razocaravaju li vas ljudi?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la TheaX » 01 pro 2016 11:12

da odgovorim na ovaj topic ....

Svako malo ... razočaravanje je dio naših očekivanja, kad prestanemo očekivati od ljudi, pa i onih najblizih nece nas uspjeti toliko ni razocarati ... znaci KOLIKO OČEKUJEMO - TOLIKO SE RAZOCARAMO ... eee sad prirodno je očekivati, prirodno je i razocarati se ... ali ako se to dogadja cesto ... prihvatis situaciju/osobu ... i distanciraš se na neki način ... u teoriji i psihologiji to je jako jednostavno .... u praksi baš i nije, tako ako netko uspije ... javi mi kako si uspjela! :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la zwarte paard » 02 pro 2016 11:17

ocekujem od sebe i ocekujem od drugih ljudi da se ponasaju kao ljudi. koji to ne cine ucine meni da nekada danima nisam dobro u stomaku, u glavi, u nogama u pilecem mozgu. prodje me... ali ako nemas ocekivanja od sebe i od drugih makar minimalno to je onda apatija. ne mogu ziviti ko ameba. mozda nekada pretjeram u zahtjevima, ali tada smanjim dozivljaj jer se svima desi kiks i u raznim smo fazama.

da ne bude da sam opet samo u teoriji dakle ocekujem da

1. ne budes stoka prema drugim ljudima
2. da budes zrela , pristojna i uvidjajna osoba
3. da u svako doba dana ili noci se zalozis za nekoga ili nesto, a ne da spavas dok ti nekom bliskom nije dobro ili se desavaju sranja pod izgovorima kojekakvim.
4. da se trudis biti uvijek bolja
5. da imas karakter, stav i da ga ne mijenjas kako vjetar puse.
6 da nema kompromisa oko nekih pitanja.
7 da ne urlices na druge kada pucas zbog npr stresa
8 da vidis stvari koje ja ne vidim za mene i da nadjes nacina kako da odigras naopako korake, kako sve ono sto krivo cinim ne bi bilo naopako za mene, a ne da me dresiras.

neke elementarne stvari...

ne razumijem kako neimanje ocekivanja lisava razocaranja, meni se cini da prije kao posljedica razocaranja se podlijeze tom shvacanju.
sve ove stvari sam navela kao posljedica toga sto su mi ljudi pokazali sto znaci kada je netko faca i onda zasto da nema ocekivanja ...oli si straca ili si faca. dokazi. mene ce uvijek razveseliti moje i tudje nadilazenja mutavih situacija. kad razocaram sebe, gore mi je...ako ljudi nemaju taj klik, za mene i nisu ljudi.

ocekujem od sebe i ocekujem od drugih...tako rastemo i tako nam je bolje.

ljudi koji se trude daju istu slobodu samo vuku gore, dok oni koji nas razocaraju ako nas pobjede svojim djelima, ostavljaju nas liseni prilika koje trebamo dati drugima da nase vrednosti prvo provale, a dalje se ponasaju u skadu s njima, jer u odnosima smo bitni mi i ono sto ocekujemo,a ne ono sto samo od sebe padne s neba. ne znam, ovo mi je stabilnije. ne znam citati misli i nekada mi treba reci to to to to to. i volim kada mi netko bukvalno postavi stvari tako, jer ne mogu stalno misliti i pratiti....

ne znam sta mi bi da sve ovo pisem...ali ako nekako...:D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la TheaX » 02 pro 2016 11:31

zwarte paard je napisao/la:ocekujem od sebe i ocekujem od drugih ljudi da se ponasaju kao ljudi. koji to ne cine ucine meni da nekada danima nisam dobro u stomaku, u glavi, u nogama u pilecem mozgu. prodje me... ali ako nemas ocekivanja od sebe i od drugih makar minimalno to je onda apatija. ne mogu ziviti ko ameba. mozda nekada pretjeram u zahtjevima, ali tada smanjim dozivljaj jer se svima desi kiks i u raznim smo fazama.

da ne bude da sam opet samo u teoriji dakle ocekujem da

1. ne budes stoka prema drugim ljudima
2. da budes zrela , pristojna i uvidjajna osoba
3. da u svako doba dana ili noci se zalozis za nekoga ili nesto, a ne da spavas dok ti nekom bliskom nije dobro ili se desavaju sranja pod izgovorima kojekakvim.
4. da se trudis biti uvijek bolja
5. da imas karakter, stav i da ga ne mijenjas kako vjetar puse.
6 da nema kompromisa oko nekih pitanja.
7 da ne urlices na druge kada pucas zbog npr stresa
8 da vidis stvari koje ja ne vidim za mene i da nadjes nacina kako da odigras naopako korake, kako sve ono sto krivo cinim ne bi bilo naopako za mene, a ne da me dresiras.

neke elementarne stvari...

ne razumijem kako neimanje ocekivanja lisava razocaranja, meni se cini da prije kao posljedica razocaranja se podlijeze tom shvacanju.
sve ove stvari sam navela kao posljedica toga sto su mi ljudi pokazali sto znaci kada je netko faca i onda zasto da nema ocekivanja ...oli si straca ili si faca. dokazi. mene ce uvijek razveseliti moje i tudje nadilazenja mutavih situacija. kad razocaram sebe, gore mi je...ako ljudi nemaju taj klik, za mene i nisu ljudi.

ocekujem od sebe i ocekujem od drugih...tako rastemo i tako nam je bolje.

ljudi koji se trude daju istu slobodu samo vuku gore, dok oni koji nas razocaraju ako nas pobjede svojim djelima, ostavljaju nas liseni prilika koje trebamo dati drugima da nase vrednosti prvo provale, a dalje se ponasaju u skadu s njima, jer u odnosima smo bitni mi i ono sto ocekujemo,a ne ono sto samo od sebe padne s neba. ne znam, ovo mi je stabilnije. ne znam citati misli i nekada mi treba reci to to to to to. i volim kada mi netko bukvalno postavi stvari tako, jer ne mogu stalno misliti i pratiti....

ne znam sta mi bi da sve ovo pisem...ali ako nekako...:D
lajkam :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la zwarte paard » 02 pro 2016 11:35

i bolje ti je :roftl: :roftl: :roftl:

uh tako se ne volim ukljuciti u svijet...odmah polupopizdim... :faint:

zivio autizam!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la TheaX » 02 pro 2016 11:55

ako kazem da lajkam opet, jel pretjerujem? Hahah :D :typerhappy:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la omnia » 02 pro 2016 12:45

Prebacite se s chatom u drugu temu.

I možemo se dogovorit da nema potrebe za citiranjem kilometarskih postova, dovoljno je staviti ^ ili @korisnica znakić. Tnx :)

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la zwarte paard » 02 pro 2016 12:46

izvini! :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Moloko » 03 pro 2016 15:54

Sve manje jer im sve manje to dopustam. S godinama se covjek nekako nauci krenuti dalje bez onih za koje je mislio da ce uvijek biti tu. Imam puno poznanika ali bas prijatelja jako malo. Rijetkima pustim da mi se približe,ne zato jer sam nesto spektakularno kao ličnost već jer ne volim površne i polovične odnose,rijetki su spremni uložiti puno toga. Uostalom,u mom potpisu ovdje je sažeto sve sto mislim-i u prijateljskom i u ljubavnom smislu. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite