se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la call_me » 12 lip 2011 19:13

alkohol me zabavlja. onda kad se desi, sto je na zalost vrlo malo (poentirajuci kako se zapravo jako malo zabavljam), iznimno me veseli i raspolozuje. osobu kojoj bi pala u ocima radi 3 vodke unutar pola godine smatrala bih krajnje ogranicenom i dosadnom. uvijek, bez iznimke, tjera me iskljucivo na neprestano cerenje oko pizdarija i cini me krajnje benignom i simpaticnom osobom. da, alkohol me zabavlja.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la JaNNa » 12 lip 2011 19:15

call_me je napisao/la:alkohol me zabavlja. onda kad se desi, sto je na zalost vrlo malo (poentirajuci kako se zapravo jako malo zabavljam), iznimno me veseli i raspolozuje. osobu kojoj bi pala u ocima radi 3 vodke unutar pola godine smatrala bih krajnje ogranicenom i dosadnom. uvijek, bez iznimke, tjera me iskljucivo na neprestano cerenje oko pizdarija i cini me krajnje benignom i simpaticnom osobom. da, alkohol me zabavlja.
me too!
ne znam čemu potreba radi par pojedinaca sve kad popiju svrstavat u agresivce i ljude koji rade pizdarije, pa onda kasnije okrivljuju alkohol za to?

safira
Postovi: 12
Pridružen/a: 15 ožu 2011 12:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la safira » 12 lip 2011 19:30

pa postoji ta umjerenost u alkoholu, popijes pivu normalna si i ok, ali hm postoji i ono oblokavanje gdje ne znas ni kako se zoves e taj dio ne razumijem....

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la JaNNa » 12 lip 2011 19:35

a gle, svatko ima svoju briju... nekome je to gušt... dogodi mi se to s vremena na vrijeme, ali nisam niti agresivna, niti se uvaljavam drugima, niti se brukam.. istina, uvijek sam vani s ljudima koji će mi pridržat glavu i sakrit me ako stvarno pretjeram, ali ono...
mislim da ne treba generalizirat, i da nije alkohol kriv za nečije postupke... on samo otpusti tu kočnicu, npr kod mene otpusti kočnicu bitch, pa postanem oke, a kod nekih je obratno..
najbitnije u cijeloj priči je s kim se družiš...

safira
Postovi: 12
Pridružen/a: 15 ožu 2011 12:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la safira » 12 lip 2011 19:43

naravno, svi si mi biramo sami ljude sa kojim se zelimo druziti....

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la JaNNa » 12 lip 2011 19:44

da, i onda ako ti ne paše oblokavanja družiš se s takvim ljudima... a kad uleti neki padobranac skreseš ga odmah i stvar riješena!
kažem - znala sam se par puta zainatit sama sebi i ne pit namjerno i bilo mi je zabavno, ali s tim alkoholom je nekako bolje... ono.. bar ti ruka nije prazna :D

safira
Postovi: 12
Pridružen/a: 15 ožu 2011 12:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la safira » 12 lip 2011 19:48

hahahahah, nisu mi ruke prazne nemam problema sa tim ;)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Bash » 12 lip 2011 20:13

znam, bez alkohola s prijateljima.
irelevantno je za temu da su me jučer nosili do kreveta <:|

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la JaNNa » 12 lip 2011 20:15

to su pravi prijatelji!!!!!
i da, slažem se i ponavaljam... sve je stvar ekipe!

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Mia. » 12 lip 2011 20:16

ne.
uvijek vani popijem par (i više) piva.
Stay tuned.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la zenia » 12 lip 2011 20:31

alkohol drukčije utječe na svakoga...
neki ljudi otpuste kočnice, neki puknu na agresivu,
neki se smiju ko blentavi a nekima se naprosto prispava...
to je ful individualno, ne možeš sad procijeniti kako će se
netko ponašati kad popije.. sve je to relativno...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 12 lip 2011 21:02

ne. volim popit par pivi. volim pit kad idem vani s prijateljima,zezancija i opustanje. zasto ne,naravno ona srednjoskolska prepijanja i nemoci i lezanja po parkovima sam prosla,sad kad se dobro opijem samo sam jos duze na nogama :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la melted_sun » 13 lip 2011 16:41

