razocaravaju li vas ljudi?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2011 19:31

oni bliski, mislim. frendovi, brat/sestra, cure, bivse cure, bilo tko?
kako reagirate kada doznate od xyz osobe nesto o sebi, bez da ste VI toj osobi imali priliku objasniti svoju stranu medalje?
zasto mislite da ljudi to rade? mislite li da je rijec o nedostatku muda da s vama direktno komuniciraju i rasciste sto imaju ili su jednostavno bezobrazni?
koliko puta ste se razocarali u kikseve nekih ljudi s kojima imate ili ste imali bliske relacije?
udaljavate li se od doticnih ili ignorirate?
i inace mi nije jasno, koja je to potreba, olajavati okolo? :o posebice ako je od strane ljudi s kojima ste (bili) u nekakvom intimnijem odnosu. jeste imali slicnih iskustava i koliko vam je to lejm? mislite li da ste jako losi u karakternim procjenama kada vam se to desi od strane neke jako bliske osobe? gledate li na to kao na vlastiti propust, jer ste vjerovali nekom tko to ne zasluzuje?

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la pihach » 24 sij 2011 19:55

ak su mi bliski ovi koje si navela, onda da - razocaravaju me.
tj. razocaravali su me, ali sada sam ih (uz puno unutarnjih monologa, a s nekima i dijaloga) prihvatila takve kakvi jesu i nista me od njih vise ne moze ni razocarati ni iznenaditi.
sto se tice drugih ljudi, nije mi stalo do njih pa me zaboli sto kazu.
ionak mi sluze samo za korist...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Bash » 24 sij 2011 20:08

stalno me razocaravaju, ali to se onda moze svest na moju glupost i vjerovanje svima :aha:
sta se tice sirenja jedne verzije dogadjaja, jednom sam saznala istinu o sebi od neke desete cure sa tecaja modernog plesa, kakva sam bila kuja u vezi s bivsim prije par godina :D razocarao me i spustio mi se u ocima skroz.
isto tako relativno nedavno s bliskom prijom, napravila mi je sranje i na kraju smo se pomirili, ali je nakon tog drukcije gledam i zahladili smo odnos.
sve sta bliski ljudi naprave boli puno vise i nemoguce mi je vratit se na isti osjecaj.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2011 20:31

Bash je napisao/la: kakva sam bila kuja u vezi s bivsim prije par godina :D
je, to je opce popularno, kako cujem.

michelle

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la michelle » 24 sij 2011 21:18

oni bliski, mislim. frendovi, brat/sestra, cure, bivse cure, bilo tko? DA
kako reagirate kada doznate od xyz osobe nesto o sebi, bez da ste VI toj osobi imali priliku objasniti svoju stranu medalje? NASMIJE ME TO; SJETIM SE FRENDOVE IZJAVE DA SE ZA DOBRIM KONJEM SAMO PRAŠI :D zasto mislite da ljudi to rade? ZAPIŠAVAJU SVOJ TEREN JER SE OSJEĆAJU NESIGURNIMA (ČITAJ: SKRIVAJU SVOJU STRANU MEDALJE) mislite li da je rijec o nedostatku muda da s vama direktno komuniciraju i rasciste sto imaju ili su jednostavno bezobrazni? NEMAJU MUDA ČIM TO TAKO RADE koliko puta ste se razocarali u kikseve nekih ljudi s kojima imate ili ste imali bliske relacije? 5-6x
udaljavate li se od doticnih ili ignorirate? OBIČNO SE SUOČAVAM S NJIMA DA VIDIM JESU LI BILI SAMO NESMOTRENI ILI SU TO NAPRAVILI IZ ZLOBE, AKO JE PRVO, OBIČNO SE SAMI ISPRIČAJU I IDEMO DALJE, AKO JE DRUGO, NABIJEM IM TO NA NOS I ONDA TEK ODEM
i inace mi nije jasno, koja je to potreba, olajavati okolo? :o posebice ako je od strane ljudi s kojima ste (bili) u nekakvom intimnijem odnosu. jeste imali slicnih iskustava i koliko vam je to lejm? JEP, IMALA ISKUSTVA, OSTALO SAM VEĆ REKLA ŠTO MISLIM ZAŠTO LJUDI OLAJAVAJU mislite li da ste jako losi u karakternim procjenama kada vam se to desi od strane neke jako bliske osobe? NE, NEKI SE LJUDI ZNAJU JAKO DOBRO PRETVARAT, TJ. PRIKAZUJU SE U BOLJEM SVJETLU NEGO ŠTO TO JESU, KASNIJE SE USPOSTAVI DA IPAK NISU TAKVI I TU NASTANE PROBLEM gledate li na to kao na vlastiti propust, jer ste vjerovali nekom tko to ne zasluzuje? NIJE MI SVEJEDNO ŠTO NISAM RANIJE USPILA SKUŽIT TKO SU ZAPRAVO TE OSOBE, TO JE

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la ariadne » 24 sij 2011 21:33

Dosad nisu. Ako mojim frendovima nešto smeta kod mene, to mi kažu u facu, tako i ja njima. Nemam baš puno toliko bliskih ljudi, ali oni koje imam su super. Kad bih čula takvo nešto, suočila bih se s njima. To mi nije problem. Doduše jednom sam čula kako je jedan frend govorio okolo kako ja upropaštavam izlaske zato što ne pijem. :D Tu sam samo malo umrla od smijeha. Nije mi toliko blizak frend pa nije bilo potrebe da mu išta govorim, a i bila je totalna glupost ionako.

Što se tiče toga da vjerujem ljudima, nikad ne mislim da je to pogreška. Jednostavno nemam što skrivati. Nisam vidovita pa da znam hoće li me neko iznevjeriti ili ne. Ako to naprave, ide njima na dušu, mene se apsolutno ne tiče. Ako nam je stalo, pokušat ćemo popraviti stvari, ako ne, nećemo više biti prijatelji/štaveć i gotovo, a dalje može pričat što god hoće. Ja sigurno neću trčat od osobe do osobe i objašnjavat se zbog nečeg što nije moja krivica. :nah:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la roadkill » 24 sij 2011 22:23

nitko te ne moze olajati kao sto to moze netko ko se predstavlja za frenda. :D
bring your mind into my head...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la jabooka » 24 sij 2011 23:01

bliske osobe me nikad nisu razocarale. znam sta razmisljaju. kako se postaviti i postujem njihovo misljenje.
od njih ocekujem isto.
svi smo razliciti.i ako osobu znam cca 10 godina. teasko da ce me razocarati.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Kroacija » 24 sij 2011 23:23

yeah well, ni u ovom slucaju nisu frendovi, srecom :) vise neke bivse "bliske" osobe iz proslosti. :)

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la jabooka » 24 sij 2011 23:54

netko me razocara na 10 minuta. ako upoznam osobu. sretnem je par puta. druzimo se pomalo....recimo smatram je "zanimljivo kvalitenom ososbom" i nakon par mjeseci saznam da izlazi u ludnicu i slusa cajke. to me ne razocara. mozda imam mali odmak. ali nema razocarenja.
nitko me nije razacarao u proslosti. mozda trenutacno popizdim na nesto......ali prodje
mozda je u temi vise zastupljeno olajavanje :D...............e na to se stvarno ne obazirem. cak toliko da ne mogu izreci ni onu recenicu. kroz jedno uho unutra. kroz drugo van. meni ne donjeni do onog prvog.........uha. naime.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2011 00:02

ustvari je nepravda i laz ono sto me prcnulo.
u kombinaciji sa tom osobom. zbilja...neocekivano.

nezrelo. jadno.
Bash je napisao/la: kakva sam bila kuja u vezi s bivsim prije par godina :D
ni ja nemam superlative, lol.
dapace, vjerojatno sam ja đubre. neiskrena kuja. glumim po forumu. i sto sve ne.
...

divota su ti odnosi s bivsima.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la call_me » 25 sij 2011 01:03

invalid_user je napisao/la:oni bliski, mislim. frendovi, brat/sestra, cure, bivse cure, bilo tko? - sve navedeno osim bivsih.
kako reagirate kada doznate od xyz osobe nesto o sebi, bez da ste VI toj osobi imali priliku objasniti svoju stranu medalje? - popizdim i otpisem. ta osoba nastavlja boraviti u svom zivotu, ali je u mom poprilicno formalizirana.
zasto mislite da ljudi to rade? mislite li da je rijec o nedostatku muda da s vama direktno komuniciraju i rasciste sto imaju ili su jednostavno bezobrazni? - uglavnom se radi o pomanjkanju socijalnog ili nekog drugog IQ-a.
koliko puta ste se razocarali u kikseve nekih ljudi s kojima imate ili ste imali bliske relacije? - dovoljno.
udaljavate li se od doticnih ili ignorirate?
i inace mi nije jasno, koja je to potreba, olajavati okolo? :o posebice ako je od strane ljudi s kojima ste (bili) u nekakvom intimnijem odnosu. jeste imali slicnih iskustava i koliko vam je to lejm? mislite li da ste jako losi u karakternim procjenama kada vam se to desi od strane neke jako bliske osobe? - ne, al ne mos predvidjet dosege ljudske gluposti. gledate li na to kao na vlastiti propust, jer ste vjerovali nekom tko to ne zasluzuje? - ne, gledam na to kao na ljudsku glupost te osobe koju vise necu priustiti.

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la funcutica » 25 sij 2011 01:49

invalid_user je napisao/la:oni bliski, mislim. frendovi, brat/sestra, cure, bivse cure, bilo tko? nažalost da, osim frendova, oni su to postali upravo zahvaljujući činjenici da me nisu razočarali :)
kako reagirate kada doznate od xyz osobe nesto o sebi, bez da ste VI toj osobi imali priliku objasniti svoju stranu medalje? nasmijem se i potvrdim sve tračeve. ne volim se objašnjavat. ne moraju me svi volit :D
koliko puta ste se razocarali u kikseve nekih ljudi s kojima imate ili ste imali bliske relacije? par puta
udaljavate li se od doticnih ili ignorirate? režem sve odnose po kratkom postupku, bez prevelike galame ili suprostavljanja: nisi fer prema meni - doviđenja. ako netko ne shvaća i ne trudi se shvatit, onda ja nemam što s njim pričat, iako mi nakon toga bude teško, ali granice su daleko, zato za one koji ih prijeđu nema povratka
mislite li da ste jako losi u karakternim procjenama kada vam se to desi od strane neke jako bliske osobe? ne, greške u karakternoj procjeni nije bilo, više je bilo pitanje mog optimizma i vjere u ljude (naivnosti :D) gledate li na to kao na vlastiti propust, jer ste vjerovali nekom tko to ne zasluzuje? ne baš, morala sam pokušati, svi zaslužuju 1 šansu, druge zato nema
Second to the right, and straight on till morning.

Gost

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Gost » 25 sij 2011 09:31

Svatko ima neke svoje razloge, to je pojedinačno i bilo bi lijeno generalizirati na sve.
U datoj situaciji ne radim ništa, nemam potrebu sprječavati zle jezike jer mi nije ni bitno što misli neki xy o meni.
Što se tiče odnosa, teško da se ikad više može povratiti taj stari osjećaj ugode... pa nekako bliskosti više nema i gubi se svrha, odnos se zahlađuje tijekom vremena i nakon 6 mj se pozdravljate preko ulice.

