vase najvece nepodopstine u djetinjstvu ?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Ameli

Post Postao/la Ameli » 26 ruj 2007 15:26

e ja cu morat jos nesto dodat,kad u crkvi dok sam bila mala isli ja bi se uvijek smijala babama jer su uvik nesto brojale u sebi micajuci usnama da ih nitko necuje i meni je to bilo smjesno da sam nasmijavala imitirajuci ih djecu oko sebe,nakon ceka sam dobila takav samar od ujaka..da ni danas nit volim u crkvu nit babe niti tog ujaka :!:

alex 2
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: transrodna osoba

Post Postao/la alex 2 » 26 ruj 2007 15:39

Amelie to sta baba mumljaju u sebi i je smijesno pogotovo cinjenica da mumljaju !

Ameli

Post Postao/la Ameli » 26 ruj 2007 15:46

ali nije bilo smjesno kad sam pobrala samar,osim sto se djeca nisu samo poslije povaljala na pod od smjeha dok sam se ja crvenila od pljuske i srama :oops:

Bob
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la Bob » 26 ruj 2007 16:55

whatever je napisao/la:
alice je napisao/la:meni valjda najgore šta sam napravila je da sam skoro ubila svog rođaka.

nešto me gadno uvrijedio i ja sam ga s vrha ulice pogodila ogromnim kamenom nasred čela...ufff.
Jebote. Pa to je i moja sestrična napravila. :o

...Maja? Si to ti? :o
:D
Nope, nisam to ja :D

OT: meni su i dalje bambolini pilići fascinantni.

PS. nisam stručnjak al mislim da djeca koja muče (ili ubijaju) životinje nisu baš kasnije hm... :D najbolje...

crispy

Post Postao/la crispy » 26 ruj 2007 19:44

Ja sam ko mala bila zivi vrag - gadjala sam curicu iz ulice ciglom, bacala pepeljaru punu cikova na pod gledajuci mog uju u oci. Jednom sam se u kaficu digla od stola za kojim sam sjedila sa starcima i ujom i ujnom, i otisla jedan stol dalje gdje je bio jedan covjek i zamolila ga da mi kupi Coca colu jer sam jako zedna. Moji su umrli od srama :D Kad sam dobila Colu, moja sestricna je ubrzo dosla zamnom :D
Ne sjecam se bas svih stvari, ali znam da sam se tukla, cupala, svadjala, orkosila....bila zivi vrag :D zato sam sada tak mirna :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

bambola
Status: Solo

Post Postao/la bambola » 26 ruj 2007 20:53

isuse kriste...ja sam se sada sjetila nečega....mene je užasno strah svega šta ima perje..ali fakat ono imam fobiju...ajme majko...nakon 25 godina napokon sam uspijela naći uzrok...daaaaaa, PILIĆI!!!
...bit će da me to progoni već dugi niz godina... :o :o :eek: :eek:
...o bože moj!!! :? :eek:
..oooooooooplaa!!!

superstar

Post Postao/la superstar » 26 ruj 2007 22:04

oduvijek radim sranja sebi najviše..nisam baš ugrožavala nekoga ili nešto, osim sebe u djetinjstvu ..
najveće nepodopštine ...hmmm....kad je mama rekla ,nemojte se slučajno rolat kad nas nema doma pa ja završim u bolnici s trostrukim prijelomom ruke ..pa kad su nam rekli ,nemojte palit municiju ,pa smo zapalili kakti ispucani metak koji je svejedno opet pukao i raspuknuo se pa sam skoro ostala bez oka(na sreću,samo mi malo obrve fali) ...pa kad mi je mama rekla ..nemoj se igrati s nakitom za bor,pa mi je kuglica grunula u oči ... pa kad mi je profesor iz dramske naredio da se ne ganjam po hodniku škole,a ja pametna ,naravno nisam poslušala i potrgala nogu u zglobu (naravno lucky nb 3 -opet trostruki prijelom)...ma bilo je toga još nažalost ali mi se neda nabrajati ...