LittleRedRidingHood je napisao/la:ne. volim popit par pivi. volim pit kad idem vani s prijateljima,zezancija i opustanje. zasto ne,naravno ona srednjoskolska prepijanja i nemoci i lezanja po parkovima sam prosla,sad kad se dobro opijem samo sam jos duze na nogama :D
točno to.plešem pijano na bilokoji zvuk, čak i tišine :D
volim pit, volim bacat blesave baze i ubacivat neke pijane priče.al povremeno sam imala trizne večeri koje su bile super zabavne :-o
al i dalje više volim popit.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 13 lip 2011 16:53

melted_sun je napisao/la:[
volim pit, volim bacat blesave baze i ubacivat neke pijane priče.al povremeno sam imala trizne večeri koje su bile super zabavne :-o
al i dalje više volim popit.
a bas. amo popit pivu.
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la jabooka » 13 lip 2011 18:24

nema goreg biti trjezan u polupijanom drustvu. isto kao i biti ne napusen sa napusenom ekipom. tako da za mene nema dileme. padam i bez alkohola....nema neke razlike.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la roadkill » 13 lip 2011 22:21

Zna. Ali cemu? Sva sam si zabavna kad popijem. :D Da cu se bas prepiti ko krava, necu, trudim se pripaziti. Ali kad s kojom casom odu te neke kocnice... fun. :)
Kad bi me pucalo na agresivu ili spavanje, odmah bi prestala.
bring your mind into my head...

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la phos » 13 lip 2011 23:18

ponekad zavirim u dno boce,cisto da mi je lakse ocitati kodove za nagradnu igru.
nema veze sa sklonostima :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Dylan_bejbe
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 vel 2011 16:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Dylan_bejbe » 14 lip 2011 01:29

Znam iskontrolirat se ako mi se ne pije a to je ako sam nedajboze bolesna ili ako sam se dan prije rastavila od cuge, ali nemoran pit, pogotovo ak ima travice...fiju

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Kroacija » 14 lip 2011 01:43

imam kapaciteta za alkohol za pickice - soft vrste, koktelcici uglavnom. prodala bih guzicu za te stvari. dobro podnosim i kombinaciju cola-brandy, ali tu sam na podu vec od dvije case.
vino pijem iz gusta, posebno kupinovo. kupim si i pijem doma sama bocice od 2 deca ili domace vino. ako se omakne i popijem prevec, jebiga. volim piti vino doma uz laptop.
pivo mogu isto dosta piti, ali izbjegavam jer deblja i jer me proprdi. mislim, pijuckam ja njega svaki drugi dan. i radler mi je fin.

sto se nuspojava tice, posljednji put sam rigala prije 2 godine, kazu da sam se valjala u vlastitoj pisalini i padala u neko cvijece, zabijala u sise i svasta nesto, lazu.
sve u svemu, utjece to na mene, ali ne pretjerano sto se tice hrabrosti ili upadanja, toga imam i bez alkohola jer nisam normalna. i jer se uvijek ponasam kao netko tko nema sto izgubiti. :D mene vise brine jesam li slucajno prducnila u javnosti nacvrcana jer mi je to najveci bad u zivotu i nikada ne prdim pred nekim. namjerno.

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Uliana » 15 lip 2011 09:44

Seth je napisao/la:Izmamio mi naslov topica osmijeh na lice :wink:
Ja sam mozda jos malo veci ekstrem jer ne volim osjetiti u ljudima taj utjecaj alkohola. Nekako mi padnu u ocima. Znam da se nekakva kemijska promjena dogada u njihovom tijelu koja moze izvuci iz njih ponasanje koje inace ne bi bilo njihovo. To onda vise nije osoba s kojom sam se naumila druziti.
također.

odbojni su mi ljudi kojima je potreban alkohol, droga ili cigareta kako bi ojačali karakter, ne volim im vidjeti slabost u očima.
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la odiseya » 15 lip 2011 14:13

Uliana je napisao/la:
odbojni su mi ljudi kojima je potreban alkohol, droga ili cigareta kako bi ojačali karakter, ne volim im vidjeti slabost u očima.
Meni su odbojni ljudi koji se uzasavaju bilo kakvog gubitka kontrole kako bi zadrzali taj svoj "nacrtani" karakter.
Ako imas karakter imat ces ga pio pijan ili trijezan.
Droga ili alkohol ne cine nikog bitno drugacijim niti na povrsinu izvlace nesto sto u covjeku ne postoji... vec samo eventualno potenciraju ono sto je prisutno.
Budale su samo jos vece budale, a zanimljivi ljudi postaju za nijansu zanimljiviji. :D

