Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Capt. Kirk
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 sij 2019 22:54

U, jebeno. Naslonjena sam/polu ležim na raskošnom bijelom kauču. Polugola, naravno. Čarape do koljena, kosa onako krasna ko kad je ne opereš odmah nakon mora nego sol fino izdefinira te kovrče, koža sjajna, ono, taman se vratila s godišnjeg di sam koristila Nivea after sun care kremu. Na zidu kalašnjikov, na kauč nehajno naslonjena bejzbol palica, a na podu moj pas, u nekoj "čuvam kuću" pozi. Negdje u kraju slike moje dvije kornjače, getting it on, iako su brat i sestra. Na zidu, uz kalaš, dvije slike nekih golih žena, slika u slici i sve to. Ispred kauča stolić, na njemu čaša a u njoj whiskey sour, te mala smotana novčanica od €50 pored. Kad se približiš dovoljno, skužiš da imam sretno umorni pogled i par tamnijih tragova po kukovima, ali nije baš jasno od čega. Ajmo reć da je slikar imao svoje prste u tome.

Edit - izvrsno, sviđa mi se kako si on point, nema zajebancije.

A tvoj portret?

reginald

Post Postao/la reginald » 15 sij 2019 23:15

Gola na konju bez sedla, gledam u daljinu, profil. Malo lady Godiva moment, jel. Ne znam želim li da bude vani ili unutra. Ajmo reć vani za sad, onak, neki malo lovački portret. Vidi se cijeli konj i dolje su bijesni psi koji svi pokazuju svoje čeljusti, slina posvuda, i skaču uokolo. Mogu bit dobermani, mogu bit njemački ovčari, neću se žaliti. Može i neke zmije negdje, močvara u daljini. Možda neka papirnata kruna na glavi i neki gospa moment, izbijanje svjetla i to. Chiaroscuro, možda? Ili da to ostavim za neki drugi. Da, za drugi, ovaj nek bude light. Možda držim neki ritualni bodež, onak, nježno, lagano zaboden u srce. Možda neke tetovaže, isto? Ne znam. Teško je ovo.
To bi bio prvi. Mislim, imala bi ih sto. Mogla bi otvoriti i temu za to, ha! Svaki dan novi portret.

Na jedan dan se pretvoriš u harpiju. Kakav selfie bi napravila?

nuit

Post Postao/la nuit » 15 sij 2019 23:19

S tim krilima umjesto ruku bojim se da nikakav :'(

Što si radila kad si se zadnji put negdje baš odlično provela?

lastresort

Post Postao/la lastresort » 15 sij 2019 23:20

jela riblje specijalitete sa svojima
voliš li ribu, znaš li pecat

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 sij 2019 23:21

Prije petnaest dana, doček ng u kuhinji od valjda 4m kvadratna, ludilo x10000 od prve do zadnje minute. Sick shit.

Edit - volim ribu jako, al pecat ne znam. Možda bi dinamitom nešto uspjela ulovit!

Da u javnost izađu fotke s tvojih pet zadnjih tuluma, bi li ti bilo bed da ti ih starci vide?

reginald

Post Postao/la reginald » 15 sij 2019 23:28

Ne bi. Al ono, brijem da je posljednjih pet bilo pristojno, jedino bi bilo cringe jer bi izgledala ko pijani debil, ali van toga, eh. Idem na prepristojne partije :'((((((((
A i malo mi redovito nije bed kad mi starci kajgod vide, pa ono :D

Vezana si s dvajst metara konopa, možeš se samo malo migoljiti i tvoja otmičarka upravo oštri noževe i mrmlja si u bradu.
Usta su ti slobodna, možeš joj reć kajgod. Kaj bi joj rekla, ako išta? Ne poznaješ ju, ali imaš dojam da ona poznaje tebe.

nuit

Post Postao/la nuit » 15 sij 2019 23:36

"Ne držiš ga dobro, uništit ćeš oštricu tako". Tu bi mi vjerojatno demonstrirala da i dalje služi svrsi.