Čru priča. :D

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la melted_sun » 25 sij 2011 15:08

jesu.i previše puta.
i amputirala sam ih iz života.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la rainbow » 25 sij 2011 15:14

ak je ovo generalno o olajavanju, ne mogu se sad sjetiti nikakvih konkretnijih primjera, bilo ih je, al su mi u magli...pripisujem ih nesigurnostima, "plemenskom jadu" i nedostatku integriteta, pri čemu te nitko nije naučio niti si se sam tome dosjetio da priđeš osobi direktno i s njome iskomuniciraš što osjećaš/misliš/trebaš/želiš...znala sam/znam i ja nekad stavljati ukrasni celofan na ono što mislim o drugima, i onda od fine upakirane priče, ljudi vide samo omot, a ne i ono što sam htjela reći, onda sam shvatila da nije problem u ljudima nego u načinu kako ću nešto iznijeti, još se tome učim..dio moje osobne nedirektnosti je dolazio iz straha od konflikta, iz želje za odobravanjem i ostalih sličnih poriva kojima mislim da ne treba objašnjavati raznorazne uzroke..

što se tiče nekog generalnog razočarenja nevezanog uz olajavanja, sustavno sam razočarana kutijama od mozgova koji me okružuju, možda čak više to udara na tugu...razočarana sam što se neki pripadnici moje obitelji i prijatelja ne znaju prepustiti ljubavi nego moraju osuđivati različitost, razočarana sam što ne preuzmu odgovornost za svoj život, svoje misli i emocije na sebe nego stavljaju u ruke partnera, crkve, "mainstream" mišljenja ili već nečega što nema nikakve veze sa ljubavlju i prihvaćanjem.., razočaram se i u sebe kad se slično ponašam ponekad...i onda se opet počnem baviti sportom zvanim razumijevanje i pokušam shvatiti što se tu događa..pa nakon razočarenja često slijedi druga, treća il već koja "šansa" (koju dam samoj sebi, ali i drugima :) )

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la tamara3 » 25 sij 2011 15:56

Otkad manje očekujem, manje me i razočaravaju. Od ljudi općenito ne treba previše očekivati pa se onda češće i ugodno iznenadiš.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la rainbow » 25 sij 2011 15:58

hehe, da, ima ona uzrečica u Bosni: da nisi očekivo neb se razočaro

Plague

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Plague » 25 sij 2011 16:09

tamo negdje u srednjoj sam naučila procjenjivat ljude kako spada i koliko god su me do tada razočarali, od tada pa nadalje mi se vratilo u pozitivnom smislu milijun puta. možda sam opreznija, a možda samo imam sreće da nalijećem na genijalne ljude. vel'ke ljude. u biti nalijećem na svakakve idiote, ali sam opreznija po pitanju koga puštam u svoj život. i ne razmećem se terminom "prijatelj". zna se što je prijatelj, a što poznanik. brijem da oni koji su meni sada prijatelji, će to ostat još dugo dugo vremena, bez obzira na udaljenost i ostale (ne)olakotne okolnosti. a i ja sam se promijenila, direktnija sam nego prije, ne oklijevam, pošaljem u pičku materinu ako zaključim da imam posla s idiotom, odem i ne okrećem se. na kraju ti ostane probrana manjina, creme de la creme dobrih ljudi. ali dok sam odrastala bilo je tih razočaranja masu. od ljudi koje sam smatrala najboljim prijateljima, do random ljudi s kojima sam imala korektan odnos kadli oni briju da nije tako. većina ljudi su govna, neki malo manje, neki više. ono sitno šta nisu govna prema tebi i što tebi daju najbolje od sebe, oni su isto prema nekom drugom govna. dakle, svi su govna, samo treba znat kopat po govnima.

michelle

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la michelle » 25 sij 2011 18:26

