koje psihološke osobine, geste i radnje kod drugih

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

koje psihološke osobine, geste i radnje kod drugih

Post Postao/la Uliana » 28 vel 2009 16:38

smatrate čudnim ili čak nenormalnim?

- moj stari razgovara s poznanikom te čučne da si zaveže cipelu, upravo spomenuti poznanik se čučne za njim i nastavi razgovarat :D

- jednom sam razgovarala s čovjekom koji me dvaput pogledao u oči - ostalo vrijeme zurio je u strop sobe iako tamo nije bilo ničega :eek:

- znam jednu curu koja se ispričava nakon svake rečenice koju kaže

-na plesnoj radionici, svi stojimo i trebali smo učvrstit trbušne mišiće - jedna cura spusti pogled i pogleda u svoj trbuh dok smo to radili :D

-dvije cure razgovaraju i hodaju ulicom, jedna konstantno drži ruku preko usta dok priča
:o

- nekoj ženi dok je izlazila iz dućana ispadnu novčanice od 50, 20 i dvije po 10 kn, ja potrčim za njom i kažem: `gospođo ispali su vam novci!!` - i ona nije htjela uzet! :o :D

- dolazim s gay frendom kod jedne moje bivše u posjetu i on odbija skinut cipele, odlazi do frižidera i bez pitanja uzima otvarač i otvara riblju konzervu :eek: :o

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 28 vel 2009 18:58

ovo prvo mi jedino spada u opseg teme i baš je simpa :D
from my cold blooded hands!

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 28 vel 2009 20:11

kaj to jedino? :eek: veoma si tolerantna...

Fromm kaže da smo svi ludi, samo u različitim omjerima i na različitim razinama.. :D

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 28 vel 2009 21:54

nisam tolerantna...ovi drugi nisu ludi nego il pate od manjka samopuzdanja il su nepristojni, a ova baba kaj nije htjela uzet novac ...well...nije tolko čudno. vjerojatno joj je bilo drago da još postoje ljudi koji bi vratili nađeni novac pa ga je poklonila toj osobi. a ova kaj si je gledala trbušne mišiće pa to je normalno! nije normalno ubijat se od vježbe da si ne pogledaš kaj je iz toga ispalo :D
from my cold blooded hands!

Avatar
Placebo
Postovi: 226
Pridružen/a: 18 pro 2008 17:33

Post Postao/la Placebo » 01 ožu 2009 01:27

jedan moj frend jednostavno ne moze pricat normalno neg onako dok setas s njime konstantno te podbada laktom i izgurava i to samo ako si mu s lijeve strane, samo cekas kad ces upasti u more ili ce te auto skupit :roll:

ili nema nista iritantnije nego kad ti se osoba s kojom pricas unese u facu i ne popusta onako, ti korak u nazad a on u naprid i melje li ga melje :x

ili oni uleti tipa: bulji u slic i kad ti napokon pukne zivac i pitas ga koji mu je kurac on odgovori 'pa ne ocekujes valjda da se sama polize' :puke: :aaaargh: :aaaargh: :aaaargh:

nenormano mi je jos: besramno mljackanje, histericno drmanje nogama, buljenje dok onaj drugi ne popuca po savovima, bilo kakvo stenjanje ili zapomaganje kod fizickih napora, i ljudi koji pocrvene i padaju u nesvjest cim spomenes nesto tipa sex, govno, guzica...
ima toga jos samo se trenutno ne mogu sjetiti, javim naknadno :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: koje psihološke osobine, geste i radnje kod drugih

Post Postao/la Kroacija » 01 ožu 2009 01:41

Uliana je napisao/la:smatrate čudnim ili čak nenormalnim?

