pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 10:27

E neš, đavle. Tako dobijemo forum s 0 korisnica. STOP crol druženjima, STOP crol pivama!
Družimo se isključivo na forumu as god intended.
Ne znam zaš smo jedine ovdje, tho. Čula sam par puta da je ljudima postao odbojan zbog dosadnih bandi koje su se skupljale i/ili atmosfera nije pasala. Valjda je to. Ni meni atmosfera nije pasala zadnjih mjeseci, moram ti reć, ali i dalje mogu shitpostat bez obzira, pa se neću žalit. Shitpostaj i ti, shitpostajmo svi!


Nego, što se događa sa svime što murja zapljeni?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 10:42

ide u njihovo skladište (il koji je već službeni naziv), dio dokaza se vraća obiteljima/oštećenicima, dio poput droga ide na uništavanje, dio se trajno arhivira a dio ide na policijsku dražbu . onaj dio koji pokradu ide u džep onih koji su pokrali, al sumLJam da na to ti mišljaše

što jedva čekaš napraviti (ili normalno raditi) nakon ukidanja ovog oblika mjera stožera?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 11:31

Isplesat se ko kreten okružena hrpom prekrasnih tijela u nekom mračnom klubu + izgnječiti sve frendove ikad.
A ne bi bilo loše ni zgrabit koje dupence.

Što ti misliš zč nemamo više korisnica na ovom forumu? + Imala teoriju ili izjave,- primam sve!
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 11:48

Probably jer u današnjem svijetu ljudi žele sve površno i instant, a to je pak lakše naći na drugim stranicama il aplikacijama.
Ove neke lezbe su odrasle, neke nisu nikako našle ovdje ništa za prasnut. Doduše vođeni tom logikom mogli bismo zaključiti kako je baš ovo doba, doba karantene i socijalnog distanciranja, ono pravo za procvat crola. Naime, na tim 'drugim' mrežama, obogaćenima fotografijama i koječime, moglo bi se doći u napast i prekršiti mjere zaštite i moguće zaraziti - više STDovima nego CoVid19icom al hajde, nećemo sitničarit.
A možda ovo drkanje po tipkovnicama paše samo nama oFečenima, gdje ostajemo vječno skriveni iza , manje ilil više, kreativnih nickova, bez 'windowshoppinga' i nadanja da će nam nektko s dobrim filterom i profilnom slikom uzvratit lajk kao da smo samo na to spali.
Zapravo crol se možda samo unaprijed distancirao na sve načine da zaštiti ovu šačicu junakinja našeg doba (možda i idiota,bijednih ljudi ili naziva kojeg god želiš ruskog klasika)

Ili u prijevodu, svi bi jebali, svi bi sve nabrzaka, a ovdje kako ti reče, svi se doimamo +40, a žena čim je stara i ozbiljna, il više nije za jebat, nije poželjna kao takva. Mogla bi dalje o ageizmu, seksizmu i drugim izmima, al sumLJam da će to vratiti ijednu korisnicu :fart: .


Hoće sad žene biti radodajke iza karantene, da se pripremim?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 12:40

Znaš kaj? Držim fige! Smrt i seks dolaze ruku pod ruku.

+
Ček, onda vjeruješ da većina korisnica vidi crol kao dating forum? Kurčić, što reć. :/
Al znaš kaj, sad kad malo razmišljam o tome, ima neš skroz okej u tome da više nema toliko korisnica jer ako išta- implicira da ima dovoljno drugih prostora za žene koje vole žene i da je društvo makar pinkicu otvorenije pa se ne moramo skupljat na mjestu i pol- we have options now, yo. Tak da, idk, zapravo prvi put vidim stanje foruma kao dosta pozitivnu stvar, makar mi je malo žao jer je crol super i sve to. Kul.



Kaj od bilja imaš doma? Imaš li neš što bi preporučila? Fotke su poželjne, ali definitivno ne i nužne.
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 12:51

Afričku ljubičicu, čuvarkuću od ukrasnih i hrpu jestivog bilja i začina. Mani me se sa slikama, zaboravih ja to.

Što od maski i anticovid zaštite imaš doma?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 13:40

Dvije basic platnene maske koje mi je mater napravila i poslala, kutiju jednokratnih rukavica koje imam još od davnije, a jedini dezinfekcijski gel za ruke sam predala kao mito zbog kašnjenja i nije mi žao. Smrti, dođi, čekam te!
Ugl najjača covid zaštita koju imam je sjedenje 0-24 doma.

