Kako i kada cemo nestati?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la phos » 03 lis 2011 14:26

pasmater, taman da unisti vikend! ko i svadbe subotom...(pogotovo vlastite)...
no, mislim da se ne treba drzati 21.12 2012 ko pijan plota.
istina je da su znali s brojkama zonglirati i da su jako razvijeni sustav imali, ali ono kako mi tumacimo:
21. 12 2012. a po njihovom je to datum 13.0.0.0, ce doci do galaktickog poravnanja poravnanja koje se dogada svakih 25.5 k godina.
posljedica poravnanja bi trebao biti udar/val/nesto energije koji ce donijeti promjene. energija ce doci iz sredista mljecne staze i utjecati na suncev sustav.
i to bi trebao biti pocetak sestog ciklusa koje najavljuju maje. koji, btw. po njima nije nista lose.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la phos » 03 lis 2011 14:28

ariadne je napisao/la:So let me get this straight: dogodit će se neka globalna katastrofa koja će potaknuti kolektivni pomak svijesti, osim što neće pogoditi cijeli planet niti pomaknuti svijest svih ljudi na planeti? :D

Jel na kraju kolektivno i globalno ili nije i koji je onda smisao svega ovoga? :D

Basically ispada da će ionako najrazvijeniji dijelovi svijeta još više evoluirati, što se događa ionako, tako da ne znam čemu sve ove teorije. Sve je to postojalo oduvijek, samo je sad svijet (ili barem većina) bolje povezan i svatko može na internetu pročitati bilo što. Ako dovoljno ljudi pročita i proširi, odjednom postaje nešto na što se treba obratiti pozornost? I don't think so.

Ne možemo predvidjeti hoće li nas spičit neki rogue planet pa o tome nema smisla raspravljati. Prije će se dogoditi nešto poput potpunog kraha ekonomije ili tako nečega, ko što reče Tamara.

NETKO ĆE NAM UGASIT INTERNET! Oh the horror, THE HORROR! :nesvjest:
zasto ispada da ce najrazvijeniji dijelovi svijeta jos vise evoluirati?
i nema veze s netom ni nicime, jer u danasnje doba je sa razine individue, puno teze postici to stanje uma nego sto je bilo prije 500 god, samo sto su tehnike razvijenije.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la ariadne » 03 lis 2011 14:42

phos je napisao/la:zasto ispada da ce najrazvijeniji dijelovi svijeta jos vise evoluirati?
i nema veze s netom ni nicime, jer u danasnje doba je sa razine individue, puno teze postici to stanje uma nego sto je bilo prije 500 god, samo sto su tehnike razvijenije.
Jer se stvari raspadaju ako više ne funkcioniraju kako treba i onda se prilagođavamo na novonastalu situaciju. Kako može biti gore od nečega što je toliko loše da se raspalo? Pritom isključujem prirodne katastrofe jer je to previše random. A čak ne moram niti to. Male su šanse za globalnu prirodnu katastrofu pa ako nešto pogodi Europu, ostatak svijeta će krenuti u pomoć i obrnuto. Istina je da takve stvari prisile ljude na promjenu perspektive i da nauče cijeniti ono što imaju blabla ali gdje ćemo onda ostati? "Moram kopati po kontejnerima ali to je super jer barem nisam gola i bosa i ne živim u Somaliji"?

Što se ovog drugog tiče, misliš na ono da su prije 500 godina jeli čudne gljive i lizali kojekakve žabe a danas koriste sintetičke droge? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 03 lis 2011 14:51

danas su ljudi puno otvoreniji tehnikama podizanja razine svijesti nego prije..uz to,sinteticke droge same po sebi nisu halucinogene pa i ne mogu utjecat na podizanje razinee,samo promjenu svijesti :D no i dalje se u nekim dijelovima svijeta koriste neke vrste prirodnih halucinogena ali necu sad o Castanedi,to bi mogla bit tema sama za sebe..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la phos » 03 lis 2011 15:00

ariadne je napisao/la:
phos je napisao/la:zasto ispada da ce najrazvijeniji dijelovi svijeta jos vise evoluirati?
i nema veze s netom ni nicime, jer u danasnje doba je sa razine individue, puno teze postici to stanje uma nego sto je bilo prije 500 god, samo sto su tehnike razvijenije.
Jer se stvari raspadaju ako više ne funkcioniraju kako treba i onda se prilagođavamo na novonastalu situaciju. Kako može biti gore od nečega što je toliko loše da se raspalo? Pritom isključujem prirodne katastrofe jer je to previše random. A čak ne moram niti to. Male su šanse za globalnu prirodnu katastrofu pa ako nešto pogodi Europu, ostatak svijeta će krenuti u pomoć i obrnuto. Istina je da takve stvari prisile ljude na promjenu perspektive i da nauče cijeniti ono što imaju blabla ali gdje ćemo onda ostati? "Moram kopati po kontejnerima ali to je super jer barem nisam gola i bosa i ne živim u Somaliji"?

Što se ovog drugog tiče, misliš na ono da su prije 500 godina jeli čudne gljive i lizali kojekakve žabe a danas koriste sintetičke droge? :D
ovaj... i danas ljudi lizu zabe...:D
sto se prvog tice, nisam mislila da ce netko nekome pomagati, nego ce se svatko boriti za svoju guzicu, ali u toj borbi shvatiti da nije sve u lovi i nekretninama (jako seljackia ali eto,,,)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la ariadne » 03 lis 2011 15:14

Znači, misliš na raspad kapitalizma? :D Gotovo je sigurno da će se to dogoditi, počelo je s ovom ekonomskom krizom a nastavilo sa sto drugih stvari. Jedva čekam da sve ode k vragu, should be interesting. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Gost

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la Gost » 05 lis 2011 10:07

Ne znam kako, ali ovo je prvi znak da je apokalipsa blizu! slika

Svim ljubiteljima čokolade slijede loše vijesti. Najnoviji izvještaj Međunarodnog centra za tropsku poljoprivredu predviđa da će čokolada gotovo nestati ukoliko temperature u Zapadnoj Africi porastu zbog klimatskih promjena.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/cokola ... zlato.html

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la phos » 05 lis 2011 10:14

kakaovac iz tropskih regija mogu presaltati i u mexico!
znaci-lazu.
nema apokalipse u tom smislu.
(to bi bio grozan kraj)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la coppa » 25 stu 2011 12:50

Judgment Day: Will May 21, 2011, Be the End of the World?

According to a small Christian movement, yes, it will.

The movement, led by Harold Camping, who runs the Evangelical network Family Radio, is predicting that mid-May of this year will bring about Judgment Day — the time when, according to some, the earth will be destroyed because of mankind’s sins and all Christian believers will ascend to heaven.

Apparently Camping believes this will occur on May 21 on the basis of a mathematical system he created to interpret prophecies hidden in the Bible.

While the prediction is pretty eerie in light of the mysterious animal deaths in Arkansas, it’s worth noting that this isn’t the first time that Camping has predicted the end of the world.

He originally used his mathematical system to predict that Sept. 6, 1994, would be Judgment Day.


:sarkasticna:

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Kako i kada cemo nestati?

Post Postao/la Faith » 25 stu 2011 12:53

ne stat cemo kloniranjem, toliko ce nas puta klonirati da vise ne cemo znat koji je orginal buhahhahahah
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Odgovorite