Koji bi me komad odjeće iz tvog ormara najviše nasmijao? Vizualni materijal je uvijek poželjan bonus

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 sij 2019 23:36

Nož, žic... Ne ne ne.
Mrmljala bi i ja nešto tiho, pa kad bi se približila da me čuje, pljunula bi joj u facu. U usta, ako uspijem.
Pa di nas odnese!

Edit - E, nemam fotku sad ali ajd zamisli Sailor Moon. E pa tako nesto. C:

Bi li radije počinila seppuku ili bi se samozapalila?

reginald

Post Postao/la reginald » 15 sij 2019 23:43

Seppuku! Brijem da do pola procesa ne bi došla, tho :D

Kaj bi obukla za seppuku, a kaj za samozapaljenje?

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 sij 2019 23:47

Za seppuku bijelu nježnu čipkastu haljinu, da ta krv izgleda još ljepše na njoj. <3
Za samozapaljenje full kožno odijelo sa sve kožnim šeširićem, da sve to smrdi dvaput gore. >;-c

Kad vidiš prometnu, okrećeš li glavu ili staneš da bolje pogledaš?

reginald

Post Postao/la reginald » 15 sij 2019 23:50

Vrlo vjerojatno bi pogledala. Znatiželja majka.

Bariš se s otmičarkom, petljate se i ona te u nekom trenu odveže makar skroz nije trebala. Hoćeš li iskoristiti situaciju ili iskoristiti situaciju? Sve mi reci.

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 sij 2019 23:58

Iskoristit ću situaciju tako što ću ja nju vezat, otvorit joj oči ko Alexu deLargeu i posjest je ispred tv-a di sljedećih 48h ide samo jedna te ista epizoda Nad Lipom 35, ona di nastupa Jasmin Stavros. Kad se slomi i počne molit za milost, sjednem joj na facu par minuta, a onda opet Jasmin i Miki. Op op.

Da moraš jest jedan te isti slatkiš do smrti, znači doslovno dok se ne ugušiš i cikneš, koji bi izabrala?

reginald

Post Postao/la reginald » 16 sij 2019 00:05

:'))))))))))))))))))))))))
Na Crolu smo, mislim da je obv, eheheh. :krkan:

Ali ono, ajd. Haribo bombone i onda kad bi mi otpali zubi bi ih i dalje mogla cuclati. Okej. Ili one crviće gumene!
Pametnije bi mi bilo da sam odabrala speculaas il neš tak neutralnije. Ajd zapravo speculaas. Ili čoko keksiće. Uopće ne znam kako mogu postojati tako neodlučna.

Drot (koja riječ!) te ulovi s dva kilograma kokaina, ali vidiš mu u očima da će te pustiti ako pogodiš prave riječi. Kajšmureć?

nuit

Post Postao/la nuit » 16 sij 2019 00:06

Neš jebat

Jesam pogodila?

reginald

Post Postao/la reginald » 16 sij 2019 00:16

:'D
Ahjoj. A nisam baš išla u tom smjeru, ali fair enough. On bi vjerojatno išao, iykwim.

Sve forumašice su se skupile u kolibi na sljemenu. Ima svega, ne fali ničega. Na tebi je da odabereš igru koju ćemo igrati. Kaj bi odabrala?

Tango

Post Postao/la Tango » 16 sij 2019 00:20

Ruski rulet se čini kao dobar izbor. :shinner:

Jesi ikad pucala iz puške/pištolja? Želiš li?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

reginald

Post Postao/la reginald » 16 sij 2019 00:25

Malo sam premlada da bi imala priliku, hjo, najgore fore.
Nisam, ne, al skroz bi, da. Niš, idem vidjeti ima li koja slobodna koliba.

Izgubila si ruke u nekoj gadnoj nesreći i sad nemreš više nositi kišobran i teško ti je navuć kabanicu. Hoćeš li se preseliti na neku lokaciju gdje ful rijetko pada išta, kiša il snijeg il kajgod, ili ćeš ostati tu di jesi i kak ćeš se sad snalazit na kiši, kako?

lastresort

Post Postao/la lastresort » 16 sij 2019 00:31

što sam sve u životu popila jebe me se za ruke, my mouth is an umbrella, ne selim se osim pod zemlju kad me pokopaju

svako kolko ti se slomi l'umbrela

Tango

Post Postao/la Tango » 16 sij 2019 00:37

Ma rijetko, cca svako 3 godine.

