tata, ovaj draga kupi mi ...

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 15 vel 2011 00:41

Kako biste reagirale da vam se svidi neka cura, ono predobra je, sve super, ali ocekuje da je vi financirate? Ono, sponzorusa u tijelu lezbe. :D
Zadnja izmjena: inani, dana/u 15 vel 2011 01:22, ukupno mijenjano 1 put.
... :nesvjest:

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la funcutica » 15 vel 2011 01:17

s tim nemam problema.
dapače, preferiram sponzoruše. :D
barem znam da nemaju skrivenih motiva.

nema drame, koliko para, toliko muzike.
vole me iz dubine srca zbog dubine mog džepa. to je prava ljubav. :ljubav:
:materijalist: :D

ozbiljno?
da imam hrpu para ne bi me bilo briga,
činilo bi mi se logično takvo ponašanje.
s obzirom da nemam - čist račun, duga ljubav.
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la ariadne » 15 vel 2011 01:33

Meni je ono "predobra je, sve super" u opreci sa "sponzoruša". :D

Mogle bi bit frendice ali da joj budem sugar mama, i ne baš. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 15 vel 2011 01:44

Predobra je i super u fizickom smislu, a ne da je dobra kao kruh. :)
... :nesvjest:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la ariadne » 15 vel 2011 01:54

Ah to. Još gore onda. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la takeover » 15 vel 2011 07:37

sponzoruša? ne,...mislim da noups :nah:

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Amor » 15 vel 2011 09:04

rekla bih joj da si nadje drugu budalu.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la pihach » 15 vel 2011 11:30

pod uvjetom da mi je vjerna - zasto ne? :)

Gost

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Gost » 15 vel 2011 11:40

Ako ja imam novaca, ona nema... sviđa mi se, želim u njenom društvu putovati, dobro jesti, piti, svašta doživjeti... naravno.
Svi smo mi naizmjence nečije sponzoruše i sponzori. To što se radi o šalici kave ili kino karti ništa ne mijenja, ulozi su možda manji, ali rezultat je isti.

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la takeover » 15 vel 2011 12:21

ReaTM je napisao/la:Ako ja imam novaca, ona nema... sviđa mi se, želim u njenom društvu putovati, dobro jesti, piti, svašta doživjeti... naravno.
Svi smo mi naizmjence nečije sponzoruše i sponzori. To što se radi o šalici kave ili kino karti ništa ne mijenja, ulozi su možda manji, ali rezultat je isti.

okej to je u redu, (po mom skromnom mišljenju) pod pretpostavkom da osoba nema mogućnost da zaradi novce, dakle, trenutno je bez posla, ostala je u nekim životnim sranjima,..pa hajde,..nemam ništa protiv nekoga financirati na obostrano zadovoljstvo,..međutim-ako je osoba lijena da podigne svoje krasno dupe, da ode nešto radit u životu, zaradit koju kintu, te živi poput krpelja samo i isključivo na račun drugih, ..(dakle šetka okolo, spava do podne, itd itd) ,..e na to ne bih nikada pristala.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la phos » 15 vel 2011 12:36

takeover je napisao/la: okej to je u redu, (po mom skromnom mišljenju) pod pretpostavkom da osoba nema mogućnost da zaradi novce, dakle, trenutno je bez posla, ostala je u nekim životnim sranjima,..pa hajde,..nemam ništa protiv nekoga financirati na obostrano zadovoljstvo,..međutim-ako je osoba lijena da podigne svoje krasno dupe, da ode nešto radit u životu, zaradit koju kintu, te živi poput krpelja samo i isključivo na račun drugih, ..(dakle šetka okolo, spava do podne, itd itd) ,..e na to ne bih nikada pristala.
to su meni po definiciji sponzoruse. nebitno za koju svotu te muzu.
a sponzoruse financiraju samo oni koji su izrazito ruzni i nepamentni i koji imaju neku veliku falingu.
da takvu osobu (ruznu i nepamentnu i....) moram trpiti - i ja bih naplatila :D
dakle, sponzoruse imaju samo oni koji ne mogu bolje :D
po meni je to pravedna ravnoteza u kojoj se sparuju dvije kriticne skupine, opasne za drustvo. :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 15 vel 2011 12:45

phos je napisao/la: to su meni po definiciji sponzoruse. nebitno za koju svotu te muzu.
a sponzoruse financiraju samo oni koji su izrazito ruzni i nepamentni i koji imaju neku veliku falingu.
da takvu osobu (ruznu i nepamentnu i....) moram trpiti - i ja bih naplatila :D
dakle, sponzoruse imaju samo oni koji ne mogu bolje :D
po meni je to pravedna ravnoteza u kojoj se sparuju dvije kriticne skupine, opasne za drustvo. :D

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
... :nesvjest:

Gost

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Gost » 15 vel 2011 12:49

Sorry, ali sve sponzoruše koje ja gledam u Real Housewives of beverly Hills imaju poslove... bave se dobrovoljnim radom, skupljanjem priloga, odgajanjem djece, deranjem na poslugu i biranjem tepiha!

