šta vas je zadnje nasmijalo

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la ariadne » 19 sij 2013 22:14

Jesi vidjela taj intervju s ovom biserkom gore? :D Zamisli kolike mentalne akrobacije ti ljudi moraju radit da bi bili OK s time što govore. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la slapa » 19 sij 2013 22:18

^
ajme strašno :wow:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Billie Deadwilder » 19 sij 2013 22:55


Aven

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Aven » 20 sij 2013 00:27

^ slika

Zanemarimo to što žena (nikad) nije u tonalitetu. Jadan taj band. Svaki put moraju usporavati tempo jer ona ne bi mogla pjevati u ritmu ni da joj život ovisi o tome. slika

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la OtherMe » 20 sij 2013 18:10

" r u fuckin kiddin me"- s moje lijeve strane :gigglenod: ...svakih petnaestak minuta...i uzdah uz facepalm :haha:...studenti :shakinghead:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Plague

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Plague » 20 sij 2013 19:52

vlažimirka. :lol: :lol:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Kroacija » 20 sij 2013 20:04

^^ :D :D

ont_ pocela sam ovoj gore nabrajati sto sve od slatkog imam u stanu, spustila mi je slusalicu :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Fuga » 21 sij 2013 12:31

Robi je napisao/la: Mama je rekla: „Ajme stvarno, skroz san zaboravila… Gospe moja, pa to si onda zaozbiljno ti!?“ Gospe je zakolutačila sa očima i rekla je: „Gud morning! Oćel možda gospođa da joj pokažem osobnu?“ Mama je stresla se ispod jorgana i rekla je: „Jel ja ovo halucimiram, čoviče božji?... Šta je ovo?... Jel ja ovo halicimiram od teške zimoće il je ovo neko vjersko iskustvo?“ Gospe je rekla: „Ne znan kakvo ti je iskustvo, mila! Samo znan da me držiš za livi limun!“


Onda se ispod jorgana čulo šuškoljenje i mumoljenje. Plus se čulo kikoćanje i mrmoćanje. Onda je mama rekla: „Gospe moja, da nas sad svit vidi!“ Gospe je rekla: „Pa šta onda?“ Mama je rekla: „Kako šta onda? Dvi ženske u postelji! Znaš kako ovde crkva pizdi na te stvari!“ Gospe je rekla: „Baš te briga šta ko pizdi! Naročito oni bolesnici iz crkve! Nemoj mi reć da ti sad nije toplije nego prije…“ Mama je rekla: „A jeee…“ Gospe je rekla: „I da ti nije lipše nego prije…“ Mama je rekla: „A jeee… Samo šta parimo one dvi đikače sa plakata od Gavele! Na kraju bi nas još mogli i zabranit!“ Gospe je rekla: „Šta nas briga ako nas zabrane! Još bolje!“ Mama je rekla: „Kako šta nas briga? Kad te u Hrvackoj crkva zabrani, draga moja, onda se moš jebat!“ Gospe se nakeserila: „Pa to ti i govorim!“


Gospe je rekla: „Čemu panika, jebate? Pa može nam se čovik pridružit!“ Mama je podviknila: „Jesi ti normalna, papanice?! Vidi li me u postelji sa ženskom zdrajfaće mi facu u roku odma! Sve će mi kosti mi polomit! Aj bris ispod kreveta i da te nisan čula!“ Onda su mama i Gospe u roku munja iskočile iz postelje i uvukle su se ispod kreve. One su šćućurile se i slušale su šuškanje u hodniku. Gospe je mami šapnila: „C, c, c, koja si ti teška konzerva! A onda nešto žugaš protiv crkve!“ Mama je njoj šapnila: „Aj ne pilaj, molinte! Neće tebe debil natamburat, nego mene!“


Taj Robi.

Livi limun. <3

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la roadkill » 21 sij 2013 17:07

^ :D robi je zakon.
bring your mind into my head...

Plague

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Plague » 21 sij 2013 18:43

uvjerila sam najmanje četvoro ljudi da sam pala u kadi i završila na hitnoj s tri šava na glavi. :lol: što čine ispitni rokovi... :lol:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la roadkill » 21 sij 2013 19:51

"kaj se smijes? stoko. nazovi me. odmah!"

:lol:
bring your mind into my head...

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la sascha » 21 sij 2013 19:53

Hej teta, aj mi daj broj moba? Pitam ju sta ce ti? Moj prijatelj sa rođendana je rekao da mu nabavim broj da te nazove, mislim da se zaljubio u tebe. :haha:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Fuga » 22 sij 2013 09:44

''Kad smo već kod čudnih pojava... da pitam nešto, možda netko zna. Zašto meni zadnjih nekoliko dana sa strane na fejsu dolazi da dodam za prijatelja Isusa Krista? I to ne jednog, nego po 4-5 njih bude sa strane.''

:lol:

A micka. <3

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la roadkill » 22 sij 2013 19:35

*Žetva*

"Prva prolećna depilacija, nakon konspirativnog zajedničkog delovanja zimskog perioda i odsustva kurca."

