Procjene :)

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Procjene :)

Post Postao/la phos » 08 pro 2010 14:59

karakter ugl pogodim,ali facu ne mogu zamisliti...niti to radim.
sudim ljude po avatarima,obrnuto proporcionalano:)
to je ona obrnuta psihologija :)
ono sto zelim biti-to stavljam na avatar, zapravo sam total kontra :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
ernest
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 pro 2010 14:43
Spol/rod: ne želim definirati

Re: Procjene :)

Post Postao/la ernest » 08 pro 2010 16:43

sve su ovo samo besmislene iluzije. ne cine nas rijeci koje ostavljamo (tako olako) po forumima, kao sto nas sami avatari ne predstavljaju. forumi su pozornica na kojima se pretvaramo u glumce; samo igraliste na kojem se mozemo opustiti.
ne procjenjujem. igracke su objekti kojima ne zelim dati dusu, samo ih zelim iskoristiti u danom trenutku i bez emocija odbaciti kad postanu suvisne.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Procjene :)

Post Postao/la phos » 08 pro 2010 18:57

a tebi se opet iz avatar moze napraviti cijela analiza profila,i samo iz jednog posta :)
ili samo jako dobro glumis :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
ernest
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 pro 2010 14:43
Spol/rod: ne želim definirati

Re: Procjene :)

Post Postao/la ernest » 08 pro 2010 19:25

slobodno. moram napomenuti da se veselim analizi.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Procjene :)

Post Postao/la melted_sun » 08 pro 2010 20:06

ma po stilu pisanja može se procjenit dio osobe.
kako čemu naginje.,
ali ja sam ovako po prirodi često naivna, pa vjerujem da se nikome neda ulagat nekakav trud da se predstavi u skroz drugačijem svijetlu..mislim čisto zato jer se meni neda.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la ariadne » 21 ruj 2016 10:57

Bump. Jel ovo? Kind of?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Procjene :)

Post Postao/la Moloko » 15 sij 2017 21:46

Mislim da sam dosta dobra u tome. Bar se do sad pokazalo da sam rijetko fulala..
Većina ljudi mi je u stvarnom životu ispala ista kao na forumu (ok neke nijansice su postojale) i nekako sam se povezala s onima za koje sam i mislila da hoću. Idem za svojom intuicijom i nekako mi taj prvi "klik" s nekim odmah signalizira u kojem smjeru će se naš odnos dalje razvijati.
Jako vjerujem u te neke energije koje ljudi šalju i to mi je dodatna točka na i mojoj intuciji.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Procjene :)

Post Postao/la black.cat » 16 sij 2017 09:18

najbolja procjena koju covjek moze dobiti je uzivo u 4 oka.
neke osobe sa foruma koje sam si fizicki zamisljala u svojoj glavi su drugaciji uzivo, to kako neko "dise" i razmislja takodjer je puno bolje u stvarnosti iscitati. a, neki koji su inace po prirodi cool i kod njih je sve cool, ni u stvarnosti se ne izdvajaju posebno.
i, dalje stojim kod toga da ne mozes nekoga "upoznat" preko neta koliko dobro mozes u stvarnosti. e da, neki su toliko vjesti u skrivanju nekog pravog karaktera ispod maske cijeli zivot (ne generaliziram nikog posebno. opcenito u zivotu naletis i na takve).
tako i onaj koji zeli, upoznat ce mene jer u stvarnosti nisam onakva kakvu me neki zamisljaju/smatraju. neki su pobjegli glavom bez obzira, a ni neznaju me. dal me vidis kad se veselim necemu ili kad mi je zao zbog necega? sto me cini veselom, a sta me zivcira? i, u ostalom tko sam i sto zelim?

ot - Slapa je stvarno cool uzivo kao sto biva ovdje.
za Jannu nikad nebi rekla kako je slatka i draga dok ju nisam uzivo upoznala.
Moloko - moze se iscitat ovako koliko je draga i koliko svojom tom vrlinom veze ljude na sebe, a valjda se moze samo u stvarnosti vidjet njen izraz kakva je kad ju nesto izbaci iz takta.
...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la Andain » 16 sij 2017 10:50

Ovo su valjda procjene prvog dojma i pisanja po forumu jer za dublji dojam premalo cura tako dobro znam, zapravo valjda samo dvije cure koje sam i dejtala i još par s kojima se aktivno družim, al ni ne pišu više.

