Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 27 stu 2018 22:01

Nemam ti neke klasicno sexy komade robe. Haltere nikad nisam imala recimo. Cipke i to nista. Nije to moj đir.

U nacelu, ti vise sexy zena u odijelu, ili zena u prekrasnoj haljini, dugim cizmama i to?

Mantra je the best is yet to come

Capt. Kirk
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Capt. Kirk » 27 stu 2018 22:02

E, sve mi je bolje! Daj bože da ovaj prime time potraje još neko vrijeme, a mislim da bi mogao.

edit - odijela su mi tiha patnja, ali na meni. tako da biram haljinu, i neke ful opasne čizme.

Bi li se vratila u svoje tijelo kad si imala 18, kad je sve bilo savršeno i nikad više neće biti tako, ali da dobiješ i tu istu pamet? Ako ne, zašto ne?

omnia

Post Postao/la omnia » 27 stu 2018 22:09

Ne, jer sam s 18 imala pet, šest kila više nego sad, jadna li sam :lol: :lol:
A i bože oslobodi moje pameti, još bih mislila da sam strejt :lol:

Raskrvaljuješ li svoje zanoktice? Ili imaš samokontrole?

backspace

Post Postao/la backspace » 27 stu 2018 22:09

Da dobijem tu istu pamet sta sam sa 18 imala? Pa onda bi samo opet prozivjela sve isto kako i jesam, sto nema potrebe. Da mogu dobit danasnju pamet i te godine, daj!

Koga od nickova odavde bi potpisala poljubit s jezikom u usta, socan french kiss, iako uopce ne znas tko je i kako izgleda irl? One koje nece odgovorit nek ne odgovaraju

Ne

lastresort

Post Postao/la lastresort » 27 stu 2018 22:11

Backspace jer me podsjeća na blank space od tay tay i rimuje se
Šta je opet pola crola u pmsu?

Lagadema
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Post Postao/la Lagadema » 27 stu 2018 22:16

Ja sam u pmsu, ne znam za pola crola.

Jel hladno tu gdje si ti?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Post Postao/la lastresort » 27 stu 2018 22:18

Je, puše burra i dopuhuje bijela govna s brda
Koju čokoladicu nemreš smislit al svejedno u pmsu pojedeš

Lagadema
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Post Postao/la Lagadema » 27 stu 2018 22:22

Evo sad sam službeno u MSU :lol:
To je vrlo nešto kriv :lol:

Nemam pojma, volim sve čokoladice.
Imaš li ti omiljenu?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

ariadne
hladan tuš

Post Postao/la ariadne » 27 stu 2018 22:35

Trenutno? Čokolada s rižom. Mikado ili Riki. IAKO, Riki mi paše bolje uz kokice nego sama

S kojim titlovima gledaš filmove koje skineš s neta? Ako ikojim
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 27 stu 2018 22:38

S engleskim, dakako.

Tvoja najdraža pjesma iz Disney ili Pixar crtića?

ariadne
hladan tuš

Post Postao/la ariadne » 27 stu 2018 22:39

Circle of Life jbt

Ko god kaže neš drugo je obiteljaš

Oš gledat novi Lion King
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 27 stu 2018 22:42

Nego šta ću!!!
Ingonyama
Ingonyama nengw' enamabala

E a koji ti je naj Disney/Pixar zlikovac?

ariadne
hladan tuš

Post Postao/la ariadne » 27 stu 2018 22:45

Had :lol: Sassy motherfucker

Tebi?

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 27 stu 2018 22:46

Ursula i Cruella dijele prvo mjesto. <3

E a koji ti je najbezvezniji Disney/Pixar crtić? Ono kao, gledala si al nećeš opet.

ariadne
hladan tuš

Post Postao/la ariadne » 27 stu 2018 22:53

A jbt morala sam guglat. Pa većinu ne bih opet zapravo al najveće razočaranje mi je bio Inside Out :hideunderrock:

Keep in mind da ih nisam pogledala sve tho

Kak ti se sviđaju dosadašnje live action verzije?

