vase najvece nepodopstine u djetinjstvu ?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
alex 2
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

vase najvece nepodopstine u djetinjstvu ?

Post Postao/la alex 2 » 22 ruj 2007 23:03

Ovako evo jednom smo ja moja seka i moj prijatelj vidjeli jednu lijepu bijelu kucu i odlucili je gađat sa zemljom (kuca od bogatog amerikanca bilo mi je 7 godina , sestri mi 4 a prijatelju 6 )
i izgađali mi nju i cila je bila sporka i smeđe obojana nakon toga (kazne smo gadne dobili)

a sad koje su vase najvece nepodopstine iz djetinjstva , koje ste gluposti radili , :twisted:

jabooka
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la jabooka » 23 ruj 2007 11:55

-htjela sam se usidriti. na lufticu. svezala sam kamen oko tjela i veslala u dubinu da se usidrim.
-jednom sam izronila zubalo i nosila ga mami ponosno na ogled.
.........bas nisam bila dijete koje bi nekome naskodilo...vise sebi.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Hidden_soul
Devil in details

Post Postao/la Hidden_soul » 23 ruj 2007 11:59

jabooka31 je napisao/la:-htjela sam se usidriti. na lufticu. svezala sam kamen oko tjela i veslala u dubinu da se usidrim.
:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

rainbow1
Kontakt:

Post Postao/la rainbow1 » 23 ruj 2007 12:02

prvo što mi pade na um: zapalila sam ledinu (livadu) neku u ercegovini i onda smo išli pokucati na obližnja vrata da je neko zapalio i gasili zajedno sa "domaćima"...
*ako mislite da možete ili mislite da ne možete - u pravu ste*

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 12:05

jabooka31 je napisao/la:-htjela sam se usidriti. na lufticu. svezala sam kamen oko tjela i veslala u dubinu da se usidrim.
.........bas nisam bila dijete koje bi nekome naskodilo...vise sebi.
jabooko pa sta si ti mazohist ?
nego ja sam jednom djedu mrazu skinila bradu ispred velike skupine djece i covjek je ostao posran pred svima !

jabooka

Post Postao/la jabooka » 23 ruj 2007 12:13

-bilo me je strah onih konzerva s govedom. gulas? sta li je to?

-posto nisam voljela jesti. kad smo s vrticem isli na kremsnite
djeci sam pokvarila uzitak. meni je bilo kao da me na vjesala vode.
zove.se.ocinstvo.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 12:14

slika

jabooka

Post Postao/la jabooka » 23 ruj 2007 12:17

to su te alex! nakon sta sam ugledala kako djed otvara tu konzervu cijeli dan plac i cemer, jad i tuga. dok je ostatak familije pokusavao saznati sta mi se desilo.
zove.se.ocinstvo.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 12:21

eh a ja se bojala lesog mese jer mi je bilo gadno a ta je trauma ostala pa ga i danas ne mogu smislit !
i naravno milijun sam puta to cudu ispljunula iz usta i iz bijesa materi kidala cvijece !
Zadnja izmjena: alex 2, dana/u 23 ruj 2007 12:28, ukupno mijenjano 1 put.

Zraka

Post Postao/la Zraka » 23 ruj 2007 12:25

Imala sam maniju ispuštanja guma svima na biciklima.
To mi je bio dobar osjećaj kad sam čula kako guma pušta.
I jedno vrijeme sam imal kleptomanske sposobnosti, nisam mogla iz dućana,
a da ne ponesem nešto ne plaćeno.
please excuse me repetition
**R.S.**

http://www.nicholaslens.com/

whatever

Post Postao/la whatever » 23 ruj 2007 16:53

Ja nisam radila sranja ko klinka. It all came to me later.
Ok, osim kaj sam imala potrebu ljudima krečit kosu il' brkove, ovisno o tome što su posjedovali.
I rezat im te iste kose me usrećivalo. :o
I pentranje po krovovima nedovršenih kuća je također bio zabavan sport.
I landranje po tuđim dvorištima.
No most of the time sam bila ok klinac. Valjda. :o
Zapravo svaku štetu koju sam napravila, napravila sam nogometnom loptom i to nikada nije bilo namjerno.
Epizodna uloga.

filomena

Post Postao/la filomena » 23 ruj 2007 16:56

Mi smo špijunirali susjede like all the time...
Tu i tam im čak uspjeli upast u kuću...
I još smo k tome sa smobom furali one ogromne puške,tak da im je bilo krasno vidjeti sjenu nekoga s puškom (susjedima) kako se mota oko njihove kuće.

I pisali smo ljubavna pisma jednoj glupaći,koja bi svaki put zagrizla i mene zvala da mi se pohvali...
''Sve su životinje jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.''