Sve to iziskuje trud. I sve su zgodne, kao i njihovi financijeri. Tako da i to pada u vodu.

PS Mislim da se svakome u životu desi da netko od partnera više zarađuje ili ima perspektivniju karijeru, tako da... ne znate što vas čeka. :D

PS2 Šalu na stranu, ali mislim da dolazi novi poredak pametnih sponzoruša. Udaju se bogato, pokrenu svoje poslove uz muževe i kad dođe noviji model, osigurane su! Ovo sam naučila iz Real Housewives of New York. :D
Čru story!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la phos » 15 vel 2011 12:51

ReaTM je napisao/la:Sorry, ali sve sponzoruše koje ja gledam u Real Housewives of beverly Hills imaju poslove... bave se dobrovoljnim radom, skupljanjem priloga, odgajanjem djece, deranjem na poslugu i biranjem tepiha!

Sve to iziskuje trud. I sve su zgodne, kao i njihovi financijeri. Tako da i to pada u vodu.

PS Mislim da se svakome u životu desi da netko od partnera više zarađuje ili ima perspektivniju karijeru, tako da... ne znate što vas čeka. :D

PS2 Šalu na stranu, ali mislim da dolazi novi poredak pametnih sponzoruša. Udaju se bogato, pokrenu svoje poslove uz muževe i kad dođe noviji model, osigurane su! Ovo sam naučila iz Real Housewives of New York. :D
Čru story!
to je sve TV! lazu! :D
ok, ali to su apgrejdane sponzoruse, koje zapravo i ne zasluzuju tu titulu. to su samo zene koje su zahvaljujuci izgledu i necime u glavi uspjele okrenuti stvari u zivotu na bolje. njih ne ubrajam u sponoruse. cim se bave dobrovoljnim radom i odgojem djece-automatski mi nisu u toj kategoriji. to je moja kategoriacija :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Gost

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Gost » 15 vel 2011 13:12

phos je napisao/la:ok, ali to su apgrejdane sponzoruse, koje zapravo i ne zasluzuju tu titulu.
Nema tu sad zaslužuju-ne zaslužuju! :p

Prihvaćam izraz upgrejdane sponzoruše i gotovo. :D

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la takeover » 15 vel 2011 16:07

phos je napisao/la:
takeover je napisao/la: okej to je u redu, (po mom skromnom mišljenju) pod pretpostavkom da osoba nema mogućnost da zaradi novce, dakle, trenutno je bez posla, ostala je u nekim životnim sranjima,..pa hajde,..nemam ništa protiv nekoga financirati na obostrano zadovoljstvo,..međutim-ako je osoba lijena da podigne svoje krasno dupe, da ode nešto radit u životu, zaradit koju kintu, te živi poput krpelja samo i isključivo na račun drugih, ..(dakle šetka okolo, spava do podne, itd itd) ,..e na to ne bih nikada pristala.
to su meni po definiciji sponzoruse. nebitno za koju svotu te muzu.
a sponzoruse financiraju samo oni koji su izrazito ruzni i nepamentni i koji imaju neku veliku falingu.
da takvu osobu (ruznu i nepamentnu i....) moram trpiti - i ja bih naplatila :D
dakle, sponzoruse imaju samo oni koji ne mogu bolje :D
po meni je to pravedna ravnoteza u kojoj se sparuju dvije kriticne skupine, opasne za drustvo. :D
upravo tako :haha: i lijepo rečeno

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la ticklebook » 15 vel 2011 16:21

Ne pada mi na pamet biti ikome sugar daddy.
Ali isto tako, kad vidim da je nekome stalo, nemam problema s tim da pamtim šta želi i da je time iznenadim :)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la uNrEaLL » 15 vel 2011 16:50

Pa nebi bila s takvom curom nikad,da imam brdo love,ko sto nemam :haha: nebi me takve cure privukle nikada,niti bi sebi dopustila da sam takva,moje je moje,tude mi ne treba.

