gdje upoznajete nove ljude?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la eris » 25 tra 2011 01:32

upoznavanje ljudi....hm...najčešće preko prijatelja... :pivo:
općenito me ljudi malo plaše pa mi treba jako dugo da postanem dobra s nekim :pardon:
kava za mene obično znači čaj. ako drugoj strani kava znači nešto drugo...npr. cedevitu, i to je već razlog za strah. (pod cedevitom naravno mislim na sex :)
ne volim ljude koji brzaju i već pri prvom upoznavanju očekuju nešto od mene (bilo fizički bilo emocionalno). :aaaa:
:pardon:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Kroacija » 03 svi 2011 18:31

preko frendova i interneta uglavnom. jako puno ljudi upoznam, jako puno ljudi poznajem, diljem rvacke i posebno zagreb, zadar i split. ali samo s "odabranima" se druzim ili ostanem u intenzivnom kontaktu. :)

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Faith » 31 svi 2011 18:28

na telefonu okrenem broj pa ko se javi
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Spiegelbild
Postovi: 17
Pridružen/a: 03 lip 2011 21:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Spiegelbild » 06 lip 2011 10:53

Jako sam puno ljudi upoznala online i gotovo sve najbitnije ljude u svom životu. U igri je bilo od iskon chata kad sam imala 15 do last.fm-a i glazbenih foruma, gdje sam našla ljude sa zajedničkim interesima.
Mogu reći da imam samo pozitivna iskustva i kako se ja javim, tako isto volim i kad se meni ljudi jave.
Vani se uglavnom krećem u istom krugu ljudi po istim mjestima, tako da mi je net uvijek bio za upoznat nekog novog i širit te krugove onda.
I preko frendova, naravno.
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 10 lip 2011 22:19

ili ovaj temu preimenovat u "di vas nadju drugi ljudi" :D

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: gdje upoznajete nove ljude?

Post Postao/la Amor » 22 lip 2011 12:41

mene kad bi se upoznalo uzivo, dobio bi se totalno suprotni dojam od onoga kakav sam ovdje stekla. "ja uopce nisam tolko los ko sto kruze glasine"

Odgovorite