- moj stari razgovara s poznanikom te čučne da si zaveže cipelu, upravo spomenuti poznanik se čučne za njim i nastavi razgovarat :D

- jednom sam razgovarala s čovjekom koji me dvaput pogledao u oči - ostalo vrijeme zurio je u strop sobe iako tamo nije bilo ničega :eek:

- znam jednu curu koja se ispričava nakon svake rečenice koju kaže

-na plesnoj radionici, svi stojimo i trebali smo učvrstit trbušne mišiće - jedna cura spusti pogled i pogleda u svoj trbuh dok smo to radili :D

-dvije cure razgovaraju i hodaju ulicom, jedna konstantno drži ruku preko usta dok priča
:o

- nekoj ženi dok je izlazila iz dućana ispadnu novčanice od 50, 20 i dvije po 10 kn, ja potrčim za njom i kažem: `gospođo ispali su vam novci!!` - i ona nije htjela uzet! :o :D

- dolazim s gay frendom kod jedne moje bivše u posjetu i on odbija skinut cipele, odlazi do frižidera i bez pitanja uzima otvarač i otvara riblju konzervu :eek: :o
onda sam ja jebeni frik.

Avatar
Placebo
Postovi: 226
Pridružen/a: 18 pro 2008 17:33

Re: koje psihološke osobine, geste i radnje kod drugih

Post Postao/la Placebo » 01 ožu 2009 01:50

invalid_user je napisao/la:onda sam ja jebeni frik.
a to je nesto novo? :D :P
morala sam :twisted:

Zita

Post Postao/la Zita » 01 ožu 2009 10:20

mrzim kad ljudi u cekaonici pocnu stenjat, uzdisat, mljackat
isto ne volim kad mi se netko previse priblizava dok mi prica, pogotovo kad im smrdi iz usta
kad netko stalno trazi savjet od tebe da bi napravio isto sranje (u principu ne trazi savjet vec zeli sva svjetla pozornice na sebi) i kad bez jebemti bulje u tebe i ne pada im na pamet da maknu pogled
e da-mrzim ekipu koja ne razumije rijec NE pa im 8000 puta moras reci necu sok, necu cigaretu, kavu, stogod da vec nude, ic van, napravit ovo ono dok oni i dalje:"pa ajde, daj uzmi, a, daj, nemoj tako, ajde, samo jedna, bla" tad bi ih opalila najradje
ima jos toga...

al nista od toga mi nije cudno-to je cistokrvna nepristojnost

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 01 ožu 2009 18:34

Zita je napisao/la:mrzim kad ljudi u cekaonici pocnu stenjat, uzdisat, mljackat
isto ne volim kad mi se netko previse priblizava dok mi prica, pogotovo kad im smrdi iz usta
mislim da bi trebali poceti proizvoditi neku vrstu pipsa za takve ljude.
suosjecam.
e da-mrzim ekipu koja ne razumije rijec NE pa im 8000 puta moras reci necu sok, necu cigaretu, kavu, stogod da vec nude, ic van, napravit ovo ono dok oni i dalje:"pa ajde, daj uzmi, a, daj, nemoj tako, ajde, samo jedna, bla" tad bi ih opalila najradje
mene to iziritira u pm. al mislim da sam ovdje ja u kurcu, nikad se ne znam izvuc :o

Zita

Post Postao/la Zita » 01 ožu 2009 19:12

nisi-takvi jednostavno ne kuze i ne zanima ih sto ti zelis vec samo ono sto oni zele
mozes im 10x rec ne, na najpristojniji nacin a mozes ih nakon toga poslat u PM i opet neces nista promjenit, osim sto ces ti jos ispast bezobrazna u njihovim izopacenim umovima

Black_feniks
Postovi: 1132
Pridružen/a: 16 tra 2008 16:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Black_feniks » 01 ožu 2009 19:24

Mrzim kad gleam film a onaj ko ga gleda samnom priča s filmom jbt: "Kud on sad to ide?" "Ne, zakai si to napravila!" "Ijoooj, sram te bilo" etc. :o
Normal people frighten me!

