tata, ovaj draga kupi mi ...

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Gost

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Gost » 17 vel 2011 22:33

inani je napisao/la:Postojanost, kuzis? ;)
Misliš... trovremenski Taft i to? :D

Ako se želiš educirati gledaj:
A) Real Housewives of Orange County
B) Real Housewives of Beverly Hills

... i zbilja, zbiljaaaa kad apsolviraš gornje gradivo, onda pogledaj:

C) Real Housewives of New York.

... time je završena večerašnja lekcija. :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 17 vel 2011 22:37

E, bas to!! :D

Zapisala sam i otisla gledati! :nerd:
... :nesvjest:

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Uliana » 18 vel 2011 15:22

SkipBeat je napisao/la: Pa ček jel njoj ikada pošlo za rukom da si stvarno nađe nekog tko bi je sponzorirao?

Jer jedno je biti umišljen, a drugo je pokušati "prehraniti se" s tim. Ako od toga nema kruha pa valjda je i budali jasno da nešto ne štima. :D

Ja teško da bih sponzorirala ikog ma da ženska i izgleda kao faking Scarlett Johansson ili tkogod već. Prva stvar je u tome što me koka neće privući ako nema išta u glavi (automatski mi postaje dosadno s njom), a ako nema išta u glavi onda teško da može napraviti nešto da se pobrine sama za sebe. Pod time ne podrazumijevam sjedenje za šankom u iščekivanju novog sponzora ili skeniranje ljudi po cesti dok sjedi na kavi s prijateljicama u 2 popodne (kad svi ostali ljudi rade rade jel). Mislim na to da se ženska zna snaći i bez da nekog vuče za rukav.
OK, lagala bih kad bih rekla "ne okrećem se za zgodnim trebama na cesti", ali to je to... Okrenut ću se za nekom, ali neke ne bih ni laserom preko Save dirala... Čast iznimkama. Kombinacija lijepa + pametna postoji, ali ih je malo teže iskopati... (ili uvijek naletim na hetero primjerke jbmmtr aaaaa)

Ova ideja s pametnim (apgrejdanim? LOL nadam se da čika Anić D'Dikšioneri ovo ne čita, ali obožavam ovu riječ :D) sponzorušama ne zvuči loše. Ali to po meni onda više nisu sponzoruše, samo žene s mozgom koje usputno i dobro izgledaju pa to znaju iskoristiti. Sponzoruša kao pojam ipak ima više neki negativni prizvuk, zar ne? :) Sve sponzoruše koje sam ja upoznala (one su hvatale muške sponzore, ali ista stvar) su bile na razini 10-godišnje djece, a ja (ruku na srce) ipak nisam pedofil da bi me to posebno napaljivalo. :D
slažem se, također. :)

apgrejdana? :D odlična riječ ali ne odgovara opisu dotične djevojke;
mislim da bi se Vladimir Anić duboko uvrijedio.. :sarkasticna:

treba ne da je neinteligentna nego ne može dvije suvisle rečenice sročit.:)
alice je napisao/la:
Uliana je napisao/la: više nije u cvijetu mladosti.

Ruku na srce, žena je u kasnim dvadesetima
OFF: ja sam u kasnim dvadesetima i u cvijetu mladosti sam !!! sorry, ali baš me ova izjava bode u oko ;)
OT: ako je to neki početak veze i moj unutarnji glas mi govori da je novac njen glavni interes onda u startu ne pristajem. no, ako bi me moja žena tu i tamo pitala ...'draga, kupi mi...' i znam da je to nešto što će joj puno značiti onda bih definitivno pristala :)
Ok, oprosti na generalizaciji, ima nas koje smo još uvijek u cvijetu mladosti. ;)

što, ipak ne bih mogla reći za dotičnu sponzorušu... :sarkasticna:
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Moloko » 21 ožu 2011 17:16

Vjerojatno bi me to odbilo jer padam na samostalne(financijski i u svakom smislu)žene.
Ne bi mi to bio neki problem zbog novaca kao novaca već samog karaktera koji ide uz tu osobu.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Rogue_813 » 21 ožu 2011 18:33

Nemam novaca da financiram druge ljude, imam previše samopoštovanja da ne plaćam curu da bude u vezi sa mnom. (Druga je stvar ako treba financijsku podršku iz ozbiljnih razloga.)
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 19:19

obzirom da mi je bitno da cura sa kojom sam ima ambicije te zelju da napravi karijeru ne vidim kako bi se to uklopilo u vezu sa sponzorusom..
Measure of a woman is her sense of humor

Plague

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Plague » 21 ožu 2011 19:49

inani je napisao/la:Kako biste reagirale da vam se svidi neka cura, ono predobra je, sve super, ali ocekuje da je vi financirate? Ono, sponzorusa u tijelu lezbe. :D
samo takve i prihvaćam. nema ona šta imat karijeru ili ambicije.