PicajzLa je napisao/la: većina ljudi su govna, neki malo manje, neki više. ono sitno šta nisu govna prema tebi i što tebi daju najbolje od sebe, oni su isto prema nekom drugom govna. dakle, svi su govna, samo treba znat kopat po govnima.
:lol: :thumbup:

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la jabooka » 25 sij 2011 22:36

pa. nije bas vecina ljudi govna!
mislim da smajlici pokazuju nekakvo osobno misljenje. tako da bas odgovor nema nekog smisla sta se tice teme.
bez ovog :lol: ....jos bi shvatila poantu.

a.mozda je stvarno stvar u kopanju po govnima.
mozda je sama uzrecica smjesna i pokazuje to je to....pravo misljenje.
glupost. vecina ljudi nisu govna.....
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Plague

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Plague » 26 sij 2011 00:45

jabooka je napisao/la: mislim da smajlici pokazuju nekakvo osobno misljenje. tako da bas odgovor nema nekog smisla sta se tice teme..
zreži ju u off. oh wait, you can't.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la pihach » 26 sij 2011 10:53

tamara3 je napisao/la:Otkad manje očekujem, manje me i razočaravaju. Od ljudi općenito ne treba previše očekivati pa se onda češće i ugodno iznenadiš.
:pivo:

Avatar
Robin
Postovi: 68
Pridružen/a: 31 svi 2009 23:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: na terenu

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Robin » 29 sij 2011 01:06

razočaranje?!
mama me strašno razočarala kao žena, osoba, pa na kraju krajeva i kao majka..scene koje mi je priredila i način na koji je saznala da sam gay bio je poprilično dramatičan i traumatičan.. to je bilo prvo veće razočarenje mog života!
definitivno.. no dobro, prošlo je neko vrijeme i rana je donekle zacijelila..

unatrag par dana mi se dogodilo nešto totalno neočekivano i nešto što me u potpunosti sjebalo, kao da mi je netko tlo pod nogama izmaknuo!! to bi bilo razočaranje #2, ooogromna pljuska i nož u leđa kako sam ja to doživjela! mogu li to kategorizirati kao razočaranje?!
no, to bi bila duža priča (sumnjam da je veliki interes za romanima jedne povrijeđena lezbijke) i nemam baš naviku pisati o preosobnim stvarima pa ne znam niti da li se okušati u spisateljskim vodama :help:

ukratko, dva puta i boli..i velika škola..i ostavilo je trag..

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la phos » 29 sij 2011 01:08

nikada nista ne ocekujem pa me ni ne razocaravaju
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la san » 29 sij 2011 01:37

Razočaranje se uvjek događa onda kada NASA očekivanja nisu ispunjena.
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la jane connor » 29 sij 2011 02:17

razočala me osoba za koju sam mislila da NIKAD NIKAD neće i nebi,a je...to je bilo totalno fucked up...ali na kraju i dobra stvar,jer sad shvaćam da se moralo tako dogoditi...i sad me želi natrag,ali me neće dobit.
Ugl.treba pazit kome vjerovat i na koga se oslanjat i nikad ne bit ovisan o nekome jer je to najveći zajeb koji si možete priuštit.
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la takeover » 29 sij 2011 09:59

razočaravaju li me ljudi?
DA, kratko i jasno. Možda i ja nekad razočaram, ne možda - nego sigurno. Mada, nastojim biti fer,..ne olajavam. Ignoriram samo one koji su me povrijedili toliko da osjećam kako nemam sa njima više ništa zajedničko.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Moloko » 29 sij 2011 11:09

Da ali to je već postalo toliko očekivano da me više ništa ne može iznenaditi.
Radim "rezove" po kratkom postupku. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Blisss
Postovi: 82
Pridružen/a: 28 svi 2012 15:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: rvatistan

Re: razocaravaju li vas ljudi?

Post Postao/la Blisss » 04 ruj 2012 22:32

Jesu, razocarali su me, ali tek nakon sto sam ja razocarala samu sebe.

Odgovorite