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 01 ožu 2009 21:56

nepristojnost, onu urođenu, smatranu pod normalno, dakle izdrkavanje na službenike, tete u dućanima, upadnje u lokale bez dobar dan s urlanjem : kaaaaavu! još s vrata. eto, ja bez zejebancije mislim da je to bolesno i nenormalno i čudno, daleko više od samo nepristojnog.

inače, susrela sam mnogo ljudi koji zabriju pa pričaju sami sa sobom i simpa mi je to, tikove niti primjećujem jer mi je užasno bitno da osoba koja ih ima ne primjeti da sam ih zamijetila ili da mi ne daj Bože smetaju, tako da su mi te uobičajeno "čudne" stvari nevjerojatno normalne.

a presjecanje trake na cesti, glupače koja mi je gotovo isposlovala sudar sinoć samo zato što je htjela upecat parking na koji sam i ja položila oko. to me izludi i sigurna sam da baba nije normalna.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 02 ožu 2009 00:23

Black_feniks je napisao/la:Mrzim kad gleam film a onaj ko ga gleda samnom priča s filmom jbt: "Kud on sad to ide?" "Ne, zakai si to napravila!" "Ijoooj, sram te bilo" etc. :o
Ko moja stara danas. Svi gledamo film prvi put a ona stalno: Kaj će sad bit? Oće preživjet? Joj ja da sam nanjezinom mjestu ne bi to napravila. Al najbolje je kad te pogleda u oči i pita: A kaj bu se sad desilo? ono :eek:
slika

sonya123

Post Postao/la sonya123 » 02 ožu 2009 04:31

.... nekad.... je jedna konstantno gledala u štok od vrata dok se nismo pobunili da nemamo kontakt i onda se popravila...

počela je gledat u zid...

ah, polako ali sigurno...

(profesorica a faksu)

... nepristojnost ? hahaha... kao neko je pristojan....

????? :?

dany

Post Postao/la dany » 02 ožu 2009 16:29

ja, na primjer, ne mogu shvatit ljude koji dok gledaju film propitkuju raznorazna glupava pitanja kao što su "tko je ovo?" i "a šta će se sad dogodit?"
razumijem ja da netko ima potrebu nabacivat se (iritantnim) komentarima, al eto, to ispitivanje ne shvaćam. :confused:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 02 ožu 2009 17:24

zast ljudi ne smatraju jebeno nenormalnim mljackanje, skrgutanje zubima i grebanje istima o pribor za jelo?
sto se mene tice, lomaca se opet moze uvesti.

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 02 ožu 2009 22:16

Placebo je napisao/la:jedan moj frend jednostavno ne moze pricat normalno neg onako dok setas s njime konstantno te podbada laktom i izgurava i to samo ako si mu s lijeve strane, samo cekas kad ces upasti u more ili ce te auto skupit :roll:
uu - to zna bit gadno!

to je imala jedna moja iz osnovne, ta me konstantno gurala postrance, skoro sam na ulici završila!

ova moja je išla i na jednu i na drugu stranu. :eek:

- bila sam kod nekog rođaka i njegova mala (ima 13god) klekne na pod i udri čelom po pločicama :D :eek:

dany

Post Postao/la dany » 02 ožu 2009 23:40

ja šetam malo ukrivo. :o

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 03 ožu 2009 12:11

ja redovito setam ukrivo. ali to je zbog mini raspona koraka :o

Avatar
stanica prema suncu
Postovi: 774
Pridružen/a: 13 tra 2007 17:46
Spol/rod: žensko

Post Postao/la stanica prema suncu » 03 ožu 2009 16:13

meni nisu jasni oni koji citaju na wc-u :o

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 03 ožu 2009 22:29

mmm..ja obožavam čitat bljuvotine nekog filozofa-ženomrsca dok serem na Wc-u :D

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 03 ožu 2009 22:43

nika331 je napisao/la:nisam tolerantna...ovi drugi nisu ludi nego il pate od manjka samopuzdanja il su nepristojni, a ova baba kaj nije htjela uzet novac ...well...nije tolko čudno. vjerojatno joj je bilo drago da još postoje ljudi koji bi vratili nađeni novac pa ga je poklonila toj osobi. a ova kaj si je gledala trbušne mišiće pa to je normalno! nije normalno ubijat se od vježbe da si ne pogledaš kaj je iz toga ispalo :D
:D
al ne, nisam baš najbolje objasnila... nije mi baka prepustila taj novac kao nagradu nego joj je bilo užasno neugodno i nije htjela uzet pare jer ju je bilo sram te se zbunjeno udaljila s mjesta događaja :o

Zita

Post Postao/la Zita » 03 ožu 2009 22:55

cega je ima bit sram, zaboga
cudna zena

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 03 ožu 2009 23:57

stanica prema suncu je napisao/la:meni nisu jasni oni koji citaju na wc-u :o
:inlove: :inlove: :inlove:
from my cold blooded hands!