Bash

Post Postao/la Bash » 27 stu 2018 23:14

Nisam gledala, nekako imam predrasude

Sjedis sama u bircu, pijes pivu i surfas na mobu. Dignes pogled, preko puta tvog stola sjedi neka cura i gleda ravno u tebe. Trebao ti je moment, ali shvatis da je zainteresirana. Slatka je, svidja ti se. Ustaje se, ide prema tebi, gleda te u oci, produzi dalje do wca. Realno, s obzirom na tvoj karakter, hoces li je slijediti ili ces pricekati da se vrati pa vec nesto, nemas pojma sta?

lastresort

Post Postao/la lastresort » 27 stu 2018 23:20

realno, neću skužit uopće da bulji u mene il ću se pitat koji k bulji nakon što provjerim jel mi otvoren šlic
gdje ima u zg kupit pakiranje zemlje za cvijeće od kilo-dva?

Bash

Post Postao/la Bash » 27 stu 2018 23:30

tamo oko Maksimira ima nekoliko tih poljoprivrednih apoteka, mozda imaju mala pakiranja velicine najdrazeg omeksivaca.

Nista, vratila se iz wca, sjela se natrag za stol i ne gleda vise u tvom smjeru. Boli je kurac za tebe. Da umres, ne bi ti dala usta na usta (you wish). Anyway, ne kaze ti to eksplicitno, ali ful si intuitivna osoba i nekako to osjetis. Pijes tu svoju pivu i razmisljas da bar mozes vratiti vrijeme unatrag, mozda bi bila hrabrija. Podignes pogled i ta ista cura gleda u tebe, opet sugestivno, intenzivno. Ovaj put znas da flerta s tobom. Jebeno znas, okej? Okej. Gledate se i ona se ustane, krene prema tebi, gleda te u oci pa produzi do wca. Na trenutak ti padne na pamet mozda zapravo ima problema s mjehurom. Ne, isuse. Prestani. Nema problema s mjehurom. Ocito te bari. Hoces je pricekati da popiski tu Echerichiu ili- Ne, jebemu mater. Nema problema s mjehurom. Ustajes se i slijedis je u wc. Jedina normalna odluka koju si ikad napravila u svojoj povucenoj egzistenciji. Ulazis unutra, ona je naslonjena na vrata kabine i stoji, gleda te. Smjeska se i skroz je cute. Priblizi ti se i kaze - koji ti je najdrazi omeksivac?

lastresort

Post Postao/la lastresort » 27 stu 2018 23:36

lenor žuti i nadasve ne bih bila osupnuta njenim barenjskim sposobnostima ako me čeka u wcu. lajk, to je čak i za moje razine barenja prenisko
čiji poziv najčešće sa srećom iščekuješ

omnia

Post Postao/la omnia » 27 stu 2018 23:42

:lol: :lol:

- Lenor, kažem, - upravo mi majica miriše po njemu, želiš pomirisat?
Ona nabaci poluosmijeh i nagne se prema meni, mojoj ruci kojom vučem tkaninu u njenom smjeru. S obzirom da majica ima dekolte, opasno je blizu mojim grudima, mičem ruku da mi ona bude što bliže.
- Lijep je, kaže i nasloni ruku na zid pored moje glave. Taj njen pokret te skroz pribio uza zid i osjećaš hladne pločice uzduž leđa.

Zašto se vlasnik kafića odlučio na modre pločice u ženskom wc-u?

Edit: Ha, lenor <3
Evo, bratov. Nije me danas zvao. Pitanje je gore.

Bash

Post Postao/la Bash » 27 stu 2018 23:45

Vlasnik je fan plavog Lenora, ergo plocice.

