kako reagirate na...?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Fusion » 03 kol 2011 07:04

PicajzLa je napisao/la:frendove koji si na svaku kavu nose dečka/curu?
Nisam fan takvih veselja.

Nije mi problem upoznati dečka/curu i otići na koju kavu, ali volim pričati sa svojim prijateljima pa to onda često budu cenzurirani razgovori.

S tim u vezi, strašno me smeta kad je ljudima pod normalno pričati svojim partnerima ono što im je povjerio prijatelj.

E pa nije normalno jer da sam htjela nešto reći tvojoj boljoj/lošijoj polovici onda bih mu/joj sama rekla. :/

Srećom, družim se i s onim parovima gdje su mi obje osobe prijatelji neovisno jedna o drugoj. To su mi najdraža druženja.

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Amor » 03 kol 2011 07:18

i onda jednog dana kad se ozenite, kad skupite pozamasne godine brake, od silnog vremena provedenog zajedno, vise ste jeednostavno zivcani jedno na drugo i rezite cim jedno od vas otvori usta. voljela, volim, voljet cu i to je neopisivivo lijepo kad je uzvraceno, ali, prijatelji koji su postojali prije vase bolje polovice, postoje i dalje. ne mora necija cura ili neciji decko bit bas u sve upucen/a i pratit curu/decka u stopu, ah.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Jadzia Dax » 03 kol 2011 20:42

meni je to OK, ne živcira me, jednostavno razgovor krene u nekom ležernijem tonu (bar onda ni jedna od nas ne kuka bezveze) i to je to..., možda prvih dvi min bude malo akvrd, dok se ne upoznamo i ne prođu ona dosadna standardna pitanja, ali kasnije je ok. A ako bi baš bilo nešto bitno što moram ispoljiti iz sebe, onda bi joj u naprid rekla da trebamo razgovarati, da prilipke ostavi doma.

Prilagodi se i preživi

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Fuga » 03 kol 2011 22:36

Nije mi se to baš često dešavalo, zapravo se ne sjećam da se ikad desilo, ima jedan par u društvu, on i ona su mi podjednako bliski, on je totalno bapski nastrojeni, tako da je poželjno da se nađe na takvoj kavi.
Držim da bi ljudi u vezi trebali znati funkcionirati zajedno i odvojeno, užasno mi je kad sve zajednički rade i imaju zajednički krug prijatelja, mislim kaj će kad im ta veza pukne.
Puka forsiranja, silne frustracije zbog nemogućnosti ispoljavanja vlastith aspiracija.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Fusion » 03 kol 2011 22:50

Alba Avis je napisao/la:aspiracija
slika, već dugo nisam čula/vidjela da koristiš tu riječ. Falila mi je.

Da, imam malu alergijicu na učestalo korištenje riječi mi kod parova. :/

Sjećam se kad je frendica koja je u braku došla među moju lezbadiju pa je rekla kako je oduševljena što ju je netko nakon 2 godine što je u braku napokon pitao
za nju i o njoj (jedinku), a ne za muža/dijete i ostalo što ide u paketu s brakom u kojem se često izgubi JA.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la gigiONlajna » 13 pro 2013 14:28