Avatar
CameraObscura
Postovi: 99
Pridružen/a: 02 pro 2008 16:22

Re: koje psihološke osobine, geste i radnje kod drugih

Post Postao/la CameraObscura » 04 ožu 2009 10:14

Uliana je napisao/la: -dvije cure razgovaraju i hodaju ulicom, jedna konstantno drži ruku preko usta dok priča
:o
ja poznam jednu koja drži ruku preko ustiju svaki put kad priča na mobitel.
ili,mi u tramvaju,netko ju zove,ona odjebava osobu sa 'ne mogu pričati,u tramvaju sam' :o

u osnovnoj sam imala jednu curu koja se svaki drugi dan zaljepila za nekoga i pratila ga u stopu kud god je išao.
kad smo na kraju svi popizdili,počela je pratiti profesore.

ovako me nervira mljackanje i žvakanje s poluotvorenim ustima,ma svaka radnja pri jelu koja nije po bontonu me nervira
:(

od osobina onaj sav pozitivan karakter kada se nešto loše dogodi,pa bi ja nekoga najradije nabila na kolac tipa a osoba uletava s 'sve će biti ok,ne brini' :shinner: haujesnou.
i pitanja 'kaj ti je?' ja odgovaram 'ništa?' 'ne,stvarno,kaj ti je?' 'pa ništa.' 'znam da ti nekaj je,reci mi kaj.' i navaljuje dok ne kažem neki razlog :x

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 04 ožu 2009 11:48

moja suradnuca fašira žvakaću gumu sprstima, razvlači vraća nazad usta, puše balone i take stvari, jednom ja velim ženo imaš li ti vrućinu, veli mi ona ne ne kul sam, hajvan svjetski.

dany

Post Postao/la dany » 04 ožu 2009 17:06

tzv. gerijatrofilija. ilitiga, iznimna ljubav prema jako starim ljudima. :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ožu 2009 17:47

Kad mi konobar/ica uhvati čašu ili šalicu onak za gornji rub.

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 04 ožu 2009 18:11

ja smatram nenormalnim pljuvanje po cesti, jebote to me uvijek tako razbjesni kad vidim tipa kak se okrene i pljuje. neki od njih su i jako blizu da pljunu u nekoga ko prolazi.
zalažem se za kazne za pljuvače po cestama! :x
from my cold blooded hands!

Avatar
Miki
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 stu 2005 17:27
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Miki » 04 ožu 2009 19:37

Meni ništ ne smeta :o
Otkad sam skužila da mi živciranje diže kiselinu i aktivira gastritis, postala sam užasno tolerantna. :cool:
Pseće kakice po pločniku? zaobiđeš, oprat će kiša, a i oni stričeki koji po pljusku šibaju sa šlauhom, baš su si vrijedni. :)
Skupljači flaša koji u špici ulaze s robom u krcati tramvaj? Ih, da vidiš kak odma bude puuuno mjesta, čak i za sjest! Sva sreća pa mi je nos zaštopan! :D
Kolegica koja te pita nešt, ne sasluša do kraja i izvede svoj zaključak? Nema veze, eto nje za minutu natrag.. :roll:
Trkanje po ruci dok razgovara s tobom? aaaa.. nema više masnica. Izvježbala ja reflekse, pa svako malo trkne po stolu. Ajajaj.. :P
Vozači koji ti trube jer usporiš na ležećem policajcu? Malo staneš pa otvoriš prozor, onak ga začuđeno pogledaš.. Kaj ima, kolega? :aha:
Sve je stvar perspektive.. Možeš se žifcirat, ali zašto, ako ti možeš žifcirat druge? Loooot more fun! :D
slika

Odgovorite