---sličnost s---

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la Bash » 16 ožu 2016 22:49

@bcspc drugi put kad ti neka zgodna kaže da ličiš na Oliviju iz Housea, imaš silky smooth comeback - a ti mi ličiš na jedan od njenih one night standova ;D :hint hint: izvor: gledala sam tu jednu relevantnu epizodu

O. T. Sa godinama sve više sličim na svoju majku. Tugica

backspace

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la backspace » 16 ožu 2016 23:41

bash lipojkice, postala si mi opasna na jeziku, sviđa mi se to :* ali ček (iako mi kažeš da sam njonjo... i to pred svima), kaj ne zvuči to zapravo kao nešto što bih ja totalno odgovorila nekoj zgodnoj maloj ;) samo ne mogu baš tako sebislično na poslu sa ženom koja ima muža i dvoje djece, iako je jako kul žena. rekla mi je da kad joj postanem direktor da će me stalno manipulirat s tim igrama na ego. rekoh, bit će onda i dobrih bonusa za tebe :D

ot, bash liči na mene :* <3

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la Bash » 17 ožu 2016 11:20

Njonjo ti je bia kompliment :* psihički bi rekla da dosta sličimo, fizički možda na rezoluciji 5x5 piksela, ono dva tamna reda za kosu, tri svijetla reda za facu :D
Ajde za ontopic ću se procijenit da imam nešto slično s Alanis, malo više na podbuhlu stranu doduše

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la Nirya » 17 ožu 2016 11:30

Bash je napisao/la:Ajde za ontopic ću se procijenit da imam nešto slično s Alanis
Hehe, to su meni govorili nekoć davno dok smo i Alanis i ja bile mlađe :P ;)

Sad ne ličim ni na koga :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

backspace

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la backspace » 17 ožu 2016 16:48

Bash je napisao/la:Njonjo ti je bia kompliment :* psihički bi rekla da dosta sličimo, fizički možda na rezoluciji 5x5 piksela, ono dva tamna reda za kosu, tri svijetla reda za facu :D
:D
Ovo za psihicku slicnost/kompatibilnost, pa zato te lajkam tako nekako profound. Odmah sam te 'prepoznala' kao svog covjeka, kad budem predsjednica bit ces mi u timu savjetnika <3 ;)

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la str8faith » 17 ožu 2016 16:55

Meni je moja mama rekla da ne slicim na sebe! Pjevacki na sandru bagaric u muskom tonalitetu visoke lage, tjelesno jos mi se sise razvijaju prokleti balet! Noge na judo tatamiju ! Glavom u oblacima! A tata mi je reka da sam ko slikovnica sa svim ovim tetovazama po sebi!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ---sličnost s---

Post Postao/la Bash » 17 ožu 2016 17:55

@b: odlično, to je moj tip posla. neko pred kamere, a ja Doug Stamper tajni ubojica kurvi :*

Odgovorite