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la funcutica » 15 vel 2011 17:43

razmišljam o definiciji prave sponzoruše. koliko je usko karakter neke osobe povezan s ovom osobinom? koje su karakterne mane koje se podrazumijevaju kod takvih osoba? može li netko biti sponzoruša bez negativnog predznaka?

budimo realni, ne vjerujem da itko od nas želi "pravu" sponzorušu. utoliko ova tema prestaje biti zanimljiva.
ali postavimo stvari na drugačiji način.

je li vam draže da vas netko počasti ili vam je draže nekoga počastiti?
u suživotu s nekim je li vam problem imati zajedničke financije u kojima je vaš doprinos nesrazmjerno veći ili manji ili preferirate sve odvojeno?

isprike autorici topika, ali mislim da se i ovo može nadovezati na temu
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la ticklebook » 15 vel 2011 18:07

Osobno - ako nekome pustim da mi plaća kave, to je znak povjerenja/davanje zelenog svjetla.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

LongShot
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 sij 2011 18:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la LongShot » 17 vel 2011 12:33

ticklebook je napisao/la:Osobno - ako nekome pustim da mi plaća kave, to je znak povjerenja/davanje zelenog svjetla.
Ma kakvo zeleno svjetlo - to je dobra ekonomija. Ja sam za onu - jednom ti, jednom ja i na kraju...ušteda :cool2: Nemam baš tolko ponosa da bi me smetalo kad mi netko plati kavu (sok) ak ja taj tren nisam pri nofcima. Drugi put ću ja i sve ok. Skrenula s teme, but izazvalo me :)

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Uliana » 17 vel 2011 13:22

ne može svatko danas biti sponzorušica, to je zajeban biznis i moraš imati neki solidan početni kapital; inače nema ništa bez ulaganja i maksimalnog rada na sebi. znam jednu baš lezbijku sponzorušicu, odnosno koja bi to želejla biti. Problem je u tome što cura nema baš neki ulog s kojim bi se mogla lansirati na tržište; a i da ima - više nije u cvijetu mladosti.

Ruku na srce, žena je u kasnim dvadesetima, ne drži previše do sebe, i objektivno nema izgled,a niti izgleda prodati se za ono na što pretendira. .
malo je reći da je unatoč ne baš bajnim fizičkim atributima umišljena - ona je otišla još dalje - misli za sebe da je centar svemira :haha:
žalosno je to da neki ljudi nisu kadri sagledat sebe u pravom svjetlu, iako se većinu vremena okružuju s puno ogledala.
malo je reći da je samu sebe precijenila i da puca previše visoko.
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
SkipBeat
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 vel 2011 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la SkipBeat » 17 vel 2011 16:33

Uliana je napisao/la:ne može svatko danas biti sponzorušica, to je zajeban biznis i moraš imati neki solidan početni kapital; inače nema ništa bez ulaganja i maksimalnog rada na sebi. znam jednu baš lezbijku sponzorušicu, odnosno koja bi to želejla biti. Problem je u tome što cura nema baš neki ulog s kojim bi se mogla lansirati na tržište; a i da ima - više nije u cvijetu mladosti.

Ruku na srce, žena je u kasnim dvadesetima, ne drži previše do sebe, i objektivno nema izgled,a niti izgleda prodati se za ono na što pretendira. .
malo je reći da je unatoč ne baš bajnim fizičkim atributima umišljena - ona je otišla još dalje - misli za sebe da je centar svemira :haha:
žalosno je to da neki ljudi nisu kadri sagledat sebe u pravom svjetlu, iako se većinu vremena okružuju s puno ogledala.
malo je reći da je samu sebe precijenila i da puca previše visoko.
Pa ček jel njoj ikada pošlo za rukom da si stvarno nađe nekog tko bi je sponzorirao?

Jer jedno je biti umišljen, a drugo je pokušati "prehraniti se" s tim. Ako od toga nema kruha pa valjda je i budali jasno da nešto ne štima. :D

Ja teško da bih sponzorirala ikog ma da ženska i izgleda kao faking Scarlett Johansson ili tkogod već. Prva stvar je u tome što me koka neće privući ako nema išta u glavi (automatski mi postaje dosadno s njom), a ako nema išta u glavi onda teško da može napraviti nešto da se pobrine sama za sebe. Pod time ne podrazumijevam sjedenje za šankom u iščekivanju novog sponzora ili skeniranje ljudi po cesti dok sjedi na kavi s prijateljicama u 2 popodne (kad svi ostali ljudi rade rade jel). Mislim na to da se ženska zna snaći i bez da nekog vuče za rukav.
OK, lagala bih kad bih rekla "ne okrećem se za zgodnim trebama na cesti", ali to je to... Okrenut ću se za nekom, ali neke ne bih ni laserom preko Save dirala... Čast iznimkama. Kombinacija lijepa + pametna postoji, ali ih je malo teže iskopati... (ili uvijek naletim na hetero primjerke jbmmtr aaaaa)