Što se tiče nekakvog prvog dojma i fizičkog izgleda, tu sam imala par nesukladnosti percepcije i rl dojma-recimo šlapa djeluje ekstrovertno na forumu, u reali ne baš, no nismo nikad duže pričali pa moguće da me dojam vara. Tori djeluje kao totalna kulerica na forumu, manje u rl :), no upoznala sam ju otprilike i prije neg sam stvorila takav nekakav dojam pa nije bilo ozbiljnijih posljedica. :P
Moloko sam znala prije neg sam stvorila ikakv forumski dojam pa je to ok, jer mi se isto ne bi slagali, nije mi toliko ekstrovertna u reali. Nirya mi je nekako najkonzistentnija dojmu live i dojmu prek foruma. Megan sam isto upoznala prije neg sam stvorila forumski dojam, što je dobro jer s onim prvim avatarom sam sigurna da bih otišla u skroz drugom pravcu zamišljanja. I Janin avatar me dosta zbunio, moram priznati da sam podsvjesno stvarno očekivala upoznati Milu Kunis :P

Fuji i Women su mi dosta konzistente, nismo previše pričale, ne brbljamo previše ni po forumu pa je možda do tog, no rekla bih da sam fuji i zamišljala pristojnom i obazrivom dok mi je Women bila ekstrovertnija i direktnija verzija nje. ;)

Tko još..? Ne znam. Neke sam stvarno prebrzo upoznala da bih stvorila nekakav dojam.

Što se mene tiče, obično dobijem da sam prek foruma mnogo stroža i ozbiljnija neg u reali..stvarno ne znam zašto, nije sigurno do tematike mojih postova :gigglenod: :D

Edit. E da, zwarte me iznenadila :) Ne djeluje tak smušeno u reali kao prek foruma; u reali bi rekao da je to jedna skroz ozbiljna cura/žena..djeluje dosta i ženstveno i pristojno..no, ajde, izmijenile smo sveukupnu jednu rečenicu.
Kolorita me nije iznenadila, djeluje otkačeno i live. :d Invalidna je mnogo pristojnija i sramežljivija neg to djeluje prek foruma.

Zaključak..za sve one cure koje misle da ovdje vlada nekakva interna mafija čijim članom je teško postati jer je sastavljena od prekul članica da bi primile nekakve nove korisnice-sve vam je to privid, u reali je većina cura sramežljiva kao i vi i vrlo vjerojatno je da ćete se dobro uklopiti. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Procjene :)

Post Postao/la Women » 16 sij 2017 15:39

Moram priznati da me je Andain najviše iznenadila.
Ni u ludilu nisam zamišljala da se iza ovakvih čvrstih stavova i riječi na forumu krije osoba koja izgleda blago i anđeoski. :)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Procjene :)

Post Postao/la Mar » 16 sij 2017 17:51

Ne igram se (više) procjena, posebno ne preko foruma ili općenito virtualnog prostora koji je dušu dao za stvaranje zavodljivih iluzija. Za donijeti neko validno mišljenje potrebno mi je konkretno životno iskustvo s osobom; vidjeti kako se ponaša u lakšim i težim životnim situacijama.