Jesi li ikad curu zvala tebra, brate, jarane, buraz, burki, frende ili sličnim kvartovskim/cool ghetto kid nazivima? Slobodno nadopuni ako sam kaj propustila navest.
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 14:02

iju ne, jednom je jedna nazvala neku žensku butrom, to je bilo dovoljno za prekid ikakve mogućnosti naše budućnosti, kamo li da ja takve riječi koristim #prudeandproud

drkaš li češće, ili manje u karanteni

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 15:37

Manje, my mental health took a hit, yo,- od svega,- ali moram priznat da su zato orgazmi intenzivniji pa se neću žalit.

Ok, pokojna baba ti je ostavila ovo:
slika
Što ćeš sad sa svim tim malim stepeništima*?
*štengama ak si purger, skalinama ak si dalmoš
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 18:29

spojit u jedan kvadratni oblik i dat nekom da mi to smeće odnese iz stana, il gađat penziće na ulici

whats your numer one problem? ne mislim na ove jako očite, nego tebi za tebe

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2020 18:51

Not falling for that one he he
Manjak aktivnosti na crolu.

Tebi?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 21 tra 2020 20:08

manjak motivacije za pokućnim treningom

koja ti je najdraža prostorija u kući/stanu

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 22 tra 2020 09:47

Soba/boravak, makar realno svaka prostorija ima svoj šarm.



Ok, saću malo varat i skopirat genijalni shitpost, pa ti meni odgovori na ovaj conundrum kako god znaš i umiješ
You start dating someone. How do you explain you're a bitcoiner, and that you believe the current economic system is crumbling around you without coming across as a crazy person with "extreme views"?

I've started dating someone, and since last being in the dating game I have discovered bitcoin and Austrian economics. I'm all about being myself and not changing to suit the fashion, however for a no-coiner, the concept of a new form of money to replace the current economic system may come across as an extreme view, slightly crazy, and unattractive.

How do you tackle the subject of economics if it comes up and you simply can't bite your tounge with your more Austrian economic views?

As an example, I was re-reading The Bitcoin Standard (to pass the time during social distancing while staying home), and was asked "what are you reading?". Through fear of goin down a rabbit hole, I simply replied "it's a book on economics and the financial system that we live in". What would you have said instead?

My other concern is regarding OPSEC. I don't know in these early days of dating this individual how serious it will get. Do I want to share my views on bitcoin only to be asked "do you have any?". While I would never tell anyone the amount I hold, simply admitting that you hold bitcoin decreases your OPSEC. How serious would it need to be to be open and transparent with a partner about your savings (including if some of those are held in bitcoin)?

I would be keen to hear advice, and personal anecdotes.
#inspiration
Luck!
(znam da je malo duže nego što smo navikli u ovom topicu, al snaćešse, virujen u te)
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 22 tra 2020 10:36

glede ekonomskih sustava uopće se ne brinem, hrvatska nema nikakav zato su nam mjere ovakve i uspješne, dok znam brat jestivo bilje, zapalit vatru i brzo trčat nešto se vele ne brinem nii za bitcoin ni za išta drugo....prije brijem da ćemo se vratit na metalne novčiće il zlatnike, ko što rekoše da će sljedeće dvije generacije vozit bolja auta od nas a treća deve i konje, sad je očigledno da bi već mi mogli bit ta generacija, il najkasnije ova iza nas


nego, bil ti imala svoje potomstvo aka djecu i objasni zašto da ili ne

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 22 tra 2020 11:12

Ma jebeš ekonomske sustave, ovo advice column pitanje je više u duhu- do you want to talk about our saviour, Jesus Christ? :')))))))))))))))))))))

In this economy? :badumts:
Pa znaš kaj? Davnije sam imala neki- ja ne bih, ali bi se dala nagovorit ako je partnerica zagrizla na to i ak ćemo imati long ass fucking talk o tome i ako mi je više stalo do nje nego do stava o klincima. Ali s godinama sam skužila da mi to fakat nije film. Ne želim klince. Ne znam zašto bi uopće htjela tako što u životu. Fakat ne razumijem poriv, nemam ga. Svi imamo svoj thing, I guess *shrug*
Jedino što mi sad zvuči nekak prihvatljivo je da možda posvojim tinejđera kad budem imala 60+ ili da se dam klonirat, a i to kad budem bakica. Makar mi i te opcije zvuče bleh, ali bi totalno bila najbolja mater sebi i sebe već volim ko malog isusa. Al brijem da ni tad neću bit u tom filmu. AKO SVIJETA UOPĆE BUDE.
+
Daj zamisli da se kloniraš, a tvoj mini klon bude ustašoid i smećočovjek. Srce bi si slomila. JAO.
+
Realno mi je najzabavnija stvar oko klinaca samo ideja da se možeš malo zajebavat s nekim i proizvest drugo ljudsko biće. Koncept je kul. A i to da je to biće genetski kombo dvije osobe. Ali samo to, doslovno mi je samo koncept nekak blesavo zabavan. Sve ostalo je bljeh. A taj dio će me zabavit i samo kad svi frendovi iskucaju klince :'D win-win


