Račice - pomagajte

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Račice - pomagajte

Post Postao/la ariadne » 09 stu 2011 16:00

PicajzLa je napisao/la:
ariadne je napisao/la:moram razbijat glavu misleći što sam joj napravila i generalno moram vagat svaku riječ i svaki postupak da ju ne bih slučajno uvrijedila. Vrlo je umarajuće i čini me nervoznom.
znam i ja jednu takvu, a znam i drugu koja je sušta suprotnost svemu napisanom. najkulija je osoba na svijetu i valjda jedina s kojom ne moram nimalo postupat u rukavicama jer se zbilja teško uvrijedi. pa sad ti vjeruj u horoskope. :D
Ma znam. Mene Lavovi tako zbunjuju pa nisam ni spominjala ništa. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Račice - pomagajte

Post Postao/la Plague » 09 stu 2011 16:01

mrav je napisao/la:ma vis da se ovdi izvlace na horoskope da bi se busali o prsa :D
pa tomu oni i služe. ja ponekad moram izać iz stana jer mi ego dodirne strop kad si pročitam horoskop. onaj natalni koji kaže da sam awesome on so many levels.

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: Račice - pomagajte

Post Postao/la coppa » 17 stu 2011 01:19

Ja sam račica. Kad mi se netko svidi,obično sam jako nespretna i crvenim se kao rak:D Poslije ide sve lakše i lakše i preuzmem bez problema "vodstvo" :plazi2: Ali ne znam koliko to ima veze sa mojim horoskopskim znakom. :nezna:

Odgovorite