Smeta me.
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Gost

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Gost » 13 pro 2013 16:29

Nisam yos bila u vezi u koyoy mi to niye smetalo (MI)
ali vyeruyem da ye to naysss kad ti ne smeta.
Iako ne podrazumiyevam da se time gubi YA.
Ovisi o koyim se sutuaciyama radi.
Ne treba pretyerivat.
Zlatna sredina naybolje.
Primyer smeta mi kad
kolegicu koya ye u braku
pitam kako si ili bilo sto
vezano za nju ona pocne o sinu.
Pa ybt nisam te pitala za malog vec za tebe.
Ili o muzu cesto isto.
Ok ye imati obitelj i da ye ta obitelj dio tebe
kao i ti nje, ali zanemariti sebe ye
katafakingstrofa.
Isto tako vuc partnera/partnericu
svuda i ne dat disati ni sebi ni njemu/njoy
ye uzas i takva veza pukne tay cas
ili ye na van super a zapravo uzas.
E sad sto se tice podyele informaciya,
tayni itd. tu sam za da medjusobno
naravno partneri nemayu ogranicenja
i ako tipa ya nesto toy kolegici povyeravam
naravno da postoyi mogucnost kako ce
ona to podiyeliti ili komentirati sa svoyim
muzem, a da ya to necu ni znati i to ye
ok, yer podrazumiyevam da ye i on
"normalan" ty. da su yedna dusa
a njih dvoye (mislim dviye su duse spoyene al ono kako da obyasnim :lol: )
pa ako nju smatram osobom od povyerenja onda na neki nacin
moze proc. (a i pretpostavka ye mayka svih zayeba :lol:)
E zato se kaze tayna ye ne izmedju tri dviye osobe
nego izmedju mene i "boga" nekoga nikoga,
a sve ostalo ye yavna tayna reklo bi se :twisted:

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Hurem » 13 pro 2013 22:44

Uzasno me smeta...ja sam uvijek svoja i previse svoja....na slicne situacije proljev da oprostite dobijem....
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Ooh

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Ooh » 14 pro 2013 20:31

ukratko, popizdim. to mi je najgore sto mozes napraviti, nenajavljeno dovesti bilo koga na kavu ako zelim vidjeti tebe. dvoje prijatelja su u vezi i posebno komuniciramo. to mi je super. zasebno im se javljam. zasebno pitam kako su? jedan na jedan. ok mi je sjesti s nekim tko je par na kahvu i druziti se ako je dogovoreno tako, ali ako idemo na kavu ne podrazumijeva se komplet! ne, ne i ne. ako se pojavi komplet, prezivjet cu, ali zamjeriti i to ce me odgurnuti od osobe koju htjedoh vidjeti. strogo sam individualna po nekim pitanjima i krsenje toga, ne. bolje ne.
nisam stanica odmora, razumijevanja za dvoje, jer dvoje ne postoji. prije ili kasnije veze pucaju, prijatelji ostaju. to se njeguje paznjom koja se izrazava u tim sastancima i druzenjima, izmjeni emocija. dubina emocija se doseze, nema sta treca osoba raditi tu. na kraju krajeva kako cemo ispraviti krive drine u vezama i promatrati u kome smjeru idemo s nekim, tim nekim tko nosi titulu parnera/partnerice?
prijetelji su ogledalo s ispravnom slikom. a partneri prijateljima mijenjaju odraz htjeli to ili ne. i mrzim, ali mrzim kada bivse uzimaju sebi pravo izigravati prijateljstvo s mojim prijateljima i koristiti ih. to mi je fuj i bljuf...

dakle frendicu postrojiti ako je bitna, naravno!

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la hops » 29 pro 2013 02:48

moji svi frendovi/ce su ili sretno razvedeni ili u nesretnim vezama i nemam takvih problema.
trenuci veselih druzenja sa "boljim" polovicama su kad im sliku zakacimo na pikado.
i tak...

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la str8faith » 29 pro 2013 21:52

izbjegavam takve ljude koji nemaju svoje mišljenje več oni zajedno misle buahhahahahahaha ok je izac zajedno kako kad no svaki put aj odjebi imam plisanih medvjedica doma pa cu s njim mislit !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la JaNNa » 30 pro 2013 09:16

hops je napisao/la:moji svi frendovi/ce su ili sretno razvedeni ili u nesretnim vezama i nemam takvih problema.
trenuci veselih druzenja sa "boljim" polovicama su kad im sliku zakacimo na pikado.
i tak...
hahahahahahahhahahahaha! falila si mi!

ot. nemam takvih frendova (bogu vala!)

Odgovorite