Kazes Lenor, ali Lenor zuti. Ona te prezirno pogleda i prosikce - plavi je superioran. Ti samo slegnes ramenima i odes van jer ti je to bio mega turn-off. Mislim prvo, plava boja je muska boja, drugo, zuta boja je boja sunca. Tko ne voli sunce? WC creeperi, eto tko. Gucnes ostatke svoje zute pive, ostavljas li baksis konobarici, ako da, koliko s obzirom da je piva bila 15?

omnia

Post Postao/la omnia » 27 stu 2018 23:52

Ostavim joj sitnog, kunu, dvije, koliko imam u novčaniku.

Izlazim iz kafića, a nebo se spojilo sa zemljom. Zagacam u lokvu vode i opsujem sebi u bradu, i kišu, i lokve, i plavi lenor, i onoga ko je taj miris izmislio. Putem doma svraćam u Moj dućan i kupujem Oreo kekse. Ulazim u stan, skidam čizme, lijevu trpam novinama da se prije osuši, perem ruke, svlačim se i radim kakao.
Sjedim u boravku i močim kekse u mlijeko. Ne više od nekoliko sekundi, ne volim meckave stvari pa tako ni kekse.

Ali, keks se odlama i pada u mlijeko!

Zašto se loše stvari događaju dobrim ljudima?

Bash

Post Postao/la Bash » 28 stu 2018 00:03

Zato da mogu upotrijebiti prste kad su u nevolji.

Brzo vadis taj keks i trpas ga u usta. Shvatis da kad se cijeli uroni je optimalno socan jer je mokar na povrsini, a nije proveo dovoljno dugo u casi da skroz omeksa. Lomis kekse i manje komade potpuno uranjas prstima u mlijeko, zvaces ih i sretna si sta si prakticki hranidbeni inovator, uzivas dok ti se mlijeko cijedi niz dlanove i bradu. Imas poriv da se obrises rukavom, ali shvatis da si sama i cemu se praviti fina. Nakon 5 minuta tako stanes jer si sita, alkohol ti uvijek potakne apetit. Ali majica je sad naprijed skroz mokra od tog mlijeka i prsti su ti ljepljivi. Skidas je preko glave, brises si s njom vrat i lice i prste. Ides u kupaonu natopiti majicu i pogledas se u ogledalo. Usta su ti malo natekla od zvakanja tih keksa, vrat ti je crven od brisanja, pomislis da si bas nekako seksi odvratna. Skines se skroz da se otusiras kad se sjetis - ostalo je jos pola litre mlijeka u tetrapaku. Sutra ides na put od tjedan dana. Hoces li prvo po sebi isprolijevati to mlijeko u kadi ili ces se samo otusirati?

omnia

Post Postao/la omnia » 28 stu 2018 00:15

Lagano se približavam frižideru. Misao se kao munja javila u meni i osjećam kako mi se sa svakim korakom sve više i više znoje dlanovi. Dok stavljam ruku na dršku frižidera, trci mi operu donji dio leđa. Osjećaj je skoro pa orgazmičan. Vadim tetrapak i poput malog djeteta ga držim objema rukama.
Preostali racio u meni me podsjeća da ostavim dio mlijeka za kavu prije puta. Pretačem pola deca u šalicu i vraćam je u frižider.
Odlazim u kupaonicu, skidam gaćice, hlača nije ni bilo na meni i ulazim u kadu. Pridižem tetrapak iznad glave i polijevam mlijeko po sebi. Hladna tekućina se slijeva po kosi, licu, grudima, odbija se od stjenke kade i prska me po nogama. Ubrzava mi se disanje, ne znam je li od uzbuđenja ili od hladne tekućine.... Osjećam vrisak koji mi se skuplja u grlu, ali ne! Nestaje mlijeka, tetrapak je prazan! U očaju se bacam na koljena i završavam na sve četiri, jedva hvatam zrak.... Ne prepoznajem se.

Kako to da sam postala ova osoba?

Tango

Post Postao/la Tango » 28 stu 2018 00:25

Pomutio ti je se mozak od snifanja žutog lenora u neizmjernim količinama, kažu da to može na ljude imati utjecaj kao lakše droge...