Što si zadnje slomila, a da nije kišobran?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

reginald

Post Postao/la reginald » 16 sij 2019 00:40

Vlastito srce :'0

Tko/što je tebi zadnje slomilo srce, otvori se~? Crol je mala fotelja, svi smo si tu okej(iš), prepusti se.

talented miss cohen
כהן גדול

Post Postao/la talented miss cohen » 16 sij 2019 02:03

Sačekajmo da mi vodenjak pukne, budem se otvorila one way or another. U fotelji sam, prepuštena sam. Prodisujem. Let's do this.

Jesi / bi li radila genealoški DNK test?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Bash

Post Postao/la Bash » 16 sij 2019 06:46

Ne bi, možda ako mi daju bespla.

Možeš li se u prosjeku konzistentno držat odluka koje inicijalno donosiš za svoje dobro?

reginald

Post Postao/la reginald » 16 sij 2019 07:23

Ful rijetko donosim takve odluke, radije pustim da me voda nosi. Ali, kad jesam- u prošlosti- ful mi je jebeno to išlo, ono >75% uspješnosti. Al sve su to bile kratkoročne odluke, pa ono, nije teško. Sad sam pala na bar 50%. Fuckme.

Da tvoje tijelo počne neku diobu; prvo na pola, dva tijela u zbroju jednaka u masi kao prvo, pa onda u 4 itd., a svaki put kad se raspoloviš, rezultat je manja kopija tebe- nisu dva odvojena tijela s jednom rukom i jednom nogom, jel- i tak se dijeliš i podijeliš se na stotinu malih tebe. Hoćeš li nastavit život kao mini jedinka ili ćeš se stackat cijela, mali ljudi na hrpice, obuć kaput i nastavit život? Nitko neće komentirati, ako i primjete.

adamica

Post Postao/la adamica » 16 sij 2019 07:26

Mogu vise manje. Nekad izgubim fokus al se brzo vratim svojim smjernicama. Naucis na greskama, il te zivot nauci :D

Edit...U meni i je mala hrpica malih adamica. Ima nas svakakvih.
Lipo je poznavat skrivene, prepolovljene, razbijene, duplicirane, dijelove svoje licnosti ;)

Jesi jedna od onih koji uvijek dodu medu prvima ili od onih koji dodu medu zadnjima?

Capt. Kirk

Post Postao/la Capt. Kirk » 16 sij 2019 07:43

Na bitne stvari medju prvima, pa sjedim i cekam sto godina.

Da sad saznas da si trudna, nema veze sad jel moguce ili nije, bi li zadrzala bebu i iskoristila priliku, ili bi rekla VAN ŠNJIN?

fuji ix

Post Postao/la fuji ix » 16 sij 2019 08:56

Van šnjin ako je maganjat. A,mogla bi ga i u formalinu u teglici držati. Na škabelinu.
Treba li zabraniti abortus kao sredstvo kontracepcije?

adamica

Post Postao/la adamica » 16 sij 2019 09:47

Treba, jer aburtus nije metoda sprecavanja necije neodgovornosti u 21 stoljecu kad je masu drugih metoda dostupno i prihvatljivo. Ali to korijene vuce jos u vrijeme otkrivanja seksualnosti u skolskoj dobi stoga treba izbaciti vjerunauk i zamijeniti ga spolnim obrazovanjem.
Amen.

Tvoj omiljeni sendvic sadrzi koje sastojke?

fuji ix

Post Postao/la fuji ix » 16 sij 2019 10:02

Dobra panceta i sir. Domaći kruh ispod peke. Samo da je jednostavno i jako ukusno.
Da li bi rodila dijete za koje znaš da je malformirano?

lastresort

Post Postao/la lastresort » 16 sij 2019 10:18

Ovisi, ak je anencefalija ne bi, sve ostalo bi. Who am I to tell its not worth living
Imaš kakvu fobiju

adamica

Post Postao/la adamica » 16 sij 2019 10:20

Bi.
Nemam
Vjerujes li da ti nesto ili netko donosi srecu? Ako vjerujes sto je to?

Zaključano