divljakuša
Postovi: 4
Pridružen/a: 21 ožu 2011 14:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la divljakuša » 26 ožu 2011 12:50

tema kao stvorena za mene. odavno sam ovo htijela ispričati ali u pravilu nemam kome.
prije par godina imala sam jednu frendicu za povremene susrete. nekad se nebi vidjeli pola godine onda bi se slučajno sreli pa u pravilu završili kod mene. svaki put kad bi se oblačila žicala bi sto kuna nisam to analizirala puno već bih joj posudila( ako sam imala) što ista nikad nije vratila. sasvim slučajno jednom sam bila u društvu gdje je neko spomenuo njeno ime, na što je druga dobacila KO!? STO KUNA!!! nisam ništa komentirala, ali sam shvatila da nisam bila jedina. dakle nije bilo žicanje, prije ku.....e. poslije smo se isto viđale i računala sam sa ti sto kuna. ma vrijedila je ona i više. :njami:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la JaNNa » 09 tra 2011 09:29

ReaTM je napisao/la:
inani je napisao/la:Postojanost, kuzis? ;)
Misliš... trovremenski Taft i to? :D

Ako se želiš educirati gledaj:
A) Real Housewives of Orange County
B) Real Housewives of Beverly Hills

... i zbilja, zbiljaaaa kad apsolviraš gornje gradivo, onda pogledaj:

C) Real Housewives of New York.

... time je završena večerašnja lekcija. :D
o da! New York su najjače!
a ja sam mislila da sam jedina koja to prati.... :sramise:

Ali BH Lisa???? pa ona nije sponzoruša!!!!!!!!!!!!! :shock2:

ot.
ReaTM je napisao/la:Ako ja imam novaca, ona nema... sviđa mi se, želim u njenom društvu putovati, dobro jesti, piti, svašta doživjeti... naravno.
Svi smo mi naizmjence nečije sponzoruše i sponzori. To što se radi o šalici kave ili kino karti ništa ne mijenja, ulozi su možda manji, ali rezultat je isti.
slažem se!

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Jadzia Dax » 09 tra 2011 14:29

@divljakuša
Ta tvoja bi trebala plaćat poreze i doprinose, to je već biznis.

OT: Ako imam para stući ću ih na sve oko sebe, nikakav problem, problem je što ih trenutno nemam :histerija:

Teško mi je zamisliti taj majnd frejm da se s nekim družiš zbog para, to mi je SF, jer su mi pare samo sredstvo s kojim ću dobro popit i pojist i zabavit se....što se ostalog tiče, roba, bjesni auti itd. totalno nebitno.
Volim darivati, iznenaditi osobu nečim najs, ali ono, brate, želim da kad sam u kurcu da je toj osobi dovoljno stalo da me zagrli i podigne...a pitanje je jesu li sponzoruše sposobne za to?

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Uliana » 10 tra 2011 12:10

jadziadax je napisao/la:@divljakuša
Ta tvoja bi trebala plaćat poreze i doprinose, to je već biznis.

OT: Ako imam para stući ću ih na sve oko sebe, nikakav problem, problem je što ih trenutno nemam :histerija:

Teško mi je zamisliti taj majnd frejm da se s nekim družiš zbog para, to mi je SF, jer su mi pare samo sredstvo s kojim ću dobro popit i pojist i zabavit se....što se ostalog tiče, roba, bjesni auti itd. totalno nebitno.
Volim darivati, iznenaditi osobu nečim najs, ali ono, brate, želim da kad sam u kurcu da je toj osobi dovoljno stalo da me zagrli i podigne...a pitanje je jesu li sponzoruše sposobne za to?
zagrljaj?

:thumbup:

i Hitler bi imao više srca.


postoji razlika između sponzoruše i kurve;

s kurvom barem točno znaš što ćeš dobiti i za koju cijenu, s te je strane njen račun čist,

sponzoruša je parazit. bezdušna perfidna osoba koja nema nikakvih moralnih kriterija: ne samo što zasjedne na i siše poput pijavice bankovni račun, već čini nešto još daleko strašnije - ona se lažno i na najpodmukliji način uvlači pod kožu vlasnika odakle metastazira na njegov um.
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Fuga » 10 tra 2011 15:34

Zita je napisao/la:obzirom da mi je bitno da cura sa kojom sam ima ambicije te zelju da napravi karijeru ne vidim kako bi se to uklopilo u vezu sa sponzorusom..
Potpisujem.
Bitno mi je da osoba imam ambicije, da se želi realizirat i nešto postignuti, ciljevi i jasna perspektiva, nekako pretpostavljam da to baš ne uključuje sponzu.