Ova ideja s pametnim (apgrejdanim? LOL nadam se da čika Anić D'Dikšioneri ovo ne čita, ali obožavam ovu riječ :D) sponzorušama ne zvuči loše. Ali to po meni onda više nisu sponzoruše, samo žene s mozgom koje usputno i dobro izgledaju pa to znaju iskoristiti. Sponzoruša kao pojam ipak ima više neki negativni prizvuk, zar ne? :) Sve sponzoruše koje sam ja upoznala (one su hvatale muške sponzore, ali ista stvar) su bile na razini 10-godišnje djece, a ja (ruku na srce) ipak nisam pedofil da bi me to posebno napaljivalo. :D
Boobies! slika Now act all cool and shit, maybe she'll notice you. slika Fuck this. Puppy eyes attack! slika

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 17 vel 2011 19:38

Osobe koje ocekuju da im je sve servirano, a da one same nece prstom maknuti, osobe koje ne rade nista niti imaju namjeru raditi i kojima je smisao zivota vidjeti i biti vidjen me niti malo ne privlace. Odbojno mi je u samom startu pa makar izgledala kao boginja. Opcenito mi se takvi ljudi ne svidjaju i ne zelim imati s njima nista na privatnom planu. Sve da i zaradjujem masne pare, ne bih nikoga tko je zdrav i sposoban, a ne zeli raditi, financirala. Nikako. Placanje kava, ruckova/vecera, darovi, zajednicke financije, stednja, kupnja stana, putovanja... su nesto sasvim drugo jer podrazumijevaju ovo zajednicko sudjelovanje. Ne volim kad meni netko (stalno) placa jer se osjecam kao da sam nesposobna zaraditi (uglavnom je bilo tako dok sam studirala), i nikad ne idem na kavu bez novaca (znam ekipu koja samo dodje i ocekuje da im netko plati sve sto su narucili), volim pocastiti ljude i nikad mi nije problem potrositi na one do kojih mi je stalo.
... :nesvjest:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la pihach » 17 vel 2011 19:47

ReaTM je napisao/la:Ako ja imam novaca, ona nema... sviđa mi se, želim u njenom društvu putovati, dobro jesti, piti, svašta doživjeti... naravno.
Svi smo mi naizmjence nečije sponzoruše i sponzori. To što se radi o šalici kave ili kino karti ništa ne mijenja, ulozi su možda manji, ali rezultat je isti.
:pivo:

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la alice » 17 vel 2011 21:01

Uliana je napisao/la: više nije u cvijetu mladosti.

Ruku na srce, žena je u kasnim dvadesetima
OFF: ja sam u kasnim dvadesetima i u cvijetu mladosti sam !!! sorry, ali baš me ova izjava bode u oko ;)
OT: ako je to neki početak veze i moj unutarnji glas mi govori da je novac njen glavni interes onda u startu ne pristajem. no, ako bi me moja žena tu i tamo pitala ...'draga, kupi mi...' i znam da je to nešto što će joj puno značiti onda bih definitivno pristala :)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Gost

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Gost » 17 vel 2011 21:47

@ Inani.... Zastarjela ti je definicija. :D

Googlala sam riječ "sugar daddy", jer:
a) usko je povezano sa pojmom sponzoruša
b) no, dobro...iskreno, nisam se mogla sjetiti kako bi se reklo "sponzoruša" na engleskom
c) ...i da, dosadno mi je

Wikipedia je izbacila pojam, objasnila ga i stavila reference na film "Sugar Daddies" koji je snimljen 1927.
1927! Od tada je izumljena instant kava, mikrovalna, kalkulator pa kompjuter, post-it, mobitel... unutarnji wc je postao norma, zašto bi sve moglo evoluirati, a sponzoruše ne?
Ovo o čekanju za šankovima i slično... to je valjda samo još u tranzicijskim zemljama tako. :D

Educirajte se, one su vani i DA vjerojatno ste im platili kavu jedanput ili dvaput, a da toga niste ni svjesne! :plazi2:

The truth is out there. :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 17 vel 2011 22:02

Tiiii, uvijek provociras!! :plazi2:

A gle, sponzoruse su ocito s godinama bolje. Sve se mijenja, osim njim. Postojanost, kuzis? ;)
ReaTM je napisao/la:Educirajte se, one su vani i DA vjerojatno ste im platili kavu jedanput ili dvaput, a da toga niste ni svjesne! :plazi2:
The truth is out there. :D
:haha: :haha: :haha:

Kako da se educiramo? Ima neki prirucnik ili? :D
... :nesvjest:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la Peglam_subotom » 17 vel 2011 22:05

Piše memoare. :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: tata, ovaj draga kupi mi ...

Post Postao/la inani » 17 vel 2011 22:06

To bi bilo zanimljivo stivo! :haha:
... :nesvjest:

Odgovorite