Da moraš proživit cijeli svoj život iznova, ali s četri funkcionalne noge- misliš li da bi to utjecalo na to kako ti se život kreće na bolji ili gori način i
z a š t o ?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 22 tra 2020 11:19

život bi mi bio gori al ziher bi imala više instafollowera, dakle win win situacija :gigglenod:

koji napitak je povoljan za razbuđivanje osim kofeinsko taurinskih, a da je legalan

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: pitaj me xx

Post Postao/la fuji ix » 22 tra 2020 21:08

Cedevita.
Jesi li sramežljiva?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 23 tra 2020 11:14

sramežljiva ko zmijine noge :hideunderrock: :hideunderrock:

koji energetski jeftini napitak je najbolji jeftini energetski napitak

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 23 tra 2020 16:32

Hell je jedini po kojem sam rokala, al moram priznat da nisam vidjela da ima neš pretjerano opcija u lokalnim marketima.

Koji je najdebilniji nemamo-više-ništa-drugo-pa-ajmo-ovo miks pića (alkohola) koji si probala i jesi li nakon toga rekla nikad više ili daj još?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 23 tra 2020 16:48

nikad nisam miksala alkoholna pića al sam jednom u pokušaju ostajanja budnom kolu ulila jaku crnu kavu, imalo je okus po nekakvoj bože ubij tekili i tad sam rekla nikad više

šta misliš kako je ženama koje su covid pozitivne a dobijju mengu, il doktoricama i tehničarkama pod onim odijelima dok cure a ne smu se presvlačit nit u wc u smjeni?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 23 tra 2020 19:33

https://youtu.be/0jgrCKhxE1s


Kako bi nastavila ovaj tekst---->
U lijevoj ruci rakija,
Desnu krasi čakija
????????????????
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 23 tra 2020 19:51

sebe s njom sam ranija
đavo da me odnija

jesi vlasnica nekretnine i pokretnine

Avatar
anam
Postovi: 155
Pridružen/a: 12 tra 2006 22:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la anam » 24 tra 2020 09:44

Imam i pokretninu i nekretninu. S obzirom na trenutnu situaciju ne znam jesam li nevjerojatno sretna ili nesretna :confused:

Koliko često detaljno uglancaš stan/kuću?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: pitaj me xx

Post Postao/la fuji ix » 24 tra 2020 09:57

Redovito, volim da mi je sve čisto.
Koji ti je omiljeni dezinficijens? :D

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 24 tra 2020 10:08

Plivasept blue

Bi mogla zamislit da se seksaš svizirom na glavi

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 24 tra 2020 10:50

Neugodno priznanje ili brutalni fleks (?)- bilo je i čudnijih (seksova)/ I'd try anything once.

Da si u biciklističkoj bandi, s kojom alatkom bi dijelila biciklističku pravdu?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 24 tra 2020 11:44

wdom s papričicom u obliku spreja
da ti plate 1000 eura u kešu na licu mjesta, bi li polizala držač u busu il tramvaju?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 24 tra 2020 11:54

Kako da sad kažem ne kad sam već napisala I'd try anything once :'((((((
RIP.

Da nam prezimena odražavaju ono što najviše od svega jesmo, kak bi se ti prezivala?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 24 tra 2020 12:09

samić samosvojić, sanjarić-u nekoj ljepšoj izvedenici

jel još uvijek držiš torbu spremnu u slučaju potresa i znaš li detaljno gdje ti se nalaze sve sklopke i proceduru u slučaju apokaliptičnog potresa :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 24 tra 2020 12:36

Nisam nikada! Nakon zadnjeg potresa sam se samo okrenula spavat na drugu stranu, moji survival instincts su tragični. :0

S koliko minimalno kostiju misliš da bi mogle i dalje bit žive? Vjerojatno nula, fuck. E, al da ih ne zamijene s nečim, samo ono hrpa mesa i kostiju i kože. Misliš li da bi mogle bit bez ijedne kosti uopće, a da nismo uopće spojene ni na šta, samo tak ležiš u hrpici---?
I have no money and I have to scream.

Odgovorite