tako je

Da znaš da prema crolu leti meteor (koji će uništiti sav život), kako bi ga imenovala?
I have no money and I have to scream.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 09 sij 2020 17:52

Crol terminator

Provodiš li više vremena na Tinderu nego na Crolu?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 09 sij 2020 18:26

Naravno da ne, uimeocaisina.

Što misliš- koliko si različitih vrsta lijekova probala u životu? Baci neki broj da se igramo.
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: pitaj me xx

Post Postao/la DelayLema » 10 sij 2020 14:09

Jako malo. Moguce desetak, a mozda se varam. Trebalo bi zatrazit podatke iz sustava obiteljske medicine.

Koliko dugo si od vlastitog pocetka koristenja interneta svojom odlukom provela vremena bez koristenja istog u danima bez prekida?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 10 sij 2020 15:01

0, ako pitaš za neku auto-restrikciju neš.
Osim ako se računa i pasivno ne bivanje na internetu as in- tu je, al aktivno biram radit druge stvari, ali čak i tad nisam ziher da bi došli iznad 0.
Internet je <3
Ne bi ja nikad sebi to uskratila, ne može.

Koliko maksimalno prstiju je bilo u tebi odjednom? Bilo da si bila na operaciji, bilo da pričaš o seksu ili nečem desetom, kajgod je najviše.
- Rupe se zbrajaju
- nemoj reć zaš su bili u tebi, samo broj
Ty.
I have no money and I have to scream.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 14 sij 2020 19:24

Milijun prstiju

Koji ti je prst najdrazi?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 14 sij 2020 20:03

^impressed. Nadam se da je to bila i operacija i seks istovremeno, al nikad mi nemoj reć.

Srednji, yo.

Misliš li da je u redu prekinuti nekoga usred rečenice tako da im pružiš (lol) orgazam? Bi li bila okej da to netko tebi napravi? Ako da, zašto da/ako ne, zašto ne? 5 kartica do ponedjeljka, pls, ty.
I have no money and I have to scream.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 14 sij 2020 21:51

Ne

Koji si film zadnji pogledala?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 14 sij 2020 23:02

Harry Pothead i darovi smrti na TVu
U kinu SW
Da si droga, koja bi bila?

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 15 sij 2020 09:28

Ne znam odgovor na ovo pitanje. Kokain mozda.

Jesi li ovisna o cigaretama?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 15 sij 2020 10:34

Nisam, ne pušim.
Kakav je tvoj 'carbon print' i što radiš da ga smanjiš? :)

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 15 sij 2020 14:14

Ništa

Znas li postaviti nekakvo normalno pitanje na koje bi netko htio odgovoriti?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 15 sij 2020 19:59

Znam, evo jedno školsko. 7.osnovne dame ;)

Ako jedan radnik složi 6 paketa u tri sata, a svaki paket ima 4 artikla, koliko artikala dnevno slože 3 radnika, ako rade 7 ipol sati svaki?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 15 sij 2020 23:23

3x2.5x6x4

kako si upoznala zadnju osobu s kojom si bila u vezi?
Desert je visnjica :(

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 17 sij 2020 16:42

Pa, slično kao što i sve druge upoznajem, kroz razgovore i situacije.
He he
Ma ne, na crol druženjima, rip. Zato sam sad u toj, vjerujem dost čestoj situaciji među korisnicima--da ju mogu pozdraviti prek foruma (ćao, lepa) kad god, i onda se možemo haj fajvat irl. Svi su se pospajali na tim druženjima, lako moguće da su zato prestala.

Da znaš da umireš, i taman možeš poslušati koju god pjesmu---> bi li htjela umrijeti odmah nakon što pjesma završi, par sekundi prije, na vrhuncu pjesme, deset minuta nakon što završi, prije nego li uopće počne, prije napjeva, prije nego završi čisti instrumental, kaj? I reci pjesmu koju bi odabrala. Može i zašto ako si kojim čudom u giving mood-u.
I have no money and I have to scream.

Odgovorite