joj da..i strgala sam bratu nos,to sam zaboravila..
inače sam bila fakat zlatno dijete...
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 27 ruj 2007 00:37

Superstar =serijski slucajni samoubojica s puno neuspjeha :roftl:

crispy

Post Postao/la crispy » 27 ruj 2007 18:16

sad me superstar podsjetila - mama mi nije htjela kupiti klompe jer je rekla da sam ko vihor i da cu se razbiti u njima. toliko sam je davila, davila sam mi ih je na kraju kupila. a ja sva sretna ni pet ni sest na dvoriste s njima. kad sam se vracala u kucu trcala sam po stepenicama, malo se zaljuljala, izigubila ravnotezu i hop - otkotrljala se niz jedno 30ak stepenica dolje. mama kaze da me je vec vidjela kao pokojnu :D a ja sam samo hitro skocila kao da se nist nije desilo. isto vecer klompe su zavrsiel u smecu :D

a jednom dok sam izlazila iz auta (kojeg tata nije jos bio sparkirao, vec samo zaustavio da vidi gdje ce ga sparkirati) - izlazeci iz auta, okrenula sam se prema autu da uzmem stvari, tata ne skuzeci da sam izasla van je krenuo autom i presao mi prek noge. u tom trenu sam vrisnula a tata je zaustavio auto - bas na mojoj nozi. nije ju slomio, ali su me svi posle tjesili i nosili mi kolace :D

kad sam bila mala cesto mi je bilo zlo u autu za vrijeme voznje. jednom prilikom, bila je zima, vikala sam tatai da stane jer mi je bilo zlo. ali stvarno mi je bilo zlo. tata je nevoljko stao, a ja kako sam izasla iz auta i udahnula svjezek zraka nekak mi je odmah bilo bolje. usput sam vidjela snjeg i odlucila da bi se bas mogla malo grudati :D tata je pizdio jer nisam htjela natrag u auto a ostali auti u prolazu su ga vlajda proklinjali sto stoji na medjugradskoj cesti sa upaljenim zmigavcima :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 27 ruj 2007 18:21

e i ja se neceg sjetila , skrili se ja i prijatelj u necijem traktoru i traktor krenio a mi jos u njemu , a ja pametna isla iskocit i jedna mi noga zapela ispod drva sta su bili na traktoru a druga je bila vani na cesti , a traktor je krenuo i meni pocela se noga tresti kao da ce se slomit i fala bogu da je covjek vidio da smo mi unutra i stao i makao drva jer bi u suprotnom izgubila nogu !

nimfomanka

Post Postao/la nimfomanka » 29 ruj 2007 01:14

ja sam kao mala htjela raditi u banci i imali smo pločice koje su me podsjećale na sef u banci. Onak duguljaste,njami....... Došla sam na ideju s bratom da iza pločice napravimo pretinac. Pločica se nije skužl,jer je bila iza kotlića. Fakat smo napravili pretinac, al je rketen jednom rekao mami da sam ja to napravili i starci su uništili moj sef:(:(:(:( Čak smo i fugirmasu delali i stavlajli da se ne kuži.

superstar

Post Postao/la superstar » 29 ruj 2007 10:26

alex 2 je napisao/la:Superstar =serijski slucajni samoubojica s puno neuspjeha :roftl:
istina!!!

pa i jesam malo suicidalna ...

a da znaš samo koliko je neuspjeha bilo kasnije...mislim da to čak i mala nimfa zna ... :D
+++++++++++++++++++

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 29 ruj 2007 12:28

mala nimfa zna e moram je pitat !
inace mala nimfa je zaboravna 5 puta joj nesto objasnim i nikako da se sjeti svega , ali draga mi je osoba !

