se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
backspace

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la backspace » 03 kol 2011 21:08

evo ja sebe vidim kao kontrol frika, a alkohol me uopće ne izobliči, osim kad mi je zlo, tad krenem zazivat najdraže i da, bude me sram kad dođem sebi, sva sreća to su izolirani slučajevi :D

izdepilirana sam. gori mi koža i sve.

sve ja znam ovo što ti pišeš o psihologiji, učila sam ja to u 3. ili 4. srednje, 3. poglavlje knjige psihologija - osjeti i percepcija, vladimir kolesarić, imam knjigu pred sobom, 5 sam dobila iz toga, a možda i nisam, al ko da jesam :P :D i ne, nikako ne mislim da se ne slažemo, jednostavno mislim samo da ti nećeš priznat da sam ja u pravu :D

ok, sad smo riješili.

p.s. apropo one cure iz časopisa što ti je prišla, a ti zemlja zrak i to...

drunk:

slika

sober:

slika

:D

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la plavo 777 oka » 08 kol 2011 12:33

U zadnje vrijeme se zabavljam bez alkohola i moram priznat da mi je odlicno.Dolazim kuci puna dozivljaja i imam cijeli film u glavi.Dok je to prije bio problem jel bi trosila neogranicene kolicine alkohola.Napokon mogu reci da je ta faza alkoholiziranja prosla i odlicno se osjecam . Nemam problema sa opustanjem i zabavljam se jos bolje,kvalitetnije nego prije sa alkoholom. Nastavljam i dalje BEZ ALKOHOLA i podrzavam svakog ko je na to spreman ... :)

Plague

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Plague » 08 kol 2011 12:38

normalno da se mogu zabavit i opustit bez alkohola, nisam još toliko oštećena, ali s alkohol je lakše, brže, jednostavnije, a ja sam kao stvorena za linije manjeg otpora.

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 09 kol 2011 20:26

sinoc sam se pokusala zabavljat bez alkohola.....al smo ipak popili koju :D

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la komad kruha » 27 kol 2011 23:32

ja se znam i mogu jako dobro zabaviti bez alkohola :)
kaj te hiče?

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la jane connor » 28 kol 2011 10:49

alkohol...prije sam se uvijek zabavljala bez alkohola i bilo je super,onda sam se malo zabavljala uz alkohol i bilo je...drugačije,ali ne mogu reć da nije bilo dobro.Sad se zabavljam i uz i bez alkohola,uglavnom bez,ili uz malo čisto jer volim piti fine stvari,ali sam i dalje daleko od toga da se napijem ( imam genetske predispozicije ili što već pa mi treba dosta alkohola da bi me udarilo )
Osim toga,dovoljno sam luda i zabavna i bez alkohola,a i više me udari pola L mlijeka od čokolade nego 3 pive :D
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: se zna danas netko jos zabavljati bez alkohola?

Post Postao/la Faith » 28 kol 2011 19:49

da ako cemo se posli toga napit
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Odgovorite