A avantura je svakako a i život bude zanimljviji u kasne godine barem nama. Svi žive u trenutku u rijetko tko gleda barem par godina unaprijed dok ne bude kasno
A kako iskombinirat tako nešto, a pola vremena kod tate, pola vremena kod mame, a možda kasnije i mame i tate budu bod jednim većim krovom.
Prednost u odonosu na jednog roditelja je višestruka, a i svakako i mama i tata mogu nastaviti svoj život, sport, putovanja, ... jer postoji razumjevanje sa obje strane i nije klasika gdje se roditelji zabe u kuću, tv kokice i pivo
Poznanik ima tako djete sa jednom curom, malo je kod njegam, malo je kod nje

Već ima 7 godina i škola ovo ono

Neloše skroz rješenje a ono funkcionira
Tako da ako je tko zainteresiran za takvu kombinaciju neka se slobodno javi, popije se cuga upozna... svakako je to nulti start bilo što od toga ili ne