nimfomanka

Post Postao/la nimfomanka » 30 ruj 2007 20:41

alex 2 je napisao/la:mala nimfa zna e moram je pitat !
inace mala nimfa je zaboravna 5 puta joj nesto objasnim i nikako da se sjeti svega , ali draga mi je osoba !
o ljubavi moja jedina :inlove: :inlove:
Znam ja za sve njene ssamoubilačke pokušaje...... zadnji je bil u globalu, na rođendanu od krolice. Kužiš, uhvatila me sa drugom i jadna opala u nevjest od tuge i to baš na bopcu pive. E to se zove peh

superstar

Post Postao/la superstar » 30 ruj 2007 21:59

nimfomanka je napisao/la:
alex 2 je napisao/la:mala nimfa zna e moram je pitat !
o ljubavi moja jedina :inlove: :inlove:
Znam ja za sve njene ssamoubilačke pokušaje...... zadnji je bil u globalu, na rođendanu od krolice. Kužiš, uhvatila me sa drugom i jadna opala u nevjest od tuge i to baš na bopcu pive. E to se zove peh
:angry:
+++++++++++++++++++

swayka
Ja sam: biseksualka

Post Postao/la swayka » 30 ruj 2007 22:25

sjecam se, tj to mi je prvo palo napamet kad sam vidila ovu temu, kad bi sa bakom i njenim prijateljicama isla na plazu uvijek bi ronila i skidala im donji dio kupaceg kad bi zaronila i onda bi me vatale po plazi :D :D :D :D :D

whatever

Post Postao/la whatever » 01 lis 2007 06:12

Swayche, pa kud baš babu?!? :D
Epizodna uloga.

swayka
Ja sam: biseksualka

Post Postao/la swayka » 01 lis 2007 10:49

whatever je napisao/la:Swayche, pa kud baš babu?!? :D
bilo zanimljivo vidit im lice kad skuze da im je donji dio kostima odjednom spusten :D i onda kad su poceli trcat za mnom i jebat mi sve po spisku... :D tada je to bio gust :D

nimfomanka

Post Postao/la nimfomanka » 01 lis 2007 15:56

crispy je napisao/la:Ja sam ko mala bila zivi vrag - gadjala sam curicu iz ulice ciglom, bacala pepeljaru punu cikova na pod gledajuci mog uju u oci. Jednom sam se u kaficu digla od stola za kojim sam sjedila sa starcima i ujom i ujnom, i otisla jedan stol dalje gdje je bio jedan covjek i zamolila ga da mi kupi Coca colu jer sam jako zedna. Moji su umrli od srama :D Kad sam dobila Colu, moja sestricna je ubrzo dosla zamnom :D
Ne sjecam se bas svih stvari, ali znam da sam se tukla, cupala, svadjala, orkosila....bila zivi vrag :D zato sam sada tak mirna :D
ovo sa coca colom me užasno nasmijalo.......

Ja zaista nisam delala neka sranja osim ovoga s pločicama. Možda se nakj drugo sjetim sa napišem

Zbela Lokwa

Post Postao/la Zbela Lokwa » 04 lis 2007 13:06

Jednom prilikom sam iz nekog čudnog razloga odmotala sve bombone (Slatka Tajna, brijem), namazala ih feferonom, lijepo ih zamotala nazad i nudila okolo bratićima, sestričnama, dedi, baki... Bilo mi je zanimljivo gledat njihove grimase... :D

Zbela Lokwa

Post Postao/la Zbela Lokwa » 04 lis 2007 13:17

Mala varijacija na temu...bilo je zabavno i naći kamen odgovarajuće boje i oblika i onda ga podvalit dedi da ga cucla... :twisted:

freeda

Post Postao/la freeda » 04 lis 2007 15:17

bambola je napisao/la:isuse kriste...ja sam se sada sjetila nečega....mene je užasno strah svega šta ima perje..ali fakat ono imam fobiju...ajme majko...nakon 25 godina napokon sam uspijela naći uzrok...daaaaaa, PILIĆI!!!
...bit će da me to progoni već dugi niz godina...
otkidala sam s tvojom short story o pilicima...mocna je stvar ta vizualizacija :roftl: :roftl: :roftl:

ont:
- u pocetku sam bizala iz vrtica, po kisi i slicno..didn't like it. kad sam ovladala situacijom, pristupila sam ekipi koja je vrsila bullying od ranih nogu. bila je s nama jedna mala koju smo uvik zadirkivali. boze, kako mi je za danas radi toga. jos mi je lose kad ju sretnem tu i tamo kad se vratim u svoj rodni kraj. cak nas je par bilo kaznjeno zbog toga tako sta smo morali ostat pospremat dok su se drugi igrali vani. fair enough.