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 17:01

vo moram ispricat , kupio mi tata pituru i trebalo je pituracat kucu a ja lipo uzmem tu pituricu i bacam je u zrak i tako stalno kad ono , ta posuda padne u hodnik na pod i cili hodnik opitura , sve se rasprskalo po prostoriji a mater i otac su mi bili bjesni i ja vidjeci njih pobjegnem u obliznju sumu i tamo se sakrijem sve do mraka kad su me nasli i zagrlili i izljubili !
a nakon toga kaznili !

whatever

Post Postao/la whatever » 23 ruj 2007 17:11

E, to se nešt mutno sjećam da sam i ja neko sranje jednom napravila i pobegla od kuće.
Al mene su brzo našli - visila sam na susjedovom boru i pravila se da sam na brodu, vičuću iz sveg glasa: "Kopno! Kopno!"
Da, jebiga, nikad nisam znala kad treba umuknut i lay low.
Epizodna uloga.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 17:14

whatever je napisao/la: Da, jebiga, nikad nisam znala kad treba umuknut i lay low.
Nit ja !
nego bjezala sam ja 2 puta(mozda i vise) !
a najveci bijeg je napravio moj susjed sakrio se u supu iza kuce a nitko to nije znao i mi ga trazili 8 sati po cilom mistu i policiju tili zvati a onda ga je netko nasao u supi koja je spojena s njegovom kucom !

whatever

Post Postao/la whatever » 23 ruj 2007 17:21

Eh, sad sam se sjetila - pobegla sam od zubarke jednom. Tri njih su me pokušavale držat mirnom da ova kučka obavi posel,
a ja sam im se istrgla i pobegla doma, dok je mati moja ostala ISPRIČATI se toj gaduri.
Još uvijek mi nije jasno koji kitas joj se išla ispričavat kad ta pizdača nije baš bila normalna.
Epizodna uloga.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 23 ruj 2007 17:24

ja sam sa 3 godine pobjegla od kuce jer sam slijedila covjeka koji mi je dao cokoladu a u sebe imao jos jednu i ja sam je htjela imat , ali nakon 24 sata potrage su me nasli i kupili mi jos jednu :D
(nije moje sjecanje nego prica koju mi je mater ispricala)

bambola
Status: Solo

Post Postao/la bambola » 23 ruj 2007 23:31

ja sam ubila 100 pilića...nona ih je donijela u nekim kutijama kako bi ih prodala, a ja sam ih jednog po jednog ugušila...samo sam ponavljala "neka pipći nanaju" :)
..oooooooooplaa!!!

Hidden_soul
Devil in details

Post Postao/la Hidden_soul » 23 ruj 2007 23:43

Imala sam neke toki-vokije ili sto je vec to cudo bilo, i kad sam jedanput skuzila da s tim mogu upast u telefonske veze susjeda ili policajaca na uglu, konstantno sam to radila, bila sam upucena u sve medugradske i unutargradske pozive i desavanja :D

Bas se sjetih, next time kad zakljucim da nemam zivot, mogla bih dofurat ta cuda u Zagreb, bilo bi zanimljivo to malo ustekat u zgradi sad :osica: :D

Inace, pored tog, ne mogu se bas sjetit previse toga, bijah dobro dijete.
Ja sam bila into the cartoons stuff, cartoon network, ninja turtles i tako to... :D

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 24 ruj 2007 00:01

bambola je napisao/la:ja sam ubila 100 pilića...nona ih je donijela u nekim kutijama kako bi ih prodala, a ja sam ih jednog po jednog ugušila...samo sam ponavljala "neka pipći nanaju" :)
isuse morbidnosti :D
inace carton network je bio zakon dok ga nisu kodirali !(i nemrem vjerovat XX osoba bila mirno dijete )

Hidden_soul
Devil in details

Post Postao/la Hidden_soul » 24 ruj 2007 00:06

bambola je napisao/la:ja sam ubila 100 pilića...nona ih je donijela u nekim kutijama kako bi ih prodala, a ja sam ih jednog po jednog ugušila...samo sam ponavljala "neka pipći nanaju" :)
Vala bas!!! :eek: :eek: :eek:
A u qrac!!!!

A danas sa 20 i nesto si delinkventica sa vec dugim dosjeom i listom popravnih domova, 3 uvjetne kazne i oko 2000 prekrsaja, optuzena takoder za par pokusaja ubojstva ali nikad dokazano, a optuzbe za mucenje zivotinja i razbojnicku pljacku su osle u zastaru, jelda? :D:D:D

Mislim...tako to krene... s pilicima :D

gia-84
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la gia-84 » 24 ruj 2007 08:46

uuuuuuuuuuu
ima toga dosta..
vjecito san bila razbijena, krastama po kolinima, too much ziva i hiperaktivna..
izgledala san kao mali plavi deckic, kojeg mater ganja s kasicon voća po ulici...
a jedno o vecih sranja je bilo kad san zbunom popila 2 deca kvasine..i pala u nesvist..cirka 4/5 god..moje prvo, prvo pijnstvo!!!zaigrala srca kao nikad prije, samo nam se malo vrtjelo u glavi..
a sivanja ko u prici...
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

whatever

Post Postao/la whatever » 24 ruj 2007 09:52

Nemoj me zezat! :lol: :lol: :lol: :lol:
A totalno tew mogu zamislit - sjediš na nekom kamenu, s jedne strane kutija sa uspavanim pilićima,
s druge oni još živi, a u krilu ti jedan kojem upravo tepaš:
"Saaaamo se opusti, ovo te neće nimalo boljeti..."
I onaj totalno pasivno-smireno-hladni pogled borca za pravdu koji je napokon dobio svojih pet minuta. :lol:
Epizodna uloga.