Forum mi već par godina služi isključivo za opuštanje ili da tetoši moju sklonost prokrastinaciji; u tom smislu korisnike/ce mogu podijeliti na one koji mi energetski više pašu, na one koje mi manje pašu i na one koje mi uopće ne pašu. Naravno, najveća je vjerojatnost da ću poželjeti bolje upoznati ovu prvu skupinu.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la Andain » 17 sij 2017 09:53

To ti je sve krinka, women, u suštini sam zapravo prava iron 'lady' (ovo lady s upitnikom :gigglenod: ) ;))

ed. E da, za reginald sam mislila da je stara baba prije neg sam je upoznala..opet krivim avatar :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Procjene :)

Post Postao/la Women » 17 sij 2017 10:33

[quote="Andain"]To ti je sve krinka, women, u suštini sam zapravo prava iron 'lady' (ovo lady s upitnikom :gigglenod: ) ;))

Uopće ne sumnjam da si čvrsta lady, karakterno. :)
Izgled često zna zavarati. ;)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Procjene :)

Post Postao/la Faith123 » 17 sij 2017 10:45

Kakva procjena... Sve ste na forumu bajne sjajne ,gospe od cukra a u irl ...potrosile bi se s blac.cat...smjesno je to sto cu i za ovo dobit ban jer drzim da imam i ja pravo glasa... Šlapo ti si kakva jesi cool!
Privilegirana

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Procjene :)

Post Postao/la Nirya » 17 sij 2017 11:11

^ :roll: Alaj ti pretjeruješ nekad, stvarno... Pa jel baš moraš upasti u čist normalnu i okej temu i ovakvim komentarom je zablatiti? Ako ti smeta što ekipa uglavnom jedni druge komentiraju pozitivno, možeš to dati do znanja na neki normalniji način. :roll:

OT: Andain, super mi je kako si posložila dojmove, ja ne mogu ni upola tako koherentno i konkretno :) Also:
Andain je napisao/la:Nirya mi je nekako najkonzistentnija dojmu live i dojmu prek foruma
Hvala :giveflower: Drago mi je da je tako :)

Meni se dojmovi uživo i na forumu zapravo najviše razlikuju u procjeni introvertiranosti odnosno ekstrovertiranosti osobe (po pitanju toga me najviše iznenadila šlapa - sramežljiva micica :D :touched: ). Moloko mi se činila puno otvorenijom na forumu, uživo sam stekla dojam da je zapravo dosta zatvorena (ne u smislu komunikacije, nego, ček da nađem izraz... "Guarded" ;)) Andain mi se uživo zapravo nije činila puno drukčijom nego na forumu, ali vjerojatno zato jer smo prije nego smo se upoznale izmijenile hrpu poruka o knjigama i serijama i fanfictionima i sličnim gikovskim stvarima, pa je to ublažilo valjda tu strogost iz drugih tema :D Iako nisam očekivala da ima takav stil odijevanja ;) Teich mi je uživo kao forumska Teich na n-tu potenciju. Women me također nije iznenadila i ostavila mi je isti dojam uživo kao i online. Tori mi je nabrijanija uživo nekako, iako je komunikacijski doživljavam praktički isto :D Ariadne je by far zatvorenija uživo (što mi je žao, čini mi se da se s njom ima puno toga zanimljivog za pričati :D) Ostale cure s badmintona su uglavnom malo na forumu pa ih neću komentirati ovim putem :P ;) Tko još? Ah, da, backspace mi je 90% ista uživo i na forumu, a od ostalih... Uglavnom to sve varira tu negdje.