- Koja blamčuga sinoć, jebote. Odem bezveze do Marte na kafu, kad njoj došao brat iz Italije. Bili mi u nekoj šemi pre par godina. Ajme, majko moja, on još lepši i sve me onako gleda, ma kida pogledom. Vidi Marta koliko je sati i kao prispavalo joj se u 6 popodne. Ostanemo mi sami, sedne on pored mene i...ma nije me ni dodirnuo još a u gaćama more Jadransko. Al džabe kad je oko pičke klasje panonsko. Vrpoljim se ja tu, kao snebivam, pokrivam ruke ne bi li sakrila dlačurde, a jebe mi seeeee u pičku materinu. I ništa, on odustao posle 10 minuta, video koliko je sati, a ja sačuvala obraz. Odoh danas kod Slađe u studio da me detaljno iskombajnira. Koliko sam zarasla, otići će mi pola plate.

:lol:
bring your mind into my head...

Aven

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Aven » 23 sij 2013 13:56

Robi K, Dvospolni odgoj:
Onda je teta pružila nikrofon prema meni i rekla je: „Možeš li nam, mladiću, reć bil ti za partnera rađe ima nekoga ko ima penis il nekoga ko ima vaginu?“ Ja sam pitao: „Za kakvog partnera?“ Teta je rekla: „Pa za ljubavnog partnera, normalna stvar!“ Ja sam pitao: „Šta je tu normalna stvar?“ Teta je nasmjehuljila se i rekla je: „Normalna stvar je da bi ti rađe da ti partner, odnosno partnerica, ima vaginu!“ Ja sam rekao: „E viš, tu si se malo zajebala!“

Teta je cijuknila: „Opa! Opa, dragi gledaoci, izgleda da imamo turbo eskluzivu…“ Onda je ona turnila nikrofon prema meni i pitala je: „A jel mogu znat zašto san se to zajebala?“ Ja sam rekao: „Tribaš nać za partnera nekoga ko ima bogate roditelje! Tako da ti partner ima ajfon ili još bolje nintendo komplet! A kad poraste da ima stan ili još bolje kuću! Takođe da mu roditelji kupe audija ili još bolje bendžu! A jel ti partner ima vaginu ili penis, to je manje važno!“

Onda je ona pederica Sandra uletila i rekla je u tetin nikrofon: „Ja se stoposto slažem sa Robijem! Ne triba kod izbora partnera robovat seksualskoj orijentaciji!“ Ona tuljanica Niveska je rekla: „Apsalutno! Glupo je da se zbog seksualske orijentacije unesrećiš za cili život!“ Onaj Rino Sajla je rekao: „Tako je! Ne triba imat predrasuda prema spolnim karakteristikama partnera sa bogatim roditeljima!“ Moj drug Dino je dignijo kažimprst i rekao je: „Pravo bogastvo neke osobe ne leži u izgledu, nego u lovuši!“

Teta je okrenila se prema kameri i rekla je u nikrofon: „Dragi gledaoci hatevea, dobili smo vrlo, vrlo komtraverzne izjave! Izgleda da je učenicima koji pohađaju nastavu spolnog odgoja skroz svejedno hoće li se upuštat u heteroseksualske ili u homoseksualske veze! Nema sumnje da će to izazvat dodatne polemike i nove društvene podjele oko ove vruće teme! To nije razlog da sa našim sugovornicima ne produbimo ovaj problem!“

Onda je teta opet gurnila nikrofon prema meni i rekla je: „Samo da provjerim jesan li dobro skužila! Između partnerice sa vaginom koja ima siromašne roditelje i partnera sa penisom čiji su roditelji bogati, ti ćeš znači izabrat ovog drugog?“ E ali onda je ona Nela Svinjogojstvo uletila: „Samo malo, samo malo, a zašto bi baš partnerica sa vaginom imala siromašne roditelje?“ Teta je rekla: „To sam navela samo kao primjer!“ Nela je rekla: „A zašto primjer mora bit baš takvi, moliću lipo?“ Ona balibanica Lidija je rekla: „Tako je, Nela! Zašto partner sa penisom ne bi moga imat siromašne roditelje, a partnerica sa vaginom bogate?“ Nela Svinjogojstvo je rekla: „Igzaktli! Ka da je mater od partnerice sa vaginom bila glupa koza pa da si izabere partnera sa siromašnim roditeljima!“

Teta sa nikrofonom je rekla: „Okej, okej, malo mi se zamantalo u glavi… Recimo da uzmemo primjer kakvi vi cure predlažete! Al onda ne pitam vašeg muškog kolegu, pošto to nije intrigamtno za hateve, nego pitam vas! Koga bi u tom slučaju izabrale za partnera?“ Balibanica Lidija je rekla: „Onog sa bogatim roditeljima, ovkors!“ Teta je rekla: „Znam, al onda bi vaš partner, odnosno partnerica, imala vaginu?“ Nela i Lidija su rekle: „Pa boli nas kurac!“
:lol:

Ooh

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Ooh » 24 sij 2013 14:51

Jeste li optimist, pesimist ili realist?