- nagovarala sam rodicu da ukrade zvake u lokalnom ducanu. uvatili su je. ja sam se izvukla.

- n da, kad me prosa period zlostavljanja i krsenja zakona, odlucila sam bit open-minded pa sam tako jednom prilikom odlucila da zelim vidit kako bi bilo da sam crnkinja. susida je cuvala mene i jos jednu malu, sakrile smo se na balkon i cilo lice, ruke i ostale otkrivene djelove tijela smo namazale crnom patinom. sjecam se da su nam roditelji umirali od smija dok su nas pokusavali ocistit, a meni nikako nije bilo jasno cemu takva strka.

alex 2

Post Postao/la alex 2 » 04 lis 2007 15:39

freeda je napisao/la: - n da, kad me prosa period zlostavljanja i krsenja zakona, odlucila sam bit open-minded pa sam tako jednom prilikom odlucila da zelim vidit kako bi bilo da sam crnkinja. susida je cuvala mene i jos jednu malu, sakrile smo se na balkon i cilo lice, ruke i ostale otkrivene djelove tijela smo namazale crnom patinom. sjecam se da su nam roditelji umirali od smija dok su nas pokusavali ocistit, a meni nikako nije bilo jasno cemu takva strka.
ah pa vi ste mozda jedine osobe uz michaela jacksona koje su promijenile rasu :D

freeda

Post Postao/la freeda » 04 lis 2007 15:47

:D :D
da, kad bolje razmislim, mozda je to bio samo nastavak mojih destruktivnih faza. u ovoj sam vjerojatno pokusavala bit rambo.

Scarlett

Post Postao/la Scarlett » 04 lis 2007 16:38

sa nekih 6 godina otvorila sam vrata od bakine i didine štale dok njih nije bilo doma.
krave su lijepo izašle van. prvo u dvorište pa su ih onda vatali po ulici.
in pills we trust

Broken Down Angel

Post Postao/la Broken Down Angel » 04 lis 2007 19:18

Ja sam bila dobla. slika

Freebird
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Post Postao/la Freebird » 05 lis 2007 21:52

mi tu.
Što bi dao da si na mom mjestu? Da te mrze a da ti se dive..? Šta bi dao?

Kroacija
Ja sam: ne želim se identificirati

Post Postao/la Kroacija » 08 lis 2007 23:22

freeda je napisao/la:pa sam tako jednom prilikom odlucila da zelim vidit kako bi bilo da sam crnkinja. susida je cuvala mene i jos jednu malu, sakrile smo se na balkon i cilo lice, ruke i ostale otkrivene djelove tijela smo namazale crnom patinom. sjecam se da su nam roditelji umirali od smija dok su nas pokusavali ocistit, a meni nikako nije bilo jasno cemu takva strka.

:D :D :D :D brate s kim sam ja :D :D
Living oxymoron. INTJ. INFJ. Ravenclaw. Melancholic.

moonsorrow

Post Postao/la moonsorrow » 12 lis 2007 20:26

-jednom sam izronila zubalo i nosila ga mami ponosno na ogled.

hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

moonsorrow

Post Postao/la moonsorrow » 12 lis 2007 20:30

bambola je napisao/la:ja sam ubila 100 pilića...nona ih je donijela u nekim kutijama kako bi ih prodala, a ja sam ih jednog po jednog ugušila...samo sam ponavljala "neka pipći nanaju" :)

hahahahahahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahah
isee mene bi baba za kožu objesila na strop da joj to napravim
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

Odgovorite