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Amor » 10 tra 2011 15:43

ako mi se cura ne svidja, nema veze ako se kupa i spava na novcima.

wilma
Postovi: 141
Pridružen/a: 11 tra 2010 16:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la wilma » 10 tra 2011 19:37

inani je napisao/la:Kako biste reagirale da vam se svidi neka cura, ono predobra je, sve super, ali ocekuje da je vi financirate? Ono, sponzorusa u tijelu lezbe. :D
Isprva bih mislila sa se šali a onda bih valjda ustuknula. :o

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Jadzia Dax » 12 tra 2011 13:08

Imam veliko i iznimno poštovanje prema prostitutkama, one su vjerovatno efikasnije od bilo kojeg psihijatra. Glavni problem im je što nemaju zdrastveno i mirovinu, to bi im trebalo pružiti. (Ne, nisam nikad tražila takve usluge).
Enivej, nemam toliko poštovanja prema sponzama i drocama. One igraju na tuđe filingse i to jednostavno nije u redu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la slapa » 29 ožu 2012 09:59

A reply from CEO of J.P. Morgan to a pretty girl seeking a rich husband

A young and pretty lady posted this on a popular forum:
Ms. Pretty je napisao/la:Title: What should I do to marry a rich guy?

... I'm going to be honest of what I'm going to say here.

I'm 25 this year. I'm very pretty, have style and good taste. I wish to marry a guy with $500k annual salary or above.

You might say that I'm greedy, but an annual salary of $1M is considered only as middle class in New York.

My requirement is not high. Is there anyone in this forum who has an income of $500k annual salary? Are you all married?

I wanted to ask: what should I do to marry rich persons like you?

Among those I've dated, the richest is $250k annual income, and it seems that this is my upper limit.

If someone is going to move into high cost residential area on the west of New York City Garden(?), $250k annual income is not enough.

I'm here humbly to ask a few questions:
1) Where do most rich bachelors hang out? (Please list down the names and addresses of bars, restaurant, gym)
2) Which age group should I target?
3) Why most wives of the riches are only average-looking? I've met a few girls who don't have looks and are not interesting, but they are able to marry rich guys.

4) How do you decide who can be your wife, and who can only be your girlfriend? (my target now is to get married)

Ms. Pretty
A philosophical reply from CEO of J.P. Morgan:
CEO of J.P. Morgan je napisao/la:Dear Ms. Pretty,
I have read your post with great interest. Guess there are lots of girls out there who have similar questions like yours. Please allow me to analyse your situation as a professional investor.

My annual income is more than $500k, which meets your requirement, so I hope everyone believes that I'm not wasting time here.

From the standpoint of a business person, it is a bad decision to marry you. The answer is very simple, so let me explain.

Put the details aside, what you're trying to do is an exchange of "beauty" and "money" : Person A provides beauty, and Person B pays for it, fair and square.

However, there's a deadly problem here, your beauty will fade, but my money will not be gone without any good reason. The fact is, my income might increase from year to year, but you can't be prettier year after year.

Hence from the viewpoint of economics, I am an appreciation asset, and you are a depreciation asset. It's not just normal depreciation, but exponential depreciation. If that is your only asset, your value will be much worse 10 years later.

By the terms we use in Wall Street, every trading has a position, dating with you is also a "trading position".
If the trade value dropped we will sell it and it is not a good idea to keep it for long term - same goes with the marriage that you wanted. It might be cruel to say this, but in order to make a wiser decision any assets with great depreciation value will be sold or "leased".

Anyone with over $500k annual income is not a fool; we would only date you, but will not marry you. I would advice that you forget looking for any clues to marry a rich guy. And by the way, you could make yourself to become a rich person with $500k annual income.This has better chance than finding a rich fool.

Hope this reply helps.

signed,
J.P. Morgan CEO
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Fusion » 29 ožu 2012 10:26

Ne bi išlo. Naprosto zato jer je tehnički neizvedivo da nas budu dvije iste u jednoj vezi. slika

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Debaser » 01 tra 2012 15:43

^pa da, ne znam ko ne bi pao na stihove

kupi mi haljine
srebrne lancice
i kartu do Amerike,
znamo se skoro vec 10 dana
daj mi svoj auto
i kljuc od stana.
:D

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la zee » 01 tra 2012 16:39

Debaser je napisao/la:^pa da, ne znam ko ne bi pao na stihove

kupi mi haljine
srebrne lancice
i kartu do Amerike,
znamo se skoro vec 10 dana
daj mi svoj auto
i kljuc od stana.
:D
dotični Milan je pao na te stihove koje mu je Sevka prepjevala :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Fusion » 15 tra 2012 13:50

Debaser je napisao/la:^pa da, ne znam ko ne bi pao na stihove

kupi mi haljine
srebrne lancice
i kartu do Amerike,
znamo se skoro vec 10 dana
daj mi svoj auto
i kljuc od stana.
:D

Pa kužiš. slika

Znamo se skoro već 10 dana, daj mi svoj auto i ključ od stana... su najbolji EX-Yu lyricsi slika

Prelazim balkanske granice i podižem za Blondie:

Cover me with kisses, baby
Cover me with love
Roll me in designer sheets
I'll never get enough
...


slika

Odgovorite