Nemojte biti ništa od toga. Budite strojovođa. Zašto? Evo odgovora:

1. Pesimist vidi sve crno
2. Optimist vidi svjetlo na kraju tunela
3. Realist vidi svjetla lokomotive
4. Strojovođa vidi tri idiota na pruzi

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Ameli » 24 sij 2013 16:35

Ohice to ovi ovi protiv depre? :D.. "budite strojovođa"

mater:-odoh ja u apoteku
ja:-ne ideš ni po lijepom vremenu, a kamol na ovoj kiši
mater:-aj ti (i sjede)
jes joj teško palo :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Ameli » 24 sij 2013 18:32

Mujo rjesava križaljku :

Vrsta metala (4 slova): PLEH
Dio pribora za jelo (3 slova): ZUB
Zensko dijete (3 slova): ONA
Najmanji troznamenkasti broj (3 slova):000
Mjera za tezinu (4 slova): UTEG
Inicijali pjesnika Jesenjina (2 slova): PJ
Morski greben (2 slova): MG
Sestrin muz (5 slova): SAFET
Zlato (2 slova): ZL
Biblijska lijenost (3 slova): POP
Mjera za dragocjenost (5 slova): NOVAC
Dragi kamen (4 slova): MILI
Zajednica zene i muskarca (4 slova): STAN
Kokosji proizvod (4 slova): JUHA
Neizlijeciva bolest (3 slova): KAP
Najzdravije pice (4 slova): PIVO
Telefonski poziv (3 slova): ZVR
Grad u Italiji (3 slova): TRS
Vrsta zivotinje s kucicom (3 slova): PAS
Nije gladan (3 slova): JEO
Vidi sliku (5 slova): JESAM
Svecano odjelo (4 slova): CRNO
Hladno oruzje (3 slova): TOP
Muzjak vrane (6 slova): VRANAC
Kisik (1 slovo): K
Stanovnik Tirane (7 slova): TIRANIN
Dozivljaj pri spavanju (3 slova): SEX
Dio kupaonice (4 slova): VODA
:D

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la zenia » 24 sij 2013 20:02

slika

:lol:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Plague

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Plague » 25 sij 2013 12:46

"ništa ne rade, samo mole, seru i pišaju unutar svojih 20 kvadrata i sad žele donacije za to od poštenog, radnog svijeta." :lol:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la roadkill » 25 sij 2013 13:19

poziv od prijatelja: "ovo ce ti zvucati cudno, ali treba mi tvoje donje rublje."

:D smijem se od sinoc.
bring your mind into my head...

Ooh

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Ooh » 25 sij 2013 14:06

Ameli je napisao/la:Ohice to ovi ovi protiv depre? :D.. "budite strojovođa"

mater:-odoh ja u apoteku
ja:-ne ideš ni po lijepom vremenu, a kamol na ovoj kiši
mater:-aj ti (i sjede)
jes joj teško palo :D

jest, trazila zdrave zitarice i naisla na neki clanak...nesto suprostaviti se depresiji na zdrav nacin...bla bla. otvorim ti to jer me veseli pogledati sto trakeljaju "pametni" i koliko cijene svoje nadnaravne moci zdravlja, jer zdravlje naravno ovini o njima, zato ih se treba slusati :D jedino sto mi se svidjelo je taj maleni pasus. a kvinoja ce cekati :D

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la sascha » 25 sij 2013 23:40

Kako su frendicine kcerke stale na vrata, nisu mi dale doma, a ni pricati ne znaju, slozile su tuzne face. :D
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Kroacija » 26 sij 2013 02:41

jedna lasta ne cini roditeljski :D

i cinjenica da je lik, nakon sto su radili tekst o alternativnim metodama lijecenja, zvao vlasnicu skole vicuci jos cete i pedere dovesti da mi predaju djetetu :D

i druga cinjenica, jedan decko ide na instrukcije za skolu stranih jezika. roditelji su ga upisali na visi stupanje jer on to moze. :lol:

te roditelje treba na zaseban otok bokte.

Aven

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Aven » 26 sij 2013 13:46

Otac je donio kući svoj portret. Nemam pojma koji ga je to nesretnik nacrtao. :lol:

Mama je rekla da joj izgleda kao punoglavac, ja da izgleda kao da su ga ispikale pčele, a brat da će tu sliku objesiti na ogradu i napisati "Ovdje čuvam ja".

Okrutni smo. :lol: :lol: :lol:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la slapa » 26 sij 2013 13:47

mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la str8faith » 26 sij 2013 19:25

dopisivanje preko fejsa a zivimo sobu do sobe .....IDIOTI
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel


Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Kroacija » 26 sij 2013 23:25

I: :+

P: opet katoličke puse. :nesvijest:

:D :D

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: šta vas je zadnje nasmijalo

Post Postao/la Billie Deadwilder » 27 sij 2013 15:16

slika

slika

Odgovorite