Ameli

Post Postao/la Ameli » 24 ruj 2007 11:08

obozavala sam kod bake kad bi dosla male zute pilice,tak su bili slatki da sam ih ucila piti vodu,nakon cega bi ih pola polijegalo tj.uginulo i baka bi se uvijek cudila zasto?
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 24 ruj 2007 11:21, ukupno mijenjano 1 put.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 24 ruj 2007 11:16

Ameli je napisao/la:obozavala sam kod bake kad bi dosla male zute pilice,tak su bili slatki da sam ih ucila piti vodu,nakon cega bi ih pola polijegalo tj.uginulo i baka bi se uvijek cudila zasto? :lol:
pa i ti amelie , pa ode svi vrse genocid nad pilicima :D (nama smisno ali pilici su izinili radi toga)

Ameli

Post Postao/la Ameli » 24 ruj 2007 11:20

ajde de pa mislila sam da cinim za njihovo dobro :D i stvarno sam ih obozavala :o

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 24 ruj 2007 11:25

Ja sam jednom skrila torbu jednom liku , i sad se ja vracam nazad a nema torbe njegove i netko je premjestio ali nije nit u tog lika i oni ti lipo nađu njegovu torbu u sporkoj vodi , a ja se priserem i pobjegnem na autobusnu stanicu hinec da me boli i sad posalje razrednica nekog po mene a ono kao mene jos boli i povraca mi se i ja ispred nje to kazem i odem do zahoda i uspijem cak povratit samo da me netko en poveze s torbom !
a nikad se niej saznalo tko je torbu premjestio !

inace u drugom sam razredu na profu isla bacit stolicu i poslala je u picku materinu(dala mi je jedan i svi su mi se smijali pa sam mislila da je ona kriva a ne ja koja nisam nista znala)
i na kraju dobila neopravdani i pitalo me i jos pod pritiskom ispravila jedinicu na dvicu uz extra bonus 2 jedinice iz vladanja inace mi je to bio zadnji takav ispad u skoli!

iako imam ja par nepodopstina koje se nisu saznale !(ps vecinom su na meni radili nepodopstine :( )

aha jednom sam na vjeronauku pitala casnu zasto su neki svecenici pedofili na sto mi je skoro pa dala jedan ali su je onda svi poceli pitat o tome i o sexu pa smo je na kraju doveli u plac a svi dobili jedinice , koja tuka jos smo morali primat mali koncil i izvjestavat jesmo li bili na misi , 3 mise 5 a ako ne ides na 3 mise 1 , ja bi svaki put lagala , jer bi svake nedjelje usla u crkvu pa izasla kad bi dosao svecenik , tako da kad vec idem lagat ipak kazem dio istine !

bambola
Status: Solo

Post Postao/la bambola » 24 ruj 2007 12:04

samo vi zezajte...srecom pa nisam pokupila batine jer sam bila malecka, pa ono...ali što je najgore ja sam sada tako fina i dobra, draga i jooj, jooj da čovik ne bi ni pomislija da ja mogu tako nešto napraviti!!!

@hidden_soul: i da imam dosje, ne baš to šta si navela, ali :D :P :D ...od malih nogu se počinje :osica: :D :D :D
..oooooooooplaa!!!

nika

Post Postao/la nika » 24 ruj 2007 12:12

netko iz ekipe je smislio da bi bilo fora provalit u kapelicu. ja sam znala da u njoj nema nis i da je smrtno dosadna,al me brava fatak privukla. drndala sam po njoj dok ju nisam rasturila dok nije neko zeljezo ispalo. i onda smo se svi usrali i pobjegli..

U 6. razredu kanila pobjeci od kuce. Ponijeti : dzeparac (cca 20kn), novu trenirku, reket i 1 kruh. Trebala sam krenuti kroz prozor oko 4h ujutro, al se nisam probudila..
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 24 ruj 2007 12:14

nika je napisao/la: U 6. razredu kanila pobjeci od kuce. Ponijeti : dzeparac (cca 20kn), novu trenirku, reket i 1 kruh. Trebala sam krenuti kroz prozor oko 4h ujutro, al se nisam probudila..
:lol: :lol: :roftl: :roftl: :roftl:
aha legendarno ovo me boldano nasmijalo totalka !

Odgovorite