Malo si se unormalila, ustala i krenula se tuširati. Dok si ispirala mlijeko sa sebe si se sjetila da se još nisi spakirala, a putuješ u 8 ujutro. Na brzinu se otuširaš, izletiš iz kupaone i počneš puniti kufer. Frendica koju ideš posjetit ti je rekla da je u Beču trenutno hladnije nego u Zagrebu pa trpaš svu zimsku opremu.
Iduće jutro se jedva probudiš i skoro zakasniš na bus. Daš vozaču kartu i ideš tražit slobodno mjesto. Jebote, sve je krcato! Ugledaš prazno mjesto, predzadnje, lijevo, do prolaza. Dođeš do njega i vidiš da tu na mjestu do prozora sjedi ona plava lenor djevojka od sinoć. Sjedneš pored nje jer jebiga, nemaš drugog izbora. Ona je okrenula glavu kad te je vidjela i ignorira te. Al tebe nekako ubija ta neugodna tišina i želiš ju razbiti. Kako joj se obraćaš? Ili je pak bolji izbor da šutite do Beča?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Bash

Post Postao/la Bash » 28 stu 2018 00:43

- Hoces malo mlijeka?
- M-molim?
Vadis mali tetrapak cokoladnog mlijeka iz torbe i nakesis se. Ona ti nije ni stigla odgovoriti, vec si probila slamku kroz tetrapak i unijela joj ga u lice. Ono sta nisi planirala, ali se desilo, je da si prejako u tom pokretu stisla mali tetrapak i pospricala si je s cokoladnim mlijekom po licu i majici.
- Oh ne, kako sam nespretna! - promucas, iako te skroz boli kurac. Plavi lenor nek ti je pere, pomislis zlurado.
Cura te pogleda kao da ce te zaklat iste sekunde, malo se stiltas ne znajuci sta ce napraviti, no ona samo uzme tetrapak iz tvoje ruke i kaze - hvala, plavi Lenor ce mi je oprati. Okrene tetrapak i izlije ga po majici do kraja.
- Oh ne, kako sam nespretna! - naruga ti se imitirajuci te, zatim teatralno skine majicu.
- Mislim da je i tvoja majica prljava. - pokaze na tvoju cistu majicu, ali ti samo kimnes glavom i skines je.
Obje sjedite jedna pored druge, ona ima plavi grudnjak zaflekan cokoladnim mlijekom, ti si bas odabrala dan za toples. Gleda ti sisice koje su se ucvrstile zbog onog malog sranja na plafonu busa sta puse usmjereno u tebe.
- Sise ti i nisu nesto. - kaze ti.
- Oprala se zutim Lenorom, dabogda - odgovoris najbolje sta si mogla, ali nisi zadovoljna.
Ona se obukla, ti si iz inata ostala toples da dokazes point kako si sigurna u svoje sisice. Do kraja voznje ste sutile i zatim se nikad niste vidjele. Jos te drzao inat pa si isla toples i do hotela. Osim toga, poslovni put je generalno prosao okej.

Kakav miris ima bijeli Lenor?

omnia

Post Postao/la omnia » 28 stu 2018 01:02

Miriše poput neispunjenih obećanja, ruke koja se pridiže na udarac, razočarenja u očima tvoje majke.

Koja je, po tebi, optimalna količina deterdženta za pranje odjeće? Pridržavaš li se uputstava o doziranju ili doziraš odokativno?

Tango

Post Postao/la Tango » 28 stu 2018 01:10

To doziranje me je progonilo sve dok nisam počela koristiti kapsule, sad se više ne zamaram time.

Čime se ti ne zamaraš?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

lane stein

Post Postao/la lane stein » 28 stu 2018 12:58

Tuđim seksualnim zivotom (privatno) i televizijskim emisijama,politikom vise-manje i trendovima.

Cime se ti ne zamaras?

adamica

Post Postao/la adamica » 28 stu 2018 19:05

s time tko sto misli, kad mi netko nije bitan osobno i presudan poslovno. za sve ostalo mi se zivo fucka.

jel ti lijepo vidjeti uggsice na zeni?

Zaključano