Ps: inace uopce nisam neki pobornik napijanja po defaultu

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 15 lip 2011 14:18

odiseya je napisao/la:Droga ili alkohol ne cine nikog bitno drugacijim niti na povrsinu izvlace nesto sto u covjeku ne postoji... vec samo eventualno potenciraju ono sto je prisutno.
:ok:
:pivo:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la JaNNa » 15 lip 2011 14:48

odiseya je napisao/la: Meni su odbojni ljudi koji se uzasavaju bilo kakvog gubitka kontrole kako bi zadrzali taj svoj "nacrtani" karakter.
Ako imas karakter imat ces ga pio pijan ili trijezan.
Droga ili alkohol ne cine nikog bitno drugacijim niti na povrsinu izvlace nesto sto u covjeku ne postoji... vec samo eventualno potenciraju ono sto je prisutno.
hm.. i slažem se i ne...
ako netko s vremena na vrijeme popije ili zapali ili povuče to je oke i tu potpisujem ovo tvoje gore, ali kad to netko radi duži period onda ima utjecaj i to mijenja čovjeka, jer to je onda ovisnost.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Hidden_soul » 15 lip 2011 14:53

"...ali kad cugnem, ja bolje misli sredim, znam: tu sam-di sam, al' se manje jedim" :D

Ili: "Stara boljka se leci starim lekom, dabome vinom, pa ne bi valjda mlekom?!"

The man has spoken.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Seth
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 lip 2011 15:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Seth » 15 lip 2011 19:20

safira je napisao/la:e tocno to i mene smeta, ona neka agresiva koja se rodi u tim ljudima, a slozit cu se i sa tim da u biti alkohol izvuce iz ljudi tocno ono sto u biti i jesu..
Ne mora uvijek biti agresiva. Sto god da je, drukcije je od onog uobicajenog ponasanja (ako pretpostavimo da je osoba trijezna/nepripita toliko vremena da se moze nazvati uobicajenim). A te price da su alkoholizirani ljudi bas onakvi kakvi jesu, u toj nekakvoj srzi... za mene su to price za malu djecu. Mozda su veselija, cerekavija verzija onog sto jesu. Ili agresivnija. Ili nesto trece. Ali dok im nekakav alkohol kola zilama, ne mogu se oteti dojmu da se u njima nalazi nekakav drugi, likvidni entitet koji povlaci konce njihovih postupaka, reakcija, rijeci, pogleda. Drazi su mi ljudi koji imaju svijest nezamagljenu ikakvim substancama.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 17 lip 2011 11:57

call_me je napisao/la:zna.
ako ima trave.
pa da :D

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la eris » 17 lip 2011 13:25

u 95% slučajeva ne pijem.....doduše, mislim da ću se sada pod stare dane propiti....
kad sam trijezna pričam gluposti, kad sam pijana pričam ih samo malo brže i uz izraženiju gestikulaciju....

vesele me pijani ljudi....:) oke, ponekad nije baš zabavno biti trijezan u pijanom društvu ali ima to jednu prednost....sutradan imaš toliko materijala za ucjenu :)

ono što ja ne razumijem to su ljudi koji toliko popiju da se ujutro ne sjećaju ničeg, a to im predstavlja potvrdu da su se ludo zabavili.... :nezna:

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la didi0gisele » 17 lip 2011 13:29

DANAS sigurno ne... :pivo: za druge dane možda...
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Pariz za Sandru

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Pariz za Sandru » 22 lip 2011 06:10

safira je napisao/la:mene zanima dal postoje osobe koje se danas znaju zabavljati bez alkohola?
izadjes van, djuskas, druzis se a da nisi oblokana i jedva stojis na nogama?
Baš i ne... odnosno malo je onih koji znaju razgovarati a kamoli zabavljati se bez alkohola. Takvo je vrijeme i takvi su ljudi. Jer, to nije uživanje u društvo uz možda čašu vina ili nečeg drugog, nego više 'razvaljivanje' alkoholom.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Rock Faerie » 22 lip 2011 12:35

Za druge ne znam, a mene ponekad više šupi vruća čokolada od alkohola, ovisi o raspoloženju/mjestu/društvu.
They share a look in silence and everything is understood

Odgovorite