Zapravo nastojim ne pretpostavljati puno o ljudima samo na temelju online komunikacije, posebno forumske koja je javna i gdje ljudi često do neke mjere igraju uloge, umjesto da budu ono što jesu. Ali potpisujem ovo:
Andain je napisao/la:Zaključak..za sve one cure koje misle da ovdje vlada nekakva interna mafija čijim članom je teško postati jer je sastavljena od prekul članica da bi primile nekakve nove korisnice-sve vam je to privid, u reali je većina cura sramežljiva kao i vi i vrlo vjerojatno je da ćete se dobro uklopiti. :D
:veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la ariadne » 17 sij 2017 22:48

Sve one s kojima sam uživo progovorila više od dvije rečenice su onakve kakve su mi dojam ostavile i na forumu. One s kojima nisam nisu ostavile nikakav još, a prema izgledu mi je stvarno beyond glupo definitivno procjenjivat išta. Although moram priznat da mi Andain djeluje baš simpatično, al onda se sjetim kakve sve nebuloze piše pa mi dođe da se bacim u kanal. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la Andain » 18 sij 2017 10:54

^Još ćemo doći do toga da prihvatiš da simpatičnost nije uvjetovana identičnim razmišljanjem il nazorima :D
..

Nirya, sad ozbiljno razmišljam o svom stilu. I da, složila bih se da mi je backspace bila slična dojmu s foruma i da je teich doista možda najvjerodostnija kad je u pitanju poklapanje dojma. :D Što se kolorite tiče, nisam ju baš skužila, crolovke su joj prerazuzdane? Ne bih rekla da će baš nju to smetati :gigglenod:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: Procjene :)

Post Postao/la tik_tak » 18 sij 2017 11:27

Citajuci malo detaljnije forum, moze se napravit dobra procjena osobe. Vjerovale ili ne u temi izadite iz ormara moze se dosta toga iscitati o osobi, ponekad i vise nego sto bi trebalo. Osobno se nisam nikada prevarila u procjeni, obicno takvu osobu dobijem i u realnom svijetu kao sto je na forumu. Sva moja iskustva su do sada bila pozitivna, nije bas da cesto nekoga upoznajem sa forumu, ali kad upoznam to je manje vise ta osoba kakvom sam je zamisljala.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la ariadne » 18 sij 2017 12:19

Andain je napisao/la:^Još ćemo doći do toga da prihvatiš da simpatičnost nije uvjetovana identičnim razmišljanjem il nazorima :D
Naravno da nije, that's what I just said. Al simpatičnost mi je i poprilično irelevantna kategorija u životu tak da je sasvim svejedno. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Procjene :)

Post Postao/la degenereginald » 18 sij 2017 12:21

Andain je napisao/la:ed. E da, za reginald sam mislila da je stara baba prije neg sam je upoznala..opet krivim avatar :D
Kaaaaaaaaaaaaj? :D
Ček, koji avatar sam u tom trenu imala?
Ovaj, ovaj, ovaj ili ovaj?
Bilo bi toliko lakše da ih nisam gazilijon puta izmjenila :D
+
A ni za jednog ne bi rekla da je babast. Mislim, cijenim, ali ne vidim.
A i uvijek sam sam mislila da ostavljam dojam puno mlađe osobe, idk.

+
Ovo za ekstrovertiranost/introvertiranost, bome.
+
Ovo što je ariadne rekla za Andain :'D

S tim da sam ja jako brzo nakon što sam se vratila na forum počela dolaziti na druženja/ tad su i nekako počela, pa su mi slike/ideje osobe s foruma i rl ekvivalent srasle zajedno.
Ali, iz drugih iskustava, dojmovi su pretty much spot on, nisam se do sada iznenadila na tom polju; ljudi su na površnoj razini irl bili onakvi kakvi su se predstavljali i na forumu; obgrlili su očekivanja ponašanjem. Go figure.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Procjene :)

Post Postao/la Andain » 18 sij 2017 13:32

reginald je napisao/la: Ovo što je ariadne rekla za Andain :'D
Tebi isto simpatičnost nije bitna? :gigglenod:
Šala ;)
..

Ovaj zadnji, dogtrash. Stara baba= stara klošarica, nikako geek i da, ne znam zašto, al fakat sam pomislila da si dosta starija..sad kad se prisjećam, mislim da je imalo veze s onim komentarom da ti je druženje u 21 kasno..il tako nešto ;) Uglavnom, sve krivo. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite