Veza u kojoj postoji samo sex?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la zwarte paard » 28 lis 2016 13:36

ali da li polazis od toga kako izgleda ili od privlacnosti. meni izgled ne igra neku ulogu, jer ne osjecam privlacnost prema maaaasu lijepih ljudi. ne kazem da je izgled nebitan, ali ja ga realno i ne vidim :D bitno mije da ne vidim da je netko ruzan. vidim kada je netko lijep ali mi to ne znaci seks i ne znaci mi nista...ali bas nista osim ljepote kada nekom kazem kako si lijepa. to mi je super. cak mi nema neki prolaz u smislu davanja prednosti nekom pred nekim... ljepota je cesto ohola i nekako samodostatna...to je lose vodjenje ljubavi.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la slapa » 28 lis 2016 13:45

po meni je to vrlo jednostavno. dosta ljudi kad tad dođe u fazu kada znaju da nisu spremni/e za neke romantike ili vezu a opet su željni/e seksa. nalete na osobu koja im je privlačna i koja je eto slučajno u istoj toj fazi. realno, takve dvije osobe lako skuže da traže isto. krene malo flerta, padne neka akcija. obje strane budu jasne po pitanju toga da žele samo to jer drugo sada ne mogu il ne žele. ako im bude dobro nastave to radit dok se nešto ne krene sjebavat u početnom konceptu pa onda to ili evoluira u neš drugo ili prestane.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la zwarte paard » 28 lis 2016 14:03

ja ne mislim da je to nuzno tako, meni je to djikanski scenarij skroz. polovna roba sa polovnom robom. otuzno mi je to. fascinantno mi je kako ljudi sebe ne cjene kada tako funkcioniraju. kada ti potreba za seksom predstavlja nesto zbog cega pristajes na trosenje s nekim, zar te to ne vodi do besmisla. meni je to vise sloboda da s nekim budes i da vam je lijepo...ono ne da ti se smarati i s nekim imas lijepe momente, seks...sto god. kako uopce mozes definirati sebe tako cvrsto prema nekom? jebemo se i to je to. tako bezlicno i sustinski dosadno...u stvari primitivno, da primitivno je prava rijec.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la slapa » 28 lis 2016 14:11

pa u tom tvom slučaju ne postoji samo seks. tu tražiš nekoga zbog neke bliskosti i nečeg više, da ti bude lijepo. i to je sasvim ok, mislim da većini nas to više fali nego sami seks. ali postoje odnosi koje jesu bazirani baš na seksu jer osobama tako odgovara. ne žele bliskosti nego se žele kvalitetno jebati. u tome si pašu i to im tako odgovara. mislim da nisam u stanju to izvesti i jednostavno mi seks sam po sebi nije toliko napet da se trošim s nekim tko mi nije značajniji od toga, osjećala bih se degradirano, ali znam ljude koji tako funkcioniraju u nekim periodima. i to zaista funkcionira na način da bude samo to dok god objema stranama odgovara.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la Faith123 » 28 lis 2016 20:08

To ti je super...jebes je ne moras ju platit haahhaga
Privilegirana

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la Moloko » 29 lis 2016 08:52

Tko voli nek izvoli. Cca 7 milijardi nas je na svijetu, gdje bi došli da smo svi isti?
Osobno ne bih mogla /nisam mogla funkcionirati u takvoj vrsti veze/odnosa, što ne znači da bih ikada optuživala nekoga što on ili ona takvo nešto mogu. Njihov život,njihov odabir.
Bit će da sam "pohlepna" pa ne želim od osobe samo "trošenje" već i sve dijelove nje, slojeve, emocije. :D
Već sam par puta sa ekipom raspravljala o temi je li za seks bitno nešto više od samo zgodnog tijela, za mene def.je.
To se može nazvati energijom, osobnošću, karizmom, kakogod ali pomisao na seksanje sa osobom samo zato jer mi je zgodna tj.fizički napeta mi je-boring. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la zwarte paard » 31 lis 2016 10:46

to je sportsko jebanje onda slapo. nije niti to lose. cisto mehanike malo. nesto sam se sjetila onih ludjaka fuck for forest. mislim da cesto mistificiramo sex, sto je dosadno.cini mi se da masa ljudi potiskuje seksualnost i da zato pucaju psihicki. nekada se jednostavno treba samo jebati. onako bezveze...tek tako, bez filozofije.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la call_me » 14 stu 2016 02:24

u zivotu nisam upoznala lezbu koja se jebala bez filozofije, eto tek tako radi rekreacije. a nije da nisam trazila :)

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la zwarte paard » 14 stu 2016 09:55

nisam trazila, ali znam neke hetero zene...lezbijke su valjda vjerne i predane, sve je ljubav kao ekstaza sve tereze aviljske...

slika

patnicko duhovna teznja za seksom...ali da se ne vidi toliko.

:D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la Andain » 14 stu 2016 10:43

Vjerujem da ONS ne nosi neke emocije sa sobom, no kontinuirana veza sa sexom, bez emocija? Za to još nisam čula, a čula sam svašta. :D

No, tko sam ja da rušim nečije snove :)..svašta je moguće, uključujući i stvari koje meni djeluju nevjerojatno :P
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la zwarte paard » 14 stu 2016 10:59

pleasure only :D andain...u kontinuitetu...valjda je to to...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

WindOfChange
Postovi: 40
Pridružen/a: 14 stu 2016 18:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la WindOfChange » 16 stu 2016 08:58

idealno za situaciju gdje te netko jako fizicki privlaci, a jos ju nisi upoznala karakterno i mozete to prekinut bez slomljenog srca ukoliko se jedna strana vec nije zaljubila, a mozda i druga, he he.
black.cat

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 14:29

calypso je napisao/la:...da li podrzavate takvu vezu, odnosno da li ste bile u takvoj vezi...
sto vas je sprijecilo da nastavite ili sto ste mislile dok ste imale takvu vezu?

To mi više zvuci kao "fuck buddy" ? :shakinghead: :confused:

Da li sam bila u takvoj vezi ... ne, where is the pleasure in that? :agreetodisagree:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la black.cat » 03 pro 2016 14:36

to je jako dobra stvar. pogotovo danas kad vise nikome nije stalo do osjecaja.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 14:47

black.cat je napisao/la:to je jako dobra stvar. pogotovo danas kad vise nikome nije stalo do osjecaja.
E u tome se slazem i ne slazem.

Problem je sto su danas svi postali "preslobodni" a to neka tko god zeli shvatiti kako hoce ...

Sve se vrti oko sexa, i to je dio posebno u gej populaciji ali posebno u gej ... sto mi se ne svidja ... promiskuitet ...

Za mene jos uvijek vrijede ona pravila i vrijednosti ako si zensko drzi do sebe ... pa bila femm ili butch ili nesto deseto

Sex bi trebao biti nekako dio intimnosti, ne nekako, svakako, jedan divan oblik intimnosti izmedju dvoje ljudi, gej strejt nebitno ... koji imaju osjecaja jedno prema drugom, i isto kako se njeguje ta neka veza i odnos, njeguje se i taj dio intimnosti ... sexa ... vodjenja ljubavi, kako god ...

Danas curice od 12 god sire noge samo tako .... zalosno na sta je drustvo i civilizacija spala.

Ja sam ipak sa nekog drugog planeta ionako, tako da ma ko voli nek izvoli ali nije za mene nikako, i ne svidja mi se taj stil zivota ... no ako je netko sretan i zadovoljan, ma i ja sam :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la tik_tak » 03 pro 2016 14:57

"Sve se vrti oko sexa, i to je dio posebno u gej populaciji ali posebno u gej ... sto mi se ne svidja ... promiskuitet ... "

Ne bih se slozila. Neovisno o tome tko pripada kojoj seksualnosti, promiskuitet postoji kod heteroseksualaca i kod gay ljudi, samo mi nije jasno zasto postoji ta zabluda da su gay ljudi vise promiskuitetni, vjerovatno zato sto vise pricaju o tome, otvoreniji su po tome pitanju. Moje misljenje je da je to teska zabluda.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 15:13

tik_tak je napisao/la:"Sve se vrti oko sexa, i to je dio posebno u gej populaciji ali posebno u gej ... sto mi se ne svidja ... promiskuitet ... "

Ne bih se slozila. Neovisno o tome tko pripada kojoj seksualnosti, promiskuitet postoji kod heteroseksualaca i kod gay ljudi, samo mi nije jasno zasto postoji ta zabluda da su gay ljudi vise promiskuitetni, vjerovatno zato sto vise pricaju o tome, otvoreniji su po tome pitanju. Moje misljenje je da je to teska zabluda.
Sex je svugdje .... iz vlasitog svog "gej community" govorim da ja ipak malo više promiskuiteta kod gej drustva ... nego strejt ... ali to je samo moj zakljucak ... ajd da nabacim jos jedan ... sve je to isto, bitna je duša :D :giveflower: :touched:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la jpeg » 03 pro 2016 18:43

vise je nikakvoce kod gejeva jer imaju manje odgovornosti i manje su privrzeni obiteljskim/prijateljskim vrijednostima.
neka samozivot vlada ka u nomada.
i ne generaliziram neg vidim kako ljudi zive i do ceg drze. sjebanosti izmisljene je vise nego u hetero okruzenju. ako nemas problem izmisli ga.
s tim i svakakve f skupine dijagnoza.
s druge strane- dok krijem vezu, imam prostora krit i jos tri cure ako ocu. to je masu lakse nego kad si hetero i kad ti mater kuzi sta si doma tuzna a marko ne dolazi na rucak kod tebe doma vise.
a gejevi su jos i testosteroni na kvadrat pa pritom i njihov je strah da im se partner ne zaljubi u drugog dok je sex sport. pricajuci sa hetrima, oni kazu obrnutno, da im je gore da im partner spava s nekim nego da se zaljubi.
sta oce rec da su emocije postovanje jel. ako se zaljubi razumis to, al nemoj me j da si mora j nekog. jer eto

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 19:57

aaa lajkam lajkam :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la black.cat » 03 pro 2016 20:41

ona koja je vrijedna toga, pozeljet ces s njom vise od seksa.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 20:44

Mozda je to tupavo pitanja, ali koja je uopce poanta u sexu ... ono na brzaka, one night stand ... ajd razumijem avanturu ... svatko ih je imao u nekom periodu zivota, imaju odredjenu draz i ostanu u sjecanju ... ali ono kao stil zivota ... ne kuzim, a ma nije ni bitno da kuzim ... al opet ne kuzim :gigglenod:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la black.cat » 03 pro 2016 20:54

valjda osobe koje se boje da ne bi ostale povrijedjene, biraju samo seks ili kako ce se neka posvetiti "novoj" ako joj je bivsa jos na pameti pa bira samo seks ili se sa nekime nadjes samo na fizickoj razini i ne vidis se s tom osobom u vezi.
kaj se cudit seksu kad je seks covjekova potreba kao potreba za hranom,...

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 20:58

black.cat je napisao/la:valjda osobe koje se boje da ne bi ostale povrijedjene, biraju samo seks ili kako ce se neka posvetiti "novoj" ako joj je bivsa jos na pameti pa bira samo seks ili se sa nekime nadjes samo na fizickoj razini i ne vidis se s tom osobom u vezi.
kaj se cudit seksu kad je seks covjekova potreba kao potreba za hranom,...
Ok ... sto ljudi, sto cudi, ne cudim se ja vise nicem haha, posebno ne kad su zene u pitanju ... ali ajd analiziraj, ako je potreba za seksom normalna sto je ... isto tako je i potreba za parom ... znaci dublje ... znaci veza ... nesto slicno tome?

A ma ja se cudim sama sebi :D :D Sex je divan ali na onaj dublji vez ... :ubergeek:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la black.cat » 03 pro 2016 21:10

doslovce tako, ljudi smo i razliciti.
ali, ako se negdje u nekom odnosu vrti samo oko seksa, znaci da te netko u potpunosti ne privlaci da bi s tom osobom htjela vise. naravno da nije najvazniji u vezi, ali osoba s kojom zelis uc u vezu, mora ti bit dobra u drugim stvarima, a ne samo u krevetu. :D

Carbon
Postovi: 24
Pridružen/a: 17 pro 2016 01:26
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Veza u kojoj postoji samo sex?

Post Postao/la Carbon » 20 pro 2016 01:34

Zapela mi ova tema za oko pa eto da nešto napišen :)
Neman ništa protiv ovakve veze,prilično jednostavnije od "klasične",bez osjećaja,čisto onako fizički,e i da nemoraš se brinit da ćes ostat povrijeđen
A sad ovisi šta ko voli nek izvoli,nismo svi nepopravljivi romantičari :)

Odgovorite